😏
Stemresultaat: goed
| geweldig | 2 | 7% | |
| zeer goed | 9 | 32% | |
| goed | 12 | 43% | |
| ok | 4 | 14% | |
| voldoende | 0 | ||
| onvoldoende | 1 | 4% | |
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Klankbord
Line-up is niet compleet.
za 02:00 - 03:30: Flop, Charles Davos, Floris Regoort |
Statistieken
| 40 | bezoekers | |
| 15 | geïnteresseerd | |
| 77 / 20 | · | mannen / vrouwen |
| 24.1 | gemiddelde leeftijd | |
| 23.7 | leeftijd mediaan | |
| 1 | · | forumonderwerp |
| 57 | · | albumfoto's |
| 45 | · | opmerkingen |
| 5 | · | waarderingen |
| goed | · | stemresultaat (28 stemmen) |
Forum
| Forumonderwerp | Forum | # | Tijd |
|---|---|---|---|
[13-6-08] Klankbord @ Club Emperium Arnhem met o.a. Rauwkost en Loops live ![]() | f:techno | 21 |
45 opmerkingen
Persbericht KLANKBORD 13-06-2008 in Club Emperium, Arnhem
Vrijdag 13 juni zal de tweede editie van Klankbord plaatsvinden in Club Emperium in Arnhem. Met de eerste editie op 25 april j.l. nog vers in het geheugen (artiesten als Frank Haag *Live, Jelle Kuipers *Live en Johanna Mercker rockten de toko hard!!) kijken wij vol verwachting uit naar de volgende editie!
Deze editie zal Klankbord muzikaal nog meer uitpakken met wederom veel talentvolle artiesten van Nederlandse bodem. Klankbord zal er deze editie alles aan doen om de minpunten van de vorige editie te verbeteren om er een nog beter feest van te maken.
Voor deze avond heeft medeorganisator Dimzen wat collega-artiesten van het Squz Agency weten over te halen om op Klankbord hun kunsten te komen vertonen. Deze artiesten zijn niemand minder dan Rauwkost en Loops (beide een liveact).
Tussen de liveacts door zullen De Botermannen (bestaande uit Dimzen & Yasin Engwer) de lijn tussen deze acts zo goed mogelijk aan elkaar proberen te breien.
De visuals zullen deze avond weer worden verzorgd door I_Kill_Bombs. Hieronder wat meer info over bovenstaande artiesten:
De avond wordt geopend door Yasin Engwer. Deze sympathieke dj komt uit Nijmegen en heeft het laatste jaar veel faam gemaakt met het dj duo Ranz und Tanz (i.s.m. Jocelyn Abell). Hun optredens lopen uiteen van Cocoon, Rekorder en een residentie voor Die Lokomotive & Ruis. Voor het aanstaande festivalseizoen zijn boekingen op Ruhr in Love (GER) en Source Festival al een feit. Geen onbekende in het oosten van het land.
De man die “Holland’s got talent” zo maar zou kunnen winnen als hij mee deed.
Vervolgens zullen Loops *Live –bestaande uit Boris Acket en Sebastiaan Smink- een knallende liveset gaan presenteren. Dit producers duo uit Amersfoort werkt met laptop, midi controller en midi keyboard. Het gebruik van het midi keyboard geeft een nog mooiere wending aan hun liveact, dit kan resulteren in een diepe, volle, housy, jazzy melodieuze sound met een mooie rollende drive er in.
De Botermannen zullen zich in de lijn van de avond nestelen en zich volledig in dienst stellen van de liveacts, in hoe verre mogelijk uiteraard…
Dit duo is tot stand gekomen door het studiowerk wat de jongens met elkaar maken. De gedachte van muziek maken en de sound die de jongens willen brengen ligt dicht bij elkaar. Een mooie gelegenheid om de krachten te bundelen en de creativiteit van twee verschillende personen bij elkaar te brengen.
De hoofdact van de avond is Rauwkost *Live. Niet dat gezonde prakje wat je op je bord krijgt maar twee boys uit Leiden & Amsterdam. Deze jongens hebben het laatste jaar ook hele hoge ogen gegooid. Zo stonden ze op Voltt, Cocoon, Static en in clubs als de Poema en de Melkweg. Festivals die er aan komen zijn: 5 days Off, Source Festival en Welcome to the Future (!!!!!!!).
We zijn nog niet klaar, aan het succes lijkt geen eind te komen. Zo heeft Rauwkost in Maart j.l. een Gouden Kabouter (de kabouter van de toekomst voor beste aanstormend talent) in de wacht gesleept! We zijn trots dat de boys bij ons op komen treden en knallen gaat het zeker!!
Resident Dimzen sluit de avond af. Zijn boekingen blijven binnenstromen, voor het festivalseizoen zijn dit o.a. Ruhr in Love (GER), Source Festival en Free Festival. Ook zijn er wat leuke strandfeestjes in het verschiet en gaat het na de zomer helemaal los met zijn nieuwe concept Glitch! in Utrecht.
VJ I_kill_bombs zal na wat problemen tijdens de eerste editie laten zien wat hij daadwerkelijk in huis heeft. Aan de aankleding zal het in ieder geval niet liggen.
Na de succesvolle edities van Free Fall van 8Bahn, de try-out van 8Bahn in Luxor Live en Klankbord weten wij zeker dat Arnhem behoefte heeft aan kwalitatieve elektronische dance avonden. Wij hopen daarom dan ook om er op 13 juni samen met jullie een gezellige en kwalitatieve muzikale avond van te maken.
Locatie: Emperium, Korenmarkt 29, Arnhem
Entree: Kaarten zijn aan de deur te koop voor 5 euro.
Openingstijden: 22.00 uur – 04.00 uur.
Line up:
RAUWKOST *Live
LOOPS *Live
DE BOTERMANNEN (dimzen & yasin engwer)
laatste aanpassing
kheb er weer zin aan!
optie, heb gehoord dat ned. elftal namelijk voetbalt deze avond
Des te meer reden om te gaan feesten als ze winnen
heb gehoord dat ned. elftal namelijk voetbalt deze avond
Ohja, Nederland moet spelen...hmmz
Ohja, Nederland moet spelen...hmmz
Gewoon daarna gaan ray
Precies, na voetbal allemaal naar klankbord komen
kand r nie bij zijn! opbouwen en shit voor de volgende dag!
donateur
Ik zal kijken, moet dag erna gewoon weer werken
en dat wil zeggen?!
ook ik moet gewoon de zaterdag werken,
maar een beetje vent(meid) heeft er maling aan en gaat op z'n minst een kijkje nemen!!
neem een voorbeeld aan mij
en dat wil zeggen?!
ook ik moet gewoon de zaterdag werken,
maar een beetje vent(meid) heeft er maling aan en gaat op z'n minst een kijkje nemen!!
neem een voorbeeld aan mij
Rustig maar
Nu Oranje gewonnen heeft ga ik zowiezooi
Ik moet t even zeggen hoor:
"Le Pays-Bas Ecrit Histoire"
Tot zo!
laatste aanpassing




































