Partyflock
 
flyer USB
afbeelding USB
-
Butan (binnen) op de kaart Site
Auf der Bleiche 18
Wuppertal

Tickets & prijzen USB

Voorverkoop:€ 13,-
Deurverkoop:€ 15,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Stemresultaat: geweldig
geweldig467%
zeer goed233%
goed0
ok0
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

1 waardering

Ricardo:rot:
:p

Line-up USB

1Main
Live: techno, hardcore
Live: techno
techno, hardcore
house
techno
techno, trance
techno
house, techno
techno
Guatemala hardcore, techno
2Area 2
Live: techno, hardcore
hardcore
techno
techno
techno
hardcore
3Tribal & Groove
techno
hardstyle, trance
techno
hardcore
4House & Minimal
Live:
house
house, techno
5USB Classix
Statistieken
13Partyflockbezoekers
53 / 46·mannen / vrouwen
24.7Partyflockgemiddelde leeftijd
21.8Partyflockleeftijd mediaan
8·opmerkingen
1·waardering
geweldig·stemresultaat (6 stemmen)

8 opmerkingen

hoop er dit jaar weer bij te zijn
erg vette club ! B)
laatste aanpassing
Is er al iets van een tijdtafeltje bekend? 0:)
MAIN

18:00 - 19:30 Alexander Sarazin &­ Kathy
19:30 - 20:30 Sinclair -live-
20:30 - 22:00 Jason Little
22:00 - 23:30 Pablo Ramirez
23:30 - 01:00 Linda Pearl vs.­ Nadine Coalyard
01:00 - 02:30 DJ Amok
02:30 - 03:30 Boris S.­ -live-
03:30 - 05:00 Frank Kvitta
05:00 - 06:00 Waldhaus &­ Weichentechnikk -live-
06:00 - 07:30 Hells Bangers aka MinuPren &­ P.­Stylez
07:30 - 09:00 Bazz Dee
09:00 - 10:30 Elmo
10:30 - 12:00 Nitram
12:00 - Ende Frank Sonic

02.­ TRIBAL &­ GROOVE CAVE

21:00 – 22:30 Oren Knopfmacher
22:30 – 23:30 Dj Spexx
23:30 – 00:30 Mikesh
00:30 – 02:00 Seemann
02:00 – 03:00 Michael Kruck
03:00 – 04:00 Dj Hierro
04:00 – 05:30 Marco Stylez vs.­ MPLeary
05:30 – 06:30 Dj Sascha D.­
06:30 – 07:30 Dj Waschi
07:30 – Ende Andre Jakobs

03.­ HOUSE &­ MINIMAL DEPARTMENT

21:00 – 22:30 The Flatlander
22:30 – 00:00 Andi Weis
00:00 – 01:30 Stefan Senk
01:30 – 03:00 Hazett
03:00 – 04:30 Michael Stapf
04:30 – 06:00 Moddi
06:00 – 07:30 Tommy Blue
07:30 – Ende DJ Kelt

04.­ HARDTECHNO DUNGEON

21:00 – 22:30 Aural Exciter
22:30 – 23:30 Chrosse –live-
23:30 – 01:00 Craig Mortalis
01:00 – 02:00 FL-X –live-
02:00 – 03:30 Psytekk
03:30 – 04:30 Jane Ephex –live-
04:30 – 06:00 MOT &­ Lars S.­
06:00 – 07:30 C.­Loerdmann
07:30 – Ende Da Kruppa

05.­ USB CLASSIX FLOOR

21:00 – 23:00 Emrox
23:00 – 00:30 Alphee
00:30 – 02:00 Dj Daniel S.­
02:00 – 03:30 Pasquale Schwarzz
03:30 – 05:00 Pappenheimer
05:00 – 06:30 Steph
06:30 – 08:00 Mezzo
08:00 - Ende DJ Pilot
helaaas niet aanwezig dit jaar :(
lijkt me een bruut feest, maar ga al naar decibel
cker BRUUT daarom ga ik maar :BOUNCE: