Partyflock
 

Doomsday's Earthquake

gepubliceerd door , op
Doomsday's
FeestDoomsday's · Earthquake
Datumvrijdag 15 juni 2012
WinactieDoomsday's actiegesloten
LocatieKink
Terwijl de crisis nog op volle toeren, draait staan ook de ontwikkelingen op het muzikale vlak niet stil. Daarom staat er op vrijdag 15 juni een nieuwe editie van Doomsday Events geprogrammeerd zodat daar later bij stilgestaan kan worden. Vanuit de grootste- en groenste stad van Gelderland zal al ruim voor zonsondergang het startsein worden gegeven voor Doomsday's - Earthquake om een onvergetelijke nacht in te luiden.

Voor ieder wat wils' is nooit haalbaar; wel is het een mooi doel om naar te streven en daarom is er een duidelijke verdeling gemaakt in de zalen. Liefhebbers van een vloeiende opbouw op het gebied van de hardere stijlen (hardcore, darkcore, industrial hardcore, rauwe (en dus geen modieuze) frenchcore, uk-hardcore, en terror) kunnen in de blauwstaande bovenzaal goed vertoeven.

Al vanaf 21:00 u zullen hier lokale bekenden en opkomende talenten worden aangemoedigd door MC Skullcrusher om hun kunsten te laten zien en wanneer de melodische sfeer er lekker inzit, worden deze direct omgeruild voor de rauwere en snellere kanten van hardcore. Bambambam zal dan ook al vroeg de uitdaging met bijna 300 kilometer asfalt aan moeten gaan, hij komt namelijk voor het eerst in 4 jaar over uit België om de authentieke sound van frenchcore live vanaf hardware bij het publiek op te frissen. Uiteindelijk moet hij het stokje overgeven aan Mobius die bij de vorige editie in januari al van geen ophouden wist. Vague Entity neemt uiteindelijk het roer over om het feest af te sluiten met de ruigste terror die er is, eerder op de avond maakt hij op de begane grond zijn debuut onder zijn drum 'n bass-alias (Malignity), zodat hij alles wat niet hard is, beneden kan laten.

Het toedienen van een moment 'rust' verloopt op deze editieniet moeiteloos. Met het afdalen van een tiental traptreden is de reis gehalveerd en kan er genoten worden van een uitzicht op een menigte die blootgesteld zal worden aan meer dan
de aanbevolen nachtelijke hoeveelheid breaks. Naast IDM, drum 'n bass en dubstep zal het publiek een aangenaam weerzien beleven met niemand minder dan Sam C (die een aantal weken terug nog een sensationele track uitbracht op Winprod). Hij zal ook een flinke dosis tekno meenemen, die hij zal combineren met stormachtige breaks, zodat de slachtoffers hiervan later kennis kunnen maken met de in Nederland veel te onbekende Italiaan Daniele Davanzo. Daniele kan onder de naam phlex op steeds meer labels zijn producties kwijt, en tijdens zijn optredens zorgt hij ervoor dat hij nog maanden, dan wel jaren, op het netvlies zal staan.

Ook is er in de locatie voldoende ruimte om rustig te zitten en uit te hijgen. Meteen een goed moment om kennis te makken met de heren van Current From die vanuit Nijmegen komen met hun platen- en merchandisestand. Ze nemen een flinke
collectie beats en breaks mee, met daarin de nieuwste releases en andere exclusieve items. Natuurlijk is het ook mogelijk om de platen te beluisteren!

Al met al reden te over om deze voor velen nieuwe locatie in het hart van Apeldoorn een kans te geven op 15 juni tijdens Doomsday's - Earthquake.

2 opmerkingen

Leuke locatie, genoeg variatie aan muziek en goedkope drank ;) genoeg reden om te gaan dus :d