Partyflock
 

Orkapot
Lost Tracks in Space

gepubliceerd door , op
Orkapot
FeestOrkapot · Lost Tracks in Space
Datumzaterdag 17 mei 2008
LocatieDynamo Site
Ruim een jaar geleden vertrok er een missie van de planeet Omanyd 21 om de vermaande ‘Lost Tracks in Space’ weer op te snorren, welke zich ergens in de constellatie van de roemruchte Ice Planet Crypton zouden moeten bevinden. Op 17 mei 2008 zet Kapitein Lamot zijn zoektocht voort door een parallel universum vol wazige hersenspinsels en bizarre gedachtenkronkels, want daar zal zich ergens Ice Planet Crypton bevinden... en dus ook de verloren gewaande ‘Lost Tracks in Space’.

Orkapot is een initiatief van enkele bekende Eindhovense DJ’s om weer eens op speurtocht te gaan in muziek. Bij Orkapot kan het, want hier komt het publiek voor de muziek. Én voor de ongedwongen underground sfeer natuurlijk. ‘Lost Tracks in Space’ is dan ook weer het Walhalla voor de avontuurlijk gezinde partyfreaks die wel weer eens zin hebben in een nachtje dikke Space Minimal, Acidtrance en Progressive.

Degenen die vorig jaar al zijn meegelift vanaf de planeet Omanyd 21 (de tweede bewoonde planeet van het Nevohdnei Quadrant) weten al dat er nog steeds een lange reis voor de boeg is. Het is dan ook zaak om zoveel mogelijk energie te sparen door het Minimal te houden en lekker met de Progressive space stromingen mee te drijven naar muzikalere oorden.

Rivo (Detour/Ear Recordings) zal de bezoekers vloeiend, relaxed en vol overgave door het eerste gedeelte van deze ontdekkingsreis begeleiden. Klikkerige Minimal - waardoor het ruimteschip met horten en stoten op gang zou komen - is aan hem niet besteed en hij zal dan ook met de meer Dub-achtige Space Minimal aan deze nachtelijke dwaling beginnen. Galmend en echoënd komen je beide benen los van de aarde en begin je aan een nieuwe space-trip vol verrassingen.

Tijdens het tweede gedeelte van deze reis zal Jape du Marie (Pro Techno) - een bekende van de planeet Area 51 in het Pro Techno Quadrant - het roer in handen nemen. Zodra hij aan de hand van oude ruimtekaarten een Progressive koers door het planetoïdestelsel bepaald, staat vast dat hierbij menigeen de kriebels in de buik gaat krijgen. Om de reisgenoten hier doorheen te loodsen zal Jape een mengeling van Duitse en Engelse Progressive space techno-logie gebruiken om soepel langs meteorieten en ruimtegruis te kunnen manouvreren.

Lamot (Zodiak Commune/Adapter) kent de deepspace hier als zijn broekzak en zal het ruimteschip hier over hallucinerende substromen verder leiden. Naarmate de reis verder gaat langs de grenzen van het TCX303 zonnestelsel, zal de verleiding onweerstaanbaar worden om regelmatig wat spacey Acidtrance mee te pikken van de andere kant. Naarmate Ice Planet Crypton en de ‘Lost Tracks in Space’ steeds dichter genaderd worden, blijft het zo toch nog spannend waar de reis deze keer eindigd.

Vergezel deze avonturiers op hun queste naar de ‘Lost Tracks in Space’. De laatste hoop voor deze muzikale hoogstandjes. Op 17 mei gaat de reis verder tijdens Orkapot in Dynamo, Eindhoven.

10 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Kapitein Eric?

Hoeveel had je gedronken toen je die tekst schreef? O:)
Artiest Bor
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kleuzzz²³ op zondag 4 mei 2008 om 11:57:
Kapitein Eric?


jazeker en nou niet meer mouwen;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJBOR op zondag 4 mei 2008 om 12:51:
niet meer mouwen;)


jij weet nie half hoe moeilijk dat voor mij als echt Helmonder is...:frusty:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kleuzzz²³ op zondag 4 mei 2008 om 14:27:
jij weet nie half hoe moeilijk dat voor mij als echt Helmonder is


wa ben de toch een lekkere vent
Waarschuw beheerder
Ik hou ook van jou Bor en heb je veel te weinig gezien met Q-day....:cry:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kleuzzz²³ op zondag 4 mei 2008 om 16:17:
Ik hou ook van jou Bor en heb je veel te weinig gezien met Q-day....


das het nadeel als je bij de organisatie van het geheel zit
Waarschuw beheerder
Mjaa,
kan anders ook wel aan mijn ADHD konijnen gedrag liggen....
probeer me maar eens bij te houden als ik overloop van de Oeh's en Aah's..:lol:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dit wordt weer een lekker avondje spacen met Lamot! :D
Werkzaam bij Nexus Generation
Artiest Tekdrop
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kleuzzz²³ op zondag 4 mei 2008 om 16:28:
probeer me maar eens bij te houden als ik overloop van de Oeh's en Aah's..


Opnemen en repeat!
Uitspraak van verwijderd op zondag 4 mei 2008 om 22:46:
lekker avondje spacen met Lamot


flying high with aciiiid;)
laatste aanpassing