Over een paar dagen is het dan eindelijk zover. Supersized zal dan in thuisbasis Outland na een korte afwezigheid weer op volle kracht knallen. Supersized treedt vanavond aan met het harde vertier dat we van Supersized gewend zijn. De lente is aangebroken en zal zich deze avond van haar beste kant laten zien.
De mainworld staat zaterdag in het teken van “Hardstyle”. De nieuwste en meest gewaardeerde tracks zullen in een onafgebroken tempo op de bezoekers worden losgelaten. Naast Nederlandse toppers als Zany, Max Enforcer, Deaz D, The Darkraver, Showtek en Brennan Heart zal ook Blackmail uit Zwitzerland terug te vinden zijn. De avond zal waardig en uiteraard stevig worden afgesloten door Darkraver.
De timetable is bekend:
Timetable
Main: (Hardstyle)
22.00-23.00 Deaz D
23.00-00.00 Zany
00.00-01.00 Max Enforcer
01.00-02.10 Blackmail 🇨🇭
02.15-03.10 Brennan Heart
03.15-04.00 Showtek (LIVE)
04.00-05.00 The Beholder
05.00-06.00 The Darkraver
Hosted by Mc Villain
De kelder, die door de velen wordt geprezen om de volle, zware en snoeiharde bass, staat vanavond geheel in het teken van de populaire Jump sound! Bad Boyz, Pat B, Digital Punk, Charly S, Da Pauli, Ghost uit België en de Duitse Mystery zorgen voor een hoog voetjes van de vloer gehalte. Eens kijken of de doorgewinterde jumper tegen deze combinatie bestand is.
Basement: (Jump)
22.00-23.00 Digital Punk
23.00-00.00 Ghost 🇧🇪
00.00-01.00 Charly S
01.00-02.00 Mystery
02.00-03.00 Pat B
03.00-04.00 Da Pauli
04.00-05.00 Bad Boyz
Hosted by Mc DV8
Legitimatie
De minimum leeftijd is 18 jaar en ouder. Bij twijfel kan er aan de deur om een geldig legitimatiebewijs worden gevraagd. Neem daarom een geldig legitimatiebewijs mee. Geldige legitimatiebewijzen zijn een paspoort, ID-kaart of rijbewijs.
Openbaar vervoer
Outland is voor het evenement Supersized prima te bereiken met het openbaar vervoer. Naast de deur is het metro-, bus- en treinstation Rotterdam Alexander gevestigd. Voor de actuele aankomst- en vertrektijden raadpleeg www.9292ov.nl ook kan je bellen naar 0900-9292 (€0,20 p/m).
Vanaf station Rotterdam Alexander vertrekken tegen het einde van de avond pendelbussen richting Rotterdam Centraal. Voor de actuele vertrektijden van de pendelbussen raadpleeg de website van Outland. www.Outland.nl.
Auto&Parkeren
Neem vanaf de snelweg afslag 16, Prins Alexander. Volg vervolgens de borden Outland. Rondom Outland is er ruim voldoende parkeergelegenheid. Outland heeft de beschikking over een eigen parkeergarage voor maar liefst 600 auto’s.
Tot zaterdag!
Supersized op volle kracht de lente in: Timetable en laatste info
gepubliceerd door Karian, op

| Feest | Supersized · Spring edition |
| Datum | zaterdag 24 maart 2007 |
| Winactie | Supersized actie![]() |
| Locatie | Outland ![]() |
32 opmerkingen
Nah moet maar weer eens dan he
Het is ECHT niet anders.... ik blijf ook liever thuis, maarja...
meen je niet..en ik ben gewoon op vakantie..
weer eens... niet zozeer deze
Het is ECHT niet anders.... ik blijf ook liever thuis, maarja...
ja soms moet je gewoon echt de deur eens uit
weer eens... niet zozeer deze
ooww... *veegt zweet van voorhoofd* dan loopt het wel los..
Nou niet bepaald een goede Timetable. Sowieso had Zany met Blackmail gewisseld moeten worden. Vorige keer viel Blackmail ook zo tegen met die softe meuk die die toen liet horen. Waarschijnlijk kakt het deze keer na Max Enforcer dan ook weer een uur helemaal in. Hopen dat Brennan Heart er meteen flink op los draait.
donateur
Pas je op voor de nieuwe traptreden
Ik weet het.....,heb er al veel over heen gevlogen.........,hoor een beetje bij de inboedel.......
Hoe zit het met de zomertijd?
Is het al zomer dan.......?????
laatste aanpassing
Hoe zit het met de zomertijd?
aan de time-table te zien hebben ze daar volgens mij niet echt rekening mee gehouden...
ik denk dat we gewoon doen alsof de zomertijd de volgende ochtend pas ingaat.. anders staat het zo lullig:
01.00-02.00 Mystery
02.00-02.00 Pat B ???
donateur
02.00-02.00 Pat B ???
ik ga me helemaal suf rennen. whaaaaa. ken nie kiezen
Ren je rot!
Ik weet het.....,heb er al veel over heen gevlogen.........,hoor een beetje bij de inboedel.......
Ik vind ze levensgevaarlijk

























