Na een aantal interessante masterclasses met artiesten van eigen bodem en een futuristische presentatie van de 'Holodesk' door de vriendelijke Duitser Marc Romboy, is het woord de komende editie aan Camiel Daamen; een rijzende ster in de Nederlandse dance-scene met vele releases en energieke live-sets door heel Nederland en ver daarbuiten.
Het multitalent Camiel Daamen begon zijn muziekale avontuur meer dan 10 jaar geleden. In 1998 raakte Camiel gefascineerd door electronische muziek en begon met het experimenteren met synths en computers. Camiel is typisch zo'n producer die zichzelf dagen kan opsluiten om de perfecte sound te creeren.
Na jaren zwoegen in de studio, om ervaring en kennis op te doen, releaste hij zijn eerste tracks op labels zoals Method Records,Cloud 9, Hertz Music, Klopfgeist, PiekUp records, Act Natural Records, Soulman Music en Florian meindi's Flash records. Afgelopen jaar is Camiel tevens aan het doorbreken met zijn energieke live-sets tijden in een flink aantal grote clubs in Nederland en met gigs in onder meer Berlijn en Londen.
Tijdens de masterclass zal Camiel Daamen een aantal technieken laten zien waarmee hij zijn producties naar een professioneel niveau tilt. Verder zal hij een exclusief kijkje in de keuken van zijn liveset geven.
Naast het produceren en optreden is Camiel Daamen tevens een van de mede-organisatoren van "DanceFair" in de jaarbeurs van Utrecht. DanceFair is de eerste grote beurs voor professionals uit de dance industrie in Nederland, met meer dan 150 seminars en 2000 m2 expositie ruimte en vindt plaats op 11 en 12 februari 2012.
Alle bezoekers van de komende editie van de TWSTd Producers Masterclass krijgen behalve korting op een kaartje voor Dancefair, ook direct 8% korting bij feedback en 20% bij wetransfer. Kijk snel op www.dancefair.nl voor meer informatie.
Tijdens de TWSTd Producers Masterclass zal Camiel een boekje open doen over zijn werk in de studio en zal hij inzicht geven in hoe hij zijn live-sets voorbereid en hoe hij zijn producties klaarstoomt voor het grote publiek.
In het voorprogramma worden daarbij de nieuwste Ableton Live technieken behandeld door Ableton gecertificeerd trainer Michel Sanchez-Infante en Pyntago-leraar Max Coppens.
Een editie om niet te missen. Deze editie van de TWSTd Producers Masterclass vindt plaats op donderdag 15 december in de grote zaal van Studio 80. De deuren gaan open tussen 19.30 uur en 20.00 uur (dus zorg dat je op tijd bent) en het programma duurt tot ongeveer 22.30 uur. De bezoekers zijn vervolgens van harte welkom te blijven hangen voor het nachtprogramma van Studio 80; WKND!
Helaas zijn er slechts een beperkt aantal stoelen beschikbaar voor de workshop en masterclass, dus meld je snel aan via de volgende link: https://shop.ticketscript.com/channel/web2/start-order/rid/9LS9YB4T
Mocht je na de Masterclass meer willen weten en verder willen leren, dan kan je je opgeven voor verschillende cursussen en opleidingen bij Pyntago audio opleidingen. Denk aan DJ-trainingen (beginners en gevorderd) & Ableton-cursussen (variërend van een korte introductiecursus tot een volledige Ableton producerscursus van 36 weken),
Alle cursussen worden meerdere malen per jaar gegeven, door leraren die in de praktijk werkzaam zijn. Meer informatie hierover vind je op www.pyntago.nl
TWSTd producers masterclass IV
gepubliceerd door DJ-Rolf, op

| Feest | TWSTd producers masterclass Ⅳ |
| Datum | donderdag 15 december 2011 |
| Locatie | Studio 80 ![]() |








