Als de maan hoog aan de hemel staat en de boslucht extra helder is, verzamelen de Foxes & Wolves @ klinch zich rond de transistorradio voor Beasts – sorry – Beats In Space, het wekelijkse radioprogramma van diskjockey Tim Sweeney. Elke dinsdagavond slingert hij de meest avontuurlijke dj-mixen in de New Yorkse FM, met assistentie van zo’n beetje elke denkbare gast-selector uit het discospectrum. Ze zijn de afgelopen tien jaar allemaal bij hem in de show geweest. Ja, die ook. Van Aeroplane tot Optimo, van James Murphy tot DJ Harvey. In het weekend vliegt Sweeney de wereld rond met zijn platenkoffer. En het weekend, zo weten alle wilde dieren, begint donderdag. Op 18 maart is Tim Sweeney te gast bij Foxes & Wolves @ klinch, de maandelijke disco-clubavond van de Melkweg.
Wie muziektechnologie studeert in New York, gaat als het even kan stage lopen bij dj-mixheld en hiphop-pionier Steinski. Dat is tenminste wat Tim Sweeney bedacht, en geef hem eens ongelijk. Nog tijdens zijn studie begint hij de radioshow die nog immer loopt. We hopen wel dat Sweeney inmiddels zijn diploma gehaald heeft. Hoe dan ook, credits krijgt hij toch wel. Van DFA Records bijvoorbeeld, het platenlabel van o.a. LCD Soundsystem, The Juan Maclean en Hercules And Love Affair, dat nauw aan Sweeney gelieerd is geraakt. Zo mixt hij een aantal labelcompilaties en vormt hij een dj/edit-duo met DFA-oprichter Tim Goldworthy, genaamd T&T. Ook underground-discolabel Rvng is diep met de New Yorker in zee gegaan. Beide partijen hebben onlangs samen een label opgericht.
Wie het WNYU-signaal met zijn gewei of antenne niet ontvangen kan, haalt met evengroot gemak de wekelijkse Beats In Space-podcast binnen. Het mag als voorbereiding dienen voor het echte werk, dat niet in de kapuchon gedoken en met de iPod in de jaszak wordt beleefd, maar collectief en tomeloos op de dansvloer van de Foxes & Wolves @ klinch.
The Wolves
Tettero - Derde generatie dj met disco in zijn bloedvaten. In zijn element in strandtenten, Chique clubs en zweterige poppodia. Bekend van Rauw, GLDJs, Valtifest. Casper Tielrooij - Heeft de discowortels aan house en techno onttrokken, brouwt er een toverdrank van en kruipt onder zijn Dekmantel vandaan om ‘m te delen met de Foxes & Wolves @ klinch. Job de Wit - Voormalig sjamaan van de FM. Kruipt na jaren van toonaangevende radio-uitzendingen de studio uit en de clubs in. Representing The House of Dolls. Tom Trago - Reiziger in dansmuziek, conducteur van de Voyage Direct. Duikt op in Parra Soundsystem, onder in Italo Elite, en door de Velvet Morning Disco Circle.
Foxes & Wolves @ Klinch
gepubliceerd door KimSize Official, op

| Feest | Foxes & Wolves @ klinch |
| Datum | donderdag 18 maart 2010 |
| Winactie | Foxes & Wolves @ klinch actie![]() |
| Locatie | Melkweg ![]() |



