Partyflock
 

Let`s Go Back is back

gepubliceerd door , op
Danceclassics freaks & fans opgelet!! Let's Go Back is Back!

Na twee succesvolle edities van Let's Go Back to the 80`s & 90`s is het op zaterdag 20 februari tijd voor alweer de derde editie. Central Studios zal deze avond weer geheel in het teken staan van de danceclassics van toen.

Deze editie neemt je mee terug naar de jaren 80 & 90 met optredens van 2Brothers on the 4th Floor, Tony Scott, King Bee, Ben Liebrand, DJ TDK & DJ Willow. Een super line up welke je weer helemaal terug naar de 80`s & 90`s.

2 Brothers on the 4th Floor zijn na enkele jaren rust weer teruggekeerd waar ze thuis horen en dat is op het podium. Mede bekend geworden met “I Can’t help myself” en “Never Alone”, zijn ze nu weer een aantal jaren bezig met een tour. De 2 Brothers on the 4th Floor zijn de pioniers van de Nederlandse eurodance. Op deze editie van Let's Go Back zullen zij je mee terug nemen naar de 90`s.

Tony Scott begin jaren 90 scoorde hij met zijn monsterhit “The Chief”. Dit nummer laat duidelijk zien waar de roots van Tony liggen. Zijn grootste hit scoort hij met “Get Into it”. Deze klassiekers waren het begin van het muziekleven van Tony. Dezer dagen werkt hij als muziekleraar, maar ondertussen vindt hij nog voldoende tijd om op te treden. Benieuwd of “The Chief” zijn roots heeft behouden?

King Bee, het duo Guan en Mc Pryme, luidde een nieuw tijdperk in met hun superhit “Back By Dope Demand” waarna iedereen begon met rap en hiphop zoals wij dat kennen. Afgelopen jaren worden er nog steeds remixen van deze hit uitgebracht en zodoende de nog steeds grijs gedraaid. Voor vele DJ`s is hun muziek de garantie om de dansvloer voor jong en oud maximaal in beweging te krijgen.

Ook de derde keer op een rij op Let's Go Back mastermixer Ben Liebrand. Door de lovende reacties over zijn sets op voorgaande edities is Ben Liebrand voor nu en de toekomst een van de vaste artiesten geworden op Let's Go Back. Ben is in de tussentijd met zijn mini mix en jaarmix natuurlijk nog steeds te horen bij Radio Veronica.

Al 25 jaar zit hij in het vak en onderhand weet hij wel hoe er een feestje gebouwd kan worden, DJ TDK. Ouderwetse disco krijgt een nieuwe sound door het mixen met de hedendaagse technieken. House in a funky way is voornamelijk zijn draaistijl, maar de populaire muziekstijl, Swingbeat zal ons ongetwijfeld weer doen swingen. Deze editie bij Let’s Go Back zal hij weer meerdere verrassingen in petto hebben.

Luisteren, swingen en videoclips bekijken? DJ Willow zal ervoor zorgen! Zijn performance act is een totale beleving. Ervaar zelf welke videoclips matchen met de freaky disco sounds.
Ook zo’n heimwee naar the good life? Vanaf nu is er een remedie;
Let's Go Back to the 80`s & 90`s”

9 opmerkingen

2brothers :respect:
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2776, 2330}
King Bee en Tony Scott heel vet!
 
Wat wordt dit een top feessie :woep:


Uitspraak van actief op zaterdag 9 januari 2010 om 22:31:
King Bee en Tony Scott


hophop
topfeestje mooi begin van top weekend king bee!!