ja lekker belangrijk ik feest ff 1 weekendje niet maar das wel eens lekker hoor als je net asl ik al 18 jaar bijna elk weekend aan het feesten bent is een weekend pf eigelijk net zoiets als een 24 uur diepe slaap lekker en rustig
Nah hoezo moet je perse je ogen dicht hebben om rust te krijgen ofzo als je nou geowoon geen energie verbruikt en gewoon zit.
Dat is veel leuker want altijd als ik slaap weet ik nit meer dat ik sliep
Ik heb de ppt weer een goeie naam gegeven vandaag, iedereen in iduna zei tegen me para piekje a.k.a peter pep, van de promotie team, zelfs mensen die ik niet ken zeiden dat ze me herkenden van de ppt
ik ben net zo vaag en me handen typte net hele andere dinge i.pv. hardcore
Pffff ik word nog gekker van mezelf
Ik was ook tijdelijk PPT
maar hielt het snel voo gezien
(permanent verbannen)
toch jammer want er zijn wel degelijk echte ppt'ers
kijk ik ben aan me 4e dag achter elkaar bezig en heb sinds maandag pas 8 uur geslapen
ik had ook tijdje geleden PPT in me naam maar ik kwam er erachter dat pep echt geniaal is en nie om e snuive
(permanent verbannen)
nee wa dan
bommen
ik doe en en
Ja toch ik en Biek vinen dat wijgelijkhebber
Hij lult net zo veel onzin als juh geef mij un nak tan'
Nou bij mij is het meestal maandag rampen dag met me neus, dan heb ik me kussen weer rood en heb ik onder werk steeds bloedneus, en de reden daarvan is al die wondjes in mijn neus!
Dat is neit tof, je moet het wel zelf in de hand hebben natuurlijk, ik neem nog even een lijn, slapen doe ik toch al niet meer, dan maar wat extra vitamines!
(permanent verbannen)
das wel tof eentje die automatisch uitschuift perfect past dus geen valse lucht
Nou doe mij maar een bullit dan, dat is wel zo makkelijk, geen gezeik en geen gezeur, maar gaat wel direct goed je neus in, en blijft niet allemaal halverwege hangen en zo!