Partyflock
 
Forumonderwerp · 745942
Waarschuw beheerder
De heren van de Matrixx organiseren een groot feest nabij Nijmegen, Lent. Festival in de romeinse sferen, gericht op Trance, hardstyle....Vergunning voor 25.000man, maar ze richten zich op 10.000 volgens de Gelderlander!

Bron: Gelderlander!
laatste aanpassing
Artiest Thozaa
Waarschuw beheerder
Zag het vanmorgen idd ook staan:) Ben benieuwd..:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
:K :K :K :K
Waarschuw beheerder
donateur
daar ben ik bij hoor :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
http://www.gelderlander.nl/regioportal/GLD/1,1478,1455-Nijmegen-Regionieuws!!,00.html
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
je moet je eerst registreren om dat artikel te kunnen lezen...kun je m misschien copy pasten?
Waarschuw beheerder
donateur
nope

ik kan er hier op mijn werk niet in .. vandaar dat ik de link geef. Heb wel password, maar door novell border beveiliging mag ik er niet in. Pass en login krijg je natuurlijk niet nes
 
Waarschuw beheerder
donateur
Emporium: dance aan oevers van de Waal

Door JAAP VAN ESSEN


NIJMEGEN - Emporium, the empire of dance, wordt een uniek festival. De locatie, ten westen van de spoorbrug in de uiterwaarden van Lent, is al bijzonder.

Ook is opvallend dat de organisatie gaat voor zeer betaalbare prijzen. Volgens David Brons van The Matrixx zullen de kaarten 25 euro gaan kosten, minder dan de helft van wat tegenwoordig bij dergelijke festivals gebruikelijk is. "Het festival moet bereikbaar zijn voor een brede groep liefhebbers."

Voorlopig gaat David Brons voorzichtig uit van een bezoekersaantal van 10.000 mensen. Maar in de vergunningenaanvragen die nu de deur uit zijn is er sprake van een festival voor 25.000 mensen. Gezien het programma en de prijzen lijkt dat aantal ook haalbaar. Er zijn al zo'n 35 dj's gecontracteerd onder wie Luna, Marco V, Technoboy, Johan Gielen en Jochen Miller.

"En we zijn bezig met enkele buitenlanders. Dj's uit de top 5 van de wereld."

Emporium zal zich op 28 mei vooral richten op de vier grote stromingen in de dance: groove, trance, hardstyle en techno.

Uiteraard wordt het festivalterrein aangekleed in min of meer Romeinse sferen. De eerste editie wordt tenslotte afgewerkt in het kader van Nijmegen 2000. Enkele van de in totaal vier podia (een mainstage en vier tenten) krijgen namen als het Coloseum of het Forum. De vipruimte zal 'Ceasars Palace' gaan heten.

De organisatie wordt door verschillende instanties van harte gesteund. Zo maakte Rijkswaterstaat geen problemen en was men bij de stichting Nijmegen 2000 ronduit enthousiast.

Ook bij de gemeente Nijmegen ontmoette David Brons en zijn partner Twan Krebbers veel medewerking.

Toch moeten er nog wel wat vergunningen worden afgegeven. Als die eenmaal binnen zijn, kan de kaartverkoop van start. David Brons wil rond 1 maart beginnen.


 
Waarschuw beheerder
donateur
De gemeente Nijmegen en meewerken. Dat mag zekers in de krant !
Ik ben van de partij, dat is een feit :D
 
Waarschuw beheerder
Da's denk ik nog wel eens leuk om mee tepikken..:D
Waarschuw beheerder
donateur
Ik moet al bijna janken van geluk als ik eraan denk :C :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
woei! goed nieuws :)
Waarschuw beheerder
beter nieuws dit inderdaad ja :D
Waarschuw beheerder
donateur
ben echt benieuwd hoe ze het aan gaan pakken. Dat disco gebeuren op de Goffert was ook goed gelukt toch ? Zijn ze in staat iets te organiseren voor 10k man of meer ??
 
Waarschuw beheerder
Ja denk het wel, in de Goffert was het wel goed georganiseerd maar de onkomst gewoon te laag

Dit wordt ook qua muziek een ander feestje en aangezien de prijs niet belachelijk is en het een van de eerste openair feestjes is acht ik de kans van slagen wel groot

En met de zomerfeesten krijgen ze een extra area aangezien het afgelopen jaar er toch iets te druk was elke avond, wel op een andere locatie in het centrum
 
Waarschuw beheerder
En er staat dat ze het voor 10.000 man zowiezo mogen houden, als de vergunningen doorgaan mogen ze tot 25.000 en aangezien de matrixx wel een goede naam heeft kunnen ze dat weleens krijgen
Waarschuw beheerder
Ben benieuwd naar de Line-up.
Jochen, Johan Gielen, Cosmic Gate, Luna, Pavo & Zany, Erick E, Sidney, Jordy Lishious zijn wel zekerheidjes als je t mij vraagt. Wie wordt de DJ uit de top 5 van de wereld???? Tiesto???? hoop eerlijk gezegd op Paul van Dyk of Armin v Buuren...
En hoe wordt de Techno line-up???
kwacht de nieuwsberichten wel af maar dit kan nog wel eens n heel leuk feestje worden :yes:
 
Artiest {SHOWLIST artist 26887, 27322}
Waarschuw beheerder
Ben benieuwd naar een paar leuke techno en house namen... Hardstyle en trance doet me niks...
 
Waarschuw beheerder
Lijkt me niet onaardig..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ben benieuwd naar de Line-up.
Jochen, Johan Gielen, Cosmic Gate, Luna, Pavo & Zany, Erick E, Sidney, Jordy Lishious zijn wel zekerheidjes als je t mij vraagt.


Er zijn al zo'n 35 dj's gecontracteerd onder wie Luna, Marco V, Technoboy, Johan Gielen en Jochen Miller.


:)
Waarschuw beheerder
*bloos* haha overheen gelezen :D
Nou qua Techno mag een Umek wel geboekt worden en een Marco Carola...maar denk eerlijk gezegd dat er meer beuknamen komen qua techno.
Waarschuw beheerder
Leuk initiatief, als ze maar niet Free Your Mind festival gaan na-apen. Dit gaat meer richting de commerciele kant, maar het is zeker een goed idee om iets dergelijks op te zetten. De leuke grote feesten hoeven echt niet altijd in de Randstad plaats te vinden, maar ook in Gelderland.
 
Waarschuw beheerder
Precies ook in in Gelderland kunnen leuke feesten georganiseerd worden. En dit wordt denk ik geen na apertje van Free your mind...
Waarschuw beheerder
donateur
Matrixx heeft al jaren een vergelijkbaar feest aan de overkant van het water (matrixx under the bridge) dus t lijkt mij geen na-apen.
Waarschuw beheerder
donateur
Dit gaat meer richting de commerciele kant


de Matrixx is toch super commercieel, maar daarom toch niet minder
Waarschuw beheerder
Beters!!! Sowieso leuk!! lekker in de buurt housen :yes:

Under the Bridge is ook altijd superrrrrr :)
Waarschuw beheerder
donateur
Under the Bridge is ook altijd superrrrrr


Gaan we zeker wel weer doen de hele week :yes:
 
Waarschuw beheerder
We wachten het gewoon ff af... Toch veel maatjes die in de buurt wonen, beetje leuke line-up en ik ben aanwezig ;)
Waarschuw beheerder
beetje leuke line-up en ik ben aanwezig


:yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Of als Sabine er is, dan kom ik ook :9
Waarschuw beheerder
donateur
ik hoop een beetje op een vernieuwende line-up. De laatste tijd in de XX komen steeds die gevstigde namen, hoef ik dus op een festival ook niet nog eens te horen draaien. Geen dana en luna voor mij , maar meer mensen zoals : Lorenzo di Preti, activator, mondello, lady tom, korsakoff en dat soort figuren :bounce:
 
Waarschuw beheerder
eindelijk een festival voor mooie prijs en lekker dichtbij:)
 
Waarschuw beheerder
Klinkt goed :)
komt helemaal goed met feestjes omg. nijmegen :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
is toch gelijk met nightmare outdoor?


Krijgen we dat weer ja :/
Ik denk dat ik lekker in de buurt blijf :)
 
Waarschuw beheerder
Zou zeker relax zijn, ben benieuwd!
 
Waarschuw beheerder
donateur
:kwijl:
 
Waarschuw beheerder
donateur
hihi weet al wat ik aan doe :kwijl:

[img cacheid=001289bb0013b0aaf8805c301a00927f39]http://www.mijnalbum.nl/foto.php?m=fto&a=72&id=2053312&key=FMLPVIOO[/img]
:respect:
 
Waarschuw beheerder
donateur
die ook vet:
[img cacheid=000841a90016cab163b24ff11a00927f76]http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/11193.jpg?zm=400,400,1,0,0[/img]
Waarschuw beheerder
:respect:

Hoe meer festivals, hoe meer vreugd..:yes:

Wanneer gaan ze het houden?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Die bovenste is :kwijl:


Wanneer gaan ze het houden?


Lezen is ook een vak :S
28 mei staat er in het artikel
Waarschuw beheerder
overdag of s'nachts?
 
Waarschuw beheerder
het lijkt me wel een leuk feestje :)

denk dat ik wel effe kom kijken ;)
Waarschuw beheerder
Ik hoop overdag (met goed weer!!!). Ben benieuwd wat voor een technonamen er komen; denk zelf aan namen als Steve Rachmad, Michel de Hey en Jan Liefhebber.
Waarschuw beheerder
donateur
zal nog wel een maandje duren voordat we wat meer nieuws hebben :

David Brons wil rond 1 maart beginnen.


Waarschuw beheerder
donateur
Pffff heerlijk hoor :p Ik lig voor de deur van de tabakzaak te wachten als die kaarten in de verkoop gaan ;)

Michel de Heij doe zeker maar ja ;)

Heerlijke lokatie en geweldige stijl als je het mij vraagt :p Kan niet slecht worden ! En dan uitzicht op de Waalbrug pffff :p
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
En dan uitzicht op de Waalbrug pffff


:yes: 100% mee eens
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat is wel kick ja :jaja:

Ook met illegale feestjes is dat zo :)
Waarschuw beheerder
28 mei :S;)

21 Mei is ook al Luna, dan 2 feesten in 2 weken B)
Waarschuw beheerder
donateur
dan ga je toch niet naar luna de 21ste
 
Waarschuw beheerder
dan 2 feesten in 2 weken


Ja, stel je voor :vaag: