Partyflock
 
Forumonderwerp · 741986
 
Artiest Kir.B
Waarschuw beheerder
donateur
In het kader van hoe origineel mogelijk maak ik mijn carnavalsplaat, is er nu het nummer 'Ali, hou jij mijn tassie effe vast'. De instant-hit verwijst naar de gebeurtenis rond de vermeende tasjesdief Ali el B., die vorige week door zijn slachtoffer werd doodgereden. Youp van het Hek en Sjaak Bral gaven in hun columns al een voorzetje door deze titel als suggestie te noemen, en nu is het dan echt gemaakt.

Het liedje is een parodie op Miggy's 'Annie, hou jij mijn tassie effe vast', een nummer 1-hit in de jaren tachtig. De tekst is nu onder meer: Ali, hou jij mijn tassie effe vast, want ik moet inparkeren.

Wie het nummer horen wil, moet morgenochtend zijn radio om 6.00 uur afstemmen op 3FM want Giel Beelen draait het nummer in het kader van Wansmaak Woensdag. Het nummer zal de komende tijd ook ongetwijfeld in menig café te horen zijn.


Bron
 
Waarschuw beheerder
donateur
whehehe :D
je word ook doodgegooid met mailtjes met bumperstickers en verkeersborden erin staan..

"ik geef gas voor mn tas"
Waarschuw beheerder
donateur
hehe, vind hem wel grappig :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
zouden sommigen er PLEASE ff rekening mee willen houden dat sommigen van de afbeeldingen en opmerkingen die in de "tasjesdief"-topics geplaatst worden strijdig zijn met artikel 131 van t Wetboek van Strafrecht?

:[
Waarschuw beheerder
Ik loop stage bij de VARA-redactie en ik heb deze carnavalskraker er ff uit ge-edit voor de liefhebbers:

http://cgi.omroep.nl/cgi-bin/streams?/radio3/vara/giel/20050126-2.rm?start=0:54:48.614

Of hij is heel kort of Giel liet maar een stukje horen, zo denderend vind ik hem iig niet...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik mag aannemen dat jij (darkskywise) mijn waarschuwing ontworpen hebt?

Ik bedoel, allemaal leuk en aardig hoor, maar je moet er wel de humor van blijven inzien. Er worden wel ergere grappen gemaakt over wel veel ergere dingen.

Relativeren is ook een kunst.

We moeten niet alles ZO serieus nemen hoor..
Waarschuw beheerder
Heb je een waarschuwing gehad wegens het openen van dit topic Kir.B Morgan?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nope, wegens het plaatsen van een 'discriminerend plaatje'. Verschillende afbeeldingen en teksten gaan door dit soort topics heen, maar ik ben wel zoooooo discriminerend bezig.., godnondeju hoor... Of ben ik nu weer fout bezig tegenover andere gelovigen wegens het 'godnondeju'?

Laat ook maar...
Waarschuw beheerder
Ik heb ok wel eens strafpunten gekregen wegens het plaatsen van cartoons van www.nozzman.nl
Echt leuke cartoons, maar helaas heeft niet iedereen een gevoel voor humor...

Maar 't zijn niet de admins maar juist de bezoekers die daarvoor op enelopjes drukken hoor...
Waarschuw beheerder
Wat hebben jullie geen respect voor iemand die dood is zal ik eens zo een leuke liedje schrijven over jullie dode familieleden en jullie NSB opa´s laat dode mens met rust maakt niet gekke mensen hier
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahah....

Den Haag Connection, en dan lullen over respect...

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha­hahahahahahahahahahaha

Grap van de eeuw!! Klasse..

Fakeprofieltje om te kankeren?
Waarschuw beheerder
kep m nog niet gehoord maar da zal waarschijnlijk nie lang meer duren heb ik zo t idee, tegen die tijd zal ik mijn mening er wel over geven
Waarschuw beheerder
tuurlijk zijn pim fortuin en theo wel anders .pim zei wat een gedeelte van nl dacht .en theo zei wel dingen die tever gingen maar dan had eigenlijk een jood hem moeten vermoorden hoor ;-)heeft niks met ali b temaken discriminaty is heel breed kaaskop is het het niet maar k*tmarokaan wel ,het verschil is alleen dat ik niet kan zeggen tjah hij is blank ;-)want je hoord niets anders .er zijn ook mensen tegen liedjes over drugs enzovoort je gaat toch niet zeggen dat trance techno en gabber niet kan .
Waarschuw beheerder
iemand die dood is


Correctie: een crimineel die dood is

dode familieleden en jullie NSB opa´s


Mijn dode familieleden waren geen criminelen en omdat jouw opa een moslimterrorist is, wil dat nog niet zeggen dat onze opa's NSB'ers zijn. Over discriminatie gesproken.

ga tasjes stelen!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
@ Kir:

Nee, de waarschuwing kwam niet van mij, er lopen hier nog 27 andere admins rond hoor ;)

Bovendien, als t écht wegens "discriminatie" was geweest, had je 3 strafpunten gehad en ik zie er maar 2 (jokkebrok! :P )


Relativeren is goed en humor is leuk, MAARRR... we moeten niet vergeten dat (hoewel we hier op een particuliere site zitten) Pf wordt gehost door de UT die NIET toestaat dat er strafbare feiten worden gepleegd, al zijn ze (voor sommigen) nóg zo grappig.

Dan kunnen *wij* relativeren tot we een ton wegen, maar één (terechte, want t *is* strijdig met de wet) klacht van het Meldpunt Discriminatie en t is doei Pf!

Ik neem toch aan dat je dát niet wil he? :no:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 DarkSkywise:

Uiteraard niet. Ik neem bij deze dan ook mijn woorden terug en biedt mijn verontschuldigingen aan. Het spijt me.

Ik discrimineer niet, maak wel eens een grapje.. Moet kunnen.

Affijn, laat het hier maar bij voordat ik iets verkeerd zeg en van PF gedonderd wordt. Aangezien ik (ik vind zelf een redelijk bedrag) gedoneerd heb mag je aannemen dat ik PF eenwarm hart toedraag. Ik weet ook dat je niet meer rechten heb dan iemand die niet doneert, maar daaruit kan je concluderen dat ik er niet op uit om PF van de server te donderen...

Verder laat ik het hier gewoon bij.

Gegroet,

Kir.B Morgan
 
Waarschuw beheerder
donateur
No problem!

:bier: ?
 
Waarschuw beheerder
Och, het boeit me verder niet maar als dit mag mogen we natuurlijk ook een leuk liedje schrijven over jongeren die op zondagochend te hard reden en zich kapot reden, immers eigen schuld.

Toch?

Inge
 
Waarschuw beheerder
Ik vind het niet kunnen:no:
 
Waarschuw beheerder
Ik vind het een beetje smakeloos! Hoezo de één z'n dood is de ander z'n brood?! Al heeft die jongen nog zo'n crimineel verleden een beetje respect jegens zijn nabestaanden is wel op z'n plaats!
Waarschuw beheerder
Ben benieuwd hoe mensen gaan reageren wanneer er een Nummer over Prins Bernhard komt

.. dat we blij zijn dat die corrupte gozer dood is
 
Waarschuw beheerder
donateur
iemand zou er een volledig nummer van moeten maken die wil ik wel hebben voor op de carnavalswagen


iig deze is bagger voor te remixen.
Had al een poging gewaagd, maar tot 4 tellen is moeilijk
Waarschuw beheerder
kattive :x

appels met peren vergelijken

was die marokaan een verzetsheld?
Waarschuw beheerder
en ach.... over wie word er nou geen grapjes gemaakt

dood of levend...

nu snel lopen janken dat het niet kan

:gaap:

hypocriet :yes:

toch raar dat juist giel beelen.. van de vara , (zoek de politie link in dit verhaal) dit uitzend

dus onzin dat je zegt dat het strafbaar is dsw....
vrijheid van meningsuiting remember

heeft pf of de Universiteit twente NIKS mee te maken
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dus onzin dat je zegt dat het strafbaar is dsw....
vrijheid van meningsuiting remember


Vrijheid van meningsuiting stopt daar waar je discrimineert of anderszins uitspraken doet die in strijd met de wet zijn.

Waar DSW het over had, art 131 Sr gaat over opruiing.

Hij die in het openbaar (is pf ook), mondeling of bij geschrift of afbeelding, tot enig strafbaar feit of tot gewelddadig optreden tegen het openbaar gezag opruit, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vijf jaren of een geldboete van de vierde categorie.

Ook het aanzetten tot bijv. discriminatie of haat hier op pf dmv uitspraken, afbeeldingen of op andere wijze valt daar dus onder.

Als PF of de UT daar problemen mee kunnen krijgen hebben zij er op deze (door hen beheerde) site dus wel iets mee te maken!!

(F)
 
Waarschuw beheerder
al gaat een tasjesdief nog zo snel je autobumper achterhaald um wel o:)
Waarschuw beheerder
stoer dus de vara kan ook aangeklaagd worden omdat ze dat liedje hebben uitgezonden :D

beetje vergezocht hoor...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Vrijheid van meningsuiting stopt daar waar je discrimineert of anderszins uitspraken doet die in strijd met de wet zijn.


Als de Hirhi Ali dis-rap kon, kan dit ook!!!
 
Artiest Gohan
Waarschuw beheerder
Dit ontzettend smakeloze nummer zal het ongetwijveld goed doen bij de simpele hossende dronken boer in carnavals outfit.Ben echt blij dat ik boven de rivieren woon en me dit gelukkig bespaard blijft.
 
Artiest Havoc 303
Waarschuw beheerder
Gohan 26 januari 2005 20:32
Dit ontzettend smakeloze nummer zal het ongetwijveld goed doen bij de simpele hossende dronken boer in carnavals outfit.Ben echt blij dat ik boven de rivieren woon en me dit gelukkig bespaard blijft.


Plaatjes als dit zijn eens te meer een reden voor mij om gedurende die "3 dolle dagen" onder te duiken. Vraag me af hoe vaak die klotetokkies weer voorbij gaan komen, alhoewel ik 't eigenlijk totaal niet wil weten...

rollie 50% of E(')de DJ Team 26 januari 2005 19:26
appels met peren vergelijken

was die marokaan een verzetsheld?


Net zo veel of net zo min als Bernhard, een beetje op kosten van de staat overal en nergens heen vliegen, zonder daadwerkelijk enige bijdrage aan de oorlogsinspanningen te leveren, kan ik niet echt een "verzetsdaad" noemen...
Waarschuw beheerder
Ben echt blij dat ik boven de rivieren woon


Anders wij wel! Wij simpele hossende dronken boeren hoeven jou echt niet te zien hier hoor tijdens de feestweek!
Waarschuw beheerder
Net zo veel of net zo min als Bernhard, een beetje op kosten van de staat overal en nergens heen vliegen, zonder daadwerkelijk enige bijdrage aan de oorlogsinspanningen te leveren, kan ik niet echt een "verzetsdaad" noemen...


toch raar dat bernhard op handen gedragen werd door alle oud militairen :O:O:O:O:O

mijn opa heeft zelf in het verzet gezeten.. hij is vermoord door de duitsers maar mijn oma heeft persoonlijk van prins bernhard een lintje gekregen voor wat mijn opa heeft gedaan...

waarom zou mijn oma mij vertellen dat bernhard een lichtpuntje was voor alle nederlandse verzetsmensen?
Waarschuw beheerder
Als de Hirhi Ali dis-rap kon, kan dit ook!!!


Dit kon dus niet! en de jongens zijn zelfs berecht! :jaja:
Waarschuw beheerder
Dit kon dus niet!


Vond je? Ik vond van wel hoor...
Waarschuw beheerder
hahahah ik vond ook van wel maar bedoelde juist dat dat ook niet mocht! ;p
Waarschuw beheerder
Ja maar als ik nu ook al rekening moet gaan houden met wat wel en niet mag... Pfff... Dat kan toch nooit de bedoeling zijn ;)
 
Waarschuw beheerder
rollie 50% of E(')de DJ Team 26 januari 2005 21:00
toch raar dat bernhard op handen gedragen werd door alle oud militairen

mijn opa heeft zelf in het verzet gezeten.. hij is vermoord door de duitsers maar mijn oma heeft persoonlijk van prins bernhard een lintje gekregen voor wat mijn opa heeft gedaan... :O:O:O:O:O

waarom zou mijn oma mij vertellen dat bernhard een lichtpuntje was voor alle nederlandse verzetsmensen?


Dan is je opa een verzetsheld geweest, Bernhard zelf heeft geen wezenlijke bijdrage aan gevechtsacties gedaan en kan dus nooit een verzetsheld zijn. Dat hij toen een lichtpuntje voor verzetsmensen en naar Engeland gevluchte (en van daar uit verder vechtende) Nederlandse militairen was verandert daar niks aan...
Waarschuw beheerder
Humor (y) :D Zeker een goeie!
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik kan me er niet druk om maken.
als je een handtasje pikt loop je nu een maal risico's.
en ook het risico dat iemand je van je scootertje rijdt.
Waarschuw beheerder
ja vind goed dat er zoon nummer word voor gemaakt .. leuk voor op de begravenis haha
Waarschuw beheerder
ik kan de humor er zeker wel van inzien:D(Y) haha
Waarschuw beheerder
De 1 z'n dood is de ander z'n brood.
 
Waarschuw beheerder
jup :yes:
 
Waarschuw beheerder
Misschien kunnen ze een lied maken met de volgende onderwerpen, de biografie van Ali el B.

De feiten op een rij van het strafblad


neehee... dit is NIET het strafblad van de tasjesdief! :no: ...data, leeftijden en jaartallen kloppen niet! - DSW

*verwijdert link en rest van bericht*
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
dat die rappers berecht zijn is ook complete onzin maarja als ze een ander hadden gedissed dan was er echt geen celstraf geweest .dat is holland jammergenoeg .maar ja ik kijk nergenens meer van op .hoe lomp kunje zijn gisteren moest ik van en turk maar terugaan naar me eigen land vanwege mijn mening .nou tjah als het er hel het jaar 25 graden is zou ik gelijk gaan;-)
 
Waarschuw beheerder
nou slaat dit op
Waarschuw beheerder
camillia a sahbi laat hun hun weten niks inshallah worden zij gestraft
Waarschuw beheerder
En jij van mij spullen als je weer geen geld meer hebt voor drugs he junkie
Waarschuw beheerder
beetje triest om met doden te spotten tijdens carnaval. ook al was ie fout en kan ik die bestuurster wel begrijpen. spotten met doden doe je niet.