Partyflock
 
Forumonderwerp · 721585
Waarschuw beheerder
donateur
Een stapvriendin van mij van vroeger zit sinds een week in iraq. Ik vind het persoonlijk al heel veel stijl hebben dat een vrouw in dienst zit en vooral nu in Iraq. Leonie "rambistyle" op partyflock, is sergeant administratie.En ze blijft daar ongeveer voor 5 maanden.
Het leek mij leuk om hier op partyflock leonie kontakt te laten houden met alle partypeople hiero.
En leonie zal eens in de zoveel tijd ons vertellen hoe het daar eraan toe gaat en hoe zij het daar ervaart.
Leek mij een leuke manier om 1 van nederlands grootste partyganger te steunen!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Vertrek uit Irak half maart nu definitief
DEN HAAG - De Nederlandse militairen vertrekken half maart uit Irak. Dat is nu definitief, hebben premier Balkenende, minister Bot (Buitenlandse Zaken) en minister Kamp (Defensie) maandag besloten, aldus de woordvoerder van premier Balkenende maandag. De voltallige ministerraad zal het besluit van de drie naar verwachting komende vrijdag bevestigen.






Half maart wordt de verantwoordelijkheid voor de 'Nederlandse' provincie Al Muthanna overgedragen aan de Britten. De hoofdmacht van de 1350 Nederlandse militairen gaat dan terug naar Nederland, er komt een kleinere ploeg van enkele honderden militairen die gedurende zes tot acht weken Nederlandse kampen ontmantelt.

Premier Balkenende benadrukte na afloop van het korte beraad dat hij had met Bot en Kamp dat Nederland gedurende twintig maanden een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de stabilisatie van Irak. De laatste van de vijf lichtingen bestonden uit ruim 1350 militairen. In totaal hebben ruim 6000 Nederlandse militairen in Irak gediend.

Afgelopen vrijdag hakte het kabinet nog geen knoop door. Premier Balkenende zei toen dat het kabinet niet van standpunt was veranderd en nog altijd van plan was om de militairen half maart terug te trekken, zoals vorige zomer al besloten. Maar ook zei hij dat het kabinet niet doof is voor internationale ontwikkelingen en wensen vanuit de Tweede Kamer.

Vooral de Britten, maar ook de Amerikanen en Japanners, drongen er de afgelopen periode bij Nederland op aan om langer in Irak te blijven. In de Tweede Kamer is de VVD daarvan de felste voorstander. Maar sinds kort pleit ook het CDA voor een langer verblijf, een "gefaseerde afbouw gedurende enkele maanden". Met ook de LPF en de SGP is er een kleine Kamermeerderheid voor een verlenging.

Maar minister Kamp van Defensie bleef vasthouden aan zijn belofte aan de militairen om ze half maart terug te trekken, omdat er wat hem betreft geen wezenlijk andere situatie is in Irak dan ten tijde van het kabinetsbesluit afgelopen zomer. Minister Bot zei eerder dat het kabinetsbesluit alleen bij " onvoorziene omstandigheden" zou worden aangepast. Daaronder vielen volgens hem en volgens Balkenende een uitstel van de verkiezingen op 30 januari.
 
Waarschuw beheerder
donateur
en toch blijf ik tot april
verbindingen moeten blijven
ik ga half april weg
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hey leonie
wie is die mooie man op de foto bij je persoonlijke tekst?
ik ken zijn koppie ergens van maar is niet echt duidelijk..
groetjes
Waarschuw beheerder
Welke bedoel je???

die met de hamer? heet mattijn zit ook hier in irak, is gemaakt met de highlandgames. Zit bij luchtmobiel,
weet niet waar jou vriend bij zit???

greetzzzz
Waarschuw beheerder
haha ja die ken ik wel...dat is een vriend van mijn schatje..die slaapt bij hem op de kamer...
is dat je nieuwe vriendje ja?
Waarschuw beheerder
ja in schaarsbergen slapen ze samen bedoel ik dan he..
Waarschuw beheerder
hahaha echt waar joh? wie is jou vriendje dan?? dan ken ik hem ook vast wel. ja is mijn nieuwe vriendje, konden elkaar al en hier is het opgelaaid zeg maar. Ben er heel gelukkig mee en weet zeker dat het na de uitzending ook helemaal goed gaat komen
Waarschuw beheerder
kijk maar op me site dan zul je hem vast wel herkennen...
mattijn heeft toch net een hele lange relatie achter de rug of niet..?dat is toch pas uitgegaan in irak?
is het niet moeilijk voor jullie om dan meteen weer een relatie te beginnen?
Waarschuw beheerder
ja klopt 7jaar heeft ie een relatie gehad en net als mij hier uitgegaan, bij hem ging het al heel lang niet meer goed. Het grappige is dat we mekaar altijd wel heel leuk hebben gevonden maar dat het toen gewoon niet kon, nu leren we mekaar hier steeds beter kennnen en klikt gewoon heel erg goed. Moet natuurlijk nog gaan blijken als we straks weer terug zijn. Komt wel goed denk ik, zo voelt het wel tenminste..

Had het gisteren nog tegen hem gezegd van jou, hij wist wel wie je was hahaha
Waarschuw beheerder
haha dat is toevallig zeg..
weet je al hoe lang je nog moet blijven?
zit je ook in schaarsbergen?
Waarschuw beheerder
ja ik zit bij de Alfa cie, in schaarsbergen, als het goed is ga ik eind februari naar huis, iets eerder als mijn eigen jongens omdat ik de administratieve zaken nog moet regelen daar

blijft onzeker maar we horen het wel
Waarschuw beheerder
eind februari...zou wel fijn zijn he...dat is al snel!
Waarschuw beheerder
Hahahaha vriendjes en vriendinnetjes heb vandaag gehooord hou rekening met half februari

op naar versie 300zie ik je nog een keer :RESPECT:


(K)
Waarschuw beheerder
:) :) :)
Waarschuw beheerder
Luitjes sta hier gewoon tot aan mijn enkels in het water, gaat echt helemaal nergens meer over, wordt echt tijd om naar huis toe te gaan

(K)
Waarschuw beheerder
Mensen ik kom echt naar huis, hoor vanavond of het 4 of 10 februari is, moet eerlijk zeggen dat ik met gemixte gevoelens naar huis toe kom, leg ik jullie allemaal uit als ik er weer ben. NEE IK KOM NIET MET EEN IRAKEES thuis hoor

dikke (K)
Waarschuw beheerder
gemixte gevoelens?
het gaat toch wel goed tussen jou en mattijn neem ik aan?
fijn dat je zo snel naar huis mag!
 
Artiest {SHOWLIST artist 48729, 12583}
Waarschuw beheerder
Fijn om te horen.. Hoop dat t voor me neef het ook niet al te lang duurt....

K heb wel respect voor jullie dat jullie er zitten en wat jullie daar doen....

Alles is beter natuurlijk dan daar zitten...

Hoewel ik er wel achter de reden sta waarom er Nederlanders zitten, t blijft een achterlijke regio daaro.. waar ze duizend jaar terug in de tijd zijn..

Maar nogmaals Voor Leonie en me neefie (Michael) :respect: voor jullie beiden.....
Waarschuw beheerder
Het is flink aan het sneeuwen hier in Bosnie. Volgende week lekker 4 dagen skiën bij Sarajevo in de buurt.
Waarschuw beheerder
he crazy bitch

Ja gaat echt super tussen ons, kan niet beter, maar hadden een hoop plannen, lekker op vakantie in ons verlof. maar ons verlof is nu niet samen, hebben het er gisteren wel over gehad en het komt wel goed. tuurlijk ben ik blij dat ik naar huis ga, had alleen liever gehad dat we samen terug gingen. Weet jij al iets wanneer je schatje terug komt
Waarschuw beheerder
he obli wie iis je neef eigenlijk? ook schiedammer?
Waarschuw beheerder
ja als het goed is komt hij de eerste week van maart terug..
maar jij zei dat het al een tijdje slecht ging tussen mattijn en zijn ex he...maar ik had gehoord dat dat helemaal niet zo is en dat ze samen zouden gaan wonen...
wel raar dat het tussen jullie dan ineens zo serieus is..die 7 jaar kan hij toch niet zomaar aan de kant zetten?
 
Waarschuw beheerder
Van oorsrong wel, maar denk niet dat je em kent...Hij's met z;n ouwe lui een paar jaar geleden verhuisd naar veendam geloof ik omdat z'n stief vader daar ging werken..

Hij heet Michael Westhuis

Mar denk niet dat je em kent...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
soms klikt het in 1x
Waarschuw beheerder
dat klopt..
 
Waarschuw beheerder
hee meissie

ik las dat je naar huis komt helemaal goed natuurlijk...
en je kan nu ook 25 feb naar het feessie komen wel doen he :yes:

gr mel (k)
Waarschuw beheerder
Kom inderdaad naar huis, vrijdag half 9savonds land ik in eindhoven!!! ga wel stappen hoor, maar feestje 25e ligt er een beetje aan wanneer mijn vriendje terug komt. moeten ff tijd inhalen dan samen

(K)
Waarschuw beheerder
tijd inhalen?
neem aan dat je toch ook bij je vrienden wil zijn als je terugkomt of niet dan?
Waarschuw beheerder
ow ja dan gaan jullie natuurlijk ook niet samen naar cyprus... :(
Waarschuw beheerder
nee helaas maar alles komt goed, neem als ik terug ben 1week verlof en dan ga ik gelijk weer werken, mag ik het opnemen als ie terug is :YES:
Waarschuw beheerder
en ben dan alweer een maand thuis zal ik vast wel iedereen al 4x gezien hebben
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Leo

Ik houdt je aan je woord he!!!
En hetzelfde kaliber he, hihi

(K)

Lynsey

Feesten als je terugkomt!:D:YES:
Waarschuw beheerder
dat is mooi :)
hoe reageren ze daar in irak eigenlijk op jullie relatie?
lijkt me echt heel vreemd om een relatie te krijgen terwijl je daar zit..
Waarschuw beheerder
Heb vandaag gesprek gehad met mijn commandant en hij hoopt dat we gelukkig worden, eigenlijk reageert iedereen wel heel normaal. als je er niet stiekem over doet wordt er ook niet over gelult
Waarschuw beheerder
inderdaad...eerlijkheid is het belangrijkste!
 
Waarschuw beheerder
Leo nog maar een paar daagies he!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Leo
29 april een feestje in de 013 dan MOET jij gewoon komen!!!

wordt je ons eregast:D:YES:


(K)
Waarschuw beheerder
Obli ben inderdaad weer thuis ole ole

Lyns mag mijn schatje ook mee komen dan? zijn we zeker van de \Party

dikke kus voor iedereen en mijn mick name wordt weer gewoon rambistyle
Waarschuw beheerder
donateur
Hey lieverd

ben blij dat je weer terug bent en je schatje moet gewoon meekomen wat dacht jij dan :D

(K)
Waarschuw beheerder
BETER dan zijn we zeker van de partij

kan niet wachten

Dikke kus
 
Waarschuw beheerder
Dus je bent weer in town??

Nou ik binnenkort ook weer na bijna 3 jaar omdat m'n (tegenwoordig ex) vriendin zo graag naar dit ####]]]}##]]ge hucht wilde....
Waarschuw beheerder
ja ben er weer obli, moet zeggen dat ik ff goed moet wennen hoor hier, doe het allemaal eerst ff lekker rustig aan, langzaam indribbelen en dan weer max leven als mijn schatje ook weer terug is
Waarschuw beheerder
Welcome back!

en hoe bevalt het om weer terug te zijn in ons kouwe kikkerlandje?
Waarschuw beheerder
He klos He knijn

Tis echt fucking koud hier in het land hoor, heb het nog ff rustig aan gedaan, moet nog ff heel goed wennen, maar gaat helemaal goed komen hoor,

snel feessie pakken