Ach man, er worden nu in de hardcore scene betere platen gemaakt als ooit tevoren
--------
Ok ze zijn misschien "goed" maar ze klinken niet "lekker", naar mijn mening dan hoor.
909 heeft zeker gelijk met wat betreft dat het steeds moeilijker word om nog orgineel te zijn...ik denk dat het over een tijdje ook voorbij is met vernieuwen, en dan krijg je denk ik zoiets zoals nu de top 40 is(alleen dan misschien niet voor t geld, want hardcore is gewoonweg niet groot genoeg), gewoon allerlij typen platen, gewoon een zo lekker mogelijk plaatje proberen te maken, nou moet toch ook kunnen???

vernieuwen houdt gewoon een keer op. Accept it!
Een plaatje ,mag toch ook best gewoon vet zijn, ook al is de opbouw etc. wat achterhaalt...een nummer in z'n geheel is toch altijd wel weer anders dan een ander nummer. (tenzij een producer bewust gaat nabootsen ofzo

)
Vroeger scheelde er productie technisch gewoon heel veel aan(of heel veel nou ook weer niet, maar hoogstaand was het niet, dat kwam met de jaren pas), door onder andere technieken. Nu is dat anders, mensen kunnun maken wat ze willen...beter kan het op een gegeven moment toch niet meer...nou doe dan niet moeilijk, en maak gewoon wat er in je hoofd zit.
