Partyflock
 
Forumonderwerp · 727429
3160x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Wat vinden jullie van Homo's ?
Respecteren jullie ze ?
Laat het weten !
Waarschuw beheerder
homo's zijn nooit sukkels..ze zijn lief, mooi, trendy, sexy en hebben respect voor de vrouw.


Zie hier een hetero met dezelfde eigenschappen O:)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Vind ik wat smerig?
 
Waarschuw beheerder
2 vrouwen die sex hebben
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Waar?
 
Waarschuw beheerder
als iemand op mannen valt geen problemen mee hoor..moeten ze allemaal zelf weten...:D
Waarschuw beheerder
Waar? :o Zien zien zien :P
Waarschuw beheerder
He jij vindt het van geen respect getuigen als je iemand vermoordt ik vind het van geen respect getuigen als je ziektes in de wereld brengt door smerig gedrag want dat is het gewoon gatverdamme verrot ziek en verdorven


ik ben het er mee eens dat het van geen respect getuigt als je mensen vermoord, maar dat je zegt dat ze ziektes in de wereld brengen vind ik een beetje zwart-wit gedacht. Aids word idd veel verspreid door homo's maar ook door genoeg hetero en dan vind ik niet dat je ze allemaal maar over één kam mag scheren :no:

ik heb respect voor iedereen die respect heeft voor elkaar, ongeacht huidskleur, afkomst, geaardheid of handicaps.

En homo's zijn (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
nee maardat vind ik zo krom omdat vrouwen die met elkaar sex hebben vinden ze alleen maar geil en als mannen met elkaar sex hebben is dt ineens heel smerig en het hoort neit.. omdat ze toevallig een lul tussen hun benen hebben.. slaat nergens op.. als je het er niet mee eens bent reageer dan ook niet in dit topic..
Waarschuw beheerder
Laat lekker iedereen in ze waarde home hetro pot whatever
 
Waarschuw beheerder
waarom is het smerig gedrag? en waarom is het zo smerig??

en wat vind je van 2 vrouwen bij elkaar??



Is smerig. Maar wel opwindend maar principieel zeer smerig
 
Waarschuw beheerder
slaat nergens op
 
Waarschuw beheerder
er is geen aids meer wanneer geen 1 mens meer sex heeft.. en ik weet niet of je opgelet hebt maar aids is niet via homo's gekomen maar door apen!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
AIDS komt idd van de apen en is in eerste instantie verspreid door hetero's
wat lul je nou man
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Aids komt van god en het is de straf voor ongelovigen
 
Waarschuw beheerder
GOD bestaat niet!! als hij had bestaan waarom is er dan zoveel oorlog zoveel ziektes en waarom hebben wel gelovigen ook aids dan leg dat eens uit...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Zij zijn niet echt gelovig zij zijn alleen gelovig gewordfen omdat ze door hun zieke leefgewoontes geen enkele andere toevlucht hebben dan geloof, en ze hebben hun hele leven gezondigd en nu keren ze zich in wanhoop tot god maar dan is het telaat, en gelovigen zijn ook vaak flikkers in het westen, kijk maar naar die priesters die kleine jongetjes verkrachten en dan zeggen dat oosterse imams ziek zijn
 
Waarschuw beheerder
jij spoort echt niet... nogmaals als god had bestaan dan had ie echt welbeter voor de wereld gezorgd.... en waarom ben ik nog niet ziek dan ... ik geloof ook niet dat hij bestaat.
Waarschuw beheerder
Inderdaad, omdat een vent ze lul niet uit een aap kon houden, lopen er nu een paar miljoen mensen rond met het HIV-virus :[
Dat is pas ziek
 
Waarschuw beheerder
nee dat is onzin.. de ziekte stamt af van apen..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hoezo noem je afrikanen apen nu discrimineer je zelf, omdat hun bruin zijn noem je ze maar apen?
Waarschuw beheerder
Ik heb het over het apenras kerel :P Niet over afrikanen :nee:
 
Waarschuw beheerder
ik respecteer de geaardheid van ieder persoon

wat ik niet respecteer is het overdreven gedrag van bepaalde homo's. En ik begrijp dat gedrag niet: als homo val je toch op een man? Waarom gedragen sommige zich dan zo verwijft? Want als je op een verwijfte man valt, kun je dan niet beter op een vrouw vallen?

respect is gebaseerd op het in waarde laten van een persoon. Opdringerige homo's eisen vaak veel respect voor hun geaardheid (want oh oh oh wat is het geweldig dat ze homo zijn), maar tonen het zelf weinig. Tsja, dan kun je ook zo'n reactie terug verwachten.
Waarschuw beheerder
Dat merk ik dus ook bodytobody
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Dat vindt Bob Bayer ook, en Bob vindt het vies
 
Waarschuw beheerder
AIDS komt idd van de apen en is in eerste instantie verspreid door hetero's
wat lul je nou man


nou mensen, homo of hetero heeft neits met AIDS/HIV te maken.

Het HIV virus is een anti-immuunvirus dat apen met zich mee dragen, maar ze sterven er overigens niet aan.

Zoals bekend kunnen virussen muteren en overslaan op mensen, helemaal met apen, omdat veel rassen daarvan meer dan 90% overeenkomstig DNA hebben met mensen.

Er is niet iemand geweest die het virus heeft gekregen na sex met een aap. HEt idee alleen al is mongool. Wat waarschijnlijker is dat het virus is gaan muteren omdat mensen meer met dieren in aanraking komen, iets dat neit direct door sex over hoeft worden gedragen.

over het hoe en waarom van de directe overslag naar de mens is geen enkel uitsluitsel te geven, omdat dit op allerlei manieren kan komen bijvoorbeeld door hulp van een gewond dier kan bloed elkaar raken (apen hebben scherpe nagels)

daarnaast is het AIDS - virus het meest adaptieve virus ter wereld. Dit houdt in dat het zich in stamcellen nestelt en de identiteit aanneemt van een al bestaand stukje afweersysteem. Het kan dus zijn dat iemand HIV heeft, maar nooit AIDS zal krijgen, omdat de cellen ongebruikt blijven. Vaak nestelt HIV zich in het directe afweersysteem, hetzelfde systeem dat ingrijpt bij griep, verkoudheid en orgaan-ontstekingen. Pas als iemand in zijn lichaam dat stukje afweersysteem nodig heeft, zal het AIDS-virus ontluiken.

Ergo: het virus kan duizenden vormen aannemen, vandaar dat het ook moeilijk te bestrijden is. Helemaal omdat bij de bestrijding het al tere afweersysteem vaak nog verder wordt kapot gemaakt.

Met huidige technologie is het niet mogelijk op deze veranderlijk- en verraderlijkheid in te spelen of te anticiperen. Wel kunnen ze het onderdrukken en de last wat minder maken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ken je nagaan wat er gebeurt met al die aidspatienten als die voorspelde grieppandemie uitbreekt
 
Waarschuw beheerder
Ken je nagaan wat er gebeurt met al die aidspatienten als die voorspelde grieppandemie uitbreekt


:yes:

Je kan het overigens ook anders zien: er zijn blijkbaar te veel mensen. Het natuurlijk evenwicht is verstoort, en de natuur zal blijven zoeken naar een oplossing om dat evenwicht te herstellen. Ergo: als er een geneesmiddel is voor AIDS, komt er wel weer een nieuw, misschien wel makkelijker verspreidbaar virus.

fijne gedachte (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja dat zegt bob bayer ook het is gods straf en niemand ontkomt eraan
 
Waarschuw beheerder
hahahah hou nou eens op over god.. er komt een medicijn tegen aids.... en ja wat moet ''god '' dan hahaha ach man hij bestaat niet
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het medicijn tegen aids is dat je je kut niet aan jan en alleman moet weggeven, de moderne aidsremmer zeg maar, maar de verdorvenheid brengt de jeugd op de rand van de afgrond en eroverheen, en nog durven te ontkennen en optimistisch blijven
 
Waarschuw beheerder
ja dat zegt bob bayer ook het is gods straf en niemand ontkomt eraan


nee, twat, dat is dus niet wat ik wil beweren. Dit heeft niets met god te maken. Je moet leren lezen, eikel, ik heb het over een herstel van natuurlijk evenwicht, dat heeft niets met straf te maken.

als je echt zo redeneert --> ga is naar een psychiater, enge zwarte kouzen zuigende gereformeerde jezus - hoer!

als je een grapje maakt --> zoek een ander onderwerp, want dit slaat echt nergens op.
 
Waarschuw beheerder
nee duhhhhhhhhhhhhhhh en degene die het welwillen doen moeten het zelf weten maar dan had je het maar veilig moeten doen..
 
Waarschuw beheerder
Bob Bayer jij moet gewoon je kop houden met je 'homo' truien mafkees!



ik vind dat er niet zo'n gezeik moet zijn over homo's en al helemaal niet door mannen.hoe meer homo's, hoe meer vrijgezelle vrouwen toch?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ja maar 1 vrouw is genoeg snap je niet, als zij gehoorzaamd en de rest gesluierd komt niemand in de verleiding toch
 
Waarschuw beheerder
gesluierd???? wat ben jij??? wat dnek je nou dat ik gesluierd ga lopen en dat ik gehoorzaam wat mijn vriend/man zegt:S:S:S
Jij spoort echt niet.. ik heb een eigen mening en ik heb me eigen dingen en als me vriend daar niet mee eens is heeft ie pech.. Denk dat jij voor de rest van je leven vrijgezel blijft.. of je moet toch echt voor een andere cultuur kiezen maar hier in nederland zit je dan echt fout hoor
 
Waarschuw beheerder
ohw en aids vliegt zo op me af hahahahha komt egwoon uit de lucht gevallen??
 
Waarschuw beheerder
dat je er nog op reageerd, die gast heeft een IQ van een kinderschoenmaat :yes:
vooral als ik nog eens ff terug lees :|
 
Waarschuw beheerder
ja ik zit saai op me werk.. word ik tenminste ergens nog melig van:P
 
Waarschuw beheerder
nou uhm bob bayer gaan we nog reageren op mijn berichtje
 
Waarschuw beheerder
kijk dan maar eens naar zijn topic over truien, zogenaamde carlo's dan lig je helemaal in n deuk :yes: :/
 
Waarschuw beheerder
nee maar dat zou ik bij jou ook niet weten.. trouwens die mensen die het meeste uitkomen voor hun geloof zijn vaak de smerigste mensen..
ik ga wel ff kijken < RestleSs > SC ©
 
Waarschuw beheerder
de meeste van die kerkelijke mensen betasten kinderen enz enz zulke sneakie mensen zoals jij ofzo.. die zich zelf zooooooooooooo netjes voordoen.. maar het niet zijn:P
 
Waarschuw beheerder
weet je hoeveel mannen wel niet anaal willen bij hun vrouw? dat vind ik net zo 'vies'
en waarom zijn homo's vies? de meeste verzorgen zich beter dan de standaard man hoor!

wist je trouwens dat mannen die het grofst doen over homo's het vaak zelf zijn en zo het tegendeel proberen te bewijzen, omdat ze bang zijn voor de reactie van andere?

En waarom gaat iemand niet met homo's om? alsof het wat boeit wat iemand in bed uitspookt zeg :S:S:S
waar bemoeit zo iemand zich zelfs mee!
Waarschuw beheerder
zeker respect :respect:

Zolang iemand maar gelukkig is!!!
Boeit het mij niet of dat met een man of vrouw is.....