Partyflock
 
Forumonderwerp · 715797
1 volger · 2916x bekeken
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wie van jullie is vegetarisch? Waarom wel of geen vlees/vis eten?
 
Waarschuw beheerder
Ik ben niet vegetarisch maar vind het wel zielig voor die beesten, maar ik kan het vlees echt niet missen :$
Waarschuw beheerder
donateur
Op een gegeven moment mis je het niet meer. EN sommige lusten hed dan ook niet meer.
Best apart...
Waarschuw beheerder
Mijn maag kan het na al die jaren ook niet meer aan.
 
Waarschuw beheerder
Zoveel mensen wat uit bladgroenkorrels bestaan hier :yes: :D

Lieve schatten, vegetarisch zijn planten ed. Vegetariërs, zijn de mensen die vegetarisch eten!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een vegetariër is vegetarisch...

boejunt zo :vaag:

:p
:D
Waarschuw beheerder
donateur
Lieve schatten, vegetarisch zijn planten ed. Vegetariërs, zijn de mensen die vegetarisch eten!!!


:bloos:

//Pepijn kijkt snel ff terug of hij die vergissing gemaakt heeft.
Yes, ik identificeer mijzelf niet als een plant. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Je kan wel zeggen; "Ik eet alleen vegetarische gerechten".
 
Waarschuw beheerder
Een vegetariër is vegetarisch...


NIET :@ Ik=van vlees! 8)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ieder voor zich

Ben gek op vlees!
Mijn ouders proberen het zo min mogelijk te eten omdat me ma het niet zo lekker vind en het eigenlijk ook niet eens zo gezond is
Dus ik mis het ook echt als we een keer iets vegetarisch eten!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben ook gek op vlees, alleen niet op mn eigen vlees.. dan zou ik een pleister moeten plakken of verband erom heen als ik daar aan zou beginnen :|
:p
Waarschuw beheerder
donateur
Ben gek op vlees, maar....

Ik eet sinds een jaar ongeveer veeeeeel Minder vlees :jaja:

Ik ben van mening dat een mens niet iedere dag lees hoeft te eten en dat het zelfs ongezond is :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
En zo leer je nog eens wat! Late reactie, maar wij mensen zijn dus NIET vegetarisch :D

Afgelopen dagen heb ik veeel te veeel vlees gegeten.. zaterdag gegourmet dus dat ging lekker... (t was ook errug lekker moet ik zeggen!) Vandaag stond ik in de supermarkt en ik dacht: wordt het vlees of vis vandaag? t Werd een kant-en-klaar-maal met... vlees.. gehaktballen.

Maar ben het zeker met je eens, Stampertje, dat vlees geen dagelijks noodzakelijke kost is. Een paar dagen in de week vis of bijv. een pasta met groenten en vegaburger in blokjes is ook goed voor de gezondheid :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Voor gourmet heb ik nooit genoeg gedult. :)
Waarschuw beheerder
Ik ben nou al ongeveer 7 jaar vegetarisch en ik voel me er super bij!
Niet iedereen snapt dat je uit vrije wil geen dieren of vis eet, en sommigen proberen je van gedachten te laten veranderen!
Laat iemand in zijn waarde, en oordeel niet over iemand die een bewuste keuze heeft gemaakt!
Dat geldt natuurlijk niet voor iedereen! Ik hoor ook heel vaak positieve reacties:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Sta ik volledig achter als het een vrije keuze is! En ja er zijn mensen die erover vallen als ze vegetarisch moeten koken voor mensen. Maar ik zit er niet mee.

Ik moet nu ineens denken aan een vakantie waar we met zn drieen waren en eentje was vegetarier. Had de ander die mee was 6 eieren gegooid in het gerecht van de vegetarier. Dit als vervanging voor het vlees. Daarna zijn we gaan stappen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Vegetarisch koken is best moeilijk.
Vooral als je gewend bent om eerst vlees klaar te maken en vervolgens de rest er omheen te maken.
 
Waarschuw beheerder
Ben 7 jaar vegetarier geweest, maar moest weer vlees gaan eten vanwege een ijzer en B12 tekort :S Nu dus 1 keer vlees en 1 keer vis per week, omdat het moet!
Waarschuw beheerder
maar moest weer vlees gaan eten vanwege een ijzer en B12 tekort


Tja, je moet wel zorgen dat je alle vitaminen en mineralen binnen krijgt als je geen vlees eet.

B12 zit bijvoorbeeld in kwark, ei en kaas.
IJzer zit in bruin brood en groene groenten (broccoli, spruiten en spinazie).


En veel nootjes eten is ook goed!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
En veel nootjes teen is ook goed!


Nootjes tenen ? :s

;)
Waarschuw beheerder
donateur
geen vegetarier :no: vind vlees lekker en lust geen vis :)
Waarschuw beheerder
Haha, ja ETEN dus ;) Peppi.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Gisteren heb ik weer een bijna-vegetarisch maaltje gehad bij een vriendin van mij, die vegetarisch eet. Alleen was er spek bij een gebakken ei. Verder allemaal gezonde groentes enzo. Was heel geslaagd :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Even offtopic... ik zie soms tekst in van die mooie kaders staan.. Hoe doe je dat?
 
Waarschuw beheerder
vlees is zooooooo lekker :kwijl:
zonder vlees geen leven :'(
Waarschuw beheerder
Even offtopic... ik zie soms tekst in van die mooie kaders staan.. Hoe doe je dat?


Bedoel je dit hierboven? Dan quote je iets. Je moet dan de tekst kopieren die je in dat kader wil hebben. Voor de tekst typ je [ quote ] en na de tekst typ je [ /quote ] .
Let er wel op dat je de spaties voor en na quote en /quote weglaat.

Gourmetten doe ik trouwens vrolijk aan mee, zonder vlees. En ben nog het langste van iedereen bezig ook. Heerlijk hoor, lekkere champignons, eieren, en op een gegeven moment ga ik over op de pannekoekjes. Eet me er helemaal vol aan ;)

Als je een ijzer en vit B12 gebrek hebt is het echt niet noodzakelijk om weer vl;ees te gaan eten. Je moet wel bedenken dat als je geen vlees eet je dat wel op een andere manier binnen moet krijgen. Er zijn idd zat voedingsmiddelen waar ijzer en vit B12 inzit. Ijzer wo5rdt trouwens beter opgenomen in combinatie met vit c (iets zuurs). Drink bijvoorbeeld bij het eten van een boterham met appelstroop (bevat veel ijzer) een glas sinaasappelsap. Dan wordt het ijzer veel beter opgenomen. Vit B 12 zit idd ook nog in andere dierlijke producten.
Als het dmv gewone voedng echt niet lukt zou j bijvoorbeeld vit B complex erbij kunnen slikken, maar probeer eerst dmv gewone voeding!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Bedoel je dit hierboven? Dan quote je iets.


Zo? ;)

Wat dat betreft is er van alles mogelijk! Ook zonder veel dus.. Maarja het smaakt me allemaal zo goed, dat vlees. :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Lekker toch een stukkie kip..ga ff moeilijk doen, of je nou wel of geen vegetariër bent, ze worden toch wel geslacht!
Met kippe helemaal geen moeite..kutbeeste
Waarschuw beheerder
donateur
Ik eet (bijna) iedere dag wel vlees.
Zou echt niet zonder kunnen :nee:
Waarschuw beheerder
donateur
tis hartstikke zielig dat al die beestjes dood worden gemaakt om het te kunnen eten enzo, maar als het toch al in de winkel ligt...wat heeft het dan voor mij zin om vegetarier te worden?
als ik het nie opeet doet een ander dat wel
het hoort gewoon bij mijn leven
lekker saampjes naar de mac voor een vette big mac :D
het interesseert me verder nie wat er allemaal in een frikandel wordt gegooid...het is lekker :P
en zoals ergens boven al is gezegd...je moet vlees wel eten
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
geen vegetarier vind vlees lekker en lust geen vis


idem
Waarschuw beheerder
donateur
Maar nu denk ik, boeiend, het is maar eten, en die 2 minuten plezier die je er aan beleeft is het me niet waard.

zo denk ik ook altijd als ik voor de duizendste keer op dieet ben :)
Waarschuw beheerder
aantal redenen
-ten eerste is het een luxe product, en met de kennis van nu kunnen we ons makkelijk op een juiste wijze voeden zodat je zonder vlees geen tekorten opdoet..
-in teken van geweldloosheid
-ook yoga leert dat vlees eigenlijk te zwaar te verteren is, er is teveel energie voor nodig
-als een beest sterft zullen er ook hormonen door het lichaam van zo'n beest gaan.. dit zit in t vlees dat je eet.. het zou ook zo kunnen zijn dat er emotie van zo'n beestje in t vlees zit, angst ed.. dit hoeft niet perse waar te zijn, maar k sluit t niet uit
-haha en ze zeggen wel es je bent wat je eet.. dan liever zoet sappig fruit dan n varken toch :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 Leanne

Nou, zo leer ik nog eens wat vandaag.. vooral deze vind ik wel boeiend:

het zou ook zo kunnen zijn dat er emotie van zo'n beestje in t vlees zit, angst ed.. dit hoeft niet perse waar te zijn, maar k sluit t niet uit


Ik denk als je er gevoelig voor bent dan zou dat best waar kunnen zijn voor je.. alleen dan vraag ik me wel af.. die angst-energie moet je toch wel kwijt kunnen raken neem ik aan? Anders loop je jarenlang met kippenangst rond ofzo :D
 
Waarschuw beheerder
ik ben nu 4 jaar vegetarisch en zou nu echt niet meer vlees kunnen eten..zielug toch!
iedereen voor zich!!ik zal tegen niemand zeggen dat je het moet worden( mag wel natuurlijk haha)
 
Waarschuw beheerder
Ik ben vegetarisch omdat ik het niet rechtvaardig vind dat dieren moeten lijden voor onze eetgewoontes. En er zijn tegenwoording genoeg alternatieven om geen vlees te eten en toch gezond te blijven.

Sommige mensen vinden dat vlees eten natuurlijk is. Die mensen moeten maar lekker in het bos achter wilde zwijnen aangaan ofzo want er is weinig natuurlijks aan de manier waarop wij onze dieren behandelen.
Waarschuw beheerder
2 roadrunner;
haha misschien dat daar de skinheads vandaan komen, het kaalgevreten gevoel van de kippen overgenomen :P
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben vegetarisch omdat ik het niet rechtvaardig vind dat dieren moeten lijden voor onze eetgewoontes. En er zijn tegenwoording genoeg alternatieven om geen vlees te eten en toch gezond te blijven.


Bioindistrie met vol groeihormonen gespoten staldiertjes en pluimvee (n)
Jij (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Daar zit zeker wat in!
 
Waarschuw beheerder
Nee k ben echt niet vegetarisch..
Doe mij maar op zn tijd een lekker stukje vlees:yes:

K ben niet vegetarisch omdat k ook genoeg bouwstoffen nodig heb...
en ja, dieren zijn al eeuwen voedsel..
en t zal echt geen verschil gaan maken als ik nu ineens geen vlees meer ga eten..
:No:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ach in het ergste geval word je een "gekke-koei" als er nog ergens bij de slager een biefstukkie van een voorheen-BSE-koe ligt die later in je maag komt :)
Maar gelukkig controleren ze al het vlees wel goed volgens mij ..
Ik heb vandaag de bio-industrie niet echt een warm hart toegedragen :$ (wel genoten van een broodje warm vlees en hompen kipsate :D)
Waarschuw beheerder
donateur
Je hebt tegenwoordig vrees met dat keurmerk.
Van die erritante reclame waarvan ik de nek van dat kind wil omdraaien. (ff checken) :@

Dat is volgens mij wel te vertrouwen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
En... voor de vega-people onder jullie... wat schaftte de pot met kerst ? Onder de niet vega-people trouwens dezelfde vraag ;)


O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
niet vegetarisch
respect voor die die het wel zijn :jaja:
Waarschuw beheerder
Met kerst heb ik heerlijke champignonragout gegeten :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 Maaike
:D
Heerlijk! Ik ook trouwens.., maar er zat wel kip doorheen. ;)
 
Waarschuw beheerder
Hmmmm nee ben zelf niet vegetarische kan t vlees ook echt niet missen want het is zowww lekker !!!

Heerluk biefstukje ofzo :kwijl:

Maja voor de mensen die t wel zijn....
(y)
Waarschuw beheerder
Ik eet bijna nooit vlees, mijn ouders zijn vegetarisch dus ik eet ook vegetarisch. Ik vind het wel best.
Als ik bij mijn vriendje ben eet ik soms wel een stukje vlees mee :yes:

Degenen die vegetarisch zijn moeten de toscaanse burgers van de ah eens proberen :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
Ik ben nu zo`n 5 jaar vegetarisch..het begon omdat ik het zielig vind..En waarom zou je ze eten als je ook zonder kan.