Partyflock
 
Forumonderwerp · 726046

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Moslimdocent wenst Kamerlid Wilders dood

Uitgegeven: 23 november 2004 23:57
Laatst gewijzigd: 24 november 2004 08:12

HILVERSUM - Islamitisch godsdienstleraar Abdul-Jabbar van de Ven wil Tweede-Kamerlid Wilders dood hebben. In het EO-televisieprogramma Het Elfde Uur antwoordde hij dinsdag bevestigend op de vraag van presentator Andries Knevel of hij het Kamerlid binnen nu en twee jaar dood wenst.

De moslimdocent roept niet op tot moord. Hij wil liever dat Wilders sterft aan een ziekte. "Ik ben niet blij met zijn uitlatingen", aldus Knevel na de uitzending.


Ook gaf de tot de islam bekeerde Nederlander in het programma toe dat hij iets van blijdschap voelde toen hij hoorde dat Theo van Gogh was vermoord. De man preekt veel in moskeeën.

De uitzending bracht veel reacties teweeg van voor- en tegenstanders op het forum op de website van het programma. Veel kijkers waren niet blij dat de omroep de man een podium heeft gegeven voor zijn uitspraken.

Minister Verdonk van Vreemdelingenzaken toonde zich op Radio 1 geschokt. "Hoe kan het zo zijn dat we in Nederland zover zijn gezonken. Ik maak me hier heel veel zorgen over", aldus de minister op de radio.


Sorry hoor, maar die man heeft een voorbeeld functie, als leeraar zijnde, en dan ga je niet zulke dingen zeggen :/
 
mensen maken een bewust of onbewust een afweging.. "als diegene doodgaat dan worden we er beter op"


Denk je dat echt dan? Beetje bekrompen...denk dat de volgende 'Wilders' gelijk weer klaar staat...
Of moet die ook maar weer vermoord worden dan?
 
Pfff ik heb zo vaak iemand doodgewenst. Geloof dat mn ex al 100x onder de groene zoden heeft gelegen. En hoe vaak heb ik niet gezegd dat ze die Bush wel eens mogen omleggen, of Saddam Hoessein...

Dr zit nog altijd ene HEEL groot verschil tussen iets ZEGGEN en iets DOEN.

Maar nu staat heel het land weer op zn kop want het is een Islamiet die dit zegt. Pfff laat die knakker leker. Ik kan het me ergens nog wel voorstellen, walgelijke vent die Wilders.

Het gaat er toch om dat deze man in het openbaar dit doet. De opmerking op zich stelt niets voor maar als je de opmerking in de huidige situatie en verband plaatst is het geen muis meer maar een olifant. Juist wanneer de gemoederen tussen bepaalde bevolkingsgroepen al hoog opgelopen zijn gaat hij er nog een schepje bovenop doen. Vergeet niet, elk schepje kan de druppel zijn die de emmer doet overlopen... En dan ineens zijn die opmerkingen niet meer zo onnozel. Je hoeft niet opzettelijk op tv mensen te gaan doodwensen met als reden onrust te stoken.
laatste aanpassing
 
mensen maken een bewust of onbewust een afweging.. "als diegene doodgaat dan worden we er beter op"


Mensen vergeten ook heel snel dat een assasinatie tegenwoordig niet meer zoveel oplevert als vroeger.
Mensen vergeten ook heel snel dat een assasinatie tegenwoordig niet meer zoveel oplevert als vroeger.


in dit geval zal het averechts werken


ps

assasinatie


hehe :)
 
ik ga denk ik ook bekeren tot de islam,

Ali-Hassan van de berg wil ik dan heten
909 24 november 2004 12:28

donateur! Maar nu staat heel het land weer op zn kop want het is een Islamiet die dit zegt. Pfff laat die knakker leker. Ik kan het me ergens nog wel voorstellen, walgelijke vent die Wilders.

Misschien mag je ook wel eens erkennen dat er vanuit de orthodoxe islam een bepaalde dreiging uit gaat. Zulke uitspraken zijn geen incident meer, het is eerder een trend. Wilders kaart dat aan en dat is walgelijk?


:D

Jongen alsjeblieft zeg. Dr is welgeteld 1 Nederlander omgebracht uit geloofsovertuiging. Je moet eens kijken hoeveel mensen ze in ons buurlandje Ierland jaarlijks naar de tering schoppen (en dat terwijl ze beiden in dezelfde God geloven, helemaal te achterlijk voor woorden). We hebben het hier niet over een vliegtuig wat de WTC is ingevlogen (en waarvan overigens nog steeds nooit bewezen is dat Al Qaida erachter zat maar goed).

Ja, als we met zn allen lekker doorgaan met onrust stoken, dit onderwerp elke dag terug laten komen, gaan zeure over dingen die er totaal niet toe doen, dan zal dr binnenkort wel weer zo'n extremist doorflippen en kan iedereen weer zeggen "zie je wel".

Ik zie ook wel dat er iets gaande is wat niet goed is. Maar dr zijn VEEL meer dingen die ik enger vind. Dat oudere mensen liggen weg te rotten in verzorgingstehuizen. Dat jongeren zich daar totaal niet mee bezig houden omdat ze het te druk hebben met alles en iedereen haten. Dat het hele land bol staat van de gore luchvervuiling. DAT zijn dingen waar ik me druk om maak. niet om wat zo'n nietszeggende leraar allemaal vertelt.

Hij wenst Wilders maar dood. Hoge bomen vangen nu eenmaal veel wind. Simpel voorbeeldje, kijk maar naar degenen die hier op PF een uitgesproken mening hebben en erg aanwezig zijn. Wat dacht je dat bijv. een DSW allemaal voor verwensingen naar zn kop krijgt, of een Fairytale, ikzelf, maakt niet uit..zodra je een wat duidelijker mening hebt dan heb je medestanders, maar ook tegenstanders. Sim-pel. Dat dan iemand zegt "ik hoop dat je sterft aan een ziekte"...wat boeit dat nou?

Als die docent gezegd had "Ik ga Wilders vermoorden" en het ook daadwerkelijk zou doen, open dan nog maar een topic. Tot die tijd kan ik hier echt niet van wakker liggen. Niets als stemmingmakerij en de eens zo nuchtere Hollander valt er nog voor ook. Triest.
 
in dit geval zal het averechts werken


In bijna alle gevallen.
Vroeger wilde het nog wel eens helpen om te voorkomen dat er informatie uitlekt.

Als Wilders bijvoorbeeld was vermoord voordat hij met zijn mening naar buiten kwam, was het misschien nog nuttig.
Maar tegenwoordig gaat informatie zo snel de wereld rond dat het eigenlijk niet meer te doen is.

En wat is er mis met het woord assasinatie? :)
 
Al wenst die docent heel de wereld dood, wat rukt mij dat nou?


dat hij die verwensing doet boeit mij ook geen reet. Probleem is echter dat er maar eens een gek naar hem zal luisteren en besluit hem echt te vermoorden. Vooral als die gek dan ook nog eens moslim is, zullen er nog "Hollandse boeren" komen die bang zijn voor "alles met een hoofddoekje om".

Daarnaast vind ik ook dat je niet iedereen zomaar kanker en dergelijke kunt toewensen.

Probleem is gewoon dat sommige mensen soms niet voldoende stilstaan bij wat ze zeggen en wat dit voor gevolgen kan hebben.
Zo'n Wilders is gewoon een misselijkmakende kutvent. Ik kan me best voorstellen dat jij als jij moslim bent sowieso al niet echt lekker in je vel zit op het moment.

Kan jij je niet voorstellen dat veel mensen geen begrip meer kunnen opbrengen voor de tolerantie die uitgaat richting fundamentalisten? Diezelfde tolerantie niet ze zelf niet nastreven, maar wel van profiteren?
Kan jij je voorstellen na zoveel incidenten met fanatieke moslims, waar dan ook ter wereld, dat veel mensen niet lekker in hun vel zitten met de aanwezigheid van die groepen hier?
waarom is die vent nou een Fundamentalist?

Wat ben ik dan wanneer ik bush dood wens?
wackiejacky: ik ga er zo verder op in.:)
Probleem is gewoon dat sommige mensen soms niet voldoende stilstaan bij wat ze zeggen en wat dit voor gevolgen kan hebben.


heb je het nu over wilders? ;)
Teknix 24 november 2004 12:30

donateur! Pfff ik heb zo vaak iemand doodgewenst. Geloof dat mn ex al 100x onder de groene zoden heeft gelegen. En hoe vaak heb ik niet gezegd dat ze die Bush wel eens mogen omleggen, of Saddam Hoessein...

Dr zit nog altijd ene HEEL groot verschil tussen iets ZEGGEN en iets DOEN.

Maar nu staat heel het land weer op zn kop want het is een Islamiet die dit zegt. Pfff laat die knakker leker. Ik kan het me ergens nog wel voorstellen, walgelijke vent die Wilders.

Het gaat er toch om dat deze man in het openbaar dit doet. De opmerking op zich stelt niets voor maar als je de opmerking in de huidige situatie en verband plaatst is het geen muis meer maar een olifant. Juist wanneer de gemoederen tussen bepaalde bevolkingsgroepen al hoog opgelopen zijn gaat hij er nog een schepje bovenop doen. Vergeet niet, elk schepje kan de druppel zijn die de emmer doet overlopen... En dan ineens zijn die opmerkingen niet meer zo onnozel. Je hoeft niet opzettelijk op tv mensen te gaan doodwensen met als reden onrust te stoken.laatste aanpassing: 24 november 2004 12:31


Alsof hij de enige is die onrust loopt te stoken. De krantplaatst dit stukje weer en degenen die nu op PF gaan blaten "sluit die vent op, maak m dood, stenig hem" zijn net zo fout. Want ook dit is een opnbaar forum met 100.000 leden en ook dit is stemmingmakerij.

Als iets degemoederen bezig houdt doet een mens eerder extremere uitspraken.

Kom op zeg, je gata die DOCENT beschuldigen van stemmingmakerij...

Is er hier wel IEMAND die gelezen heeft dat de EO hem VRAAGT of hijWilders dood wenst? Wie is dan degenen die begint? Hij antwoord daarbevestigend op. Moet ie dan gan liegen?

Vervolgens maakt de krant er weer een smeuiig artikeltjevan, is het hot news op elk internetforum en is het weer wachten op de eerste wazidebiel die dit als reden ziet om were te gaan roepen "kankergore kutbuitenlander". En dit topic gkan weer dicht.

Om morgen weer van voor af aan te beginnen.

Iemand eergisteren ook B&vD gezien? Daar zat ook een islamitische docent. Die helemaal niemand doodwenste. maar dat haalt het nieuws niet. Die duizenden moslims die Wilders niet oodwensen ook niet.

Maar de fucking EO die natuurlijk weer effe wil bevestigen dat de Islam een achterlijk geloof is en het Christendom veel beter, die formuleert effe mooi een vraag waar het hele land overvalt.

Wat een gelul weer. Ongelofelijk.
 
Ik zie ook wel dat er iets gaande is wat niet goed is. Maar dr zijn VEEL meer dingen die ik enger vind. Dat oudere mensen liggen weg te rotten in verzorgingstehuizen. Dat jongeren zich daar totaal niet mee bezig houden omdat ze het te druk hebben met alles en iedereen haten. Dat het hele land bol staat van de gore luchvervuiling. DAT zijn dingen waar ik me druk om maak


Ben het wat dit betreft zeker met je eens. Er zijn inderdaad grotere problemen in Nederland.
laatste aanpassing
 
heb je het nu over wilders?


Dit was meer een algemene opmerking, dus ja... ook Wilders. (waarmee ik overigens niet wil zeggen dat ik het wel of niet eens ben met Wilders of dat je niet moet uitkomen voor je mening)
laatste aanpassing
 
Iemand eergisteren ook B&vD gezien? Daar zat ook een islamitische docent. Die helemaal niemand doodwenste. maar dat haalt het nieuws niet. Die duizenden moslims die Wilders niet doodwensen ook niet.


Dat is toch ook de normale gang van zaken?
Cracker1980 24 november 2004 12:39
Al wenst die docent heel de wereld dood, wat rukt mij dat nou?

dat hij die verwensing doet boeit mij ook geen reet. Probleem is echter dat er maar eens een gek naar hem zal luisteren en besluit hem echt te vermoorden. Vooral als die gek dan ook nog eens moslim is, zullen er nog "Hollandse boeren" komen die bang zijn voor "alles met een hoofddoekje om".

Jij geklooft zeker ook in het sprookje dat ene kind een gewelddadig computerspelletje zit te spelen en "ineens" besluit heel zn familie uit te moorden?

Als zo'n extremist Wilders wil vermoorden doet ie dat sowieso wel.

Of geloof je echt dat nu ineens honderden moslims denken "he, hij brengt me op een idee, laat ik die man eens gaan vermoorden". Omdat een leraar in een programma op de EO (Halloooooo de EO, alsof een funamentalistische moslim daarnaar kijkt zeg :D )zegt dat hij het niet erg zou vinden als Wilders zou sterven aan een ziekte.

Weet je wat?

Ik zou het ook niet erg vinden als die Wilders sterft aan een ziekte. Ik wens het hem niet toe. Ik ken m alleen niet en wat ik van m zie vind ik walgelijk. dus ik zou er niet van wakker liggen.

Of zet ik nu mensen aan tot de moord op Wilders?

Halloooooo relativeer eens effe ene beetje ozo.

Weet je WAT zo'n fundamentalist aanzet tot nog meer haat? Die fucking oorlog in Irak. Die kutBush die duizenden onschuldige Irakezen heeft laten vermoorden onder het mom van "wij bevrijden dit land van de dictator Saddam". Terwoijl het gewoon de zoveelste ordinaire oorlog is om geld, macht en olie. Beelden van een Amerikaan die ene onschuldige gewonden Irakees neerschiet. Zulke beelden worden gebruikt door radicale Imams en zetten an tot haat.

Dat is nogal een verschil met de uitspraak van een docentje wat slechts antwoord geeft op een vraag.



Verder wed ik dat geen van jullie hier dit programma gezien heeft. Al zou erin het nieuwsbericht staan "Docent zegt dat die Wilders wilt vermoorden" volgen jullie ook als makke schapen. Dat zoiets wellicht compleet uit zn verband gerukt is wil niemand zien, want de paniek is were compleet. Djeezzzz zeg.
 
Wat een gelul weer. Ongelofelijk.

Dus jij zegt dat dit niet erg is? Kijk, dat jij zo'n onderscheid kunt maken tussen wat niet zulke erge opmerkingen zijn en wel erge is erg goed. Dat jij het makkelijk naast je neer kunt leggen is ook goed. Maar misschien moet jij inzien dat niet iedereen er zo luchtig erover kan denken. In principe ben ik het met je eens dat het een stom iets is om over te discussieren als de gemoederen in onze bevolking al niet zo hoog opgelopen waren.

Er zijn nou eenmaal ook mensen die heel emotioneel op bepaalde uitlatingen reageren. Helaas wordt die groep op dit moment steeds groter. En denk je dat zo'n opmerking op tv het beter maakt? Die groep die zo emotioneel overal op reageert zijn vaak ook nog eens mensen die bewust/onbewust generaliseren. Wat denk je dat die uitlating voor effect heeft dan? Helemaal als je nagaat dat die mensen allemaal ook nog eens gek zijn op Wilders en zijn ideeen. Tja, ik vind het dus wel belachelijk dat hij die uitlating doet.
ok ik ben overbodig geworden
 
Die weddenschap heb je verloren Wacky!

Heb je zelf wel gekeken?
laatste aanpassing
 
Het is gewoon stom van die vent da ie da op deze manier zegt. Kbedoel, hij is 'n docent, hij is op TV, en dur is net 'n publiek bekend persoon vermoord uit naam van de Islam (zoals hij zelf zegt...)... Dan kun je verwachten dat er zo'n ophef over wordt gemaakt!!! :S
 
Wacky Jacky :respect: :knuffel:
Ben blij dat je niet tegenover maar naast mij staat :D
 
Jij geklooft zeker ook in het sprookje dat ene kind een gewelddadig computerspelletje zit te spelen en "ineens" besluit heel zn familie uit te moorden?

Als zo'n extremist Wilders wil vermoorden doet ie dat sowieso wel.


Natuurlijk zal een normaal, redelijk denkend mens nu niet ineens aan het moorden slaan. Maar voor iemand die toch al op het randje staat kan dit net het extra zetje zijn. Vooral omdat bepaalde personen toch redelijk veel waarde zullen hechten aan de mening van deze man, juist omdat hij leraar is en bovendien regelmatig spreekt in moskeën en dus een voorbeeldfunctie heeft.
Wackiejacky, een vraagje: Geert Wilders, een symptoom of niet?
 
Het is gewoon stom van die vent da ie da op deze manier zegt. Kbedoel, hij is 'n docent, hij is op TV, en dur is net 'n publiek bekend persoon vermoord uit naam van de Islam (zoals hij zelf zegt...)... Dan kun je verwachten dat er zo'n ophef over wordt gemaakt!!!


Waarom nodigen ze dan zo iemand uit om zijn mening publiekelijk te maken?

Alsof ze niet wisten wat hij zou zeggen...tis weer echt zo'n programma waarvan iedereen dacht dat het niet meer bestaat en op deze manier willen ze met dergelijke onzin reclame gaan maken.

Gewoon aandachttrekkerij van de EO dus.
Waarom nodigen ze dan zo iemand uit om zijn mening publiekelijk te maken?


omdat het antwoord dat hijzal gaan geven, dat is wat het volk wil horen, zodat we weer lekker kunnen gaan zeiken, zie hier op pf
 
Dit is inderdaad wel lekkere reclame voor de EO.
 
Is zeker aandachttrekkerij van de EO!!
Maar da wil nie zeggen da die vent ook nie wa anders kan zeggen dan da ie Wilders 'n dodelijke ziekte toewenst he...
Beetje aandachtsgeil allemaal denk ik...
 
omdat het antwoord dat hijzal gaan geven, dat is wat het volk wil horen, zodat we weer lekker kunnen gaan zeiken, zie hier op pf

Dat klopt, maar daarom is het antwoord wat hij gegeven heeft nog wel stemmingmakerij. Juist omdat bepaalde groepen dit graag willen horen. Weer een reden om moslims aan te pakken denken ze dan. Dus de EO had het niet moeten vragen en hij had het niet moeten zeggen.
Dus de EO had het niet moeten vragen en hij had het niet moeten zeggen.


(y)
 
Dus de EO had het niet moeten vragen en hij had het niet moeten zeggen.


:yes: (Y)
laatste aanpassing
Christendocent wenst Saddam Hussein dood :O

is dit ook een discussie waard?
is dit ook een discussie waard?

Alleen als de gevolgen mogelijk verder strekken dan alleen retoriek en zulke uitspraken geen incident meer zijn.
 
Beetje aandachtsgeil allemaal denk ik...


Jah, van de EO.

Als je lang genoeg zoekt vind je altijd wel een zieke geest die zijn mening wilt geven.
 
Christendocent wenst Saddam Hussein dood

is dit ook een discussie waard?

Dat is een hele lastige. Kijk, vanuit mijn oogpunt niet. Hussein heeft vele doden op zijn geweten maar daar komt nog eens bij kijken dat het dan niet om Nederland gaat. Laten wel eerlijk wezen, iets wat dichter bij je staat gaat je ook meer aantrekken.

En ik ben zelf zo ingesteld dat iedereen gelijk is ongeacht geloof, kleur en of ras. Ik be-/veroordeel mensen op hun daden. Dus Hussein is iemand die ik niet hoog in mijn vaandel heb.
 
Christendocent wenst Saddam Hussein dood

is dit ook een discussie waard?


Das natuurlijk appels met peren vergelijken he :-S

Saddam was een dictator die duizenden doden op z'n geweten heeft...

Als je nou de volgende stelling maakt:
"Christendocent wenst Abu Jahjah dood"

dan zou het zeker een discussie waard zijn en dan zou ik die docent net zo'n stomme lul vinden als de docent in deze...
(afgezien van het feit dat ik het persoonlijk niet eens ben met Abu)
laatste aanpassing
 
Ik heb een klein onderzoekje gedaan maar ik kom niet verder dan dit:

Het gif in Nederland

Moskee:
El-Tawheed verspreiden van gif aan de moslims

Missieorganisatie:
Al Haramain steun aan het terroisme

Imam:
Abdul-Jabbar van de Ven Wilders moet binnen 2 jaar dood zijn
Ahmad Salam geeft minsister géén hand
El-Moumni homosexuelen zijn lager dan varkens, verdienen de doodstraf
Haselhoef doodstraf voor homosexuelen

Samir A. terorristische aanslag plannen
Mohammed B. Theo vermoord

Zijn er nog meer radicale foute haatdragende imams in het nieuws geweest of radicale moskeëen of hun commissies?

Plse let me know.
Desnoods in PB indien deze gesloten wordt.
 
Er is ook een moskee in Eindhoven die jongeren ronselt voor de Jihad.
Ahmad Salam geeft minsister géén hand


:O dood aan hem!
 
dat vind ik weer een beetje overdreven Kattivo! ;-P
 
hoe heet die moskee dan?

zijn er toch meerdere? (die dat doen)
 
Abbu-Jabbar van de ven, het moet niet gekker worden randdebiel. Ik wens hem dood!! Maar ik hoop niet dat het een rechts-extremist is, doe maar een vreselijke ziekte ofzo.
Hier is ie dan m'n vriend:
Abdul-Jabbar van de Ven

:no::@:no::@:no::@:no::@:no::@:no::@


Zal er verder maar niets meer over zeggen want anders kan ik niet meer PFen!!

:@:@:@:@
Kan het natuurlijk wel in smiley's uitdrukken:

:dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood:
:dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood:
:dood::dood::dood::x:dood::dood::dood::dood:
:dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood::dood:
laatste aanpassing
 
Artiest Tomarito
-Moskees waar mensen worden opgeroepen om aan de zogenaamde 'Heilige Oorlog' mee te doen moeten gesloopt worden!
-Imaams die daar verantwoordelijk voor zijn het land uit!
-Moslims die aan terroristische activiteiten doen ook het land uit!


Als moslims hier gewoon normaal proberen hun leven te leiden en dit soort gedachtes niet hebben, is er niets aan de hand.

Dhr Wilders heeft een bepaalde mening over Moslims; dat is zijn mening!
Dhr Abdul-Jabbar van de Ven heeft een bepaalde mening over de dhr Wilders; zolang hij zegt dat hij vindt dat hij het niet zou betreuren dat dhr Wilders aan kanker zou overlijden mag dat, dat is zijn mening!
Zodra hij zegt, "Ik vind dat dhr Wilders maar is doodgeschoten moet worden." is dat ook zijn mening, maar dat zou te ver gaan en eerder in het rijtje 'Het aanzetten tot moord tegen dhr Wilders' passen i.p.v. 'Vrijheid van meningsuiting'


Ik ben het zeerzeker niet eens met dhr Abdul-Jabbar van de Ven en ben absoluut tegen terrorisme, maar om hier zo'n ophef over te maken is niet nodig.
 
Probleem is dat we ons teveel richten op de Islam en niet even kritisch naar het cristendom kijken.
Je mag namelijk niet discrimineren op geloof, dus als een dominee roept dat alle homo's dood moeten, dan mag een iman dat ook.

Volledige scheiding van kerk en staat lijkt me het beste, met duidelijk regelgeving en een Nederlandse opleiding van Imans, zodat we deze niet uit zwaar gelovige landen/anti-westerse landen hoeven te halen.

Verder net als Frankrijk en de VS een anti-terrorisme wet instellen, met duidelijke richtlijnen.
 
Probleem is dat we ons teveel richten op de Islam en niet even kritisch naar het cristendom kijken.
Je mag namelijk niet discrimineren op geloof, dus als een dominee roept dat alle homo's dood moeten, dan mag een iman dat ook.

Volledige scheiding van kerk en staat lijkt me het beste, met duidelijk regelgeving en een Nederlandse opleiding van Imans, zodat we deze niet uit zwaar gelovige landen/anti-westerse landen hoeven te halen.

Verder net als Frankrijk en de VS een anti-terrorisme wet instellen, met duidelijke richtlijnen.

(y) Helemaal mee eens!
 
:x
DJ_Tomarito 24 november 2004 15:36
-Moskees waar mensen worden opgeroepen om aan de zogenaamde 'Heilige Oorlog' mee te doen moeten gesloopt worden!
-Imaams die daar verantwoordelijk voor zijn het land uit!
-Moslims die aan terroristische activiteiten doen ook het land uit!


Ad1: Als dat gebeurt dan gaan ze ergens anders verder en heb je er helemaal gene controle meer over.
Ad2: Dan zadel je er een ander land mee op. Bovendien maakt het geen fuck uit of ze nu vanuit Polen of vanuit Amsterdam mensen lopen te ronselen. Als ze kwaad in de zin hebben dan maakt het niet uit in welk land ze zitten.
Ad3: Zodra ze daadwerkelijk deelnemen aan die activiteiten sluit je ze beter op dan ze slechts het land uit te zetten. Dan gaan ze ergens anders wel verder met hun plannen.

Sicko's houd je toch en hoe groter de verdeeldheid wordt, hoe meer sicko's er komen. In beide richtingen trouwens.

En Viptweak, ikz ie jou in elk topic pleiten voor je scheiding tussen kerk en staat. Dat is toch al aan de orde in NL? Vrijheid van meningsuiting is artikel in de Grondwet en geldt nog altijd boven het artikel van Godslastering, waarover sowieso ggedacht wordt om t af te schaffen. En als je het hele land VOLLEDIG vrij wilt maken van godsdienst, wil je dan dat het CDA zich opheft, dat alle christelijke partijen zich opheffen en dat de Koningin maarvan haar geloof afstapt?

Jezus laat mensne lekker geloven als zedat willen. Of het nu in Allah of God is. Jammer dat je mensen hebt die het geloof verkeerd interpreteren maar zo lang als de aardbol bestaat moorden mensen (vooral mannen) elkaar al uit omwille van macht en geld en aanzien. Toch is het zo fucked up nog niet want het merendeel van de mensen functioneert nog wel altijd normaal en gaat niet over tot moord en haat en andere ellende. Hou geowon je hoofd koel. Je hebt hier alleen jezelf maar mee. Damn dr zijn gewoon oma's die de straat niet meer opdurven omdat ze bang zijn dat er straks iemand langsrijdt met een baard en zichzelf opblaast.

We leven verdomme niet in Palestina ofzo. :D