Bountyhunter moest openen en draaide erg lekkere platen vond ik. Eerst wat rustigere nummers met techno en hardtrance invloeden, daarna ging hij een stuk harder en kwamen er voor mij een hoop vette en onbekende platen voorbij.
Daarna kwam onze eigen Rudi en die draaide echt prima. De eerste 20/30 minuten vond ik iets te standaard, maar daarna ging het echt lekker los. Goede platen voorbij horen komen, ook een aantal echte (onbekendere) oldschool platen. Heb ook extra geprobeerd op het mixen te letten en dat ging echt feilloos, klasse!
Gizmo zette een degelijke set neer, zonder er echt uit te springen. G-town Madness vond ik zeker wel vet, zette op het kleine podiumpje toch een leuke show neer. Ze speelde gelukkig ook niet alleen maar de standaardplaten, dat viel ruzie mee. Helaas was Kasper wel ziek en er dus niet bij!
Aan Rob & MC Joe was het de taak om het feest af te sluiten en dat deden ze wat mij betreft op een waardige manier. Lekkere platen kwamen voorbij, alles lekker aan elkaar gemixed. Einde was ook grappig, elke keer was het van nog 5 minuten en dan moeten we stoppen, 5 minutne later kregen ze weer hetzelfde te horen

Echt op het einde gooie hij er nog even snel wat klassiekers doorheen, klonk vet. Bovendien allebei ook erg relaxte gasten
