onzin; religie sucked; het zijn zeker de mongolen die het uitvoeren; het zijn ook vooral de hypocriete priesters die hun geestelijke volgelingen voorliegen en niet het hele verhaal vertellen. het feit dat jezus nog kinderen heeft gehad en een bloedlijn in frankrijk heeft en dat jezus echt bestaan heeft en een vrouw had en shit is volledig genegeerd door de kerk; de 2e wereld oorlog is op basis van het christendom; hitler was kwaad op de joden omdat zij jezus hadden afgemaakt.
nazi delen nieuwe qoran`s uit waarin zogenaamd mijn quote uit de qoran staan, want de buitenlanders hiero zeggen dat er nix slechts in de qoran staan. whahahaha laat me niet lachen.
religie heeft zeer zeker ook veel goede aspecten , het is cultureel , en sociaal bindend...
en zorgt voor normen en waarden , die door grote groepen mensen geaccepteerd en nageleefd worden ...
uhm nee; religie boezemt angst in; we komen met zijn allen bij elkaar en voelen ons verbonden met een god van de bijbel welke gewoon een alien was en ons voor de gek heeft gehouden en dat er gewoon nog steeds zelfrespecterende mensen op deze planeet zijn die dit als onzin wegdouwen.
hoe kan je zo blind zijn
als we nu allemaal erkennen dat de enige echte God/whatever; Energie IS en ALLES is; het lichaam van Allah, het lichaam van Jezus, van Boedha; god is ALLES en niet 1 ding; als de religie dat nu eens bracht.
boedhisme is geen religie; het is een levensovertuiging.
worden er in boedhistische landen nu oorlog gevoerd?
zie jij de hare krishnah op oorlogs pad?
nee; dat ziet niemand omdat ze dat niet doen.
ik snap niet dat ik mijzelf gewoon moet herhalen hierop snappen jullie dan echt niet dat religie het werkelijke probleem is
