Partyflock
 
Forumonderwerp · 712541
 
Waarschuw beheerder
AMSTERDAM - Patrick Kluivert heeft in Engelse krant The Northern Echo zijn teleurstelling geuit over het selectiebeleid van bondscoach Marco van Basten. De 28-jarige spits van Newcastle United werd ondanks zijn goede vorm buiten de selectie gelaten voor de WK-kwalificatieduels met Macedonië en Finland.

In de afgelopen vijf duels tegen Hapoel Bnei (2x UEFA Cup), Southampton, West Bromwich Albion en Birmingham City (allen FA Premiership) stond Kluivert in de basis en scoorde hij in totaal vijf keer. "Ik voel me goed, ik heb een basisplaats bij Newcastle en ik maak doelpunten. Wat moet ik nog meer doen om mijn plaats terug te verdienen?", vraagt de voormalig speler van Ajax, AC Milan en FC Barcelona zich af. "Ik was er zeker van dat ik weer zou worden uitgenodigd voor het Nederlands Elftal. Helaas denken sommige mensen daar anders over. Ik ben teleurgesteld dat de bondscoach me niet goed genoeg vindt."
Artiest The Jackal
Waarschuw beheerder
donateur
hij heeft nix in nederlands elftal te zoeken...spitsen genoeg...en hij kan t niet eens...
 
Waarschuw beheerder
[quote]en mag blij zijn dat ti nog een potje kan spelen bij Newcastle United[/img]

Ik wil wel voor de helft van zijn salaris daar de ballen erin schieten

Net of t een ramp is om voor newcastle te spelen:S
 
Waarschuw beheerder
hehe, ja.. ik zou der ook wel willen staan! :D
 
Waarschuw beheerder
Ieder weldenkend mens denk ik wel..:)
 
Waarschuw beheerder
wat, ik zou het zelfs voor het loon doen wat ik nu verdien! :p
Daarvoor wil ik daar nog wel in het veld staan!
Maarja.. niet de trainingen dan ;) whehe..
 
Waarschuw beheerder
Ook niet kieskeurig ofzo he!
Als ik er dan toch was daar in newcastle dan zou ik gelijk ff aan mr Shearer vragen of ie niet wat aan zijn juigen kan doen;)
 
Waarschuw beheerder
Ja, dat ziet er niet uit! :p moet wat aan veranderd worden!
Dat regelen we wel ff.. Ik zou ook meteen ff tegen ruudje zeggen dat die maar beter kan stoppen bij het NED. Elftal, want ik voetbal dan al bij Newcastle.. en scoor er 5.. en dan mag ik in het NED elftal :p
 
Waarschuw beheerder
Komt voor de bakker,slager..hehe
Dan mackaay er nog uitkezen!:)
Waarschuw beheerder
ten eerste moet je niet van die domme uitspraken doen Kluivie
 
Waarschuw beheerder
oppleuren met hem!

:respect: dirkie kuijt :respect:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
:x
"Ik voel me goed, ik heb een basisplaats bij Newcastle en ik maak doelpunten. Wat moet ik nog meer doen om mijn plaats terug te verdienen?", vraagt de voormalig speler van Ajax, AC Milan en FC Barcelona zich af.



rick hoogendorp heeft een basisplaats bij RKC en is ook al weken in vorm en vraagt zich ook constant af waarom hij toch er niet bij zit :frusty:
Waarschuw beheerder
kuyt ruleert, dat is nou een harde werker en niet zo´n verwend rotjoch als kluivert
Waarschuw beheerder
omdat ie nou un paar gaols gemaakt heeft pfff:S
die heeft kansen zat gehad die eikel..:P
Waarschuw beheerder
Ik kom terug op mn eerdere reactie dat ik wel in kon beelden dat ie zo'n reactie geeft, hij is gewoon 4e man,niets meer en niets minder.
Zint hem dat niet dan laat m maar lekker in Newcastle blijven.
 
Waarschuw beheerder
ach gut wat lullig voor Patrick...
 
Waarschuw beheerder
het enige wat hij verdient is 10 jaar cel!
 
Waarschuw beheerder
kluivert scoort tenminste in het ned elftal. Hoe slecht hij ook speelt. Makaay scoort niks en van nistelrooy ook niet veel.

Voor mij is het niet de beste spits speelt... maar de meest scorende spits speelt.

Van mij mag hij het wel weer proberen.
Waarschuw beheerder
het enige wat hij verdient is 10 jaar cel!


Zo weinig??Een jaar of 25 bedoel je :jaja:

En daarbij Kluivert is uit gerangeerd bij het nederlands elftal.

kluivert scoort tenminste in het ned elftal.


Ja dat blijkt wel :no:
 
Waarschuw beheerder
kluivert scoort tenminste in het ned elftal


das waar, als hij 10 kansen krijgt schiet hij er altijd wel 1 in...
 
Waarschuw beheerder
Ja wie niet
Waarschuw beheerder
naar men mening verdient kluivert helemaal gin plaats meer in het nl elftal zo simpel
 
Waarschuw beheerder
Hahaha ok ok daar heb jij helemaal gelijk in
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Kluivert is :dood:
 
Waarschuw beheerder
Kluivert moet gewoon z'n grote bek dicht houden en langere tijd goed presteren, dan komt hij er vanzelf wel weer bij ...meneer speelt een paar goede wedstrijden en meteen weer praatjes :no:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
tsssssssssssss
Waarschuw beheerder
kluivert heeft ook 2 goeie wedstrijden gespeelt. Van Nistelrooy en makaay spelen elke week goed. dus waarom zou die mee moeten
Waarschuw beheerder
Als hij topscorer is van England of een jaar lang goed speelt maakt ie misschien wel een redelijke kans om geselecteerd te worden.


Ik vind van Nistelrooy veel beter voor een team als het Nederlands elftal. Hij neemt tenminste een team dat niet goed draait op sleeptouw, Kluivert is juist iemand die zijn koppie ook laat hangen als het niet loopt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nisterrooy, kuyt & hooijdonk zijn gewoonlijk bikkels, kluivert is een zielige sissy
Waarschuw beheerder
Ik verdien ook zoveel, maar dat betekend niet dat er ook maar iemand het er mee eens is dat ik 't moet krijgen...
 
Artiest Phenom
Waarschuw beheerder
Hij moet niet zo piepen..
Waarschuw beheerder
Hij heeft een hele tijd niets gepresteerd en nu na een paar wedstrijden wil hij weer in het Nederlands elftal.

Eerst weer bewijzen en dan pas praten!
 
Waarschuw beheerder
De enige die mag praten is onze bondscoach..
Waarschuw beheerder
Sommige mensen moeten gewoon niet zo respectloos doen tegenover Kluivert; hij heeft veel gescoord voor het NL elftal.

Dat Makaay, Van Nistelrooy en Van Hooydonk nu beter (in vorm) zijn, mee eens, maar niet zo minder doen over Kluivert :[
 
Waarschuw beheerder
oprotten met die kluivert
 
Waarschuw beheerder
Om de veters van de andere te strikken ja....

Weg met die gek
Waarschuw beheerder
Kluivert heeft niets te klagen, gewoon luisteren en zitten!
 
Waarschuw beheerder
indd :yes: hij hoeft er van mij ook nie meer bij
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
weg met die lul
voetballen doet ie al jaren niet meer
Waarschuw beheerder
donateur
hij verdiend helemaal geen basisplaats :no:
Waarschuw beheerder
die omhoog gevallen mannetjes moeten eens goed op hun plek gezet worden!! en je gaat toch geen 4 spitsen meenemen daar heb je nix aan!! en aangezien van the man en makaay toch echt een tikeltje beter zijn heeft hij pechgehad!! en v hooydonk is meer dan alleen spits (sfeermaker enz) dus die plek kan hij nevernooit opvullen
Waarschuw beheerder
Ik voel me goed, ik heb een basisplaats bij Newcastle en ik maak doelpunten. Wat moet ik nog meer doen om mijn plaats terug te verdienen?", vraagt de voormalig speler van Ajax, AC Milan en FC Barcelona zich af. "Ik was er zeker van dat ik weer zou worden uitgenodigd voor het Nederlands Elftal. Helaas denken sommige mensen daar anders over. Ik ben teleurgesteld dat de bondscoach me niet goed genoeg vindt


Arrogant ja, dat dan weer wel ;p
Waarschuw beheerder
Hij mag zich dat wel afvragen en dat vinden. Niks mis mee.
Waarschuw beheerder
Als Kluivert zo blijft spelen zoals ie nu doet bij Newcastle dan komt zijn tijd bij het NL elftal vanzelf wel weer.
Waarschuw beheerder
idd een mauwerd is het