Partyflock
 
Forumonderwerp · 711032
las dit in een mail van rige...

De dresscode zal zeer streng worden gehanteerd tijdens Velocity, zo zullen bij alle hal-ingangen speciale security teams staan die de dresscode dan ook zullen bekrachtigen, geen opgerolde broekspijpen met kisten combinatie, geen bretels, geen stropdassen, geen neo-symbolen en geen nationalistische symbolen. We willen de optimale partysfeer creëren dus deze maatregel zal (waarschijnlijk voor het eerst) zeer streng gehandhaafd worden. Er zal een speciale stand zijn met 100% early rave kleding en natuurlijk zijn aussies en andere old school outfits welkom, iedereen in een oldschool outfit zal door ons met een leuke verassingbeloond worden.



ZOU HET NOU ECHTTTTTTTTT eens gaan gebeuren?
i hope so :bier:
 
Finaly
 
hoop dat ze het nu ook waar zullen maken
 
beter jah
 
Zal eens tijd worden..



;)
Sorry maar dit is de 100e x dat dit geschreewd wordt. Laat ze het nou maar is waar maken....
natuurlijk zijn aussies en andere old school outfits welkom, iedereen in een oldschool outfit zal door ons met een leuke verassingbeloond worden.


Iedereen die in australian of cavello komt krijgt gratis toegang?

:D
 
gratis toegang?



:/
Sorry maar dit is de 100e x dat dit geschreewd wordt. Laat ze het nou maar is waar maken....


wrong......
er is geen enkele organisatie wat dit heeft gezegd..en extra toezicht zal plaatsen.....
en ik geloof ze.....

Rige is altijd serieus geweest......
niet als moh ofzo praatjes bv
:9


gratis toegang...sucks.....
schooier feesten krijg je er van.. maja..
VELOCITY :D
Word vast wel een mooi feestje, lekker dicht in de buurt.
Naja ik begin een beetje genoeg te krijgen van al die beloftes die organisaties doen elke keer. Dan zijn er weer "geen soundlimits" dan zijn er weer "70 zeecontainers" dan zijn kisten weer verboden en ga zo maar door. Het wordt tijd dat een organisatie de kledingregels een keer echt gaat uitvoeren. En als hun ermee beginnen dan hulde aan hun. Zal het 1e keer misschien wat rustiger zijn maar daarna zullen er alleen maar meer mensen heen gaan. Ik hoop dus dat ze het waar maken.
 
:gaap::gaap:
Ik vind het zowieso een beetje bullshit. Op ieder feest waar ik kom zie ik mensen met die kleren aan, maar ik heb nog nooit iemand gezien die daar een probleem over maakt.

Als ik in Groningen uit wil in de stad dan kom ik ook nergens in omdat ik sportschoenen heb. Dat is net zo'n bullshit reden.

Als iemand nou lekker zo'n rood wit blauw vlaggetje wil dragen laat um lekker. Of gaan we het feestje ook stopzetten als de hele meute weer HOLLAND roept?
jij snapt er geeeeeeen ruk van :nee:
Ik hoop ECHT dat ze nu ook WERKELIJK dit deurbeleid gaan hanteren.

Zal me benieuwen.

Spullen inleveren of in de auto leggen, zo niet, geen toegang. Simpel.

ZEKER als men het van tevoren DUIDELIJK heeft aangegeven wat de dresscodes zijn, kan/mag niemand bij de deur daar over gaan zeuren.

En dan is het maar zoals RUPS zei de eerste keer wat rustiger, SO BE IT.
bla

bla

bla


en wat loopt er straks binnen?
al die shit die ze deze keer echt gaan weigeren

die dresscodes worden al een hele tijd 'gehanteerd'
die dresscodes worden al een hele tijd 'gehanteerd'


Ben ik niet met je eens.

Ze ZEGGEN inderdaad dat ze deze dresscode hanteren maar keer op keer blijkt dat ze het NIET waarmaken.

Ik blijf toch hopen dat er een keer komt dat ze het WEL gaan doen.

Ik geef "Velocity" het voordeel van de twijfel en wacht af.
ik hoop het ook hoor
ik zou het top vinden als men hier eens serieus aan ging werken


maar volgens mij waren op moh ook geen kisten toegestaan
en op thunderdome ook niet
en mag je nergens binnen met je hakenkruizen en wp-shit

ach ja
het zal me benieuwen
Laten we gewoon afwachten en HOPEN dat ze zich aan hun afspraken houden.

Misschien staan we daar dan wel met z'n tweetjes te :bounce: , MAAR ze houden zich dan aan de regels. ;)
ben bang dat je zelfs alleen staat ;)

ik ga namelijk niet naar velocity
vond de laatste hellraiser zo tegenvallen dat ik dit feest laat gaan
Gelukkig heb ik mijn vriend nog, sta ik toch niet alleen. ;)
ze zijn wel een beetje aan het neppen van mindcontroller. heb nou al een paar feesten gezien die ook verassingen enzo hebben als je een aus aantrekt...
Nou Nu ga ik niet meer hoor !
had alles al klaar leggen kisten met mn witte veters lekker muh houthakkers bloesje bretels dr overheen en gaan d8 ik



Maar nee hoor :(
Ik heb net me aussie gehaalt dus ga helemaal los daarow in de beste locatie van nederland :D
 
Artiest Deaz
ja ik loop dusz op een feest nooit met kisten
want dan worden men voeten feelste moe ha
gewoon sportschoenen, en dan vaak een fred perry polo ofzo (want iedereen loopt al met lonsdale)
alleen weet iemand waar je nog aussie's of cavello kan krijgen?
lijkt me ook wel weer eens leuk om zo heen te gaan.
(net zoals toen ik 10 was :))

en tja mij maakt die dresscode niet zo veel uit, mensen mogen van mij zelf weten wat ze aantrekken.
maar het probleem is ze kunnen het wel zeggen zovan geen kisten. maar als dan vervolgens 3000 man op kisten komen aandraven en ze weigeren die, krijg je grote problemen
laatste aanpassing
kisten hoeven ze ook niet te verbieden nergens voor nodig...tenzij er verkeerde vetertjes inzitten natuurlijk..!Opgerolde pijpen hoeven ze ook niet te verbieden dat gaat ook nergens over..
maar laat ze $#@(@% maar es die wp symbolen enzo es verbieden en die bretels...
in amsterdam kan je aussiej hale maar das beetje ver voor je denk ik :s
bij leidsche plein zit een winkel dus als je ooit in amsterdam bent moet je daar ff kijke
 
als ze lonsdale maar nii weigerenn.............
Waarom zou je kisten aan doen naar een hardcore feest of wil je me vertellen dat je in kisten kan gaan Hakken :S:S:S

strek je Maxxies aan zouk zeggen
Ik denkd at een feest beter zal worden zonder Lonsdale!

Zoals:
Pandemonium
Ondergrondse Herrie

en hope;lijk komen er nog veel meer :D
Meestal heb ik bij grote feesten nooit echt veel vertrouwen in dat soor dresscodes, ik krijg het idee dat er nooit opgelet word.
Maar misschien dat er nu verandering in komt :D.
 
Artiest Phenom
Ik kom gewoon in me Aussie en ik zie het allemaal wel :jaja:

Wordt in ieder geval een vet feest aan de line-up te zien..
ze zijn wel een beetje aan het neppen van mindcontroller. heb nou al een paar feesten gezien die ook verassingen enzo hebben als je een aus aantrekt...


tis al erg genoeg dat dat moet gebeuren :S
laatste aanpassing
 
in amsterdam kan je aussiej hale maar das beetje ver voor je denk ik
bij leidsche plein zit een winkel dus als je ooit in amsterdam bent moet je daar ff kijke


nouw woont men vaders vriendin toevallig in amsterdam :)
 
Waarom zou je kisten aan doen naar een hardcore feest of wil je me vertellen dat je in kisten kan gaan Hakken

strek je Maxxies aan zouk zeggen


Doen we :)
beverwijk hebben ze ook mooi cavello/aussies
ach ja maakt ook niet uit of ik kisten of airmaxen aan heb vindt ze beiden mooi, hoewel ik al langer op airmax loop die blijven toch mooi, dus ik blijf ze ook kopen.
 
Vind het belachelijk als ze bepaalde kleding gaan weigeren. Lijkt wel een trend om ineens alles te gaan weigeren zeg flauwekul!!
 
ppfffffffffffffF ALSOF dat gaat gebeuren!! geloof er geen snarts van maar wordt wel een mooie feessie!
Terecht als ze het doen laatste masters leek wel 2de wereld oorlog
LonS&CorE Zeer knap dat jij dat kan doek je nie na

Als ik wil hakken trek mn maxxies aan (y)

Van mij mogen ze dat bretels en kisten met opgekrulde pijpen weigeren(y)
heeft meer weg van skin dan gabber
Iedereen die in australian of cavello komt krijgt gratis toegang?


nee, dat was al op midcontroller :/
 
Ik wordt echt niet goed over dat gezeik over lonsdale enzo.
Ik ben anti nazi laat ik dat eerst ff duidelijk maken, maar straks zijn er een paar debielen die in een simpele spijkerbroek een marokkaan doodschoppen. moeten we dan allemaal in onze blote reet rondlopen?
Tuurlijk is het verstandig om een "richtlijn" te volgen wat mensen wel en niet aanmogen op velocity maar op de laatste nightmare was het wel grappig om te zien dat juist gasten in lonsdale truien heel relax waren en er juist rellen onstonden rondom idioten in niet merk kleding om het ff zo te noemen.
Je kan een feest "veiliger" maken door bepaalde kleding te verbieden maar wat iemand is ze kop heeft gaat verder dan de kleding die diegene draagt.
lonsdale betekent niet ik ben nazi. die zin zit in je hoofd. :jaja:
jij snapt het (Y):respect:
vind het ook egt belachelijk dat gezeik over lonsdale steeds :S
goede zaak van de organisatie (y) maar goed praatjes vullen geen gaatjes dus ik wil het eerst zien en dan pas geloven ;)
nou ik vind het egt onzin hoor...
op MindController zag je haast geen lonsdale, maar de sfeer was er echt niet beter door ofzow :S
het ziet er wel grappig uit ofzow maar vind ut egt bullshit om kleding te gaan verbieden :S
tis n vrij land of niet dan???
juist een vrij land helemaal goed gezegd dus oprotten met die nazi wannabee figuren! (y)


Terecht als ze het doen laatste masters leek wel 2de wereld oorlog


:respect:
 
Ik denk sowieso dat het verder gaat dan Lonsdale enzo.
Als ik met een meisje door de stad loop op koopavond bijvoorbeeld dan zie ik vaak een groepje “buitenlanders” (Ik noem het buitenlanders want ik weet niet waar ze precies vandaan komen) ze roepen dan lekker kontje en dat soort dingen naar het meisje waar ik mee loop. Ze doen vaak agressief enzo.
Ik zeg er dan wat van. Ook al staan ze met ze tienen dat boeit mij niet. Dan denken ze gelijk dat ik tegen hun soort ben maar dat is bullshit. Je moet gewoon respect tonen en dat boeit het mij niet wie je bent. Als een gabber op een hardcore feest iets tegen mijn vriendin zegt dan zeg ik er ook wat van.
Ik denk dat blanke jongeren zich gaan verzetten tegen hetgeen wat ze op straat zien. Ik vind dat men je ook erg makkelijk een racist noemt. Op sommige scholen wordt Lonsdale verboden maar als Chirac bedenkt dat hoofddoekjes in Frankrijk afgeschaft moeten worden dan krijgt hij de wind van voren.
Waar zijn we nou mee bezig?
Ik zat laatst iets te kijken op premtime over een kermis in een klein dorpje. Je hebt daar een groepje buitenlanders en een groepje Lonsdale dragers. Uit angst voor relletjes enzo mochten de Lonsdale dragers niet naar die kermis komen. Ze hadden zoiets van ok dan niet en ze gingen naar een party. Als je dat tegen die buitenlanders had gezegd ben je gelijk Adolf hitler himself.
Ik ben geen nazi en ik ben ook niet zo fan van de islamitische mens, maar het verhaal heeft 2 kanten. :jaja: