Partyflock
 
Forumonderwerp · 712557
Ik wil heel graag mij borsten laten vergroten. Ik ben best veel afgevallen en van mijn borsten is niet veel over gebleven :S
ben van een volle B naar een A cup gegaan en ik baal hier erg van, ik zou graag een C cup willen, niet overdreven groot, maar gewoon zodat het bij mijn lichaam past. Zijn er mensen die hier ervaring mee hebben en zelf misschien ook een borstvergroting hebben gehad? Zo ja, ben je er blij mee? wat voor siliconen heb je? wat kost het ongeveer en misschien nog een goed adres?
bedankt :flower:
Ik heb geen siliconen en ik hoef ze ook niet:no:
En ik vind het ook niet zo mooi als een meisje ze heeft:no: , meestal dan..
nee ik ben tevreden over mijn borsten...
Denk er iig goed overna en doe écht veel research. Vraag bij de kliniek naar telefoonnummers van klanten, dan kun je vragen of zij tevreden zijn (sommige hebben een anonimiteitsplicht trouwens..). Sommige borsten zien er écht niet uit na een operatie, hoewel ik het zelf 9 van de 10 keer wel mooi vind..
(overigens heb ik geen operatie gedaan hoor :))
Maar je bent toch ook heel erg afgevallen? Staat dat dan wel cup C?
je mag wel wat van mij ik wil zze laten verkleinen denk ik ben dr nog nie helemaal overuit misschien doe ik het als ik kinderen heb
heb cup D
ff goed op internet zoeken :yes: enne dat word tog vergoed als je kunt aan tonen als je dr heel erg mee zit (of is dat alleen met verkleining) gelukkig hoef ik et nie tedoen ben heel erg tevreden mhwhahauagag 8)
 
In de Fancy staan ook vaak adressen :D
 
Je zegt dat je afgevallen bent? hou er rekening mee dat je als je weer aankomt dus ook weer grotere borsten krijgt... Ik ben vanaf december 7 kilo aangekomen en bijna 2 cup maten omhoog gegaan.. terwijl ik bijna 24 ben
Ik wil heel graag mij borsten laten vergroten. Ik ben best veel afgevallen en van mijn borsten is niet veel over gebleven
ben van een volle B naar een A cup gegaan en ik baal hier erg van, ik zou graag een C cup willen


Hier nog 1
Kheb gewoon geen tieten meer over :/
Baal er echt onwijs van

In NL kost het 4000 euro ongeveer
En in Belgie ken je het al voor 2000 euro doen

Verder weet ik er ook weinig van maar ik ga het zeker laten doen eerst maar eens goed informeren waar je het het beste kan laten doen
 
kijk hier ff
http://www.borstenforum.nl/

staat alle info op die je nodig hebt..
laatste aanpassing
Wordt niet vergoedt.
Vergrotingen worden alleen vergoedt als je borsten meer dan 1cupmaat verschillen en je boven de 18 (of 21??) bent. En zelfs dat niet bij alle verzekeringen.
Borstverkleiningen trouwens ook niet, anders was ik daar al aanbegonnen :) (alleen bij fysieke klachten)
Borstverkleiningen werden wel vergoed, heb 2 vriendinnen die er een hebben gehad en dat werd vergoed, maar ik geloof vanaf 1 januari 2005 niet meer. Borstvergroting word idd niet vergoed alleen als er bijv door borstkanker een borst geamputeerd moet worden.

enne ik ben behoorlijk afgevallen, maar ik was best dik, en ik heb best wel brede heupen, dus grotere borsten staan denk ik wel wat beter bij mijn lichaam...
 
Heb precies hetzelfde als jou!
Ben ook veel afgevallen en bijna geen tieten meer over :( en heb ook best brede heupen maar een borstvergroting, hmm...weet ut niet.
Succes iig (f)
laatste aanpassing
Ik heb zelf ook weinig, cup a. Maar ik laat ze zeker niet vergroten. AL die risico's die eraan zitten. Er kunnen pas veel later dingen ontdekt worden die hel slecht eraan zijn. Bijvoorbeeld kankerverwekkende dingen enzo. Maar goed je moet het zelf weten. Je kan ook tevreden zijn met wat je hebt en het accepteren. Dat doe ik inmiddels ook. En je heb ook bh's met vullingen erin waardoor ze gelijk een maat groter lijken. Ik draag ze zelf ook en dan ziet het er al meteen een stuk mooier uit.
 
Ben het helemaal met snoopy eens :yes:
 
Ik heb mijn boobs vergroot.(Al 1.5 jr geleden)
Ik heb ze for free (Mijn pa is zelf p.c)

Ik ben er zeker blij mee ben van een A/B Naar een volle C gegaan, (Heb het gedaan omdat ik het mooi vindt niet omdat ik ontevreden was met mijn eigen boobs)

Ik zou inderdaad ook naar http://www.borstenforum gaan, daar heb je zoveel informatie..

Vraag bij de kliniek naar telefoonnummers van klanten, dan kun je vragen of zij tevreden zijn (sommige hebben een anonimiteitsplicht trouwens..).
<---Die informatie verstrekken ze zeker niet!

Succes :flower:
laatste aanpassing
 
Sluit zich idd ook bij snoopy aan!
ik had laatst gedroomd dat ik het had laten doen :O
was wel erg mooi 8)

ik zou het echt wel willen en heb er het geld ook wel voor over.. maar die risico's ja.. ben vooral bang voor kapselvorming omdat mijn lichaam ook met littekens heftig reageert enzo!
ik zou het ook wel willen ja...
heb ook hetzelfde probleem :S
ben niet egt superveel afgevallen, maar genoeg zodat ik haast geen tieten meer over heb en daar ben ik niet egt blij mee ofzow :S:S:S
en bh met vulling okeej, maar die gaat ook wel es uit natuurlijk :9
en dan blijft er weinig over :S:(
 
maar toch t valt me op... ik heb nog nooit een man hore klagen hoor..... ze zullen je echt niet om je borstformaat kiezen..... en als ze dat wel doen dan heb je dr verkeerde vent te pakken.
Je moet doen wat JIJ zelf wilt, niet naar anderen kijken of het doen omdat anderen vinden dat ze te klein zijn of omdat iedereen tegenwoordig maar siliconen neemt alsof het niks is....

Ik ben geen voorstander van siliconen maar kan me in sommige situaties wel degelijk heel goed bedenken dat veel mensen er gelukkiger van worden!
 
En in Belgie ken je het al voor 2000 euro doen

Belgie is wel goedkoper dat klopt.
Maar ziet ook kliniek voorbij komen waar je dus geen concult krijgt bij de pc die operatie uitvoert, Terwijl dat toch wel belangerijk is,
En er zijn toch al genoeg verhalen bekend dat er tijdens een consult iets wordt afgesproken en dat de opererende pc die je dus pas vlak voor je operatie ziet iets anders beslist.
En als vervolg van zenuwen e.d denk je er achteraf mischien anders over als je op dat moment zegt.

En het is ook niet zo dat dure borsten mooier/beter zijn als goedkopen.
laatste aanpassing
maar het gaat natuurlijk ook niet alleen om wat een man er van vind, maar tog vooral wat je er zelf van vind....
vind ik teminste
 
ik wil het ook graag omdat ik ook afgevallen was en natuurlijk het meeste bij mijn borsten. daarom was ik naar het ziekenhuis gegaan om te vragen voor een vergoeding. dus ik dacht dat ik daar een gesprek kreeg, nou niet dus. hij was het meten enzo en daarna zei hij ja je krijgt een brief thuis en 99,9% kans dat je het NIET vergoed krijgt. nou fijn is dat. ik een gesprek in mijn gedachte maarja. en kreeg idd een afwijs brief. en als ik het toch wou kost het me €3000,-
maar ik ga het nu slimmer doen zodat ik het wel misschien vergoed krijg. maar hoe dat is mijn geheimpje haha
 
het gaat er helemaal niet om wat een man er van vind!
Je moet je er zelf prettig bij voelen toch?
 
owja en in polen kost het bijna niks heb ik gehoord. maar als ik er toch ooit zou voor gaan betalen dan laat ik het liever hier doen dan in een vreemd land
 
het gaat er helemaal niet om wat een man er van vind!
Je moet je er zelf prettig bij voelen toch?


doe het zeker niet voor een jongen. mijn vriend vind het onzin als ik een borstvergroting zou doen. maar IK voel me er niet prettig bij. dus als ik het doe dan doe ik het puur voor mezelf. maarja denk dat het er toch niet in zit. en me maar moet gaan accepteren zoals het nu is
laatste aanpassing
mmm om het nou in polen te gaan doen lijkt me niet egt een goed idee nee :/
 
ja dat bedoel ik. daarom zeg ik als dan doe ik het hier en betaal ik er meer voor.
 
Ja dat kan je denk ik veel beter doen (f)
 
http://www.kliniek-emc.nl/
hier heb ik het laten doen, zo'n 3 jaar geleden.
kwam als nummer 2 uit een onderzoek van de consumentenbond, en er werken alleen maar artsen die ook in verschillende ziekenhuizen werken.

het heeft mij toen 8,5 duizend gulden gekost, maar mn moeder gaat het volgend jaar ook laten doen bij t EMC en nu kost het dus 5000 euro :(
ik heb silliconen, ben van een A naar een kleine C gegaan. ik heb ronde protheses die boven de spier zitten.

ik ben er onwijs blij mee, heeft mn zelfvertrouwen nix dan goeds gedaan (y)
ben er ook zelf altijd heel open over geweest: ik heb het voor mezelf gedaan, ik heb er jaren over nagedacht, en IK ben er blij mee en vind ze mooi. wat een ander daar van vind mag hij zelf weten, het zijn mijn tieten en niet die van een ander :9

als je nog vraagjes hebt ofzo, kan je me altijd pb-en :flower:
ik heb ook 'maar' een cup a, en ik heb het redelijk geaccepteerd, maar wanneer ik dan een mooie bikini of topje ofzo zie en het past nie of het staat me nie, dan denk ik wel van "had ik nou maar iets meer", maar ik vind da ik dr mee moet leven, en ik vind t sowieso veel te duur, risico's etc., neeh dan maar accepteren wat je hebt en af en toe een push-up-beha dragen..
ik zat net een beetje rond te kijken, maar in belgie is het egt een stuk goedkoper! scheelt bijna de helft!
http://www.linea-aesthetica.com
Gewoon die ringtone downloaden, krijg je ook grotere borsten van!
 
ja er zijn ook pillen en zalfjes voor
 
Ik heb ook niet echt grote borsten!!
Zit er af en toe wel mee...Maar mede dankzij mn vriend word ik er wel steeds zekerder over..
Want zon borstvergroting komt nog veel bij kijken hoor...buiten dat t niet betaalbaar is :S:S

Kijk gewoon naar je mooie kanten..
En kleine borsten kunnen ook erg mooi zijn...
Zolang t maar JOUW borsten zijn..die bij JOUW lichaam passen...(F)
Helemaal mee eens Jassy!
Dankzij mijn vriend ben ik ook veel zekerder geworden over mijn borsten.
En hem maakt het echt niet uit of ik nou een a cup of een d cup heb.
Het is inderdaad wel es balen met bepaalde bikini's en topjes, maar ja jij past die mooie broek bijvoorbeeld weer die een ander meisje met hele mooie borsten maar een niet al te mooi achterwerk weer niet past. :yes:
 
ja mijn vriend zegt ook dingen en ik weet dat hij het goed vind zo.
maar nog is het niet goed voor MIJ. met kleren aan enzo dan vind ik het "mooi" maar in een bikini of naakt vind ik het niet mooi
+ ze gaan niet zo snel hangen !!!



Ik heb 't ook laten doen afgelopen Maart. Ik ben geopereerd in 't Rode Kruis ziekenhuis in Beverwijk (waar ook 't brandwondencentrum zit). Bij mij is alles via de huisarts gegaan, ziekenhuizen zijn wel aan te raden ivm een lang technisch verhaal met je ziekenfonds. Begrijp me niet verkeerd, je krijgt 0,0 vergoed!!!!!! Ik heb er 3500 euro voor betaald. Mocht je verdere vragen hebben dan mag je me altijd PB'en, ik heb dit verhaal zo langzamerhand zo vaak getypt dat ik er niet meer zoveel behoefte aan heb 't hier weer neer te zetten :)

Als je vragen hebt hoor ik 't wel :)


**Nog even een toevoeging over de Belgische klinieken: Hiermee krijg je nóg meer technisch gezeur met je ziekenfonds mocht je na de operatie complicaties oplopen, probeer het via je huisarts te spelen! Dit kan echter alleen als je idd een A cup hebt of iets dergelijks. Als je van grote B of groter naar nóg groter wilt staan huisartsen in veel gevallen niet achter je. Ik had zelf cup AA..niks dus**
laatste aanpassing
 
nou gelukkig heb ik wel meer dan een a. en de huisarts stond wel achter me. maar hij kan niks voor me doen
Zie je PB..

Geloof mij, ik ben zeker niet dun, ik ben 1.82 en had alleen 2 tepels. Hoe stom dit ook klinkt :$! Maar zelfs ik kreeg niks gedaan :no:
 
ja idd dan krijg ik dat ook niet nee.
dan maar sparenm. of er mee leren leven.
moet dat via de huisarts gaan dan?
tog niet als je naar een privekliniek gaat?
Nee hoeft zeker niet! Maar dan heb je meer kans op steun en kun je ook voor vaak net zoveel geld in een ziekenhuis geholpen worden. En het voordeel daarvan zit em dan weer in dat lange technische verhaal met je ziekenfonds ;)!

In 't kort houdt het in dat als je ná je operaties complicaties krijgt, je vaak zelf moet betalen voor een deel van de zorg als je in een kliniek (en vooral in een belgische kliniek) geholpen bent. Als je in 't ziekenhuis geopereerd bent weet je zeker dat dat niet zo is. Het verhaal is wel wat uitgebreider maar daar heb ik toen een hele voorlichting van m'n huisarts over gehad en ik heb zelf bij een ziektekostenverzekeraar gewerkt :)

Overigens laten ze je in een ziekenhuis vaak een nachtje ter observatie blijven. In een kliniek ga je vrijwel altijd een uur nadat je uit narcose komt weer naar huis. Nu is 't wel een fijn idee dat je naar huis mag, maar als er wel iets mis gaat (de eerste nacht kunnen er complicaties optreden al is de kans heel klein) is 't wel zo fijn als er met 1 druk op de knop een arts naast je staat. Ook krijg je drains waaruit de "rotzooi" moet lopen, in een kliniek gaan die er dus na een uur uit. In het ziekenhuis pas de volgende dag, zodat ook echt alle rotzooi er goed uit is.
laatste aanpassing
 
Ik zou het ook echt wel willen.
Ben alleen zo bang dat het mis gaat.
Dat het gaat inkapselen enzo. Gebeurd best bij veel mensen en dan moet je weer opnieuw geopereerd worden. O ja en wat ik me ook altijd al afvroeg. Heb je nog wel gevoel in je borsten/tepels?
Ik heb het inmiddels alweer 6 jaar geleden laten doen.
Van helemaal niets naar een redelijke B cup
(<-- nee dit zijn ze niet ;))
Het heeft zoals Nacy al zei mijn zelfvertrouwen niets dan goeds gedaan.
En buiten dat.. kleding kopen is ook veel makkelijker, eindelijk eens wél een bikini die staat of dat leuke topje waar geen BH onder kan (Y)

Ik heb het nog helemaal vergoed gekregen, tegenwoordig doen ze dat helaas niet meer.
Heb het ook gewoon in een ziekenhuis laten doen.
Heb er geen problemen mee qua kapselvorming ofzo en ik heb nog prima gevoel in mijn hele borsten en mijn tepels. Borstvoeding geven kan ook nog gewoon...
**Eline** 6 oktober 2004 21:38
Ik zou het ook echt wel willen.
Ben alleen zo bang dat het mis gaat.
Dat het gaat inkapselen enzo. Gebeurd best bij veel mensen en dan moet je weer opnieuw geopereerd worden. O ja en wat ik me ook altijd al afvroeg. Heb je nog wel gevoel in je borsten/tepels?


Inkapselen is vrijwel niet meer mogelijk met de nieuwe ruwe protheses :)! Het kan wel maar de kans is 1% ofzo! En de operatie valt reuze mee dus als ik nog een keer zou moeten zou ik 't zonder zeuren doen! Echt!!!!

Borstvoeding kan inderdaad nog gewoon, en ik heb juist méér gevoel in m'n borsten en tepels gekregen :D
Ik zou het zonder erover na te denken absoluut zo weer doen inderdaad, maar heb toch echt wel even pijn geleden hoor.
Maar het was het zoooo meer dan waard!