Partyflock
 
Forumonderwerp · 708532
 
Waarschuw beheerder
ongetwijfeld zal deze vraag wel eens gesteld zijn, maar wederom ben ik te lui om het op te zoeken :P

ik heb persoonlijk vaak best behoefte aan een vriendin, maar als je eenmaal een relatie hebt dan zit je toch min of meer aan deze persoon "vast".

om eerlijk te zijn ben ik totaal niet monogaam ofzo, tenminste voorlopig nog lang niet, meesten van ons zijn jong, lekker en wild etc bla bla. veel mensen springen van de ene relatie in de volgende zonder erover na te denken, puur omdat ze niet alleen willen zijn of zich anders "onbeschermd" oid voelen. of misschen nog wel het belangrijkste, de confrontatie met hun zelf niet durven aangaan, namelijk als je een lange tijd alleen bent leer je jezelf pas echt kennen en dat doen veel mensen niet; ofwel ze denken dat ze zichzelf kennen...


de vraag is; hoe kijken mensen over het algemeen tegen ja vrije relaties aan. gewoon veel vrienden hebben, op je eigen beentjes kunnen staan, niet je goede gevoel afhankelijk laten zijn van het feit dat je een "partner" hebt. als je zin hebt in sex oid met een vriend of vriendin dan moet dat gewoon kunnen, met wie dan ook waar dan ook.

wie is het hier mee eens? tis niet iets wat ik de rest van me leven zou kunnen volhouden denk ik en er komt altijd wel iemand voor in je leven waarvan je zegt WOW bij jou wil ik altijd zijn, maar laten we wel wezen, dat soort personen kom je meer tegen; is het werkelijk goed om je te binden aan 1 persoon? (met alle slechte en goede consequenties van dien etc)

het gaat trouwens niet alleen om de sex, soms kan je bepaalde gesprekken beter voeren met een ander etc en tja als die er dan ook goed uitziet en het klikt leuk, waarom niet!

probleem is dus alleen, mensen willen alles voor zichzelf claimen... VAN MIJ VAN MIJ VAN MIJ! en dan als je dan "vreemd" gaat, wordt er raar gekeken dat je ook gevoelens voor anderen kan hebben?! (niet dat ik ooit vreemd ben gegaan, tis me zelf overkomen door me ex, maar vond dat niet zo erg, ging meer om het vertrouwen destijds, als ze het van te voren had gezegd had ik gezegd; ENJOY! :))
laatste aanpassing
 
Artiest Dennis Hupla
Waarschuw beheerder
Heb het laatste jaar alleen maar dit soort situaties gehad, geen sprake van echte diepe liefde maar elkaar wel leuk & aantrekkelijk vinden dus waarom niet? Zolang je maar eerlijk bent en niet jaloers moet dat kunnen :)
Een meisje waar ik eind vorig jaar/begin dit jaar zo iets mee had werd na een rondreis door zuid amerika verliefd op een Argentijn en is daar nu met haar nieuwe vriend en ik kan eerlijk zeggen dat ik hartstikke blij voor haar ben!

UIteindelijk zal het denk ik wel zo zijn dat als ik echt gek ben van een vrouw dat ik dan het liefst zo monogaam mogelijk wil leven met haar maar ik ben niet van mening dat een slippertje dan het einde moet zijn van die relatie.
Ik denk dan aan het verhaal van die paradijsvogel die zijn glans verliest als je hem/haar opsluit in een kooitje en niemand kan claimen alleen kan je daar wel (eerlijke) afspraken over maken :)
 
Waarschuw beheerder
dus, we neuqe gewoon door :-D
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk dat ieder daar een eigen mening over heeft en dat erover zoiets niet valt te discussiëren.
Ik ben voor een monogame relatie. Omdat ik volwassen ben geworden en dat hele gedoe niet meer zo nodig hoef..
Ik heb mijn vent en daar heb ik genoeg aan. heb gemerkt dat ik eerst zoveel van iemand moest houden voor ik geen behoefte meer had aan anderen..
Ik ben dus van mening dat je als je anderen wil in je relatie, je nog niet klaar ben voor zoiets
 
Waarschuw beheerder
en nu we het hier toch over hebben; wie stelt zich beschikbaar? :P:P:P
 
Waarschuw beheerder
mooi en beschikbaar.

:-)

beterz.
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk dat ieder daar een eigen mening over heeft en dat erover zoiets niet valt te discussiëren.


Waarom zou daar niet over te discussiëren vallen?
Liefde en seks lijken mij gewoon behoeftes van de mens,
en er zijn talloze manieren om in die behoeftes te voldoen,
al willen heel veel mensen de mogelijkheden niet zien die ze hebben.
Als je volgens de vastgeroeste normen en waarden van 'de maatschappij' wilt denken,
dan denk je aan monogamie en bij dezelfde partner blijven 'tot de dood ons scheidt'.
'Tot de dood ons scheidt' is afgelopen eeuw al verwaterd,
en denk dat dit bij monogamie in deze eeuw ook (nog meer) zal gebeuren.

Natuurlijk is het fijn als je een partner hebt gevonden die van je houdt,
en kun je daar lang mee tevreden zijn,
misschien wel langer dan je leeft.
Maar is het niet zo dat je veel beter in je behoeften voorzien kan worden als je meer zicht hebt op wat je behoeften zijn?
Is het niet zo dat de eisen die je aan je partner stelt kunnen veranderen,
of dat je partner zelf kan veranderen?
Het lijkt me in elk geval wel verstandig om constant na te denken over relaties met personen,
en geen vaste relatie te beginnen of door te zetten met personen van wie je denkt dat het toch niet 'de ware' is.
Zolang je niet open staat voor nieuwe relaties komen ze ook niet aanwaaien.
Omdat ik volwassen ben geworden en dat hele gedoe niet meer zo nodig


vind ik dus een slap argument.
Maar als je 'het ware geluk' bij hem/haar hebt gevonden dan heb je denk ik ook niet de drang om met anderen naar bed te gaan.
Ik geloof wel in de ware liefde O:) ik ken het denk ik zelfs,
ben het alleen een tijdje niet tegen gekomen,
daarom onderzoek ik de opties, maar pin me nog aan niemand vast in geval van twijfel ;)
Waarschuw beheerder
Volgens mij zijn er toch wel een hoop mensen die er wel hetzelfde over denken ;) Waarom kom ik die nou nooit tegen dan? :S
 
Waarschuw beheerder
Ik zou persoonlijk niet met iemand iets hebben, die altijd van partner wisselt...

want dan is het een wandelende bacterie bron :)
Waarschuw beheerder
donateur
Clubje oprichten? :9
Waarschuw beheerder
dat is indd zo....


ga je ergens heen, met je standpunt : IK BEN VOOR EEN OPEN RELATIE

zie je allemaal mensen, blijken ze allemaal voor een vaste ( ketting) relatie te gaan.... grrrr



kom maar op met die club :D
Waarschuw beheerder
Ik kan niet met meerdere mensen tegelijk een seksrelatie hebben :no:

maar ik kan wel met een persoon een 'vrije relatie'hebben als in: je hebt een hechte vriendschap als basis, sekst af en toe maar laat elkaar verder vrij .... alleen komt het er dan meestal op neer dat ik en de ander allebei geen seks hebben met iemand anders ...

maw: das volgens mij eigenlijk iets heel anders :O das meer gewoon een vriendschap met wat extra's en geen verplichtingen en verantwoordelijkheden van een relatie.... :9

heeft bij mij al een aantal keer goed gewerkt....behalve als er dan opeens verliefdheid bij komt kijken :/
Waarschuw beheerder
donateur
Maar wat versta je dan onder een open relatie?

Denk dat 'open relaties' 9 van de 10 keer ook fout gaan omdat 1 van de 2 meer wil,
en de partner eigenlijk wil bezitten zoals Omkara al zei.
Natuurlijk is het fijn om mensen om je heen te hebben en misschien met iemand intiem te zijn,
maar zolang je er geen echte liefde voor voelt zou ik geen vaste relatie mee nemen
en hooguit nadenken over de optie.
Waarschuw beheerder
JUVENILE HELL 21 september 2004 22:10
Precies kom maar op met die club!


:yes:

je bent er bij ,
je bent er bij,
we hebben een clubje opgericht,
voor mensen die een open relatie willen... ( rijmt niet meer , maar goed 0:) )

:D
I'm lovin'it
Waarschuw beheerder
hmm sja wat is liefde....ik hou ook van mijn vrienden :yes: en vriendschap is altijd de basis.


waar je alleen dus idd voor op moet passen dat het niet te lang dooremmert :no:

meestal zijn dat soort dingen leuk voor tijdelijk en anders loopt het altijd uit op niet meer vrienden zijn :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
hmm sja wat is liefde...


Is dat niet zo'n levensvraag, die je alleen kunt beantwoorden met je eigen religie/levensbeschouwing? :P

Maar ik denk dat we het hier moeten hebben over liefde van de bovenste plank,
die het moeilijkste te verklaren valt.
Liefde die blind maakt, liefde die je oneindig veel respect voor de ander geeft,
waardoor je iemand gaat verafgoden en al in katzwijm valt op het moment dat de ander je een aai over je bol geeft.
Als je dát gevoel hebt, moet je denk ik niet verder zoeken en lekker monogaam worden (voor zolang je die gevoelens hebt O:) )
 
Waarschuw beheerder
CLUBJE!!!!

:D
 
Waarschuw beheerder
Ik hou er niet zo van om volledig geclaimed te worden. Wil graag een beetje vrij zijn.

Maar om nu van de één naar de ander te hoppen (lees: wippen) lijkt me ook weer niets. Wil ook weer geen enge ziekte oplopen. :no:

en.. face it: de eerste keer sex met iemand is lang niet zo perfect als de 10e keer. Je moet elkaars lichaam toch wel leren kennen :yes:
Waarschuw beheerder
face it: de eerste keer sex met iemand is lang niet zo perfect als de 10e keer. Je moet elkaars lichaam toch wel leren kennen


Neemt niet weg dat dat nogsteeds met meerdere kan.


feit blijft wel dat je elkaar wel moet aan kunnen voelen.. als je 2 tegenstrijdig e karakters hebt dan kan dat, zelfs al gaat het alleen om de sex/lichamelijke intimiteit, botsen.

en tja communiceren is ook best wel belanrgijk in open relaties.. blijf wel open over dingen praten.

is namelijk wel handig om te weten als je open relatie partner in ene verliefd word op iemand die ze heeft leren kennen.. dan kan je waardig afscheid nemen van die relatie ;)
 
Waarschuw beheerder
als je 2 tegenstrijdig e karakters hebt dan kan dat, zelfs al gaat het alleen om de sex/lichamelijke intimiteit, botsen


Ik kan heel dominant zijn, maar dat ik vind het zeker niet erg als een dame de leiding neemt :9
 
Waarschuw beheerder
waarom moet je gelijk constateren dat je door een vrije relatie met iedereen zou moeten wippen?

en in een vrije relatie betekend voor mij niet dat ik maar 1 keer met iemand naar bed zou gaan als dat persoon me bevalt :)

persoonlijk had ik een afspraak met me chick van hey als jij een leuke jongen ziet zal ik hem zelfs even voor je keuren haha en omgekeerd; of samen met haar een chick versieren!

jaja; kijk dat is nog eens een relatie hebben, niet dat ouderwetse geitenwollensokken gedoe. :P
Waarschuw beheerder
donateur
Hmhz... best knap,
maar heb je dan niet iets van:
* O:) Shit, als ik haar dan help heeft zij zometeen een vent,
en moet ik waarschijnlijk alleen naar huis O:) * ? :P
Waarschuw beheerder
* Shit, als ik haar dan help heeft zij zometeen een vent,
en moet ik waarschijnlijk alleen naar huis * ?


Dus?

als het een goede vriendin is.. waarom niet .. wwaarom zou jij haar misschien wel het geluk ontzeggen om zelf nog 1 maal stevig te kunnen Qetsen ?


mwa vind toch dat je je dan niet helemaal als een vriend opstelt.

het antwoord op je vraag.. ;) nee dat zou ik dan niet hebben.

en in een vrije relatie betekend voor mij niet dat ik maar 1 keer met iemand naar bed zou gaan als dat persoon me bevalt


Volgens mij is juist en vrije relatie meermalige sex met 1 persoon omwille van de lichamelijke intimiteit..

dus nee ik zou niet constateren dat je in een vrije relatie alles en iedereen zou moeten wippen.. bij sommige mensen is de lichamelijke klik er wel maar verder niks, als je daar beiden voor openstaat.. waarom niet. beetje man respecteerd haar dan ook en gaat er niet de dag erna in de kroeg erover praten ;)

en Omkara Techichi.. inderdaad dat zijn de leukste scenario's
Waarschuw beheerder
Waar kan ik me opgeven voor die club? Of is er inmiddels al een leden stop :-)

Stel mijn huisje graag beschikbaar voor de wekeleijkse club avond

Er is alleen een regel in mijn huis.. GEEN GEZEIK!
Waarschuw beheerder
donateur
als het een goede vriendin is.. waarom niet .. wwaarom zou jij haar misschien wel het geluk ontzeggen om zelf nog 1 maal stevig te kunnen Qetsen ?


:P
Ik zeg niet dat je dat iemand niet kunt gunnen,
het lijkt me alleen heel erg moeilijk als je samen op stap bent
om het belang van de ander voor het belang van jezelf te zetten ;)
 
Waarschuw beheerder
Vrije relatie (Y) :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
wij wonen 230 km van mekaar , als we mekaar niet zien , doen we "wat we willen" ...
 
Waarschuw beheerder
dus gewoon lekker genieten en gewoon neuke :-D
Waarschuw beheerder
Maar als je 'het ware geluk' bij hem/haar hebt gevonden dan heb je denk ik ook niet de drang om met anderen naar bed te gaan.


Precies klopt, want als ik dat niet heb is een relatie bij mij snel over en dan doe ik ook wat ik wil :jaja:
 
Waarschuw beheerder
iedereen doet wat hijzelf wil, toch ?
 
Waarschuw beheerder
idd Dragon :-D

MOTS heeft een hele sterke eigen wil :-)
Waarschuw beheerder
donateur
hoe kijken mensen over het algemeen tegen ja vrije relaties aan. gewoon veel vrienden hebben, op je eigen beentjes kunnen staan, niet je goede gevoel afhankelijk laten zijn van het feit dat je een "partner" hebt. als je zin hebt in sex oid met een vriend of vriendin dan moet dat gewoon kunnen, met wie dan ook waar dan ook.


Ben het op zich wel met je eens, MAAR ik heb niet zo maar zin in sex met iemand eventjes een keer, dus dan zoek ik eerder een scharrel om weleens wat leuks mee te doen

Vriendjes zijn vaak vervelend, zijn eerst heel leuk in het begin en dan ineens veranderen ze als een blad aan een boom en willen ze jou ook wel even veranderen en daar heb ik dus geen zin in....

Ik wil gewoon mijn vrijheid kunnen houden in een relatie (wat overigens niet betekent dat ik vreemdga, ik ben gewoon trouw als ik een vriend heb) en dat blijkt errug moeilijk te zijn in de praktijk
 
Waarschuw beheerder
de enige persoon waar je niet van zou willen scheiden is je "tweelingziel"

let wel; dit is NIET je "soulmate"

zielvriendjes maak je overal en vind je overal; maar je tweelingziel intrigeerd je van begin tot het einde...

tot die tijd; lekker sexen :D want je moet je tweelingziel wel ff laten zien wie de man is he (of de vrouw dan:P)
Waarschuw beheerder
de enige persoon waar je niet van zou willen scheiden is je "tweelingziel


:jaja:
 
Waarschuw beheerder
He ff tussen neus en lippe door...

Hoe zit dat dan met meerdere sexpartners en safe sex???????
Waarschuw beheerder
Hoe zit dat dan met meerdere sexpartners en safe sex???????



Voor elk wat wilds zou ik zeggen ;)
Waarschuw beheerder
De voordelen van bi zijn O:)
Waarschuw beheerder
He ff tussen neus en lippe door...

Hoe zit dat dan met meerdere sexpartners en safe sex???????


Waarom niet, er zijn voldoende mogelijkheden om jezelf en andere te beschermen tegen allerlij akelige dingen.

Oh en in geval van hevige sex relaties is je huisarts ook je beste vriend.

Gewoon eens in de zovel tijd langsgaan om even wat te testen. geen probleem, met een aantal dagen heb je de uitslag.
Waarschuw beheerder
persoonlijk had ik een afspraak met me chick van hey als jij een leuke jongen ziet zal ik hem zelfs even voor je keuren haha en omgekeerd; of samen met haar een chick versieren!


Tja komt me ook weer bekend voor en is ook zeker leuk om te doen. Hij kwam zelfs naar me toe, ja ik vind haar leuk maar hoe moet ik t aanpakken enzo :D dus ik tips gegeven, allebei een ander versiert en uiteindelijk wel met zn tweetjes naar huis gaan. :P
Ik ben ook absoluut niet jaloers als ik daar van te voren op ingesteld ben. :)
 
Waarschuw beheerder
hehe vuurvliegje is stiekem een mannenverslindster :-)
 
Waarschuw beheerder
Goed!! duidelijk ..dus gewoon doorketsen en ni druk maken..

Maar hoeveel manne zijn ech teleurgesteld als een vrouw met haar kapotje an komt tijdens? Das toch ech een domper op je geiligheid of ni?
 
Waarschuw beheerder
hoeft niet.

je zou maar eens wat oplopen tijdens een van je geile buien.

dan ben je blij dat je met een rubbertje aankwam.
Waarschuw beheerder
Domper op je geilheid .. nope.. niet echt eigenlijk..

weet je wat een domper is.. als je 2 weken later je snikkel in de pot flikkert als je gaat plassen
 
Waarschuw beheerder
:respect: Sinlath ;P;P
 
Waarschuw beheerder
Nee maar je hoort toch vaak van manne dat ze nix of bijna nix voele als ze zo'n rubbertje om hebbe.:S.maar idd ut is beter voorkomen dan genezen..

Waarom begint nooit iemand erover dan als ze aan elkaar beginne? Want het is meestal achteraf gelul en sommige stelletjes doen het ong. een jaar of half jaar van mijn part maand met condoom en dan ineens omdat ze dan een vaste relatie hebbe zonder, maar das best suf want dan mot je toch eerst allebei testen lijkt me..:/
Waarschuw beheerder
true.. en das schijnheilig..

Gewoon ff mans wezen ff met je meissie naar de dokter.. en met een paar dagen zijn jullie er dan vanaf.. of niet maar dan weet je dat ook gelijk :P


een herpes zit in een klein hoekje ;)
Waarschuw beheerder
Absoluut mee eens: weet niet of ik een vrije relatie zou kunnen hebben, is een stuk moeilijker: je moet dan heel veel praten en kijken in hoeverre je op 1 lijn zit, maar je hele leven bij dezelfde partner: pff. Op dit moment ben ik lekker vrijgezel en rommel af en toe met een man, wisselend dus. Ben dan duidelijk dat ik geen relatie wil maar gewoon een leuke avond en dat gaat ok, bevalt me goed. Misschien wil ook over een tijdje wel weer een relatie, of misschien een open relatie als iemand dat ook wil en aankan.
Vind vooral dat mensen moeten doen waar ze zich lekker bij voelen, het enige dat belangrijk is, is open en eerlijk naar elkaar toe zijn.


Precies mijn mening... beetje jammer dat degene die ik na anderhalf jaar vrijgezel zijn tegen kwam voor een serieuze relatie, dacht dat hij in een vrije relatie zat zonder mij daarvan op de hoogte te stellen :-S
Alles draait om vertrouwen, eerlijkheid en openheid...
Waarschuw beheerder
Heb altijd monogame relaties gehad, maar sinds het uit is met mijn laatste vriendje is mij steeds duidelijker geworden dat een traditionele monogame relatie niet mijn ding is. Gelukkig denkt mijn huidige vriend daar ook zo over. Dit wil niet zeggen dat ik met iedereen seks heb, ben sowieso vrij kieskeurig. Als ik seks heb met iemand anders, zegt dat niets over mijn relatie met mijn vriend: ik ben stapelverliefd op hem en hij blijft nummer 1: degene voor wie ik er altijd ben!