Partyflock
 
Forumonderwerp · 591736
Nog maar 3 weekjes en het is kerstmis !

Hoe vieren jullie dit nou ?
Vieren jullie het uberhaupt wel of niet ?

En de grote vraag....zin erin ?

Ik heb er opzich wel zin...het heeft altijd wel iets ! Tevens ben ik dan jarig. Dus dubbel op feest....
Maar die kerstliedjes mogen ze van mij bij het grofvuil zetten !
Afschuwelijk ieder jaar hetzelfde !
 
Sja weetje Chris, als die lul van een Sinterklaas niet eens komt opdagen, dan kan ik het ook wel shaken met kerstmis. Heb me'n liedjes alweer gedowned, "so this is christmas", en ook "the kikkersong aka we all stand together", maar t'lijkt erop dat ik kerst met wat vrienden ga doorbrengen. Met veel drank, gourmetten, muziek en gezelligheid! iig geen feesten, vind ik persoonlijk niet echt relaxxed, dat kan het hele jaar nog. ;)
 
"Lief zijn tegen iedereen..Blablabla.­.".
Heel het geloof is een grote carnaval.
Gewoon normaal doen het hele jaar door, en niet op 2 schijnheilige dagen per jaar. Ik ga gewoon wat lol maken met wat vrienden, en de rest kan me eerlijk gezegd gestolen worden.

Kerst is niets anders dan een hypocriete, commerciele uitbuiting van de schijnheilige burger.

Zo denk ik erover.
Kerst = (Y) gezellig

24 dec. kerstnacht heb ik een feestjuh met mijn vrienden
25 dec. ga ik uit eten
26 dec. heb ik famillie-feest en s'avonds stappen met mijn vrienden, dus gewoon veel eten en zuipen
kerst :kots: mja dat vind ik van alle feestdagen

weiger echt pertinent naar me ouders te gaan, ze zien me een andere dag wel weer.

van mij mag het zo snel mogelijk januari zijn

kga wel gewoon achter me pc enzo hangen :)
 
Ben ook niet zo'n kerst mens. En dit jaar zit ik 1e kerstdag de hele dag in het vliegtuig, ga wel naar New York, da's wel cool! De echte kerstman ontmoeten!!! :D Maar verder vind ik et niet echt toppie ofzo. Ga liever voor carnaval!!!
 
Nou ik vind het altijd erg gezellig al die lampjes en de sfeer :)
Ik vier het ook altijd met m'n familie en dat is altijd erg gezellig en leuk.
Iedereen koopt dan een klein kadootje voor elkaar.
1e kerstdag: een tafel vol met VLEES (inclusief kalkoen) en me familie rond de tafel. Super vindt ik dat, gewoon de hele avond eten.

2e kerstdag: nog geen plannen.
Zijn die dagen nog niet voorbij??? :(
Vorig jaar had ik een kut kerst.

Als je je al depri voelt, maak je er op zulke dagen het liefst een einde aan.

Iedereen gezellig bij zijn of haar familie en geliefde. :s

Dit jaar gaat heel anders worden, en op zich lijkt het me best gezellig.
ik ga het ook helemaal anders doen... ik ga het omdraaien... en dan niet zomaar de boom en de bellen nee de zomer en de winter en als dat nog niet genoeg is laat ik het sneeuw ook nog eens omhoogvallen
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
1e kerstdag bij me ouders en 2e kerstdag met me vrienden. Psykonoot, Girl :GaaP:, Spoilgybe :-D. en ik verheug me er nu al op.
 
Ik hou van kerst. Zo gezellig. Maar ook de weken ervoor als je nu door de stad lopt kom je al helemaal in de stemming. En het gaat nog lekker vriezen ook. Die kerstliedjes vind ik juist top. Daar kom ik helemaal in de stemming van:)
 
doe niet aan sinterklaas kerst pase
 
Kerst vind ik wel gezellig maar ja.. ik moet allebei de kerstdagen werken dus..
1e kerstdag ook nog avonddienst dus dan heb je niet veel aan kerst.. maar ja..
mijn kerst wordt waarschijnlijk niet veel soeps :(

maar nieuwjaar wordt beter
eerst Humanite - uitrusten paar daggies - 4 jan. groot zuipfeest bij m`n tante (met knallende house.........en kurken) :)
laatste aanpassing
Ja met family gaan we lootjes trekken.
En s avonds ga ik naar pelladium FF lekker stampuuhh :bounce:
Heb altijd al een hekel aan kerst gehad:S:S

Voel me dan altijd zo alleen:(:(
Ik doe niet aan die ongein.
laatste aanpassing
 
Naar de bios enzo, best gezellig hoor...

Lekker eten, heel cliche, maar toch fijn
Ik heb helemaal geen zin meer in kerst :cry:
 
kerst is altijd toch wel gezellig, een beetje eten enzo.

2 Crazy-c -> Ik ben ook een kerstkindje ! :D
Artiest {SHOWLIST artist 141318, 1859, 17165}
24e weetniet
25e familia
26e vrinden
ik vind kerst onwijs gezellig. lekker knus met de mensen om me heen om wie ik geef. Heerlijk rustig en de sfeer is ook leuk met al die lichtjes en liedjes. kerst avond gaan we niet iets speciaals doen. Me vriend komt naar ons toe en dan maken we ere een gezellig avondje van, eerste kerstdag gaan we denk ik naar mijn opa en oma toe waar de rest van de familie ook is en tweede kerst dag ben ik lekker bij mijn vried! En gaan we 's avonds mischien uit.
Iedereen fijne kerst dagen
(K)jes mij
Ik vind kerst ook altijd gezellig.... :D
1e kerstdag vieren we het bij mij=> ouders, ooms, tantes, vriend enz.
en 2e kerstdag vier ik het bij me vriend met waarschijnlijk nog paar vrienden...
Heb er altijd wel zin in....

(K)
Kerst thuis :) met de hele familie..
ik vier het ook, gezellig enige keer dat de familie (mams paps zus en ik) compleet bij elkaar zijn, altijd is of ik of mijn zus er niet.
24ste de boom op zetten koekjes bakken (naja dat is dan iets van me zus vanmij hoeven er niet speciaal gebakken koekjes in maarja..) die er in hangen. lekker eten koken pakjes onder de boom :)

jah, k vind het wel leuk
Ik vlucht met kerst naar de kroeg, ik vind kerst echt zooo klote en ben blij als het eindelijk oud en nieuw is :)
Alle2 de dagen me eige de tering vervelen en volvreten en zogauw ik de 2e kerstdag me laatste happie naar binnegewerkt heb, weet ik niet hoe gauw ik de kroeg in moet vluchten want dan ben ik helemaal gekgelult door me fmilie :-D
(heb wel een lieve fmilie hor maarre om er nou 2 dagen mee te vertoeven..nuhhh)
kerstmis betekend veel en erg lekker eten en betekend ook dat dan eindelijk eens wat kilo's erbij krijg :D

Voor de rest misschien nog even feessie pakken maar weeth et niet zeker
2Fox: nah, wazda nou?
2e kerstdag hebben we hier thuis een feest met een hele hoop mensen, vieren we door tot 4e kerstdag in de ochtend... als je nix te doen hebt.. je bent welkom hoor!
Standaart: Gourmetten, 1e kerstdag bij mijn vriendje en 2e kerstdag thuis........
1e kerstdag bij mike (L) we zijn dan 5 maanden saampies :D

2e kerstdag naar me moeder en zusjes

en dan ben ik blij dat het weer voorbij is en dat alles weer open is! shoppen :D
Ik vind kerst altijd wle heel gezellig :)
1ste kerstdag bij mn ouders
2de kerstdag weet nog niet..misschien gezellig wat mensne bij mij thuis wat doen...is de eerste kerst dat ik op mn zelf woon..dsu lijkt me wel leuk
 
net als de afgelopen 6 jaar werk ik gewoon op kerstavond en 1e en 2e kerstdag samen met supermullley en jawa600 en net zoals andere jaren helemaal kapot gaan op 2e kerstdag nacht als alles weer voorbij is en dan hetzelfde weer op 31 december werken tot half 1 daarna kapot gaan aan alles wat slecht is voor een mens en dan op 1 januari weer fijn in het restaurant gaan werken om 16.00 en blij doen tegen alle mensen met een veels te brakke kop.
laatste aanpassing
Idd alleen kerstavond vrij!
Alleen heb ik 't voordeel dat bij ons op oudjaarsdag de bar sluit om 23.00 uur!
En dan Knalluh!!!!!!!!!
2 Atje
Valt je het niet op dat vaak door de week vaak alleen Horeca mensen nog zo laat antwoorden?
Word er soms weleens gek van zo laat pas pitten. Straks weer de hel dag in bed rotte!!!
de 24e ff langs bij mijn ouders, 1e kerstdag bij schoonouders (pakjesavond) en 2e kerstdag feest met grote groep mensen bij mij thuis, tot ochtend 4e kerstdag waarschijnlijk! ;-)

en dan de 30e alweer de pre- oud&nieuw party thuis, tot avond 31e, daarna Innerspace in Nieuwegein.

29 december wordt dus een rustdag. *pfff
laatste aanpassing
 
Inderdaad !!!
MEt kerst lekker 18 uur per dag werken en daarna zwaar naar de klote gaan en allerlei dingen doen die niet goed voor je zijn, om vervolgens weer te gaan werken! Ik moet zeggen dat ik geen betere manier kan bedenken om kerst door te brengen !
:-D
Nou egweldig.
Kerst hoeft voor mij niet maar werken is ook niet altijd cool. Vooral dat je geen rust hebt daarna!!!!!!!!
Jah vroeger vond ik eerst ook super gezellig en dat si het ook nog wel beetje. maar tis heel dubbelzinnig. Of je bent helemaal in de sferen en tis gezellig en je hebt ene geweldige kerst.
Of je voelt je zielig, kut en alleen. Het benadrukt echt de stemming waarin je bent!!Toch wordt het weer gezellig dit jaar denk ik, hoop ik, vier het zowel met familie als vrienden.(k)
 
Nou mensen dit jaar lig ik in het ziekenhuis met kerst...
Leuk he!!!! :S
 
1e+2e werken
 
to BSA. inderdaad kan ik me helemaal in vinden
to suppermuttly> we maken er wel weer een leuke kers van ben benieuwd hoe het dit jaar zal gaan met de nieuwe garde in de keuken gelukkig zijn jij en jawa er wel dus dat wordt feesten 2e kerstdag als we klaar zijn met werken en alles is weer voor 1 jaar achter de rug.
3 manden voorbereiding voor 4 dagen kerst .
 
'k Ga lekker werken met Kerst, en 'k vind 't toaal niet erg, 't is dan supergezellig in 't restaurant waar ik werk, en voor 'n hoop geld, en na kerst is 't restaurant anderhalve week dicht, dus dan vier ik m'n eigen feestje wel...
 
Bij mij op het werk is het ook super gezellig en voor je het weet is het al weer voorbij wij zijn 7 dagen per weer open dus dat is wel een kleine nadeel maarja je werkt in de horeca of niet
daar heb je idd gelijk in. Maar ook zoveel moeite om vrij te krijgen voor n party? Sucks echt
 
mee eens
 
1e kerstdag met vrienden en 2e kerstdag komt me familie naar mij en mijn moeder toe...
Werkzaam bij Partyflock
als het goed is zit ik dan in de sneeuw :)

dus ik vier het dan helemaal niet! gewoon overdag lekker boarden en skieeen en s'avonds ff een filmpje kijken met een biertje erbij that's it! en zo gaat het al jaren :)
Artiest Kokka
voor mij mag de kerst gestolen worden!!
vind het maar zaaie en doodse dagen waar je erg lam van word.
van het vreten en hangen op de bank en van het w8en tot het weer voorbij is!!
maar ja de eerste kerst dag weet ik nog niet wat ik ga doen en de 2de kerst dag lekker thuis zitten met mijn vader en vriendin gezellig lekker eten enz.......!!