Partyflock
 
Forumonderwerp · 701413
 
ben 23 en heb een dochtertje BO van 9 mnd
Vaak krijg ik te horen Ach meid ben je niet wat jong
Maar ik vind dat helemaal niet.
Krijgen jullie ook van die reacties?
Je moet eens de zoekfunctie gebruiken, er zijn wel meer topics over geloof ik..

Ik ben 23 en krijg ook een kindje straks en de reacties zijn bij ons ook erg uitlopend..
De een vind t leuk en de ander laat duidelijk merken dat ze t niks vinden...

Maar ik doe gewoon wat ik zelf wil, en als ze het er niet mee eens zijn, jammer dan!
leuke site voor jonge moeders:
[utl]www.moederwordenvoorje25ste.nl[/url] Met een forum speciaal voor meiden die voor hun 25ste moeder zijn geworden, echt een aanrader!!
Ik ben 23 en heb een dochtertje van 1,5 maand oud, de mensen in mijn omgeving reageren er gelukkig allemaal heel normaal op maar op werk hadden ze echt zo iets van je bent nog jong waarom al zo snel, maar ik wilde graag jong kinderen krijgen nou die wens is gelukkig goed uit gekomen
 
Ik had er ook voor gekozen om vroeg kinderen te krijgen en ik geniet er echt van.
Tis het mooiste wa er is!!!
 
ik was 22 toen ik mijn zoontje kreeg ... heb ook altijd de opmerking gekregen en nog ... was je er wel jong bij


mijn reactie daarop altijd en eeuwig ... liever een jonge moeder, dan een oude moeder die niet meer kan mee komen met haar kroost
 
Mijn moeder was 19 toen ze me kreeg. Ik vind het alleen maar top om zo'n jonge moeder te hebben. Altijd dikke lol.

Zelf ben ik 22 maar moet nu nog echt niet denken aan het moederschap. Nu kan ik doen en laten wat ik wil en hoef ik mijn leven er niet op aan te passen.
Maar ik vind die kleintjes wel ontzettend poepig om te zien. Geweldig gewoon!!!
 
ik vind 23 absoluut niet jong. als iemand jonger dan 20 is vind ik het wel jong, maar als iemand daarvoor kiest.. ieder z'n eigen keus
 
Bij ons in Katwijk hoor je op je 23e al vier kinderen te hebben
ik vind 23 ook helemaal niet jong!

lijkt me juist heerlijk rond die leeftijd een kind..
 
Is op zich nie te jong ons mam was met haar 18de al getrouwd...
Maaar voor mij zou 't niks zijn :no:
 
IK vind het ook niet jong,ik hoop op die leeftijd ook kinderen te krijgen:yes:
Artiest {SHOWLIST artist 3144, 46647, 122324}
Hmmm moeilijk,mijn ex was 20 toen onze zoon werd geboren,achteraf gezien wel iets te jong.Maar dat is iets wat zich meer liet terug zien in onze relatie.Mijn zoon heeft er nooit last van gehad,sterker nog ik had me denk ik geen betere moeder voor hem kunnen wensen.

In ieder geval wens ik alle jonge moeders veel wijsheid en dat ze hun kop niet gek laten maken door(voornamelijk) mensen die geen kinderen hebben. :flower:
Zolang je t kind maar met je vriend samen kunt opvoeden. Hoe jonger de leeftijd hoe instabieler de relatie is mijn mening. Zelf wil ik voor mn 28ste nog niet aan kinderen denken. Wil nog zoveel doen en zien van de wereld past een kind ff niet bij.
Maar ja je eigen keuze he succes met t kindje!! geniet er maar van voordat je t weet zijn ze weer groot:P
ik was 18 toen ik me zoontje kreeg als ik nu overstraat loop zijn er nog steeds mensen die me helemaal nakijken maar ik ben het ondertussen wel gewend .
ik heb wel negatieve reacties gehad maar ook een heleboel positieven:D
ik hou super veel van me zoontje zou em echtvoor geen goud kunnen missen!
leuke site voor jonge moeders:
[utl]www.moederwordenvoorje25ste.nl[/url] Met een forum speciaal voor meiden die voor hun 25ste moeder zijn geworden, echt een aanrader!!


www.moederwordenvoorje25ste.nl

ik heb em effe goed neergezet leuke site fairytaile :D
 
Ik was 16 dat ik me eerste kindje kreeg !
De reactie waren niet erg leuk maar iedereen denkt nu wel anders..B.v. me oma vond het toen een schande voor de familie nu kan ze niet wachten tot we weer op visite komen..
Ik ben nu voor de 2e keer moeder geworden 3 weken geleden.. ben nu nog maar 19.. Ik heb er helemaal geen moeite mee om al zo jong mama te wezen ben heel gelukkig met me kiddies! :)
Ik zou ze voor geen goud meer kunnen missen..
Ik heb zelf ook een site gemaakt voor Jonge mama's en papa's !
http://groups.msn.com/tienermoeders/
Verder wil ik ff zeggen dat het niet zielig is om tienermoeder te zijn en de mensen die zeggen dat een kind niet voor een kind kan zorgen is zware BULLSHIT ligt maar net hoe volwassen diegene al is!!! :respect:
Lucia, je zegt t zelf al... n KIND kan idd niet voor n KIND zorgen, n VOLWASSENE daarentegen wel...

wel knap trouwens, op je 16e.... :respect:
 
Ik ben 25 en ik moeder van 2 kinderen:D

De ene is 5jaar en de andere is nu 10mnd

2lucia
ik heb alle respect voor jou:respect:
Helemaal super(F)
 
Neej tuurlijk ben je niet te jong!!

Je bepaald zelf wanneer je er aan toe bent dus nooit te jong!
 
Thnxie :)
 
Ik was 22 toen ik mijn dochtertje kreeg , toen mijn dochter 13 maand was zijn mijn ex en ik uit elkaar gegaan....
Heb veel positieve reactied gehad , van dat ik het als alleenstaande moeder maar goed deed , en ik weet het is niet altijd gemakkelijk om aleen te zijn met een kind.
Het negatieve eraan was om een nieuwe vriend te vinden , veel jongens zien zich zelf niet lopen met een meisje wat dan ook nog een kind heeft.
Ik zie wel dat veel jonge moeders alleen zijn en dat lijkt me wel lastig, om dan weer iemand te vinden die ook de kleine accepteerd..maar als je iets ouder wordt lijkt me het allemaal makkelijker gaan.
 
ik ben 20 en moeder, ik krijg meestal positieve reacties. de meeste mensen hebben wel respect
Ik was 20 dat ik mijn dochtertje kreeg,kreeg leuke reacties maar ook hele nare
Zo zat ik bij de gynacoloog en toen zei een vrouw tegen me,Ach Meis wat erg voor je,zo jong en al zwanger,Maar kan je het niet meer weg laten halen,Was daar met mijn moeder(ex moest werken)Mijn moeder vloog der bijna aan.
Snap ook niet wrom sommige daar van uit gaan dat het ongewenst is of niet bewust voor gekozen is
Ik ben 21 jaar, en ik heb een zoontje van 9 maanden.
Ik krijg alleen maar leuke reacties.
laatste aanpassing
 
IK ben jong en heb een moeder
 
Echt stom sommige reacties (de negatieve dan)
Tuurlijk je mag denken wat je wilt maar ik zou het mooi voor me houden.
What the fuck heeft die moeder daar dan aan als je zegt dat ze veel te jong is.
Was 18 toen mijn zoontje geboren werd
Ligt er maar net aan hoe jij je er bij voelt, toch? Ik zou het voor mijzelf te jong vinden, ik wacht nog een paar jaartjes om alles qua financiën op een rijtje te krijgen :jaja:
 
Nou de borsten heb je al :-P

Geintje
ik was 17 kreeg ik n tweeling werd 20 kreeg ik er nog een
 
nee hoor wijffie te jong ben je niet!! ik was 22 toen ik mijn dochter kreeg en je wil nie weten hoe mooi dat nu is!!! echt kickuh zij 7 en ik bijna 30 en toch zo verwant als zij gaat stappuh zou ik in principe mee kunnen als zij dat wil ,ik heb er bewust voor gekozen om vroeg moeder te worden zodat marilyn(mijn dochter) er later ook nog wat aan heeft in plaats dat ikb'achter de geraniums zit!!!!
!!snoess ben het dus volkomen met je eens
heb zelf ook jonge moeder en als ik ging stappen kwam ik der vaak tegen met der zusjes/vriendinnen
Gewoon gezellig een moeder die je op een hoop punten snapt
 
Nou geweldig:O
 
Ik heb zelf een hele jonge moeder (ze was 19 toen ze me kreeg)
Maar ben super trots op mijn mamma :D
 
mensen kunnen het toch niet laten om een opmerking temaken jammer he????
Ik was 19 toen mijn oudste werd geboren,en we hebben het niet altijd makkelijk gehad.Maar daardoor hebben we wel een hele speciale band.

Ben ook niet meer bij zijn vader ,maar we hebben een heel goed contact en kan altijd bij hem terecht wat ons kind (Joey) aangaat.

En ja (negatieve) reacties krijg je altijd,idd Sietse meestal van mensen die er zelf geen hebben
Inderdaad Minouche commentaar hebben ze altijd:S
 
owww w8 heb zelf nooit iemand nodig gehad die me begreep enzow.

Jij misschien wel,sorry:flower:
(Ben heel zelfstandig namelijk)
 
vaak en combinatie van afgunst of in de strontput van een ander te kijken :die van hun zelf is tediep
 
Ik zie wel dat jonge moeders eerder volwassen zijn dan vrouwen zonder kind uit dezelfde leeftijdscategorie :)
Artiest {SHOWLIST artist 15618, 45950}
En zijn al die kinderen van deze jongen moeders dan ook nog gepland??
 
maakt dat wat uit of ze al dan niet gepland zijn?
dat is dan erg zwart wit kijken....
 
je kiest er toch zelf voor.....als jij daar gelukkig mee bent, moet je je niks aantrekken van wat de mensen om je heen zeggen......sommige mensen moeten gewoon voer/stof hebben om te roddelen......
 
jong vader en moeder zijn is prachtig en dat kan niemand mij ontnemen ongeacht wat ze lullen
(statement)
Niet gepland maar zeeeeeer gewenst.
 
Dat je jong moeder wilt worden is een keuze die je maakt, maar ik vind wel dat je ervoor moet zorgen dat zo'n kind aan niets ontbreekt. Want in een situatie dat je jong moeder wordt (bijv op je 16e, dan lukt het niet omdat dat financieel allemaal op te hoesten. Ik snap best dat je dan hulp krijgt) Maar als je er dan bewust een tweede kind bijneemt, dan hoop ik wel dat je dat allemaal zelf kunt betalen zonder dat je een uitkering hoeft te trekken...
 
dat klopt helemaal yfie69 ik vindt dat voor sommige een keuze gemaakt moet worden in het belang voor jonge mensen ze zegge dat ze het wel kunnen maar 16jaar kun je nog niets ....
ik ben jong moeder geworden en heb er zelf voor gekozen :)

heb alleen altijd hekel gehad aan oudere mensen die altijd hun mening al klaar hebben liggen en denken dat ze alles beter weten over de opvoeding van je kind !
 
:respect: voor jullie allemaal, ik vind het helemaal TOP !!