mensen julllie hebben allemaal gelijk in mijn ogen ... natuurlijk vind de oude garde (92-95) zich wat "beter" als de mensen die daarna begonnen zijn met deze muziek te beluisteren. Ik voel me ook "beter" als al die houthakkers op al die hc-feestjes ik moet er van kotsen zelfs.
ik denk dat iedereen zijn eerste jaar parties als het mooiste ervaard ... doe ik ook ... met grote groep vrienden parties langs, af en toe wat drugs naar binnen werken en helemaal los gaan. of je daar nou in 1990 mee begonnen bent op parkzicht of in 2003 op raving nightmare.
ik ben het me ]x[ eens ... ik ben ook jaloers op de "oude garde", enof ik parkzicht/clubx/energiehallen/carte/oude thunderdomes mee had willen maken ... jammer maar helaas hebben mijn ouders er een paar jaar telang mee gewacht, maar goed als ik een paar jaar eerder geboren was zat ik nu mischien achter mijn piano klassiek te componeren. je weet het nooit.
nu draai ik zelf al 2 / 2 en een half jaar oldskool en early hardcore, ik hou van die muziek, ik zou kunnen zeggen dat het mijn leven is, maar goed ik ben pas 19 en na dit topic ( en 4302 andere topics gelezen te hebben ) vraag ik me af of ik nog wel van die muziek mag houden
kortom: ik zou er geld voor over hebben om die sfeer van vroeger te proeven, dat de "oude garde" iets meer respect toont voor de mensen die nu naar feesten gaan en dat we weer als geheel kunnen feesten.
haha misschien beetje diepzinnig maar zo zie ik het op dit moment ... er zal me dadelijk wl weer vanalles invallen maar dat post ik later wel
