Partyflock
 
Forumonderwerp · 700461
2 volgers · 15639x bekeken
Waarschuw beheerder
+1
Zijn er hier nog wel gabbers aanwezig die net al ik zo rond 92/95 compleet door het lint gingen
Waarschuw beheerder
En ook word er steeds meer aan dresscodes gedaan tegenwoordig, waar mensen met racistische kleding e.d. niet naar binnen worden gelaten..
Waarschuw beheerder
hmm ja das weer dubieus... vroeger was je ook nazi omdat je een bomber aan had..
Waarschuw beheerder
Als je er een Nederlandse vlag op had wel ja..
 
Waarschuw beheerder
vroeger was je ook nazi omdat je een bomber aan had


ja met een nl vlag erop :yes:
 
Waarschuw beheerder
maar ze zijn er te laat mee
Waarschuw beheerder
Ik heb nooit aan die vlaggetjes onzin gedaan ofzo, had er zelfs een hekel aan..
Het maakt nog niet uit waar je vandaan komt?
Waarschuw beheerder
En ook word er steeds meer aan dresscodes gedaan tegenwoordig, waar mensen met racistische kleding e.d. niet naar binnen worden gelaten..


...Niet dat dat resulteert in een terugval van 't aantal wazi's dat feesten bezoekt..t'is gewoon 't Wolf-in-schaapskleren-verhaal; mogen ze geen Lonsdale aan? Goed, kopen ze een aussie. Binnen komen ze toch wel.
Waarschuw beheerder
Die mensen hou je toch niet tegen met een kledingvoorschrift. Ze moeten gewoon met een levensgrote foto ergens op ikbeneennazi.nl gepost worden ofzow :yes:
 
Artiest Pookatonzi
Waarschuw beheerder
mensen julllie hebben allemaal gelijk in mijn ogen ... natuurlijk vind de oude garde (92-95) zich wat "beter" als de mensen die daarna begonnen zijn met deze muziek te beluisteren. Ik voel me ook "beter" als al die houthakkers op al die hc-feestjes ik moet er van kotsen zelfs.
ik denk dat iedereen zijn eerste jaar parties als het mooiste ervaard ... doe ik ook ... met grote groep vrienden parties langs, af en toe wat drugs naar binnen werken en helemaal los gaan. of je daar nou in 1990 mee begonnen bent op parkzicht of in 2003 op raving nightmare.
ik ben het me ]x[ eens ... ik ben ook jaloers op de "oude garde", enof ik parkzicht/clubx/energiehallen/carte/oude thunderdomes mee had willen maken ... jammer maar helaas hebben mijn ouders er een paar jaar telang mee gewacht, maar goed als ik een paar jaar eerder geboren was zat ik nu mischien achter mijn piano klassiek te componeren. je weet het nooit.
nu draai ik zelf al 2 / 2 en een half jaar oldskool en early hardcore, ik hou van die muziek, ik zou kunnen zeggen dat het mijn leven is, maar goed ik ben pas 19 en na dit topic ( en 4302 andere topics gelezen te hebben ) vraag ik me af of ik nog wel van die muziek mag houden

kortom: ik zou er geld voor over hebben om die sfeer van vroeger te proeven, dat de "oude garde" iets meer respect toont voor de mensen die nu naar feesten gaan en dat we weer als geheel kunnen feesten.

haha misschien beetje diepzinnig maar zo zie ik het op dit moment ... er zal me dadelijk wl weer vanalles invallen maar dat post ik later wel ;)
Waarschuw beheerder
ja haha , wat ik vaag vond ware die gaste die een slipmat achter op hun bomber plakten haha
 
Waarschuw beheerder
ze moeten Jack maar eens gaan luisteren :yes:

this is OUR house
Waarschuw beheerder
hoeveel geld heb je er voor over? als je me een miljoentje geeft wil ik best een party oude stijl organisere hoor ;)
Waarschuw beheerder
In the beginning, there was Jack, and Jack had a groove.
And from this groove came the groove of all grooves.
And while one day viciously throwing down on his box, Jack boldy declared,
"Let there be HOUSE!"
and house music was born.
"I am, you see,
I am
the creator, and this is my house!
And, in my house there is ONLY house music.
But, I am not so selfish because once you enter my house it then becomes OUR house and OUR house music!"
And, you see, no one man owns house because house music is a universal language, spoken and understood by all.
You see, house is a feeling that no one can understand really unless you're deep into the vibe of house.
House is an uncontrollable desire to jack your body.
And, as I told you before, this is our house and our house music.
And in every house, you understand, there is a keeper.
And, in this house, the keeper is Jack.
Now some of you who might wonder,
"Who is Jack, and what is it that Jack does?"
Jack is the one who gives you the power to jack your body!
Jack is the one who gives you the power to do the snake.
Jack is the one who gives you the key to the wiggly worm.
Jack is the one who learns you how to walk your body.
Jack is the one that can bring nations and nations of all Jackers together under one house.
You may be black, you may be white; you may be Jew or Gentile. It don't make a difference in OUR House.
And this is fresh. ...


:)
Waarschuw beheerder
mense ik ga pitte ... truste!
 
Waarschuw beheerder
leuk geprobeerd myztic ;)
 
Waarschuw beheerder
trusten (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
mietje!! :[
Waarschuw beheerder
Ik ben vel tegen een dresscode...als ik vroeger werd geweigerd om me aus bij een discotheek hoefde ik er niet meer tekomen.
Heb ik bij de challenge gehad vroeger zelfs nu hoef ik er niet meer heen ik ben welkom of niet.

Kijk datze de extreem rechtse symbolen willen weren vind ik helemaal top maar mensen weigeren om lonsdale ed. gaat mij tever.
Ik had daar vroeger ook schijt aan...ik ben ooit geschorst van school omdat ik me aus niet uit wou doen en hoelanger ze me schorste hoe minder zin ik kreeg dat ding uit tedoen.

mietje!!


Jammer he altijd van die slapers :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Lonsdale is heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel anders als Ausies :yes:
Waarschuw beheerder
Tja...
Aussies blijven gewoon neutraal, Lonsdale heeft een slechte naam..
Waarschuw beheerder
Nee dat is het niet het is een merk meer niet...iig voor de huidige generatie.

Achterliggende gedachtes gelden voor hun niet...wij weten waarvoor het werd gedragen in het begin daar zijn zij niet mee groot geworden.

Ook als je een aus aanhad kreeg je meteen het stempel drugsgebruiker...junk...ongeiteresseerd etc.
Vooroordelen zijn alleen maar anders merk is anders maar het komt op hetzelfde neer.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
sorry maar ook Holland in je naam heb staan ben je een fuckin' meeloper :
Waarschuw beheerder
Yus de vooroordelen regeren de wereld tegenwoordig.
 
Waarschuw beheerder
liever stempel druggebruiker als stempel nazi
 
Waarschuw beheerder
vooroordelen krijg je ja als het 9/10 keer wel zo is :yes:
 
Waarschuw beheerder
daar is over nagedacht
Waarschuw beheerder
Hmmm zit idd kern van waarheid in Spastic
Waarschuw beheerder
Maar dat is het dus niet namelijk...het probleem is dat de slechte groep gewoon opvalt en toevallig ook lonsdale draagt.

Dat is bij allochtonen ook zo het is de gallende minderheid die het meest opvalt dus men gaat er maar vanuit dat iedereen zo is want wat hoor je nou ooit over een brave burger? pcies nix.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ook op de ffwd regende het bretels en kisten met witte veters,nou op de Nightmare kenne ze maar beter uit me buurt blijven :devil: Rotterdammers hebbe het niet op nazi-achtige praktijken :s d
 
Waarschuw beheerder
we hebbe het over feesten niet over problemen in achterbuurten :s
Waarschuw beheerder
Is hetzelfde principe, een groep beoordelen op wat een paar die opvallen doen...

Ohwja, ik zou jullie alleen laten ;)
Waarschuw beheerder
Rotterdammers hebbe het niet op nazi-achtige praktijken


Dat werd ook wel is tijd ook...ik heb op koninginne nachten in de ehal hele volksstammen op het volkslied metze klauw omhoog zien staan.
Mensen met keltische kruizen waarvan nix door de security werd gezegd terwijl mc raw notabene ging klagen.
 
Waarschuw beheerder
lol :D
 
Waarschuw beheerder
Dat werd ook wel is tijd ook...ik heb op koninginne nachten in de ehal hele volksstammen op het volkslied metze klauw omhoog zien staan.
Mensen met keltische kruizen waarvan nix door de security werd gezegd terwijl mc raw notabene ging klagen.


die mogen vandaag nog verbannen worden :s maar zoals ik al zei ECHTE Rotterdammers WALGEN van die gasten
Waarschuw beheerder
Tjah als je erover na gaat denken, dan denk je ook waarom heeft die knuppel daarboven in de wolken ons gewoon allemaal niet blauw gemaakt. Iedereen blauw konden we ook niet zeuren :)
Waarschuw beheerder
kleine blauwe smurfen dat zijn wij?
Waarschuw beheerder
Ik ben slechts een keer of 20 in de ehal geweest...ik heb daar af en toe met verbazing staan kijken.

Mijn roots liggen in rotterdam kwa feesten de ehal is voor mij synoniem met hardcore maar het was wel de plek waar het openlijk uitgedragen werd...en onbestraft bleef en dus ook kans had omzich heen te grijpen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
geen gezeik;iedereen gelijk :yes:

[img]http://www.20six.nl/pub/Snuitje2/gabber.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Niet zeker dus, maar wel trek in snoep :/
 
Waarschuw beheerder
Wazige>dat was 1999 ofzow?toen het al KUT ging :s
Waarschuw beheerder
Let byegons be byegons and so on and so on ;p

Nee 96/97...er kwamen die nacht ook nog een behoorlijke groep allochtoonse jongeren de hal in omdat ze alle rolluiken open hadden gegooit.
En natuurlijk ging er een dj ook nog ff het volkslied draaien terwijl de 2 groepen letterlijk tegenover elkaar stonden.
Het werd ook door bepaalde dj's aangewakkerd al dan niet met foute bedoeling.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hhehe Lets get on with our lives :yes:
 
Waarschuw beheerder
Eigen site: www.holland-moet-blanker.tk
www.auslanders
der
aus.nl
www.allesmoetkapot.gvd
www.whitepower.com
www.mastersofhardcore.tk
www.baggerslette.tk
www.greppede


heeeeeeeeeel triest als je dit in je profiel HAD staan :s

allemaal kids die er geen donder te zoeken hebben :s

ik vind het tog knap van Wazige dat ie erover heen kan kijken :yes: maar ik zal dat NOOIT kunnen :no:
Waarschuw beheerder
*zoekt druk naar een leven*

Mwah, blijf nog wel ff hier rondhangen ;)
Waarschuw beheerder
Hhehe Lets get on with our lives


Hardcore is me leven...de ontkennings fase heb ik inmiddels opgegeven.

Zodra ik een hal inloop krijg ik het gevoel thuis tezijn :P

ik vind het tog knap van Wazige dat ie erover heen kan kijken maar ik zal dat NOOIT kunnen


Pubers denken vaak extreem men wil shockeren opvallen je eigen ik ontwikkelen ik deed dit dmv. enorme hoeveelheden dope...de lui na mij met een schokkend politiek standpunt.
Het is een fase waar je als het goed is uitgroeit kijk naar de leeftijd van het gros ouwer als gemiddeld 18 zijn ze vaak niet.

Echt triest werd het pas toen ook bv. negers met een vlaggetje en het handje kwamen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Wat ik nooit zal begrijpen is dat notabene RTC populair is bij die graf wazi's :s NOOIT begrepen :no: Raw is een zwarte MC B) (coole stem heeft ie nog altijd)
Waarschuw beheerder
Lekker hangen met ze allen, en wazige dat hal gevoel kan ik ook. Zeker als het feest afgelopen is, dan heb ik echt zoiets van ik mis me bed in een hoek hierzo ergens :yes:
Waarschuw beheerder
In 95 was het RTC nu eenmaal het hardste van het hardste met nog echte live optredens...hard is uiteraard stoer dus dan worden de overtuigingen gewoon ff opzij geschoven.

Heb ooit op een megarave in helmond lui huilend van paranoide door de stem van raw de dansvloer af zien komen...toch een tegenvaller als je hakkuhbar verwacht en je word 40 minuten geterroriseerd door meneer Raw.

Voor mij is er nog steeds 1 mc en dat is meneer Raw wat een stem heeft die kerel en de teksten waren vaak erg sterk.
laatste aanpassing