Partyflock
 
Forumonderwerp · 679582
3436x bekeken
 
Waarschuw beheerder
wanderlei:respect:
Waarschuw beheerder
Zat van de week MMA (Mix-Marshall-Arts) te kijken op Fight club On EuroSport das pas een vage Vecht Sport.. Soort KooiVechten volgens mij.. alleen nu deden alle K1 Helden mee.. Wel gaaf om te zien! ook Bob Zepp deed mee.. hahaha
 
Waarschuw beheerder
MMA= Mixed Martial Arts;)

Sapp vs Nog?
Waarschuw beheerder
ook goed.. haha was al laat he toen..
togg wel grappig.. en Aert is ook volop aan het trainen ervoor.. alleen denk dat de K1 nie ver mee zullen komen denk.. zijn ze nie gewent he worstelen.. heeft iemand die wedstrijd gezien Ignashov tegen die Amrikaanse worstelaar MMA is geen vechtsport meer dat is gewoon echt vechten met een scheids als je op de grond ligt mag je gewoon door trappen net wat Ignashov deed bij die amerikaan.. echt te erg..
 
Waarschuw beheerder
www.sherdog.com

Kijk daar maar eens een paar highlights;)
 
Waarschuw beheerder
mma site;)

staan wat video's op van wat gevechten:)
Waarschuw beheerder
donateur
bij mma gaan ze niet zo vaak knock out helaas :P
Waarschuw beheerder
donateur
Zou Tyson nog de ring indurven :P

na t party van gister :d

Tyson Vs Hoost :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Tyson moet eens mee doen aan de UFC B)
Waarschuw beheerder
Tyson vs Aerts.. Dag Tyson..!!
 
Waarschuw beheerder
Wanderlei Silva is echt toppie.. Vooral zijn manier van kijken.. Super (y)
 
Waarschuw beheerder
Ja in de ring lijkt ie behoorlijk doorgeflosd:D

Helemaal hoe die tegen mirko keek:O
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
die knakker kan wel goed knieen
Waarschuw beheerder
ik zal rennen als zou ik met hem ruzie hebben hoor...
 
Waarschuw beheerder
Nee best Raar dat je relatief zo weinig echte knockouts hebt met mma Terwijl ze toch met kleinere handschoenen rossen die harder aan schijnen te komen.
Waarschuw beheerder
nou nie egt raar,bij mma wordt un gevecht 75 % op
tap out gewonne,en rossen met die handschoentjes voel je zelf ook veel van :S,wel eens met je knokkels un voorhoofd geraakt??
dan wil je al nie zow gauw meer slaan ,geloof dat maar (Y)
Waarschuw beheerder
die kleine handschoentjes stellen niks voor gewoon voor de sier...
Waarschuw beheerder
FF terug te komen op of Tyson het wel zal redden...
Ik dacht het niet,voor de kenners onder ons,kunnen jullie de wedstrijden van 'Francois Botha' herinneren tegen 'Abedi'.Nou is Abedi lang niet zo routinee als Hoost of Aerts.
Maar Botha heeft dus ook tegen Tyson gevochten en dat zoveel ronden vol gehouden...
Maar tegen de low/high-kicks is geen vuist opgewassen,ook niet die mokervuisten van Tyson!!
Ergens hoop ik dat Tyson snel tegen Hoost uitkomt en dat Hoost hem ff zal laten merken wat K1 precies inhoud!!!Want de K1 wordt tegenwoordig verpest door figuren die ook ff hun strepen denken te kunnen verdienen in die tak van de sport.......
Maar een ding is zeker in de wereld van K1 ,'Dutch man rules ring'!!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Maar een ding is zeker in de wereld van K1 ,'Dutch man rules ring'!!!!


:jaja: zkr weten.
Waarschuw beheerder
Ben benieuwd wie de K1 dit jaar wint???
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
of een van die ventjes zoals Butterbean die verneuken K1.. Butterbean vs Lebanner zal wel zwaar kick zijn.. Lebanner kan ook goed boksen en goed trappen..:D hoop dat zo.n wedstrijd ooit komt..:D
 
Waarschuw beheerder
Remy wint dit jaar! denk dat Peter en Ernesto toch te blessuregevoelig zijn..
Waarschuw beheerder
remy wint zkr, mijn trainer is ook zijn trainer en die zei ook al dat hij in een vorm is die hij nooit eerder heeft gezien!!!
Waarschuw beheerder
en Hoost traint mij...
Waarschuw beheerder
Albert "The Hurricane" Kraus is ook wel een goeie

[img cacheid=000060e300120032186025e31a005bbd55]http://www.albertkraus.com/albert%20side%202.jpg[/img]

maar Remy Bonjasky is ook zeker goed, 2x op eurosport zien vechten :)

<3 K-1
 
Waarschuw beheerder
donateur
K1 is altijd leuk om te kijken

maar laatst ging ik kijken zie ik een of andere ex sumo worstelaar vechten
nou dat ging echt nergens over
Waarschuw beheerder
Tyson word gewoon allekanten op geschopt na ronde 2! in ronde 1 zal hij nog geen last hebben van zijn boverbenen! dus dan kan hij behoorlijk meppen en ook iemand als Aerts zal dan moeten uit kijken!

ik vind het inderdaad te veel show worden tegen woordig, mensen zoals Sapp, botha(half dan) en die sumo kerel:S:S:S

ga lekker je eigen sport beoefenen! maar gelukkig zijn er mensen zoals Aerts, Labedie, Ignasov, Bonalsky..... die geven de sport weer eer!

ik kwam 2 weken geleden Remy tegen in Almere (zijn woon plaats) en toen hebben we even gesproken en hij zij idd dat hij in een ultime form is:D dus ik wil een herkansing voor Remy vs Musashi! owja, dat broertje van Musashi is trouwens ook vet goed, helaas een middelgewicht maar toch cker het kijken waard:D:D:D
Waarschuw beheerder
K vind Tyson toch nog my hero (L)

Die vent is niet meer menselijk. Die vent leeft met n leeuw in de tuin.

Ik vind hem zelf meer een woeste mensaap. Die mens is echt n doorgedraaid agressief beest.

Hij is niet altijd fair play denk aan het oren bijten.

Maar zoals al meer mensen zeggen een vechter pur sang jah...

Tyson my hero.
Waarschuw beheerder
sorry maar ik kan geen respect opbrengen voor vechters als Tyson! JUIST iemand met zijn capaciteiten moet een wedstrijd in goede banen laten verlopen! ik vind het veel belangrijker dat iemand fair blijft spelen dan dat hij wint! ! !

zelf doe ik aan Silat en we "mogen" lowkicks gebruiken maar ik hou er niet van om iemand te belseren, in mijn kickbox wedstrijden gebruik ik ze gewoon daarom zijn het ook kickbox wedstrijden!

maar wat Sapp bijv. deed tegen Remy (toen remmy op de grond lag kreeg hij een knal voor in ze gezeg) vond ik ONACCEPTABEL ! vecht met EER en als je dat niet wilt moet je je gewoon gaan opgeven voor andere soorten wedstrijden! lijkt me wel leuk Sapp in een MMA gevecht:D ff kijken hoehard ze zijn armen/benen/ribben gaan breken met allerlij leuke klemmen!
 
Waarschuw beheerder
Welke soort pencak doe je dan?
Waarschuw beheerder
tyson is trouwens geopereerd aan zijn knie, hij heeft een gescheurde miniscus.

nou dat was al na een bokswedstrijd, ben dan erg benieuwd hoe hij de low en high-kicks van top k1 vechters incasseert
Waarschuw beheerder
lol dit wist ik nog niet eens:D

maare dan kan hij het wel vergeten, denk dat er dan maar 1 kandidaat is voor tyson en dat moet sapp zijn dan:P
Waarschuw beheerder
als je in de ring staat maak het togg nie uit om elkaar te blesseren daarvoor sta je togg in de ring tis Hij of Ik... ofnie...???
Waarschuw beheerder
Ik hoop echt dat Tyson binnekort eens in de ring komt te staan tegen een K1 vechter a la Hoost,want hij legt het af,daar durf ik echt me geld op in te zetten!!!!!!
Hij heeft gewoon geen kaas gegeten van de low/high-kicks en zal die dus moeten incasseren.
En nou weet ik niet of jullie Jan 'the giant' nortje kennen,maar ook die heeft een harde punch,maar zijn dijbenen zijn ook helemaal de tering ingeschopt.
Bovendien heeft Hoost ook de moker vuisten van Sapp overleeft en gewonnen,dus ik geef nogmaals Tyson 1% kans op winnen....
Maar dat neemt niet weg dat ik hem graag in de ring zal zien tegen Hoost!!!!!
Waarschuw beheerder
Maar dat neemt niet weg dat ik hem graag in de ring zal zien tegen Hoost!!!!!
-------------------------------------------------------------
Idd dat wil ik ook wel zien :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Hoost heeft nooit van sapp gewonnen hoor.
 
Waarschuw beheerder
idd , hij had m wel tegen de grond gebeukt maar dat was nie genoeg :p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
wie weet of tyson al contract heeft bij k1 en wanneer hij wedstrijd heeft. Zijn laatste bokswedstrijd tegen williams had hij verloren op ko, hij heeft zijn beste tijd qua boksen zeker gehad, maar wie weet wat er gebeurd in de k1 ring.
Waarschuw beheerder
tyson staat nog niet onder contract bij K-1 hij eest op dit moment veel te veel voor iemand die "nog" NIETS heeft gepresteerd in de kickbox wereld..... maar dat zal niet lang meer duuren ik denk dat de K-1 organisatie hem wel een kans gaat geven daar verdienen ze echt vet veel mee! ! !

maar ik vind wel dat die kerel veelsteveel crediet krijgt van de meeste... hij is op ze retour en wilt enkel nog een graantje mee pikken van de dollars die er omgaan in de K-1 wereld!



tja boksen is veel minder vermoeiend dan kickboxen dus ik denk niet echt dat hij het gaat vol houden.... maar we zullen zien:D
Waarschuw beheerder
-1
[qoute]Hoost heeft nooit van sapp gewonnen hoor[/qoute]

Fuck het plakken van die teksten,het lukt me niet.....
Want wou ff regeren op 'Emilio'...

Want Hoost heeft zeker wel een keer gewonnen tgen Sapp,nl die wedstrijd waarin Hoost sapp tot op 2 maal toe een vette leverstoot geeft en Sapp vergaat van de pijn en dus ook het kanvas opzoekt,ff vergeten of weet je het weer.......!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Want Hoost heeft zeker wel een keer gewonnen tgen Sapp,nl die wedstrijd waarin Hoost sapp tot op 2 maal toe een vette leverstoot geeft en Sapp vergaat van de pijn en dus ook het kanvas opzoekt,ff vergeten of weet je het weer.......!!!!!


Uhmmm... dat was Cro-cop. :)
 
Waarschuw beheerder
Hoost heeft wel van Sapp gewonnen. Dat was in een MMA gevecht.

Tyson schijnt behoorlijk te kunnen trappen en trappen te kunnen incasseren. Zijn punch is keihard ... die wil je niet op je kaak.
Waarschuw beheerder
Fuck the K1.. Geef mij maar Superleague!! (Y) Daar zie je tenminste echt kickboksen!! Jongens die er alles voor over hebben en er keihard voor trainen. Gasten die het ook daadwerkelijk kunnen. En dr niet voor de show staan.

K1 is beetje circus geworden.. Wat moet een bokser nou daar in de ring... Rot op zeg.. Wat moet een bv. een Bob Sapp nu daar?? 30 Sec en hij's moe.. Lowkicks zetten, blokken etc kan ie niet.. Hij weegt alleen hondermiljoen kilo and that''s it. ( Nu heb ik niks tegen Sapp hoor, maar tis voorbeeldje he.. Hij kan namelijk best redelijk MMA-en..;)) Maar zorg er eens voor dat de Echte kickboksers een kans krijgen en niet de mensen die alleen geld meebrengen..

Tis leuk voor mensen die geen kont snappen van de regels etc. Maareuh.. ik zie liever een goeie pot, met 2 mensen die weten waar ze mee bezig zijn..



En Tyson.. Ik hoop dat ze hem helemaal kort slaan!! En dat ie niet tegenover Sapp word gezet, want dat is geen kickbokser!! Zet hem tegen mannen als Ignashov, Aerts, Hoost en Schilt!! Maar niet op voorhand iemand die hij zo neerlegt met zn stoten.. Laat hem maar eens voelen wat het is om lowkicks te krijgen en te blokken.. :D
Waarschuw beheerder
Hoost heeft wel van Sapp gewonnen. Dat was in een MMA gevecht.


Helaas moet ik je verbeteren. Hoost heeft nog nooit in een mma wedstrijd gevochten.
Hoost heeft idd een keer van Sapp gewonnen... met showworstelen in japan, dus dat was nep. :)
Waarschuw beheerder
Hoost heeft cker wel MMA gespeeld! hij heeft zelfs een MMA tegen Ignashov gedaan! maar dat is al best wel lang geleden toen was Ignashov nog zo goed als onbekend.....

Ik weet 100% cker dat Hoost een K-1 wedstrijd tegen Sapp heeft gewonnen! (www.vechtsport.nu/history/ernesto.hoost)


maar ik ben het wel met sommige hier eens dat K-1 een speelplaats word voor mensen die het niet meer in hun eigen sport kunnen behalen (bijv. door leeftijd/gewicht/kunnen/schorsing)
Waarschuw beheerder
Ik heb beide (en enige) K1 wedstrijden van Hoost tegen Sapp gezien en Sapp kreeg 2x de overwinning (vooral de laatste was een bullshit weggevertje en de eerste was ook nog redelijk dubieus).

De eerste keer was tijdens de Eliminations in 2002, de tweede keer in de eerste wedstrijd van GP finals in 2002. Sapp won die tweede keer, maar Hoost ging door, omdat Sapp zich na de wedstrijd zich terugtrok vanwege een blessure (misschien dat sommigen het daarom als een overwinning zien???).

Je kunt het ook nazoeken bij www.sherdog.com, wat toch doorgaans de meest betrouwbare website is aangaande mma en k1.


Van die mma wedstrijd van Hoost had ik nog nooit gehoord, dus het zal wel een hele tijd geleden zijn voor een kleine organisatie. Ik kan er ook niks van terug vinden.
 
Waarschuw beheerder
Mensen lul maar heen, hoost heeft 2 x tegen sapp gevochten. 2 x kunnen winnen maar helaas 2 x verloren.

En hoost in MMA, houdt toch op. Hoost speelt alleen zn eigen spelletje en dat is kockboxen, MMa is hij niet op getrained en za; hij dus nooit hebben gedaan!

hoost won idd k1 na een wildcard via blesurre van sapp :D
laatste aanpassing