Partyflock
 
Forumonderwerp · 685932
2328x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Gisteravond is m'n moeder overleden. Ze was al lang ziek en was de laatste dagen erg achteruitgegaan. Het is uiteindelijk snel gegaan.

Begravenisondernemer was net geweest, m'n zusje en ik hadden al de adressen op de rouw-enveloppen geschreven. Nu even rust...

Ben eerlijk gezegd op dit moment wel een beetje opgelucht dat ze niet meer hoeft te lijden. Maar hoe het over een paar dagen zal zijn, over een paar weken of maanden?

Wie heeft iets soortgelijks meegemaakt en hoe ben je er mee omgegaan?

Inge
 
Waarschuw beheerder
Gecondoleert! Ik heb zelf gelukkig mijn beide ouders nog, maar de vader van mijn beste vriendin is onlangs overleden ook idd aan kanker. Mijn vriendin had meer behoefte aan een arm om haar heen en een kus dan er veel over te praten, dus dat heb ik maar gedaan. Maar ik denk dat dat voor iedereen anders ligt en iedereen het op zijn eigen manier verwerkt. Veel sterkte in deze moeilijke tijd.
 
Waarschuw beheerder
Ik wil ook graag volgende week weer gaan werken, het idee om nog alleen thuis te gaan zitten trekt me niet. M'n vader zei al dat hij ook zo snel mogelijk weer aan het werk wilt.

Inge
 
Waarschuw beheerder
donateur
:( ik heb vorige week hetzelfde meegemaakt met een van mijn beste vriendinnen, haar moeder overleed na een 7 jaar gevochten te hebben tegen kanker. Ook haar jongste zusje is 14 jaar..

Zij vertelde mij precies hetzelfde dat er ergens opluchting was, maar aan de andere kant, nu bijna 2 weken later, en nadat alles achter de rug ivm begrafenis enzo.. heeft ze er heel veel moeite mee om aan de nieuwe situatie te wennen.. ze hoeft niet meer 24/7 alleen maar te zorgen, maar weet gewoon niet goed wat ze moet doen, zo'n leegte.

ik wens je iig heel veel sterkte toe, ook voor je kleine broertje :(
 
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd en heel veel sterkte :flower:
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn moeder is ook 2 maanden geleden overleden.. 5 april.. :/

Aan kanker, ze had uitzaaingen enz, ze leed ook onwijs veel de laatste dagen.. maarja nu heeft ze gelukkig rust.. dat was toch wel een kleine opluchting. Maarja toch heb je liever dat ze er nog is.
Ik heb ook nog een zusje van 4 jaar.. dus erg zielig voor haar dat ze zonder moeder moet opgroeien..:(


En ik ben 3 weken thuisgeweest ofzo en daarna weer werken en school..

Maar dat is echt moeilijk.. je moet echt goed je tijd nemen om het te verwerken.. want ik heb het nu onwijs moeilijk.. Ben ook onwijs veel sacherijnig enzo en verdrietig, nergens zin in enz.. heel erg vervelend :(


Maar iig heel erg veel sterkte..

(f)
Waarschuw beheerder
donateur
gecondoleerd en heel veel sterkte:( :flower: heb zelf nog nooit iemand verloren maar alleen de gedachte al stort ik al van in mekaar:/
 
Waarschuw beheerder
heel veel sterkte met dit enorme verlies.

zelf heb ik mijn moeder verloren toen ik 8 was. mijn vader ging daarna ook weer zo snel mogelijk aan het werk. hij had daarom alleen geen tijd voor zichzelf genomen om het te verwerken en zat 2 maanden later dan ook compleet ingestort in de ziektewet voor een paar maanden..

wat ik wil zeggen, neem de tijd om dit verlies te verwerken. sterkte
 
Waarschuw beheerder
Heel herkenbaar...

Sterkte met alles (f)
 
Waarschuw beheerder
Inge het is logisch dat je het niet fijn vindt om dan alleen te zijn. alles lijkt op je aftekomen maar het is belangrijk dat je het niet wegstopt want anders komt het later dubbel zo hard terug. maar er is niemand die de oplossing heeft want die is er simpelweg naar mijn mening niet. probeer op je gevoel af te gaan.
Waarschuw beheerder
gecondoleerd meis!

heel veel sterkte :hug:
Waarschuw beheerder
Inge,

Gecondoleerd met dit grote verlies. Ik kan me niet voorstellen hoe ik me zou voelen als ik m'n moeder al op zo'n jonge leeftijd zou moeten missen. Er zullen veel momenten komen in je leven dat je haar mist, maar vergeet niet dat ze doorleeft in jou en alle mensen die haar herinneringen levend houden.



Je moeder blijft je moeder,
zo eigen, zo vertrouwd.
Je wilt haar niet graag missen,
omdat je van haar houdt.
Maar eens komt de dag,
dat je haar moet laten gaan.
Je verstand zegt dat het goed is,
maar in je ogen blinkt een traan.



Heel veel sterkte!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Gecondoleerd en heel veel sterkte met dit enorm grote verlies...


Veel sterkte gewenst de komende tijd.

Wesley
Waarschuw beheerder
Heel veel sterkte Inge & Chris! En ook voor jullie familie! :flower: Jeroen heeft dit ook wel es mee gemaakt, alleen dan met zijn stiefvader, hij was 39 en kreeg plotseling een hartstilstand! :( Is raar dat iemand er opeens niet meer kan zijn! Als er wat is mogen jullie me bellen, hé! ;) Dikke (k)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb het ook meegemaakt, mijn moeder was al een tijdje ziek, eerst dachten ze dat het iets onschuldigs was, tot een week voor dat ze overleed, bleek ze kanker te hebben, is toen heeeel snel gegaan... ik was ook blij dat ze niet meer hoefde te lijden, maar snapte het allemaal nog niet zo, ik leefde in een roes, ik ben eigenlijk te lang in een roes blijven leven, altijd maar sterk geweest en doorgegaan, ik praatte er wel veel over maar toonde me emoties niet genoeg(heb ik namelijk altijd al moeite meer gehad),
het is nu 3 jaar geleden, en het is pas van de laatste tijd dat ik egt besef dat ze echt DOOD is, en merk nu eigenlijk dus dat ik nog bezig met het verwerken ervan, en heb het daar soms nu moeilijker mee dan in de tijd dat ze net was overleden

je zult dus nog een tijdje een beetje in een roes leven , tenminste dat denk ik, tis natuurlijk bij iedereen anders,
bij iedereen komt de klap, het grote besef, bij de een wat eerder dan bij de ander, het kan over een paar dagen al maar ook zoals bij mij na een paar jaar,... ik wens je echt heel veel sterkte(F) toe!! (K)
 
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd meissie, ook voor Chris! :flower:
Waarschuw beheerder
ik heb ongeveer hetzelfde meegemaakt als miss dreamin alleen is t mijn vader geweest die is overleden(heeft zelfmoord gepleegd)... is nu +-10
jaar geleden en ben er nu sinds een jaar achter dat ik t niet verwerkt heb(bij mij duurde t wat langer dan bij miss dreamin).. heb nu daar om psychotherapie..kan maar 1 advies geven en dat is:
praat erover.. zoveel je kan...
gecondoleerd en
heel heel veel sterkte....
 
Waarschuw beheerder
gecondoleerd ik heb het niet meegemaakt

sterkte (K)
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd.
Waarschuw beheerder
Inge,

Wil jou & je naasten heel veel sterkte wensen met dit enorme verlies!

:hug: Elise
Waarschuw beheerder
donateur
Ik sluit me volledig bij Elieffie aan !

Heel veel sterkte..:knuffel:
 
Waarschuw beheerder
Sterkte meissie!

(K)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik leef met je mee en ik hoop dat je het heel snel een plekje kunt geven in je leven :flower:
sterkte de komende tijd meis
Waarschuw beheerder
Inge ten eerste gecondeleerd :flower:

Ik heb zoiets met mijn opa meegemaakt, die leed al een jaar of 7 en heeft uiteindelijk euthenasie gepleegd. Maar geloof me als ik zeg dat je niet te snel weer aan het werk moet gaan (daardoor ga je het toch een beetje wegstoppen), want dan ga je werken, werken, werken, en werken en dan komt er straks een nog ergere klap!
Dat heb ik ook gedaan en ga er nu helemaal aan onderdoor.

Ik wens jou en je familie heel veel sterkte toe iig. (K)
 
Waarschuw beheerder
Moeder
Omdat jij de ader was waaruit wij groeiden
Omdat jij de bodem was waaruit wij bloeiden
Omdat jij wist wat ons kon deren
Zullen wij je altijd eren


Meis, wat erg.. :nee: Je hele leven staat op z'n kop. Je reageert wel heel sterk, maar blijf nou nog maar even thuis. Waarschijnlijk dringt het nu allemaal nog niet helemaal tot je door, maar komt de klap straks des harder. Take it one step at a time en verwerk het zoals het jou het beste lijkt. Gecondoleerd! :flower:
 
Waarschuw beheerder
Heel veel sterkte, doe rustig aan neem de tijd voor jezelf en je familie om het te verweken! :flower:
 
Waarschuw beheerder
Jeetje, wat erg voor jullie. Ik heb het zelf niet meegemaakt maar ik wens je heel veel moed en sterkte. Niet alleen de komende tijd maar op alle momenten dat je het er moeilijk mee hebt. Nu of over 10 jaar.

En goed dat je het zo open hier neerzet zeg.
Waarschuw beheerder
gecondoleerd en veel sterkte de komende tijd meiss :flower:
Waarschuw beheerder
heb het eind vorig jaar meegemaakt :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Gecondoleerd en heel veel sterkte :flower:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Gecondoleerd.

Grote verliezen laten zich moeilijk verwerken. Ik hoop dat al deze reacties hier jullie toch een steuntje geven, met het verwerken van dit grote verlies.

(f)
Waarschuw beheerder
donateur
Zonde meiske :knuffel:
Ik had er ook wel eens wat over gehoord,
en het is een groot verlies voor jullie.
Probeer met een glimlach aan haar te denken en aan de goede tijden met haar,
ik denk dat je haar op die manier ook het beste eert.
Als iemand van deze aarbodem verdwijnt zouden de meesten ook niet willen dat iedereen lang rouwig blijft er over.
Maar krop niets op, vertel alles er over aan wie je maar wilt wat je dwars zit, en waarom en hoeveel je haar mist,
opgekropte emoties komen namelijk altijd weer terug.


Heel veel succes met het verwerken van jullie verdriet :flower:
(k)
Waarschuw beheerder
donateur
Gecondoleerd, Inge.

Wens je heel veel sterkte de komende tijd(f).
 
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd meiss (f)
Waarschuw beheerder
Sterkte meid..
Zoiets wens je echt niemand :flower:
 
Waarschuw beheerder
Je moeder blijft je moeder,
zo eigen, zo vertrouwd.
Je wilt haar niet graag missen,
omdat je van haar houdt.
Maar eens komt de dag,
dat je haar moet laten gaan.
Je verstand zegt dat het goed is,
maar in je ogen blinkt een traan.


Die is mooi zeg....!

Veel sterkte Inge :flower:
Waarschuw beheerder
Dat gedichtje is inderdaad heel erg mooi en waar. Maar ik heb zoiets meegemaakt met mijn opa eigenlijk. Jah ligt wel iets verder weg maar had wel een sterke band met hem. Ik is hem wel heel erg, hij was de 16 precies 1 jaar geleden overleden. Maar diep van binnen ben ik ook blij dat hij niet meer hoeft te lijden.

Ik wens je veel sterkte!!! :knuffel:
 
Waarschuw beheerder
Niet van ouders nee, maar wel van grootouders. Ik moet zeggen dat het harder aankwam als het onverwachts was. Op de 1 of andere manier heb je er "vrede" mee als het afloopt na een slopende (ziekte)periode.

Erg veel sterkte ermee in ieder geval! (F) (F) (F)
 
Waarschuw beheerder
Ik lees het nu pas...ontzettend veel sterkte! (f) :C
Artiest {SHOWLIST artist 29366, 19985, 23871}
Waarschuw beheerder
gecondoleerd en sterkte :flower:
Waarschuw beheerder
Jeetje meiske...ik lees dit nu pas. Wist idd dat je moeder ziek was...

Zijn geen juiste woorden voor zulke dingen. Misschien dat het rouwproces wat eerder in gang is gezet omdat je al tijd hebt gehad om aan t idee te wennen...maar dat maakt de leegte en het gemis niet minder groot.

Neem je tijd en volg je eigen hart. Er is geen bindend advies voor zulke dingen, de een wil alleen maar huilen en de ander wil zo snel mogelijk weer aan de slag. Ik hoop dat jij hierin ook jouw manier vindt en datzelfde geldt voor alle nabestaanden.

Wil je heel veel sterkte en succes wensen vrouwtje...wou dat ik meer kon doen! :(

(k)(k)(k)
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd en veel sterkte in deze moeilijke tijd en de moeilijke momenten die daarna gaan komen..(f)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
sterkte ermee.
 
Waarschuw beheerder
Ik heb het niet meegemaakt maar sterkte iig (f)
 
Waarschuw beheerder
gecondoleerd en sterkte!

bijna een jaar geleden een van me beste vrienden verloren, ik denk dr nu nog veel aan en praten dr over helpt je echt!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Gecondoleerd en heel veel sterkte...

3 jaar geleden is de moeder van een vriendin van me overleden... veel erover praten en de mooie herinneringen koesteren heeft haar "geholpen" in het rouwproces.

Sterkte!
 
Waarschuw beheerder
Heel veel sterkte ermee meissie. Vader van mijn vriendin is ook jong overleden en zij zit er nog mee. Belangrijkste is dat je (na de rouw) er een plaatsje aan kunt gaan geven..

We zullen aan je denken..

(k)
Waarschuw beheerder
hey onwijs veel sterkte!!! een paar weken geleden zijn me oma en tante op 1 dag overleden dat was ook wel goed kut!, maar er over praten en goede herinneringen ophalen helpt, tenminste bij mij wel

veel sterkte
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hoi meissie
Ik weet precies hoe je je voelt mijn moeder heeft op 8 juni euthanasie gedaan omdat ze te ziek was om verder te kunnen leven...
ik heb ook al die gare stress met rouwkaarten(adressen) begrafenis(ondernemers) en bloemstukken en alles meegemaakt dus ik weet hoe je je voelt!!Niet dat dat je helpt maar toch...
Ik wil je heeeeel veel sterkte wensen en een dikke (K)