Partyflock
 
Forumonderwerp · 683544
Betreft: evenement: Strike One, zaterdag 5 juni 2004 om 12:00
Waarschuw beheerder
ben niet geweest maar open hem alvast wil weten hoe het was :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Ben ik dan de enige die al die rellen heb gezien (achterin) het was niet meer normaal!

Vooraan was het echt super tof vooral Michel de Heij en Marco V waren voor mij echt topers!

De zon deed ook af en toe lekker mee....me koppie heeft wel weer een kleurtje.
Werkzaam bij Louder
Artiest Antrum
Waarschuw beheerder
donateur
Maar goed, die spin was het centrale thema van het feest, en laat dat enorme decorstuk nu net van een vrachtwagen gedonderd zijn. Geen grapje. Het ding bleek niet meer te repareren, waardoor het podium uiteindelijk een nogal kale indruk maakte, en het thema van het feest maar moeilijk terug te halen was.

Bron. ID-T


Daarom was de spin er niet.
Waarschuw beheerder
donateur
Heb m'n koppie ook goed verbrand!

Komen trouwens weer steeds meer plaatjes boven die ik heb gehoord, ook wel een paar aparte er tussen die je nie zo 1-2-3 verwacht!

Marco V & Benjamin Bates - Bang Bang (met de sample van 'Nancy Sinatra - Bang Bang' uit Kill Bill!)

Jesselyn - Tonka (kwam behoorlijk tot z'n recht, want op dat moment stond 't geluid aardig hard!)

Cohen vs. Deluxe - Just Kick (Carl Cox Remix, gedraaid door gielen, nie verwacht! :))

Walt - Bring The Pain (Maakte ook effe indruk op me: I Bring You Joy, I Bring You Pain... geloof de Marcel Woods Remix)

The White Stripes - Seven Nation Army (De Chris Liebing bootleg als ik me niet vergis... Kreeg spontaan herinneringen aan afgelopen Love Parade door die plaat en de zon)

Kai D Smith & Marc Tall - Passive Resistance (Hoipolloi Mix, 2x gehoord en die plaat blijft zo fucking goed he!!! heerlijk!)

En zo nog een heel aantal platen zoals: Creamteam - Samurai, Alter Ego - Rocker, Mike H.E.A.R.T. - Sexmachine, Secret Cinema - Stadsgeraas, Airscape - Sosei

Als iemand nog meer weet... ik hoor 't graag,
vond de intro van Secret Cinema wel geslaagd... 'Jump Jump... Jump Jump' :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ow ja...

Marco V & Benjamin Bates - Bang Bang (met de sample van 'Nancy Sinatra - Bang Bang' uit Kill Bill!)


Alle info over deze plaat is welkom! (wordt ie gereleased... of blijft 't bij een bootleg etc...)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Blijft bootleg, no release
Waarschuw beheerder
Idd

Feest was leuk, heb me prima vermaakt. Met meer mensen was het gezelliger geweest, maar dat is puur persoonlijk natuurlijk. Heb ook één vechtpartij gezien, maar dat ging nergens over; die gozer was zo kort dat ie nog geen olifant raak had kunnen slaan.
Waarschuw beheerder
donateur
Muziek was lekker over het algemeen (y)

Maarre...de opkomst is denk ik zeer zeker tegengevallen...
Ik betwijfel of we nog een Strike Two krijgen !
 
Waarschuw beheerder
was egt super vet
nie egt mijn muziek maar toch zker een geslaagde dag:D:D
jammer van de mensen die gingen rellen op een gegeven moment, maarja niks aan te doen.

muziek:7(nie mijn soort, maar toch harder dan verwacht.)
dj's 8(vooral fausto draaie lkker shit)
show:9(egt mooi opgezet allemaal)

19juni naar DEFQON1, dat wordt pas egt knalle
Waarschuw beheerder
Er waren iets meer dan 12.000 man... nie slecht toch? Die 'rellen' waren gewoon vechtpartijtjes en die zien er altijd erg uit maar het viel erg mee.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
klopt wel ongeveer.... Een tweede Strike One... gaat wel komen hoor... s'nachts :)
.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
heb t best naar m'n zin gehad.
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb me echt goed vermaakt


Mooie sfeer en relax volk (Y) feestje
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vond het erg jammer dat ze veel aandacht hadden besteedt aan effecten die overdag zo weinig zichtbaar zijn! Die vlammenwerpers bij het podium, de honderden lichten, het vuurwerk... allemaal dingen die pas tot z'n recht komen wanneer het donker is! :(

Verder minpuntje dat er geen garderobe was! En als hij er wel was, wist het personeel grotendeels niet waar hij was, want ik heb hem niet gevonden....

Verder was er geloof ik alleen 'n toilet aan de overkant van waar de DJ stond... Die was wel erg groot, maar ze hadden beter meerdere kleinere toiletgroepen kunnen neerzetten verspreid over de hele locatie.

Eeten was idd wél 'n pluspunt! Conimex Wok-to-go was erg lekker! Al hadden ze van mij wel wat patatkramen minder neer mogen zetten, want er stonden er geloof ik 4 :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ey Jacq, ik heb die toiletten wel gezien, maar waren ook erugh goor hoor!! Toen ik op de achterste toilet zat, zag ik allemaal druppels langs me deur vallen. Stond er gewoon een goos tegen me deur te zeiken :bah: Lekker als net je tassie daar stond!! Enne ik was nog wel in de damestoilet!! :/
Waarschuw beheerder
donateur
Ey Jacq, ik heb die toiletten wel gezien, maar waren ook erugh goor hoor!! Toen ik op de achterste toilet zat, zag ik allemaal druppels langs me deur vallen. Stond er gewoon een goos tegen me deur te zeiken Lekker als net je tassie daar stond!! Enne ik was nog wel in de damestoilet!!



Dat is idd goor jah... en ik snap niet wat een man daar te zoeken heeft... en als ie dan toch heel nodig moet kan ie ook best ff mikken!

Wat ik dan ook weer stom vind is dat je bijna overal waar je komt vrouwen op het herentoilet ziet... alsof wij niet nodig naar de plee moeten :S
Waarschuw beheerder
donateur
Wat ik dan ook weer stom vind is dat je bijna overal waar je komt vrouwen op het herentoilet ziet... alsof wij niet nodig naar de plee moeten


meestal stukkie rustiger daar he...:)
Waarschuw beheerder
Top feest!!!!!:yes:
Heb het onwijs naar mijn zin gehad samen met mijn vriendinnetje...!
Maar uh...die toiletten...:bah::bah::bah:
UDC zal dit wel uitbesteden.....maar de leverancier van die pispalen lacht zich eigen helemaal suf.
- Hij zet ze neer. :)
- Zet er een stel scholieren bij tegen heel laag salaris
(heb ze alleen maar hun hand ook zien houden voor 0.50 cent p.p.>>>>>Dat moet echt veel geld bij elkaar zijn) :(
- Schoonmaken doen ze niet!!! HET WAS ECHT GOOR!!!!!(heb wel een paar marsmannetjes zien lopen in witte pakjes, maar dat waren er niet veel) Tel uit je winst!!!!! :devil:
- En ze halen ze weer weg...!!! B)

Ik denk, en dan overdrijf ik niet of nauwelijks....dat de WC leverancier degene is die het beste heeft verdiend aan dit feest.
Commercieel gezien best wel goed van die leverancier.
Maar UDC denk de volgende keer......wij zijn degene die juist daar moeten pissen. thks :)
Waarschuw beheerder
heeft iemand al ergens pics staan?
Waarschuw beheerder
was best leuk (y)
 
Waarschuw beheerder
Op zich wel een aardig feestje.

Kwam binnen toen johan gielen aan het draaien was, en was nog erg rustig op dat moment. Gelukkig liep het later wel wat voller. Maar helaas kwam het publiek niet echt los. En er hing een agressieve sfeer:-( Rotterdam en feesten, tja blijkbaar geen goede combinatie.

Mijn mening over 'wat ik gehoord heb:
Gielen was wel aardig
Fausto is een koekebakker, vergat af en toe zn bass aan te zetten :-S. Echt gestoord aan die kerel.
Michel de heij draaide helaas niet zo goed als tijdens cox. Maar was geen drama.
Armin van buuren, top! draaide aardig stevige trance voor zijn doen.
Marco V, als altijd lekker. Maar echt verrassen doet hij mij niet.
Secret Cinema de held van de dag vind ik. Jump Jump, geweldige intro en tot aan het einde toe heerlijk.
Sven vath was ook goed bezig, af en toe wel wat sloompjes.

De show was wel leuk, jammer dat er af en toe technisch wat mis ging. En ik vond dat dat enorme podium wel wat beter gebruikt had kunnen worden. Op het laatst wel genoten van de lichtshow tijdens vath. Geluid was wel lekker. Alleen beetje een echo.

En wie was dat debiele mens die in die toren klom...waus.
Waarschuw beheerder
Vond het echt een topfeest..!!!

Stond voorin en daar was het echt gezellig..!! nix geen agressieve mensen.. :-)

alleen als je naar achter liep werd het naar mijn idee iets minder gezellig.. en in de plee liepen wat mensen 'feyenoord liederen' te zingen..maar ja dat kan je verwachten in de kuip.. heb me d'r niet echt aan gestoord.

Vond alle dj's wel lekker draaien.. vooral michel de hey en Sven Vath..

Het podium zag er top uit.. jammer van die spin

De vele snippers en vlammenwerpers vond ik echt super..en ook de lasershow aan het eind was goed...

Ben benieuwd of ze het volgend jaar weer gaan geven
Waarschuw beheerder
Heel erg leuk feest was dit. De special effects waren onwijs heftig gedaan zeker als je bedenkt dat die overdag moesten zijn. UDC heeft alles eruit gehaald wat eruit te halen viel in ieder geval! Volgend jaar weer denk ik......?? Ik ben er dan in ieder geval.
Waarschuw beheerder
Hebben jullie trouwens dat verslag van Strike One op id-t.com gelezen..??

Beetje jammer van id&t..!! vooral omdat die kerel niet eens het halve feest is geweest..

en over de combinatie van trance en techno... kom op.. hun combineren techno en hardstyle (sensation black).. dat slaat al helemaal nergens op..!

:no:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik vond het een goed feest! (y)
goede muziek, mooie show, geen rijen voor de plee en mooi weer wat wil je nog meer??

heb trouwens niets gezien van de vechtpartij, wanneer en waar was ie?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het niet eens zo'n negatief stukje op ID&T...
Waarschuw beheerder
:-p hmm dan heb ik waarschijnlijk alleen de negatieve dingen eruit gehaald.. :-p

maarre als je het vergelijkt met bijvoorbeeld hun verslag van hun 'eigen' pleasuredome' vind ik toch wel dat ze er erg gekleurd opstaan
Waarschuw beheerder
donateur
Maar er is ook niemand die van ID&T objectiviteit verwacht :)
 
Waarschuw beheerder
Muziek vond ik ’s middags een beetje te trancey. :s Werd ’s avonds wat beter met Techno….

Maar de sfeer was toppie! (y)
 
Waarschuw beheerder
sfeer, welke sfeer?>
Waarschuw beheerder
ik hoorde dat er en vechtpartij is geweest,,, niet gezien wel een mallot die aan het eind vooraan mensen zomaar en klap uitdeelde en een geflipte vriendin die hem probeerde tegen te houden..
verder een vet feest want ruzies heb je toch wel overal..
Waarschuw beheerder
Ik was bijna dat gevoel alweer vergeten, Dat gevoel van saamhorigheid met vrienden lekker uit je dak gaan op een geweldig festival. Ik zit er weer helemaal in dankzij UDC. Let the party begin, want ik ben er helemaal klaar voor deze zomer!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Nou ik had er in t begin ook nog een hard hoofd in,na alle negatieve berichten... Maar moet zeggen dat ik t echt zwaar naar mn zin heb gehad!!

Heb zelf ook geen vechtpartij gezien gelukkig!!
De sfeer was goed, de muziek was goed en zelfs t weer was nog goed!!

Nou wat wil je nou nog meer!! Echt een perfect feest om de zomer mee te beginnen !
:respect:UDC:respect:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kon niet :(

Moest werken. Volgend jaar beter :yes:
Waarschuw beheerder
ik vond het echt een super feest, ben lekker uit me panty gegaan alleen een beetje jammer dat ze achterin begonnen te vechten.

De wc's buiten het stadion waren echt SUPER GOOOOOOOOR stonden gewoon kerels in de wastafels te zeiken (en natuurlijk er overheen, mannen wanneer leren jullie nou eens mikken???!!!
 
Waarschuw beheerder
Ik vond het ook een vetfeest hoor!
Lekker staan te knallen met gezellige mensen om mij heen! Knipperde 2x met mijn ogen en het was al 23.00 uur dus volgende X mag het van mij nog even doorgaan.
Waarschuw beheerder
Het was tog wel een leuk feestje geworden.

Kwas gelukkig in de VIP toen de trance dj's draaiden. Daar was het wel heel lekker te doen :mixje:

Benny en Miss Monica (Y) draaiden helemaal geweldig !! Tog jammer dat zij niet op de mainstage draaiden.

Michel en Secret vond ik wel meevallen.

Sven die weet wel hoe die een feest moet afsluiten, en dat heb die ook gedaan.

al met al....wel een OK feestje. . . .
Waarschuw beheerder
Ach, ik probeer redelijk objectief te zijn hoor in mijn reports. Het maakt mij persoonlijk geen donder uit of UDC, ID&T of B2S een feest organiseert, ik hoop voor iedereen dat het een succes wordt. Dance Valley is nog steeds een van mijn favoriete feesten, ook al is het UDC. Misschien dat het later op de avond beter werd, maar dat heb ik ook eerlijk geschreven. Volgens mij is het zeker geen negatief verhaal.
Waarschuw beheerder
donateur
Was idd een heel leuk feestje en gezellig
tenminste vooraan.
Ik weet alleen na dit feest dat ik dus
overdag maar geen "opvallende kleding"
meer moet aantrekken :S Ik weet ook heus wel
dat ik niet meer bij de jongere generatie hoor
maar wil dat nu meteen zeggen dat ik me maar moet verstoppen of zo??
Ik heb me zwaar geirriteerd aan die "starende"
mensen.Dat de mensen naar me kijken en wijzen
dat ben ik wel gewend neem ik ook op de koop
toe maar dit was echt te erg.
Moet ik dan maar helmaal in t zwart gaan zodat
ik nog minder op val??Dat doe ik trouwens al
heel vaak, maar ik dacht dat op zo'n feest
als Strike One zwart met fluor geel geen kwaad zou kunnen. Nou mooi niet dus!Mag iemand die ouder is en heel veel en graag :P naar grote
feesten gaat dan geen partykleding dragen?
Of alleen maar op de binnen(nacht)feesten want
daar heb ik in ieder geval nog nooit zoveel starende mensen gezien.
Zal mij benieuwen wat jullie hiervan vinden
Waarschuw beheerder
Heb je geen foto's van jezelf dan?
Waarschuw beheerder
bassmom trek lekker an wat jezelf wilt! :yes:
nix van starende mensne aantrekken ook al is het irri..
ja op strike one waren volgens mij ook veel mensen die nooit eerder naar een feest zijn geweest en dan krijg je beetje het "toeristen" effect...
Waarschuw beheerder
donateur
2 switch
Heb je geen foto's van jezelf dan?


Bij mn profiel misschien onder eigen inbreng??:D

2 JoJo26
"toeristen" effect


Ja dat kan wel kloppen ivm al die GRATIS
kaartjes en bedankt voor je reactie
Lief :hug:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik vind het juist leuk dat mensen de moeite nemen om iets aparts aan te trekken! (Y)

Goed feest trouwens he?

(kusje2)
Waarschuw beheerder
donateur
ik dacht dat op zo'n feest
als Strike One zwart met fluor geel geen kwaad zou kunnen


Ik had zwart met fluor oranje aan, heb ook last gehad van die
"toeristen"


, maar ik heb echt schijt!

On Topic:
Vond de muziek wel leuk, maar niet lang dansbaar (komt ook wel omdat het mijn smaak niet echt is)
Lokatie is natuurlijk toppie, heb gewoon in mijn eigen vakkie kunnen zitten :P
Geluid was goed, overal goed hoorbaar\
Maar de sfeer was echt ver te zoeken!! Zal inderdaad wel aan die toeristen hebben gelegen!

Heb het toch nog 7 uur vol gehouden, hahahaha
Waarschuw beheerder
donateur
Ik had een pornstar shirt aan en iedereen moest er ff aanzitten :/
Waarschuw beheerder
weet iemand of er al foto's ergens online staan? Zie ze alleen op vodavone maar nergens anders.
 
Waarschuw beheerder
http://dancelinx.com
http://technolusion.com
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
op drinkenendansen.nl staan/komen ook foto's van strike one
(van partypeople)


Ik miste trouwens wel de spin (van de reklame)
Waarschuw beheerder
ja die spin was onderweg gesneuveld..kun je op id&T lezen..

ook foto's op partyshots.nl
en www..inflydo.nl
Waarschuw beheerder
donateur
op deze sites komen ook nog foto's:

http://www.dancegids.nl

en

http://www.dancevenue.nl
Waarschuw beheerder
Op mij komt het verslag arrogant over. Alsof het een onprofessioneel feestje was dat 'het' niet te pakken had. nouw mooi mis dan!