Mijne was Innercity 2003. Was uit nieuwsgierigheid gegaan (je moet alles 1 keer geprobeerd hebben he) maar wat een kutfeest zeg. Daar ga ik echt nooit meer naartoe al kreeg ik geld toe. Het was me veels te druk in de zalen, je had niet eens ruimte om te
hellraiser was kut omdat t te rustig was (was niet uitverkocht).agressieve sfeer, k had de pbh hallen groter verwacht en geluid was zwaar kut terwijl ze zeiden dat ze een vernieuwd geluid systeem hadden
Op de een of andere manier kon ik niet loskomen in die tent..
miss bridge 2 juni 2004 18:37
donateur! 2 fast4 trance v.s 2HARD4U in zuidbroek
waarom?
donateur
BLADERUNNER!!!!!!!!!!!!
martinicomplex groningen
97 ofzo
eerste feest voor 10.000 man
kwamen er 13.000 met bussen vanuit heel nederland
leuk bedacht maar zorg er dan niet voor dat iedereen TEGELIJK aan komt
ooit rond de 10.000 man tegelijk gezien???
CHAOS!!! telkens het hek ff open om 20 man ofzo tegelijk door te laten gaan
mensen stonden 3 uur en langer in de rij
duwen trekken vechtpartijen
politie deed niks
en was je eenmaal binnen kon je niet meer lopen
zalen werden dicht gegooid zat je erin kon je er niet meer uit
dus als je op de trappen zat,jammer helaas
grootste kutfeest allertijden!
High Quality in de melkweg...wat een feest, hier wil ik echt niet meer aan herinnerd worden
maar gelukkig werd t de dag erna ff dubbel en dwars goed gemaakt HR
donateur
2 PLOF omdat die locayie gewoon k*t is..
er waren allemaal van die net/niet gabbers,
geen chill
geen sigaretten
de lampen gingen steeds aan
geluid viel weg
moet ik nog ff doorgaan
donateur
locatie bedoel ik
Decibel Outdoor!! kwam door het weer, aan het einde moest iedereen door een heel smal gangpad en het vervoer was KUT!! voor de rest wast wel leuk feest
Trip II Dreamland 2 · Back to erotic city wat een kutfeest zeg alleen maar knokkerij tussen wazi's en molukkers!
Afgelopen Qlimax..
kutsfeer, veel te druk, elke keer als je effe lekker stond te stampen moesten er weer 20 man langs, achterin de zaal hoorde je nix, hmja.. gewoon bagger
Trance Energy... JAREN terug. Gasten achter de bar waren nog verder heen as het publiek zelf. Zeiken om je drinken te krijgen en Trance Energy is gewoon ruk. Wou naar Impulz, mahja iedereen had al een kaartje voor TE.
Dat gaat na zaterdag voor een aantal mensen anders worden. D'r heb weer eoa simpele ziel bedacht dat er nog maar eens een "vroegah was alles beitah" feesie te doen.
In Zoetermeer nogwel... De kleine kut zaal van het PWA zooitje.
Hebben ze weer een aantal ouwe vergane DJ van stal gehaald en zetten ze de ouwe plaatjes weer eens op. Heb 't allemaal al meegemaakt en weet dat wat je ook doet vroegah was vroagah en dat zal never nooit meahr terug komen.
T' ergste is nog dat ik een verjaardag daar in de buurt heb en die malloten daar nog wel FF willen kijken ook. sonde vamme poen!