Misschien verstandiger om eerst je problemen nuchter aan te pakken en evt hulp hierbij in te schakelen.
Maar ayahuasca is ook wel erg heftig eigenlijk. Als je nog nooit getript hebt, zijn paddo's wellicht een betere kennismaking.
Maar ja, het is ook maar wat je wilt en zo. Als je het echt 'therapeutisch' wilt gebriken, kun je je daar op instellen.
daar ben ik de aflgelopen weken al mee bezig
ik weet me eigenlijk alleen momenteel geen raad meer
uit het raam springen
enige oplossing
niet heel verstandig
ik weet het
ik zoek al een aantal maanden elke keer naar een uitweg
maar die uitwegen zijn eigenlijk heel kansloos
zal toch eraan moeten gaan geloven om naar het leger des heils te gaan
zonder werk en andere manier van inkomen
is overleven heel moeilijk, en na lange tijd kom je enkel dieper in het dal, waar ik juist uit moet.
LSD als oplossing zien is
met alle respect voor jou situatie
verstand gebruiken.
Maak gebruik van de hulp die je geboden kan worden...
Ik zie het ook niet als oplossing, maar dacht meer aan een tijdelijke uitweg.
maar als ik terug lees wat ik nu aan het typen ben
dan is een tijdelijke uitweg zoeken niet slim en verstandig
maar is het enkel, Uitstel van Executie
ja,, dat wil ik ook maar al te graag.
ik had al heel heel heel lang geleden
moeten accepteren dat ik geen andere keus had
morgen vroeg eruit, en weer verder op pad, en zoeken naar de juiste weg (pad)
gebruiken niet meer doen. en die verleiding kan ik weerstaan
LSD is ook absoluut geen uitweg. In deze situatie is de kans heel groot dat de LSD je even flink met je neus in de feiten drukt. Heel erg confronterend.
LSD moet je echt alleen doen wanneer je goed in je vel zit.
Ja en nee. Zeker ja als je een aangename, recreationele trip wil hebben. Als je iets hebt waar je mee vast zit kan je ook LSD pakken. De trip is sowieso harder en intenser dan en het kan zijn dat je op momenten even bad gaat. Maar de trips met moeilijke stukjes erin, en mijn enige 100% bad trip zijn veel leerzamer dan de recreationele trips.
Maar de trips met moeilijke stukjes erin, en mijn enige 100% bad trip zijn veel leerzamer dan de recreationele trips.
Hoffman bicycle day met opschrift 2000
Ga er zelf volgende week 1 weg brengen en zal uitslag wel posten.
Die altijd laten testen, way too many batches van wat voor Bicycle Day zegel dan ook.
Ben benieuwd of er uberhaupt lsd op zit.
Helaas kan mijn dealer nu alleen aan zegels van 120 mics komen en vraagt er 8 euro voor. Vind het nogal overpriced
Ja zou niet meer dan 5 euro moeten kosten en zelfs dat is al aan de hoge kant voor LSD maar aan de andere wat is 8 euro voor een trip van zeker 8 uur?
Voor 8 euro kan je niet naar de Efteling
Maar dus wel 8 uur in de droomvlucht ;]
Heb weer eens zin in een LSD trip! Helaas kan mijn dealer nu alleen aan zegels van 120 mics komen en vraagt er 8 euro voor. Vind het nogal overpriced
Is LSD niet heel schaars en wat al gezegd wordt, het moet maar echt LSD zijn en niks anders..?! Dus dan mag je allang blij zijn als het de echte is, toch?
Beter wat betalen wat echt en goed is dan genept worden en dood gaan aan zooi
vorige week heb ik een zegeltje genomen, was total geen lsd! was wel verkocht als lsd je kent het wel bla bla verhalen. nou bleek het nBome te zijn. iemand hier ook ervaringen mee?? en lijkt het nou zo of zijn LSD zegels gewoon steeds moeilijker te verkrijgen?
Pff. Na 3 weken wachten testcentrum gebeld. Zijn ze het pakketje met mijn zegel kwijt geraakt op weg naar het lab. Kan ik weer terug en weer een maand wachten. Behoorlijk waardeloos dit.
Ja is waardeloos, maar iets nemen zonder dat ik weet wat het is, is geen optie.
Helemaal met al die tegenwoordig met zegeltjes 'nbome' varianten enz.
66 ug, geen hoge dosering, maar schoon! 2 in 't bekkie en laat de dag maar komen
Heb ook weer zin in een trip, al is die vorige niet zo gek lang geleden haha.
Iemand van jullie ervaring met (een lage dosis) LSD op feesten? Denk dat het niet voor mij is weggelegd aangezien ik er niet van hou om mensen om me heen te hebben als ik trip, maar ben wel eens benieuwd naar jullie ervaringen. Doen jullie het wel eens en zo ja, hoeveel pakken jullie dan?
Pff. Na 3 weken wachten testcentrum gebeld. Zijn ze het pakketje met mijn zegel kwijt geraakt op weg naar het lab. Kan ik weer terug en weer een maand wachten. Behoorlijk waardeloos dit.
Nu vorige week een zegel weg gebracht. Gisteren gebeld hebben ze hem wel getest of er lsd inzat, maar niet helemaal geanalyseerd.
Zegt de vrouw van het testcentrum als je volgende week dan nog een keer kom dan schrijven we erop dat hij echt getest moet worden, omdat je de zegel voor de tweede keer brengt.
Ben dus 3 zegels en €40 benzine armer voordat ik een uitslag heb
Nu vorige week een zegel weg gebracht. Gisteren gebeld hebben ze hem wel getest of er lsd inzat, maar niet helemaal geanalyseerd.
Zegt de vrouw van het testcentrum als je volgende week dan nog een keer kom dan schrijven we erop dat hij echt getest moet worden, omdat je de zegel voor de tweede keer brengt.
Ben dus 3 zegels en €40 benzine armer voordat ik een uitslag heb
maar dan stuur je er nog 1 voor analyse en dan analyseren ze hem niet helemaal. Pff ben bijna 3 maanden verder voor ik een uitslag heb.