Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
hoe die percentage zo kwamen, dus 45% en 31%
bij het verdampen blijft er
ok, en nu?
Nu moeten wij aanvoelen wat er uit de analyse van zijn speed gaat komen
Uit mijn berekening blijkt dat inderdaad geen 73% speed is gebruikt..
er is namelijk een vervuiling van 15mg in zijn sample die geen onderdeel is van de amfetamine of cafeïne.
verder probeer ik hiermee alleen uit te leggen waar de percentages vandaan komen
Zoals ik zei; het is onnodig hier verder aan te rekenen.
En wat als je het percentage niet gaat afronden naar beneden en je berekening doet met het maximale percentage voor amfetamine-sulfaat van 73,93% in plaats van de 73% die jij hebt gebruikt.
Het resultaat: 45% amf, 31% caff en de rest bestaat uit andere stoffen en bijproducten. De getallen wekte bij mij wat verwarring op. Ik stelde de vraag waarom de uitkomst opgeteld hoger uitkomt dan de 73% die max haalbaar is.
Ondertussen vraag ik me wel af waarom er eigenlijk wel altijd 73% gegeven wordt als maximaal percentage aangezien dit dus eigenlijk inderdaad 74% zou moeten zijn..
kent er iemand miauw miauw? en al iemand eens gedaan dit?
Dit past meer in dit topic: https://partyflock.nl/topic/1129967:Het-grote-Designer-drugs-and-Research-chemicals-Topic#bottom
Nog nooit gedaan, maar er ligt een mooie pure brok op me te wachten, en ik heb er zin in
Van 't weekend een sample'tje gehad en deze ruikt me toch naar Granny Smith appelen, die echte groene appels, nu snap ik wat men met appeltjespep bedoelde
Zal 'm van de week laten testen en eens zien wat er naar verdampen overblijft.
Tabbee!
kent er iemand miauw miauw? en al iemand eens gedaan dit?
73.79% volgens mij.. (*sorry je hebt wel gelijk met die 73.93%,
ndertussen vraag ik me wel af waarom er eigenlijk wel altijd 73% gegeven wordt als maximaal percentage aangezien dit dus eigenlijk inderdaad 74% zou moeten zijn..
wellicht omdat in de praktijk nog nooit een percentage boven 73% afgerond is gehaald?
Het getal van een max van afgerond 73%
Ligt eraan tot hoeveel decimalen je de atoommassas neemt in de berekening
k stel voor dat we hier gewoon die 73 blijven hanteren aangezien het testcentrum dat ook doet en het in de praktijk toch niks uitmaakt
Ik ookEn 1% is ook verder echt niet boeiend voor een drug die bijna niemand nauwkeurig doseert (snuiven en niet wegen is nou niet bepaald nauwkeurig doseren te noemen)
ik ruikte dit compaktuna!!! was ook plakkerig
Wat is compaktuna..?
Die ik van mn huidige leverancier krijg is ook plakkerig en ruikt n beetje weeïg zoet, tot nu toe als laagste testuitslag 55% gehad, maar dat wil natuurlijk niks zeggen over wat jij gekregen kan hebben!
iv is per definitie 100%.
hier in belgie kan ik niet testen en is echt kut
herkristaliseren zal moeilijk gaan denk ik. ik heb met een maat samen geproefd en zegt ook van die wel werkt.maar je merkt niet veel percentage inzit.opzich als je ziet zou je direct denken wow die zal goed zijn.maar verkeerd gedacht.ik ga er morgen een foto van nemen en kan je zien.
hij vertelde over dat de pep altijd in kristal kwam uit portugal
Waarom zou je van pep kristal willen maken? Ik sprak laatst met de lokale krantjesman die altijd bij de albert heijn staat, hij vertelde over dat de pep altijd in kristal kwam uit portugal (waar hij ook vandaan komt). Ik dacht goed, lul jij maar verderik weet niet beter dat pep altijd pasta/poeder is.
omdat sulfaat is is het altijd 'kristal', pasta is dus ook gewoon 'kristal' als jet droogt. en met kristal bedoel ik een zout. en hcl is meestal het zout vd meth (en coke)
met de speed van hier veronderstel ik dat er nog steeds benzedrine bedoeld word ? anders shoot me
![[img width=300 height=282]http://www.geneeskrachtigestenen.nl/contents/media/arkansas-kristal-ex.jpg[/img]](http://www.geneeskrachtigestenen.nl/contents/media/arkansas-kristal-ex.jpg)
Echt een kristal zoals dit
kristallijn poeder, je weet wel hoe t er uit ziet
Van pep nog nooit gezien... Dus neemaar ik snap het nut ook niet helemaal, wat is hiermee het verschil met pep die je wast met aceton?
Van pep nog nooit gezien... Dus neemaar ik snap het nut ook niet helemaal, wat is hiermee het verschil met pep die je wast met aceton?
als je het dus langzaam laat afkoelen dwing je dus steeds meer speed uit de oplossing die dan terug kristalliseerd,
neen bedoel zoals deze meth kristallen labo in mexico
Uitspraak van 2Weak op zaterdag 13 december 2014 om 09:48:als je het dus langzaam laat afkoelen dwing je dus steeds meer speed uit de oplossing die dan terug kristalliseerd,
Als je dit doet met amfetamine.so4 krijg je er ook weer so4 kristallen uit
Uitspraak van 2Weak op zaterdag 13 december 2014 om 09:48:neen bedoel zoals deze meth kristallen labo in mexico
Bedoel je dus amfetamine.hcl? Want dat is hygroscopisch.
Klinkt als dealerpraat en versneden spul?
klonk zo ook bij mij. maar uitzicht nog in zakje is wel "raar" ziet er nog uit als pasta maar is hard en (bijna)perfect droog als je het eruit haalt.
Iemand idee wat gevriesdroogde speed is ? brand wel pakken minder hard maar had er nog nooit van gehoord. over kwaliteit kan ik nog niks zeggen.
Dit blijf ik dus raar vinden, want mijn 72% kan flink branden!