Partyflock
 
Forumonderwerp · 1135997
MCLAREN MP4-12 "SGP EDITION" IN AANTOCHT: Hoewel zowat alle autobladen- en websites de laatste dagen vooral spreken over de opvolger van de McLaren F1 toont McLaren op de Grote Prijs Formule 1 van Singapore (dit weekend) een tweede nieuw model.

Het gaat hierbij over een gelimiteerde versie van de MP4-12C "SGP Edition" waarvan slechts 3 exemplaren worden gebouwd door McLaren Special Operations (MSO), dezelfde divisie die verantwoordelijk was voor het ontwerp van de unieke X-1 supercar.

Kostprijs: een slordige 1,05 miljoen USD (€800.000/stuk)!



Bron:

http://www.autowereld.be/2012/09/20/mclaren-mp4-12c-sgp-edition-2012/
Dus dan moe je een oplegger hebben, en kan je alleen met deze wagen ff op circuit rijden als je het voor een dag kan afhuren.
Voor de rest staat die wagen in je sterk beveiligde garage box en that's it.

Ik vind'm echt vet, aangezien de prijs en zeldzaamheid zou ik er nog ni mee durven rijden denk ik :D

Edit:

Tenzij je in Dubai woont, daar hebbe ze toch ergens dicht tegen de woestijn vlakke banen waar die rijke olie-sjeiks met hun sportkar rijden // testen // pronken.
laatste aanpassing
Uitspraak van DanM op maandag 19 november 2012 om 21:33:
Wel dik 600 PK uit een 3.8 liter V8 Biturboblokje....


sjah... ach... maar iedereen heeft de Porsche Dauer 962 LM vergeten... terwijl het toch echt wel een heuse tegenstander is van de Veyron... & dat voor een auto uit 1993..
En weet maar liefst 730 pk uit een 3 liter 6 cilinder boxer motor, uiteraard met 2 turbo's...



Artiest DanM
Uitspraak van Frisko in den D=co op dinsdag 20 november 2012 om 21:25:
Porsche Dauer 962 LM


Endurance wagen ;p erg vet, vergelijkbaar met de LMP-series van tegenwoordig :respect:

Uitspraak van Daffy Fuck op dinsdag 20 november 2012 om 05:07:
en kan je alleen met deze wagen ff op circuit rijden als je het voor een dag kan afhuren.


Ik woon hier vrij dicht bij CPZ, Circuitpark Zandvoort, en daar heb je vrij vaak zogenaamde trackdays....:yes: of gewoon vrij rijden, of met de club, meerdere dagen in de week, zomers ook in de avond :)
Uitspraak van DanM op dinsdag 20 november 2012 om 21:36:
Ik woon hier vrij dicht bij CPZ, Circuitpark Zandvoort, en daar heb je vrij vaak zogenaamde trackdays....:yes: of gewoon vrij rijden, of met de club, meerdere dagen in de week, zomers ook in de avond


Mijn zus doet dat met de motto, die gaan met paar mensen voor een dag circuit van Zolder afhuren, en dan kan je heel de dag rijden met of zonder instructor.
Ja heb je hier ook, of je hebt 'vrij-rijden', dan mag je 10 minuten ofzo 'racen'....gaat veel mis, heb al een aantal dikke bakken het grind in zien gaan en erger omdat zo'n broekie niet kan omgaan met al die power :lol: M5 van pappa mee, hele rechterkant aan stront :facepalm:
Bij ons is dat heel streng, je mag niet racen of je moet x aantal uur praktijk op het circuit gekregen hebben door een instructor of piloot.
Eens je dat achter de rug hebt, mag je op eigen risico race of de kracht uit je wagen halen.
Hier is alles mogelijk, hetzij met grenzen....motoren willen ze niet meer vanwege een aantal zwaargewonden en zelfs een dode een paar jaar terug, met de auto is vrijwel alles geoorloofd, je betaald geloof ik 25 euro, mag je 10 minuten rijden [ das als je snel bent 4 rondjes geloof ik :p ] en daar zit echt vanalles tussen, van streetlegal tot niet-legal [ wel gekeurt op locatie, eis! ] en je moet een helm dragen.
Ook heb je speciale dagen dat je met een 'pacecar' mag rijden, erachter dan...:P veel te doen op ||CPZ|| van driftcourses in Camaro's of Charger's tot echte race experiences in Lambo's, GT3's en Astons..... [ dé race-uitvoering :respect: ]
Das wel vet ... lambo eigenaars die kome circuit rijden :D
Alleen al ff kijken is het waard denk ik ... maar zelf rijden (met de nodige kennis en ervaring) is wel leuker denk ik :p
Joh, ik zat daar hele dagen in de duinen te genieten van vanalles :lol:
Je hebt een onwijs groot stuk asfalt wat gewoon openbaar toegankelijk is, wij gingen daar de CRX aftrappen :lol: vrijwel alles binnen het tarmac achter oa de pits is daar asfalt :p
Gewoon met 180 over de Parking blazen daaro :lol: handrem aantrekken en wel 10x rond.....wel vaak weggestuurt door de beheerder, maar op den duur kende hij ons...
Kwam ook vaak een kamper met een hele grote oude Buick Riviera, ding was wel 7 meter lang ofzo, coupe, met een belachelijk grote motor erin.....kwam ie, ging de koffer open, 4 banden aan de kant en dan ging hij gewoon donuts draaien tot zijn banden klapten :lol: elke week weer :p later stond hij met zijn vrienden ook op DoDare met een een of andere Nascar racer waar je mee kon meerijden :lol:

Uitspraak van Daffy Fuck op dinsdag 20 november 2012 om 22:24:
lambo eigenaars die kome circuit rijden :D


Je kan daar via Race-experience gewoon een dag boeken en dan rijdt je zelf met die dikke bakken :D kost iets van 700 euro ofzo....:p
Uitspraak van DanM op dinsdag 20 november 2012 om 22:32:
kost iets van 700 euro ofzo....


"iets" :lol: ......... :devil:
Uitspraak van DanM op dinsdag 20 november 2012 om 22:34:
Op Zolder kan je dit/zoiets ook boeken zag ik :)


Ben er echt niet zo mee bezig, maar men zus wel ...
Ik wil wel eens met me Opel Corse 1.3 CDTI 70pk beetje raceng :[
Uitspraak van Daffy Fuck op dinsdag 20 november 2012 om 22:38:
"iets" :lol: ......... :devil:


Zat er ongeveer 10% naast :lol:
Dan nog ... veel geld om ff te rijden in zo'n wagen ...
Maar ik denk, als je zo eens kan of mag mee rijden of zelf mee rijden, das een leuke ervaring of zoiets blijft je toch bij :D
Is een VIP-dag...;p volledig verzorgd....en erg leuk...;p
Met de nodige VIP-CAR-GIRLS (denk ik toch) :kwijl:
Dat was met de A1-GP wel altijd zo, de meest geile pitschickies liepen daar toen rond, manmanman...:|
Jep, abnormaal soms :kwijl:
 


tumtumtum
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 november 2012 om 16:36:
tumtumtum


Die reporter langs rechts heeft echt een zuursmoel, ookal lacht ie :vaag:
 
Zeiksnor
Hoe snel kan je met een Ferrari F12 Berlinetta op de snelweg? (video)

Het antwoord is: zeer snel. Onverantwoord snel eigenlijk.

Die opvolger van de 599, dat is geen auto voor watjes en het zal daarom zijn dat ook Tom Boonen er helemaal weg van is.

Een V12 met een inhoud van 6.3 liter laat 740 woeste paarden op de achterwielen los. De wagen heeft ook nog eens een fenomenaal koppel van 690 Nm, waarmee de bolide van 0 naar 100 flitst in slechts 3.1 seconde. Naar de 200 heeft hij nog geen 9 seconden nodig en 300, dat kan je zelf in de video onder zien.

Novitec Rosso, een Duits tuninghuis, wil een F12berlinetta in de kleur Giallo Modena aanpakken waardoor hij nog meer vermogen zal krijgen. Maar vooraleer ze dat doen, willen ze weten hoe zo’n ‘standaardje’ zich nu eigenlijk op de openbare weg gedraagt.

Dus trok een piloot van de firma naar de dichtstbijzijnde Autobahn om een ritje te maken. In het eerste deel van de video wordt de camera op het dashboard geplaatst, zodat je even kan meekijken hoe snel de wagen aan de 340 zit. Op het einde kan je zien hoe hij voorbijflitst…



Bron: http://www.youtube.com/watch?v=IB7OjPWrzX0!

Gadver, bij 300km/h gaat ie nog eens van 6de naar 7de :x
Geweldig!
laatste aanpassing
Uitspraak van Daffy Fuck op donderdag 20 september 2012 om 17:51:
MCLAREN MP4-12 "SGP EDITION" IN AANTOCHT:


Vette bak
laatste aanpassing
Uitspraak van Daffy Fuck op dinsdag 27 november 2012 om 00:39:
Gadver, bij 300km/h gaat ie nog eens van 6de naar 7de :x
Geweldig!


:lol: ziek he.....
Collega van mij heeft een Hyabusa, die heeft ook een 7-bak, en naar het schijnt zijn er vrij weinig mensen die hem daadwerkelijk in het 7e verzetje durven te gooien....;)
6de ... dan zit je al aan een kicke snelheid en dan nog ff schakelen :dood:
Waanzinnig gek gewoon :rot:
 
Zo'n juke R beukt als de ziekte hoor,... Gtr blok + drivetrain :honger:
Abnormaal dit ... wist wel dat ze golf 1 opvoeren tot 500 // 600 // 700 pk, maar zo'n Juke ultra lelijk ding en dan nog een racert ook :rot:
Dit slaat alles !
 
Uitspraak van Daffy Fuck op zaterdag 1 december 2012 om 00:34:
maar zo'n Juke ultra lelijk ding en dan nog een racert ook :rot:


Dat is door Nissan zelf gedaan eh....
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 december 2012 om 00:24:
Zo'n juke R beukt als de ziekte hoor,... Gtr blok + drivetrain :honger:


Geluid van de Benz trekt mij meer...:p
Uitspraak van DanM op zaterdag 1 december 2012 om 15:23:
Geluid van de Benz trekt mij meer...:p


Toch hoor je meer de Juke dan de Benz B)
Uitspraak van Daffy Fuck op zaterdag 1 december 2012 om 16:09:
Toch hoor je meer de Juke dan de Benz B)


Luister maar goed, als de duke voorbij is komt de Benz, de 5.5L twinturbo 8 cilinder klinkt toch wat agressiever dan de 3.8 twinturbo 6 cilinder.....:P dat uitlaatgeluid van de Benz is zo...geil...:p vooral op toeren.....
Vergeet ook niet dat de Benz stock is en de Duke niet :p
 
Uitspraak van DanM op zaterdag 1 december 2012 om 15:23:
Geluid van de Benz trekt mij meer...


O jawel, als ik mocht kiezen was de keuze ook snel gemaakt. Neemt niet weg dat die Juke wel wat aparts is, godver :P
Uitspraak van verwijderd op zondag 2 december 2012 om 00:00:
wel wat aparts


Maar lelijke snuit :(
Hadden ze die multi-pla-lichten bij die Juke weg gehaald, dan vond ik het wel een mooie mini-jeep (y)

Edit: spelling :bloos:
laatste aanpassing
Uitspraak van DanM op zaterdag 1 december 2012 om 18:53:
Vergeet ook niet dat de Benz stock is en de Duke niet


de Benz is ook getuned hoor


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 december 2012 om 14:45:
Dat is door Nissan zelf gedaan eh....


maar niet tot 750 pk
Uitspraak van DJ HARDNOIZE op zondag 2 december 2012 om 18:46:
de Benz is ook getuned hoor


Het geluid wat ik hoor komt overeen met een stock-motor op flinke toeren, misschien dat het uitlaatsysteem aangepast is, maar dit geluid is best typisch voor een CLS met die motorconfiguratie.....[ 5.5L 8 cilinder, dus niet de oude 6,3l 8 cilinder ]
er staat in het filmpje toch echt "Mercedes CLS63 PP-Performance Stage 2" en dat dit exemplaar 712 pk heeft, dus dat lijkt me niet echt standaard en niet alleen een aangepast uitlaatsysteem ;)
Ok, zover ben ik helaas niet gekomen, mijn geduld ging niet zo ver,ben skippend het filmpje doorgegaan....wel grappig, rijden hier ook Benzen rond met een vergelijkbaar geluid als ze op toeren/snelheid zijn, en van die weet ik zéker dat ze stock zijn..;p
Uitspraak van DanM op zondag 2 december 2012 om 23:09:
en van die weet ik zéker dat ze stock zijn..;p


dat is op zich ook mogelijk idd
geluid veranderd niet altijd, heb ook wel eens een filmpje gezien van een G-Power Hurricane RR met 800 pk en die klonk net zo als een stock M6
Eerste grote FLOP van BMW ? :facepalm: " NIEUWE SERIE: BMW Concept 4 Coupé "



Verkrachting van de voorbumper :(



Net zo'n uitgerekte paardebek :/



Veel te "druk" ... te brut eigenlijk of beter gezegd, te opvallen, ... waar is de "discretie" (bij een coupé) :dood:

Opm:

Naar mijn mening vind ik dat niet mooi, BMW heeft altijd wel juweeltjes in het uiterlijk, maar deze concept 4 :no:
ik vind die F32 4 serie juist wel erg mooi
Uitspraak van DJ HARDNOIZE op donderdag 6 december 2012 om 21:35:
ik vind die F32 4 serie juist wel erg mooi


'k Vind het beetje TE ... of BMW gaat experimenteren (kan ook)
Of ik denk gewoon niet na :rot: ... maar is gewoon men mening.
Kwam voorbij via FB, 16Vampir VW Golf 2 4Motion 1013PS Best Of 2012 !!!



_O_
laatste aanpassing
Werkzaam bij Partyflock
Vind die BMW nog wel redelijk hoor.. het is een concept dus ze zullen zich nog wel beperken voor een recente uitgave ;)
Inside BMW 7 serie :kwijl:



Lijkt wel een jacht vanbinnen :|
 
Kleur is een no-no...
Rolls Royce Rally Car



:rot: Gekke menschen :rot:
laatste aanpassing