Partyflock
 
Forumonderwerp · 1129967
 
Waarschuw beheerder
+13-9
donateur
*Mededeling, nadat het topic meermalen is aangeveegd*
Vragen en aanbieden van (designer)drugs is niet toegestaan.
Ook vragen of melden waar het te verkrijgen is is niet toegestaan!
Hou hier dus rekening mee a.u.b!!!



Omdat er nog geen topic was over RC's en Designers hier maar een groot topic over verschillende designers en RC's.

Een klein stukje van Wikipedia:

---

Designer drug

Designer drugs of research chemicals is een opkomende groep drugs, die vooral onder jongeren en twintigers populair zijn. Het zijn bij normale gebruikers veelal onbekende drugs, maar vaak wel bekend bij meer experimenterende gebruikers. Omdat er relatief weinig bekend is over toxiciteit en farmacologie van deze onderzoekschemicaliën is het risico van gebruik relatief hoog.

Designer drugs zijn verbindingen waarbij men telkens opnieuw poogt nieuwe moleculen met een lichte structurele variantie op de markt te brengen. Drie belangrijke groepen binnen de Designer drugs zijn gesubsitueerde fenylethylamines en tryptamines en cannabinoïden. De redenen voor de synthese van deze drugs zijn tweevoudig: men zoekt naar een nieuwe structurele variantie, en men poogt continu de wetgever voor te zijn en de wet te ontduiken.

Het handelen in en bezitten van designer drugs is - ook als ze niet voorkomen op lijsten bij de Opiumwet - in Nederland strafbaar op grond van de Geneesmiddelenwet, een economisch delict.

---
Brand hier los over je vragen, meningen en de rest.
Zelf heb ik al veel RC's geprobeerd en ben nu van plan binnenkort ook weer een nieuwe aan me lijst toe te voegen genaamd MDPV.
Wie wat en waar post hier je ervaringen.


laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Weer uurtje verder na nogmaals 50mg... Merk dat ik er wel strakker van ga staan, kaken verkrampen wat en helaas ook wat koppijn. Conclusie voor mij.... niet echt positief, wel wakker en alert maar minder dan speed. Lichte euforie en beetje wazigjes, niet in de búúrt van mdma! Beetje van alles net nix. Misschien is andere (hogere) dosering beter of nasaal...maar die troep is zo ranzig, gaat mijn gokje niet in!

Edt: Ohja, mn pupillen zijn wel verwijd. En merk het nu nog steeds wel, goed wakker, strakke bek en kopfschmerzen...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
+2
Na wat niet zulke fijne berichtjes gekregen te hebben. Net een "goed" gesprek met die 2-fa en mxe sample vendor. Deze vertelde wat problemen gehad te hebben met de grote vraag naar die samples. Hadden niet voorzien dat er zo'n vraag naar was. Als het goed is hebben de mensen. Die op tijd (dus toen de code nog werkte) allemaal hun bestelling opgestuurd gekregen. Enkelen hebben geprobeerd om nog een keer een gratis bestelling te doen en daar zijn ze, en terecht ook denk ik, niet in mee gegaan.
Ik heb geen aandelen maar gezien ik hier wat mensen de link gegeven heb, voelde ik me wel een klein beetje verantwoordelijk om hier wat van te zeggen. Mocht je verder nog vragen hebben, die Alexander, is best een aardige kerel en staat wel open voor feedback.
Waarschuw beheerder
+13
Aangezien ik morgen jarig ben en ik net thuis kwam van m'n maat na een gezellig biertje, besloot ik me zelf te trakteren op een lijntja 2-FA. Deze sample had ik nog liggen. Morgen toch geen verplichtingen, komt goed...

11.35: Ik neem een nakje 2-Fa. Op aanraden van enkele mensen hier een sleutelpuntje. Brand als hel, tranen in m'n ogen, maar na een paar minuten neemt het af.

11.45: Lijkt wel of ik al iets begin te vullen. Alertheid. Kan ook placebo zijn. Ik voel de 2-Fa nog prikken. Ik ben Pauw & Witteman aan het kijken. Andre Kuipers, onze ruimtevaarder is er. Ik kijk gefascineerd.

11.48: Backdrip in m'n keel. Minder erg dan bij speed lijkt het. Ik typ snel. Ik voel even mijn hartslag. Die is zeker verhoogd.

11:52: Ik neem mijn hartslag op. Ongeveer 100 per minuut. Iets verhoogd dus. Valt mee. Wel in rusttoestand. Ik voel mezelf best scherp. Aangezien dat ik echt een speedliefhebber ben, kan ik alleen maar zeggen: best lekker toe nu toe. Even kijken hoe het effect zich opbouwt. Over een half uurtje misschien nog een lijntje. Valt me zeker niet tegen tot nu toe.

11:57: Ik heb het een beetje koud. Hart gaat tekeer. Heel erg gefocust. Lijkt precies op speed dit. Rusteloos. Wel lekker. Ik zou wel lekker willen dansen, maar iedereen ligt al in bed en ik kan niet keihard muziek gaan draaien. Dan maar typen. Gaat lekker snel. Ik ben over 1 minuut jarig als ik dit typ. Mooi man.

12:02: Ik kijk even naar wat technovideo's. Hartslag lijkt rustiger. Voel me lekker! Heel helder. Ik denk dat ik om 00:15 nog een snuifje pak.

12:08: Nog maar een klein lijntje gepakt. Brand weer, maar minder. Mijn lichaam is denk ik gewend aan de 2-FA. Nog steeds scherp. Ik kijk gefascineerd en scherp naar schranz techno. TV staat aan. Met het nieuws. Ik ga de TV zo uitzetten. Het stoort de muziek. 2-FA verrast me toch wel een beetje. Leuker dan gedacht.

12:11: Ik heb het koud. Ik pak nog maar een biertje. Smaakt heerlijk. Beetje wazig en toch scherp. Echt speedy. Ik heb de afstandbediening gepakt zodat ik de TV vanaf m'n computer kan bedienen. Prima spulletje hoor!

12:13: Even wezen plassen. Ook even in de spiegel gekeken. Hee! Grappig geen vergrote pupillen, terwijl ik me echt heel speedy voel. Ik denk dat ik er ook niet speedy uitzie, maar ja, wie ben ik om dat te beoordelen. TV staat nog steeds aan, techno ook. Ik typ als een gek. Zicht is heel scherp. Ik heb echt het idee dat m'n ogen ver open staan, maar op de WC leek dat niet zo te zijn. Nou ja, we zien wel. Tintelingen op m'm hoofd en onsrust in m'n lijf. Ik wil 1234909123912 dingen tegelijk doen.

12:19: Ben even het krantje aan het lezen dat al sinds vanmorgen op m'n bureau ligt. Mijn ogen vliegen over alle berichten heen. Ik kan niet echt focussen op 1 bericht. Ik wil alles lezen. Biertje gaat er lekker in. Muziek op de achtergrond. Voelt voor mij echt bijna identiek aan goede speed. Prima. Ik typ hier maar neer wat ik voel. Techno op de achtergrond klinkt lekker.

12:26: Beetje dromerig zicht. Scherp. Ik weet het niet. Muziek klinkt lekker. Krantje heb ik zogenaamd uitgelezen, maar eigenlijk heb ik niks gelezen. Drang om nog een lijntje te nemen is groot. Ik ga dat zo doen denk ik. Wel de laatste, dat weet ik zeker. Ik ben alleen nu, niemand om lekker mee te lullen of op een level te zitten. Dat is dan wel jammer. Maarja, ik ben eigenlijk wel te spreken over dit spul. Ik had het in het begin al gezegd. Ik ben echt een speedliefhebber, alleen die kater he... Ben benieuwd wat het morgen wordt. Ben best van de kaart nu. Even m'n maat levensgenieter71 een bericht sturen

12:34: Jammer dat ik hier alleen zit. Ik wil dansen springen. Lekkere schranz techno op! Ik heb tintelingen over m'n hele lijf. Goede RC dat 2-FA. Had ik niet verwacht. Ik pak nog een nakkie zo. Realiseer me nu dat ik pas een uurtje bezig ben. Damn...

12:39: Ik krijg een whatsappje van m'n broer. Realiseer me dat ik jarig ben Jooeehooee. Ben best wazig hoor.

12:45: nog een klein lijntje gedaan. hele inhoud van het zakje viel op het bureau. Aantrekkelijk om alles op te snatsen, maar toch maar nog wat terug gedaan in het zakje. Ik ga nog een biertje halen. Aan het whatsappen met m'n broer. Mooi man. Prima spul. Afgelopen zaterdag de RC 6-APB gedaan. Geniaal spul. Toch ben ik meer een liefhebber van speedachtigen. VInden veel mensen raar. Ik schrijf maar neer wat ik voel en denk haha.

12:52: Nog maar een biertje gepakt. TV uitgezet. Schranz knalt nog steeds uit de speakers. Aan het whatsappen met m'n broer over halloween en dat het dit jaar niks aan was. Nog steeds speedy. Lekker hoor. Laatste biertje en laatste lijntje. Ik ga zo naar m'n nest. Morgen verjaardag en moet er toch staan. Achja, who cares. Morgen uitslapen. Ben benieuwd hoe dat trouwens gaat slapen. Nog steeds erg scherp dus. Kippenvel van de 2-Fa. Beetje euforisch ook.

12:59: Effe wezen pissen. TIjdens het pissen liepen de tintelingen over mijn lijf. Even in de spiegel gekeken. Geen grote pupillen, geen strakke bek, zo leek het. Voelt wel zo. Whatsappen met m'n broer. Lekker. Slokje van m'n bier smaakt prima. Techno knalt lekker.

01:07: Gevoel neemt iets af. Laatste lijntjes waren ook wat kleiner. Maar no worries, nog steeds scherp en speedy hoor.

01:13: Ik zoek op youtube naar: oktoberfest girls. Ik vind lekker wijven, maar ik krijg ze niet gewhatsapped naar m'n broer. Niks aan te doen :). Ik ga nog steeds lekker, maar ik ga zo naar m'n mand. Ben nog niet moe, ben benieuwd of ik kan slapen. Wie zien wel. Ik heb geen zin meer om nog een lijntje te pakken. Misschien nog een biertje. twijfel...

09:07: De pokke, wat een onzin lees ik terug. Klein beetje een kater, maaarrrrr... ik had ook veel bier op. Ik ga 2-FA of 3-FA toch nog een keer bestellen. Het is vooir mij een 100% speedvervanger. Ik heb trouwens wel kunnen slapen, alleen wel wat licht.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 19 oktober 2012 om 23:36:
niet echt positief, wel wakker en alert maar minder dan speed. Lichte euforie en beetje wazigjes, niet in de búúrt van mdma! Beetje van alles net nix. Misschien is andere (hogere) dosering beter of nasaal.


Ik ben dus wel positief. Ik had echt speed-equivallente effecten. Maar ik had het dus ook gesnoven. Dat zal dan wellicht het verschil maken.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op vrijdag 19 oktober 2012 om 10:06:
Wat een verassing.


In de zin van 'verspilling'?:lol:
 
Waarschuw beheerder
Is eigenlijk elke RC te vergelijken met een 'reguliere' drug?
Dus b.v. M1 > MDMA en 4-FA > speed
Waarschuw beheerder
+2
Uitspraak van verwijderd op donderdag 1 november 2012 om 15:32:
Is eigenlijk elke RC te vergelijken met een 'reguliere' drug?
Dus b.v. M1 > MDMA en 4-FA > speed


Je start hier eigenlijk wel een hele interessante discussie, want welke variabelen neem je erbij? Zijn mensen altijd op zoek naar een alternatief voor het effect van een andere drug, speelt legaliteit een rol of toxiteit? En daarbij de gedachte dat men hier in Nederland middelen plaatst op de opiumlijst op basis van onzinnige argumenten. Want wie weet is een legaal en relatief nieuw middel als 6-APB wel gevaarlijker dan MDMA. MDMA is natuurlijk al vele jaren en vele malen onderzocht. Van 6-APB bestaat nog weinig kennis. En zo kan ik wel 10 vergelijkbare situaties opnoemen.

Wat mij persoonlijk interesseert is het effect van een RC ten opzichte van de legaliteit en in hoeverre bootst het de RC het effect van een illegale drug na. In het kort: 6-APB heeft MDMA-achtige effecten, maar het is voor mij geen vervanger voor MDMA. Zoals je kunt lezen heb ik gisteren 2-FA geprobeerd en ik vond het een 100% substituut voor speed. Maar bijvoorbeeld AkAtheJunkie vond dit niet, als ik zijn verhaal zo lees.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op woensdag 31 oktober 2012 om 23:46:
Ik ben dus wel positief. Ik had echt speed-equivallente effecten. Maar ik had het dus ook gesnoven. Dat zal dan wellicht het verschil maken.


Leuk report, en mooi dat je een betere ervaring had! (Y) Ik herken het speedy gevoel ja, maar lees dat jij ook best wel vaag was ofniet? Misschien had ik te hoge verwachtingen, en er kwam wat koppijn bij kijken waardoor ik daar op ging focussen... Komt nog wel een 2e keer gok ik :p
 
Waarschuw beheerder
+3
Uitspraak van Technoasis op donderdag 1 november 2012 om 15:45:
Je start hier eigenlijk wel een hele interessante discussie, want welke variabelen neem je erbij? Zijn mensen altijd op zoek naar een alternatief voor het effect van een andere drug, speelt legaliteit een rol of toxiteit? En daarbij de gedachte dat men hier in Nederland middelen plaatst op de opiumlijst op basis van onzinnige argumenten. Want wie weet is een legaal en relatief nieuw middel als 6-APB wel gevaarlijker dan MDMA. MDMA is natuurlijk al vele jaren en vele malen onderzocht. Van 6-APB bestaat nog weinig kennis. En zo kan ik wel 10 vergelijkbare situaties opnoemen.


In b.v. Engeland of Amerika zoeken ze niet eens naar een alternatief voor een bepaalde drug, maar naar alles waarvan ze high/leip worden en wat verkrijgbaar is.

RC's zijn denk ik het populairst bij mensen die niet de straat op willen om foute figuren te zoeken in een steegje, niet direct bij ervaren gebruikers die een leuk alternatief zoeken want die hebben hun bronnen al wel. Misschien dus wel een hele nieuwe doelgroep drugsgebruikers... Bij de reguliere drugs-gebruikers die toch op RC's overgaan, is het idd een goede vraag: waarom? Zijn de effecten beter dan een bepaalde reguliere (vergelijkbare) drug? Zijn er RC's die voor hun unieke effecten geven die reguliere drugs niet hebben? Zijn ze toch bang een keer juridische problemen te krijgen? Of misschien achten ze een vaste internet-vendor wel betrouwbaarder?

De overheid kijkt niet als eerst naar het gevaar van een drug, die kijken naar welke directe schade of problemen het in de praktijk oplevert (in de vorm van gewonden/doden en de bijbehorende media-aandacht). 6-APB is misschien mogelijk wel op lange termijn schadelijker dan XTC, maar zolang er niet 3 directe gewonden of doden door vallen achter elkaar is het niet interessant om er tijd, geld en moeite in te steken. Zeker niet met RC's, die vaak alweer 'uit' zijn voordat je een onderzoek er naar hebt gestart. Mephedrone was dan een uitzondering, met name in het buitenland.

Het gaat ze niet om de gezondheid van jou of mij, het gaat ze om de algehele volksgezondheid en om internationale relaties met landen die belangrijke handelspartners zijn. Dat Qat-spul waar Somaliers op zaten te kauwen gingen ze pas verbieden toen we op onze flikker kregen van Frankrijk etc., omdat wij het Qat-doorgeefluik van Europa waren geworden. Niet omdat het mond/tong kanker en ernstige geestelijke problemen bij die paar gebruikers opleverde.
Uitspraak van Technoasis op donderdag 1 november 2012 om 15:45:
Wat mij persoonlijk interesseert is het effect van een RC ten opzichte van de legaliteit en in hoeverre bootst het de RC het effect van een illegale drug na. In het kort: 6-APB heeft MDMA-achtige effecten, maar het is voor mij geen vervanger voor MDMA. Zoals je kunt lezen heb ik gisteren 2-FA geprobeerd en ik vond het een 100% substituut voor speed. Maar bijvoorbeeld AkAtheJunkie vond dit niet, als ik zijn verhaal zo lees.


Bij een RC heb ik altijd het gevoel van 'reguliere drug X, light'. Vandaar dat ik me ook afvroeg tot in hoeverre elke RC 'gebaseerd'/gerelateerd is op bestaande drugs.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
2-FA vond ik ook wel fijn, vooral omdat je gewoon tijdens de uitwerking ervan al kan gaan slapen.
Bij speed ben je zeker 10 uur na inname wakker, bij 2-FA kan je 2-3 uur na inname al gewoon slapen, dus perfect om halverwege een feestje te pakken en alsnog na afloop gewoon lekker naar bed te kunnen gaan.

Ik vind het dus beter dan speed en 4-FA.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LPM. op vrijdag 2 november 2012 om 13:25:
2-FA vond ik ook wel fijn, vooral omdat je gewoon tijdens de uitwerking ervan al kan gaan slapen.


Mee eens. Ik had ook het idee dat ik er niet fucked up uitzag. Had ook geen grote pupillen, maar ik voelde me wel heel speedy.
Waarschuw beheerder
+1
Leuk reportje! Je gaat er zelfs al snel van lezen... straalt energie uit!
Waarschuw beheerder
Ik heb sinds april dit jaar al een aantal keer 3-FA gehad van NL aromas. Deze was altijd heel fijn, spierwit en een beetje "fluffy". Nu heb ik vandaag voor het eerst een beetje licht zandkleurige binnenkregen met wat hardere korreltjes erin. Het "proeft" in de neus wel hetzelfde en het brand ook even hard. Maar nu vraag ik me wel af waar het verschil in zit. Zou die zandkleur duiden op enigzins lichte onzuiverheden?
 
Waarschuw beheerder
+1
donateur
Uitspraak van Thijs013 op vrijdag 2 november 2012 om 21:59:
Ik heb sinds april dit jaar al een aantal keer 3-FA gehad van NL aromas. Deze was altijd heel fijn, spierwit en een beetje "fluffy". Nu heb ik vandaag voor het eerst een beetje licht zandkleurige binnenkregen met wat hardere korreltjes erin. Het "proeft" in de neus wel hetzelfde en het brand ook even hard. Maar nu vraag ik me wel af waar het verschil in zit. Zou die zandkleur duiden op enigzins lichte onzuiverheden?


Andere manier van bereiding.
Ik vond de 4-FA en Ket die bruin korrelig was beter dan de witte fluffy variant (Y)
Het zelfde verwacht ik van 3FA.
Zelf geen ervaring mee dus kan het niet met 100% zekerheid zeggen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs013 op vrijdag 2 november 2012 om 21:59:
Zou die zandkleur duiden op enigzins lichte onzuiverheden?


Aan de hand van de kleur kan je niks zeggen over de zuiverheid.
Waarschuw beheerder
Bij de salamander hebben ze nu ook 4-FA + Pentedrone combi caps. Iemand al getest?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op zaterdag 3 november 2012 om 10:11:
Bij de salamander hebben ze nu ook 4-FA + Pentedrone combi caps. Iemand al getest?


Heb dat pentedrone 1 keer op, maar vond het niets. Kan me ook niet voorstellen dat het een meerwaarde heeft i.c.m. 4-FA.
Maar wie weet.. combi's kunnen onverwachts uitpakken. Ze zullen het niet voor niets verkopen als cap..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 2 november 2012 om 22:21:
Ik vond de 4-FA en Ket die bruin korrelig was beter dan de witte fluffy variant


Deze 3-FA is ook zeker goed inderdaad. En het snuift het ook iets fijner omdat deze veel minder fluffy is. Die andere had wel eens de neiging om rechtstreeks achter in je keel te schieten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op woensdag 31 oktober 2012 om 23:46:
Ik ga 2-FA of 3-FA toch nog een keer bestellen


3-FA is echt een aanrader ook. Als ik je report zo lees hebben 2- en 3-FA aardig wat overeenkomsten. Wat me bij 3-FA opvalt is dat je het heel goed kan sturen en ook echt input van buitenaf nodig hebt om echt lekker te gaan. Muziekje, iemand om tegenaan te lullen (al is whatsapp een goede vervanging als er even niemand in de buurt is). De blijheid voelt natuurlijk aan en niet zo geforceerd als bijvoorbeeld de euforie van M. Persoonlijk vind ik 3-FA echt een uitgaansdrug. Ik pak het altijd al een paar uur voor ik op stap ga, zodat ik eerst lekker thuis kan chillen/muziekje luisteren. IMO komt het toch het beste tot zijn recht als je gezellig in de kroeg/club bent met lekkere electronische muziek en veel mensen om je heen.
Waarschuw beheerder
Mee eens Thijs. Jouw beschrijving komt behoorlijk overeen met die van 2FA.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs013 op zaterdag 3 november 2012 om 16:47:
3-FA is echt een aanrader ook. Als ik je report zo lees hebben 2- en 3-FA aardig wat overeenkomsten. Wat me bij 3-FA opvalt is dat je het heel goed kan sturen en ook echt input van buitenaf nodig hebt om echt lekker te gaan. Muziekje, iemand om tegenaan te lullen (al is whatsapp een goede vervanging als er even niemand in de buurt is). De blijheid voelt natuurlijk aan en niet zo geforceerd als bijvoorbeeld de euforie van M. Persoonlijk vind ik 3-FA echt een uitgaansdrug. Ik pak het altijd al een paar uur voor ik op stap ga, zodat ik eerst lekker thuis kan chillen/muziekje luisteren. IMO komt het toch het beste tot zijn recht als je gezellig in de kroeg/club bent met lekkere electronische muziek en veel mensen om je heen.


Kun je een korte vergelijking geven t.o.v 4-Fa ?
Waarschuw beheerder
-1
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenland/article/detail/1534613/2012/11/15/Elke-week-een-nieuwe-drug-te-koop-in-Europa.dhtml

Liefst 49 nieuwe psychoactieve bestanddelen, of ongeveer één per week, kwamen dit jaar op de Europese markt, zo stelt een EU-rapport dat vandaag gepubliceerd werd. Onder meer de sterke toename van online 'smartshops' wordt als oorzaak van de grootschalige verspreiding van 'legale' drugs gezien. Daarnaast blijkt België een van de hoofdrolspelers te zijn op de wereldwijde markt voor amfetamines.

De toename van psycho-actieve bestanddelen betekent dat voor het derde opeenvolgende jaar een record sneuvelt: in 2009 werden er 24 nieuwe drugs gevonden, in 2010 waren het er 41.

In het raport wordt melding gemaakt van de snelle groei van de markt in legale drugs - dat zijn middelen die een verdovende, stimulerende of hallucinogene uitwerking hebben, maar die (nog) niet bij wet verboden zijn. Georganiseerde misdaadgroepen zouden een dikke vinger in de pap hebben in deze snelgroeiende niche.

Terwijl de handel van zulke middelen vroeger vooral in smartshops plaatsvond, verlegde het actieterrein zich naar de online markt. Momenteel zouden bijna 700 dergelijke online winkels actief zijn op de Europese markt. Twee jaar geleden waren dat er amper 170. Dat blijkt uit het jaarrapport van 2012 van het Europees Waarnemingscentrum voor drugs en drugsverslaving (EWDD) dat vandaag gepubliceerd werd.

Sleutelrol voor België
Het rapport toont ook aan dat ons land in de internationale drughandel een belangrijke rol speelt. Zo vonden er in 2010 grote inbeslagnames van drugs vplaats in België, dat een distributiecentrum voor cannabishars blijft. Een vijfde van de totale weredvangst aan 1-fenyl-2-propanon, dat voorkomt in de samenstelling van amfetamines zoals speed, werd in ons land gedaan. De wereldwijde inbeslagnames van het product zijn overigens vervijfvoudigd - van 4.900 liter in 2009 tot 26.300 liter in 2010. Dat jaar werd 5.000 liter van de substantie in beslag genomen in ons land, dat de tweede producent van amfetamines in Europa zou geworden zijn, na Nederland maar voor Polen.

In 2010 kwamen 28 fabricatie- of opslagplaatsen aan het licht in de EU. Daarnaast werden in meerdere Europese landen, waaronder België, ecstasytabletten gevonden met een hoge dosis, meer dan 130 mg MDMA. Productie-installaties van nieuwe psychoactieve stoffen werden ontmanteld in België, Ierland, Polen en Nederland.

Afghanistan is cannabisgrootmacht
Volgens het rapport heeft Afghanistan Marokko vervangen als belangrijkste producent van cannabishars in de wereld. Marokko blijft echter de belangrijkste leverancier van de drug in Europa. De Marokkaanse hars wordt ingevoerd via het Iberische schiereiland. België en Nederland spelen de rol van secundaire distributie en opslag.

"Europa krijgt met een steeds complexere markt te maken, waarin gebruikers geconfronteerd worden met een breed aanbod aan poeders en pillen", schrijft het EWDD op zijn website. "Cocaïne, xtc en amfetamines blijven de belangrijkste spelers, maar krijgen concurrentie van steeds meer nieuwe synthetische drugs." Daarnaast maakt het centrum van 'signalen' dat methamfetamines (het in de VS populaire 'chrystal meth') zijn intrede doet op de Europese markt.

Hoopvoller nieuws is er wel over heroïne, dat sinds de jaren '70 een sleutelpositie in het Europese drugsmilieu bekleedt. Hoewel de drug nog steeds een hoofdaandeel opeist wat druggerelateerde ziektes en overlijdens in de EU betreft, lijkt de populareit bij gebruikers te dalen. "Mogelijk komen we in een nieuw tijdperk aan, waarbij heroïne minder centraal staat in de Europese drugproblematiek", zegt het EWDD.
Waarschuw beheerder
Iemand enig idee waarom 3-FA ineens (bijna) nergens meer leverbaar is?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs013 op donderdag 22 november 2012 om 00:31:
Iemand enig idee waarom 3-FA ineens (bijna) nergens meer leverbaar is?


Ik heb een mail gestuurd en het antwoord is dat het onder de medicijnen wet valt sinds pas....

Ben nog wel opzoek naar 2fa... Heb stuk of 4 vendors, maar moet het voor 100 euro bestellen en dat vindt ik een beetje te veel van het goede...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 november 2012 om 15:05:
de medicijnen wet valt


Dat valt in principe elke RC die verkocht wordt met als doel om te gebruiken. Daarom wordt het ook aangeduid als "onderzoeks chemicalien, niet voor consumptie, alleen technisch gebruik etc."
Beetje vreemd dit.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Thijs013 op donderdag 22 november 2012 om 16:58:
Dat valt in principe elke RC die verkocht wordt met als doel om te gebruiken. Daarom wordt het ook aangeduid als "onderzoeks chemicalien, niet voor consumptie, alleen technisch gebruik etc."
Beetje vreemd dit.


Ze vielen onder de classificatie ''in onderzoek'', en nu vallen ze daadwerkelijk onder de medicijnen wet.
Vraag me wel af op welke manier je het bij de dokter kunt krijgen :9
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 november 2012 om 17:07:
Ze vielen onder de classificatie ''in onderzoek'', en nu vallen ze daadwerkelijk onder de medicijnen wet.
Vraag me wel af op welke manier je het bij de dokter kunt krijgen :9


Dokter, ik gebruikte 5 maanden lang ieder weekend 3-FA. Nu kan ik niet meer genieten van uitgaan zonder. Kun je me 3 gram per maand voorschrijven?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Thijs013 op donderdag 22 november 2012 om 17:21:
Dokter, ik gebruikte 5 maanden lang ieder weekend 3-FA. Nu kan ik niet meer genieten van uitgaan zonder. Kun je me 3 gram per maand voorschrijven?


Grotere kans dat ie je door stuurt naar een afkick kliniek / Dex (oid.) voor schrijft om het af te bouwen dan dat je het krijgt voor geschreven...
Vraag me überhaupt af of ze het via hun ''inkoop kanalen'' kunnen krijgen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 november 2012 om 17:33:
Vraag me überhaupt af of ze het via hun ''inkoop kanalen'' kunnen krijgen?


Ik denk het ook niet. Er is veel te weinig over bekend om daadwerkelijk als geneesmiddel te gebruiken. Buiten het feit dat het waarschijnlijk medisch gezien helemaal geen toegevoegde waarde heeft t.o.v. dex.
Waarschuw beheerder
Nog steeds niemand ervaring met amt :)?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Toxic_hotel op donderdag 22 november 2012 om 22:28:
Nog steeds niemand ervaring met amt :)?


Nog nooit zon wazige trip gehad.. dealer had verkeerde label erop geplakt.. dachten dat we 4-aco-DMT pakte..
Kwam op net als MDMA en sloeg toen ineens om naar een enorme energie 'surge'.
Daarna heb ik alles volgekotst en ben ik in slaap gevallen.
Maat van me viel steeds weg hoorde ik de volgende dag.. had zichzelf ook helemaal volgepist.
Dosis was 25mg snuiven

En ja we hadden het eerst moeten testen, dat heb ik daarna wel geleerd
Waarschuw beheerder
ja heb bij meerdere reporst gelezen dat een keer goed kotsen er bij zit.
wist niet dat je het kon snuiven?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Toxic_hotel op donderdag 22 november 2012 om 23:59:
ja heb bij meerdere reporst gelezen dat een keer goed kotsen er bij zit.
wist niet dat je het kon snuiven?


Hij waarschijnlijk ook niet ;)
 
Waarschuw beheerder
Iemand trouwens bekend met IONAMAX.. Laatst liet iemand me dit zien, hij werd er flink vaag van, beetje ego boost leek wel en energie. Dag er na wel kapot. Hij zegt dat het ook wel in het bodybuilders circuit gebruikt wordt?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 november 2012 om 17:07:
Ze vielen onder de classificatie ''in onderzoek'', en nu vallen ze daadwerkelijk onder de medicijnen wet.


Zeker Marco? Heb je hier info over?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op vrijdag 23 november 2012 om 14:58:
Zeker Marco? Heb je hier info over?


Daar ben ik ook wel benieuwd naar inderdaad. Het lijkt me stug dat dat van de een op de andere dag doorgevoerd. Aangezien ook buitenlandse vendors het niet meer verkopen.
Overigens wel ben ik tijdens mijn zoektocht wel iets grappigs tegengekomen: bij een groot chemieconcern in Moerdijk (P&S Chemicals) kan ik gewoon 2-FA op CAS nummer vinden en daar een quotation voor aanvragen.
Dat zou er op kunnen duiden dat 2-FA nog wel gewoon verkrijgbaar zou moeten zijn.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs013 op vrijdag 23 november 2012 om 15:38:
Dat zou er op kunnen duiden dat 2-FA nog wel gewoon verkrijgbaar zou moeten zijn.


Zeker weten? Als ik zoek op 2-FA krijg ik 2-Fluoroadenosine. Is wat anders.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op vrijdag 23 november 2012 om 17:31:
Zeker weten? Als ik zoek op 2-FA krijg ik 2-Fluoroadenosine. Is wat anders.


Je moet ook op CAS zoeken, aangezien hij het synoniem 2-FA niet kent.

Edit: CAS nummer is 1716-60-5
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je hebt gelijk. Humor! (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op vrijdag 23 november 2012 om 19:27:
Je hebt gelijk. Humor! (Y)


:lol: Inderdaad, dus hoeveel kilo gingen we gezamenlijk bestellen? ;)
 
Waarschuw beheerder
Etizolam geprobeerd de afgelopen 2 dagen (elke dag 2 mg) Weet niet wat ik er van moet vinden... wel geleerd in elk geval dat je het met maar maximaal 1 of 2 biertjes moet combineren.
Het is redelijk sneaky spul, want zonder dat je het doorhebt verdwijnen je remmingen een beetje. Bij alcohol ofzo merk je dat en voel je ook dat je onder invloed bent, maar hier niet. Je denkt beslissingen te nemen en dingen te doen met je normale volle 100 % verstand maar doet dan soms iets makkelijker dan je normaal zal doen (en daar kun je soms spijt van krijgen). Iets als internetshoppen of met een vriendin waar je stiekem wel een beetje op geilt gaan what's appen/bezoeken moet je dus NIET doen op dat moment :bloos: :P Beetje zelfde als bij alcohol dus, alleen dan sneakyer.

En je krijgt er (zeker met een paar bier erbij) redelijke gaten in je geheugen van, weet niet hoe dit te verklaren is. Wel dingen overigens die je met goed nadenken wel weer terug kan halen. Verder allemaal niet heel ernstig, maar je moet wel even opletten/gewaarschuwd zijn.

Voor mij vooral nuttig voor na comedowns en als je gewoon wilt slapen. Dan werkt het prima.
Hoewel ik ook wel enkele verhalen gelezen heb over mensen die stopten in hun slaap met ademen na veel alcohol + Eti... maar hoe serieus dat is?

Nou ja, dit is mijn ervaring met dit spul ;) wellicht dat mensen die het ooit willen proberen er wat aan hebben.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik zag op een RC site pillen met:

M5 pellets: 4-MEC + Methylone
M3 pellets (3,4-DMMC + MDPV)
S8 pellets (4-MEC)
M2 pellets (3,4-DMMC)

De moeite waard? Ik zou wel eens die M5's willen proberen. Iemand wel eens 3,4-DMMC geprobeerd? Die zijn op de site wel heeeel goedkoop.
 
Waarschuw beheerder
-2
zo'n m3 pallet lijkt me wel cokie, mephedrone 4mmc is zowizo lekker warm en vrolijk als het buiten koud is, en MDPV is voor beginners natuurlijk de logische relaxte snuif stimulant. ik had laatst Penta ,de zgn analogue van ice, nou, niet e27 p ger waard. btw als je ooit meth wil kopen bv desoxyn 5mg, hou dan rekening er mee dat het sterker is dan alles wat er te krijgen is, voelt net als goede pep, maar je moet daarna wel 5 dagen aan de slaappillen en ik naar de dr voor een dubbele oorontsteking, maar die was zo genezen, btw ook extreme nachtmerries, niet verslavend dus, en ik moest 3x zo veel pep nemen de eerste week er na om mijn high te krijgen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Technoasis op zondag 2 december 2012 om 18:09:
M5 pellets: 4-MEC + Methylone


klinkt interessant
4-mec is toch een soort mephedrone? beide stoffen nog nooit gehad.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 2 december 2012 om 21:39:
btw als je ooit meth wil kopen bv desoxyn 5mg, hou dan rekening er mee dat het sterker is dan alles wat er te krijgen is, voelt net als goede pep, maar je moet daarna wel 5 dagen aan de slaappillen


Bullshit..

Meth. gehad, wel leuk maar geen party drug.
Ook niet voor herhaling vatbaar.

Mephedrone gehad, voelde er (ongeveer) niets van dus waarschijnlijk niet mijn ding.
Nog een keertje over doen om te kijken of ik dan wel wat voel.

Iemand bekend met penthadrone?