Partyflock
 
Forumonderwerp · 750071
11 volgers · 395043x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+14-15
donateur
Geloof jij in god?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ja, ik denk dus ook aan medicijnen voor zoiets. Al eens met je dokter overlegd dan?
Voor de rest snap ik niet zo goed waar het door komt. Is het iets psychisch wat te maken heeft door stress, of is je reactie op die hartkloppingen stressy?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sisyphus op zaterdag 22 september 2012 om 12:55:
Wat kan ik doen als ik last heb van innerlijke onrust Al sinds ik mij kan herinneren heb ik last van versnelde hartkloppingen. Dit gebeurd niet zoals het hoort in spannende situaties of wanneer je rent, maar voornamelijk wanneer ik probeer te lezen, tv kijk of gewoon ergens zit. Ik voel me ongemakkelijk bij rust, bij niets doen, bij passief (informatie opnemen).
Ik lijk altijd bezig moeten te zijn, maar de enige bezigheden (zoals gamen, sporten) die mij geen kloppingen/angstgevoelens geven, zijn geen bezigheden waar ik echt verder mee kom. Ik ben niet dom, maar door deze gevoelens, kan ik mezelf niet tot leren zetten, en lijk ik mezelf tot een middelmatig leven te veroordelen waar ik het moet doen met simpel werk.
Tevens sloop ik mijzelf continue op fysiek-niveau omdat ik altijd 'alert' en gestrest ben. Dit werkt ook overmatig roken in de hand. Om de twee, drie weken lig ik ziek op bed.


Ik heb exact hetzelfde, ik herken mij in die situatie.
Ik rij constant te hard, doe zeer veel stressvolle dingen om mijn hoofd rustig te krijgen en leef als het ware 'on the fast lane' maar ik ondervind er geen stress van.
Doe ook ondermaats werk en heb met zeer veel moeite een HBO opleiding afgerond terwijl ik hoogbegaafd ben gediagnoseerd op de middelbare school.
Ben er mee naar een psychiater gegaan nadat ik voor de zoveelste keer was aangehouden voor te snel rijden.


ADD was de uitkomst.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ADD is toch ook dat je enorme (naar binnen gerichte) woedeaanvallen hebt en zo?
Waarschuw beheerder
Voor mij ook herkenbaar...
Kan daarom geen opleiding afmaken...en geen baan behouden...
Zeker de baantjes onder mijn niveau niet...
Moet juist uitdaging hebben...dat houdt me tenminste (even) bezig...
Even...want door mijn hoogbegaafdheid pik ik alles snel op...en na een tijdje heb ik dan dus weer zoiets van...ik weet het nu wel weer...next!
Ik noem het zelf EBS...extreme boredom syndroom... :p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 13:44:
ADD is toch ook dat je enorme (naar binnen gerichte) woedeaanvallen hebt en zo?


Nee dat is het niet.
Je kunt gewoon je aandacht geen 5 seconden bij iets houden, je hoofd moet constant bezig gehouden worden.
Ik ben gek op spelletjes die constant je aandacht vragen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 15:55:
Je kunt gewoon je aandacht geen 5 seconden bij iets houden


Behalve bij dingen die je prikkelen...dan is 5 uur non-stop zelfs geen probleem... :p
 
Waarschuw beheerder
sex bijv... :bloos:

Ik kan ook uuuren youtube afstruinen op zoek naar prikkels, of van die spelletjes spelen op de iphone zoals Ruzzle.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 13:42:
Ik heb exact hetzelfde, ik herken mij in die situatie.


Dito, echter adhd. Als de stilte valt draait mn hoofd direct overuren, ik moet echt bezig blijven. Alleen de onzekerheden heb ik dan weer wat minder, je moet niet blijven dwalen in onzekerheden. Een oplossing voor 't slapen heb ik nog niet gevonden, veel voor geprobeerd, maar niet echt iets wat werkt.
Waarschuw beheerder
Ruzzle is voormalig Rumble toch? Soort van Boggle... :)
Heb ik weleens gespeeld op mijn ma's ipad iig...
Van dat soort spelletjes hou ik ook...woordspelletjes in het algemeen eigenlijk... :)
Maar ik speel maar weinig spelletjes op mijn telefoon...dat staat laag op de lijst "wat zal ik nu eens gaan doen?"... :p
Als alle dingen die hoger staan (om wat voor reden dan ook) wegvallen dan pas pak ik mijn telefoongames erbij...
Zoals Block Puzzle ofzo...
Sowieso staat Minecraft op pc of xbox hoger op de lijst...kan ik mijn creativiteit goed in kwijt... 8)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik heb dat allemaal niet. Ik ben eerder lui en onverschillig vaak.. passief ook nog wel eens..... zeker toen ik nog dagelijks blowde.

Wel had ik als ik stoned was vaak dat ik voortdurend prikkels moest hebben. Soms had het iets dwangmatigs :s Maar dat was vooral om niet in de leegte te vallen en paranoïde gedachtegangen; blowen heeft op mij nogal die uitwerking.



Overigens, denken jullie niet dat dit alles te maken heeft met de tijd waarin we leven? Je leest dit zó vaak tegenwoordig allemaal. Je kan me niet wijsmaken dat mensen die in de woestijn leven dit ook allemaal massaal hebben
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 16:51:
Overigens, denken jullie niet dat dit alles te maken heeft met de tijd waarin we leven?


Heeft er alles mee te maken naar mijn mening... :p
Gewoon dode maatschappij...
Vanalles te doen...niks te beleven...
Waarschuw beheerder
Infobesitas :bye:
 
Waarschuw beheerder
Het is allemaal de schuld van de technologie!

Toen dat er nog niet was, was alles anders. Nu is alles snel, flitsend, vluchtig, veelomvattend, complex etc. etc. en mensen groeien zo op in een onnatuurlijk leven.



Ik heb ook altijd het idee dat vroeger het lever echter was of zo. Daarom kan ik soms wel eens met een soort verlangen naar andere tijden kijken naar oude schilderijen, oude filmpjes, geschiedenis etc. Hoewel er natuurlijk ook veel voordelen aan deze tijd zijn en we eigenlijk niet beter weten. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:04:
Het is allemaal de schuld van de technologie!


Van een steeds verder oprukkende automatisering iig...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WLOJS op zaterdag 22 september 2012 om 17:02:
Infobesitas


Ja, daar zeg je wat...too much information vandaag de dag. De hoofdjes zitten te vol, de hersenen draaien veel te hard, en raken er op verdraaide manieren aan gewend, met als gevolg geen leegte meer kunnen verdragen en allerlei verstoorde, onnatuurlijke mechanismes.

Eigenlijk zouden we gewoon de hele industriële revolutie moeten omdraaien en weer allemaal gezellig in een hutje om de hei moeten gaan wonen, de regendans doen en oeloeloeloeloe moeten roepen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op zaterdag 22 september 2012 om 17:10:
Van een steeds verder oprukkende automatisering iig...


Hence> Efficiency Maatschappij.

laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 16:45:
Een oplossing voor 't slapen heb ik nog niet gevonden, veel voor geprobeerd, maar niet echt iets wat werkt.


Ik wel... sex en/of rode wijn al dan niet gecombineerd met l-tryptofaan

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:11:
Eigenlijk zouden we gewoon de hele industriële revolutie moeten omdraaien en weer allemaal gezellig in een hutje om de hei moeten gaan wonen, de regendans doen en oeloeloeloeloe moeten roepen


Ben weleens een week in een yoga retraite geweest, mijn hemel wat was dat lekker.
maar ja, kan daar niet me hele leven bklijven, al had ik het wel gewild.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 16:51:
paranoïde gedachtegangen; blowen heeft op mij nogal die uitwerking


Bij mij ook, sommige mensen worden relaxed van blowen, ik juist het tegenovergestelde
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:11:
Eigenlijk zouden we gewoon de hele industriële revolutie moeten omdraaien en weer allemaal gezellig in een hutje om de hei moeten gaan wonen, de regendans doen en oeloeloeloeloe moeten roepen


Snap ook niet waarom die mensen in Afrika zonodig verwesterd moeten worden, wat een heerlijk leven hebben die lui eigenlijk.
Heel die hongersnood is er ook pas gekomen omdat men daar massaal is gaan inenten en bijvoederen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WLOJS op zaterdag 22 september 2012 om 17:13:
Hence> Efficiency Maatschappij.


We are the robots...tum tumtum tum... B)
Track draai ik regelmatig...staat voor mij ook voor een weerspiegeling van deze maatschappij... :p
Ga dan ook de robot doen... 8)
Gaat steeds beter...dimestops zijn goed maar moet vooral nog aan mijn isolations werken...
Robot leert me om kalm te zijn trouwens... :)
Waarschuw beheerder
Gelukkig zijn er best wat initiatieven van onzelfzuchtige mensen: http://www.goedtv.nl/


Voor degene met innerlijke onrust: Mindfulness (Dit wordt gehanteerd binnen verslavingsklinieken)


Mindfulness of achtzaamheid is een uitdrukking die afkomstig is uit het angelsaksisch taalgebruik, waarvan de oorsprong in het boeddhisme ligt.

Het is een onderdeel van het zogenaamde achtvoudige pad (in Pali en Sanskriet: samdhi). Het werd oorspronkelijk aangeduid met sati in Pali of als smti in Sanskriet. Het wordt al duizenden jaren toegepast door aanhangers van allerlei vormen van boeddhisme. Het bestaat uit meditatie en overdenkingen en wordt wel gezien als een vereenvoudigde vorm van vipassana.

In het Westen is het bekend geworden door het werk van onder anderen Thich Nhat Hanh[1], een Vietnamese monnik die verbannen is en nu in Frankrijk woont en daar onder andere les geeft. Mindfulness wordt toegepast in, onder andere, MBSR en MBCT (verderop in dit artikel).

Mindfulness verwijst naar:
een vorm van meditatie waarin men zich op een niet-reactieve manier bewust is van de fysieke en geestelijke sensaties en situaties van het moment ("Een zachtmoedige relatie aangaan met wat er zich nu aanbiedt"): bewuste aandacht.
een levenshouding die zich kenmerkt door acceptatie van onvermijdelijke negatieve en positieve ervaringen: aanvaarding.
juiste indachtigheid of bewustzijn in de Boeddhistische leer.

Door mindfulness te beoefenen wordt het mogelijk de werkelijkheid te aanvaarden en bewust aandacht te geven aan jezelf en alles om je heen.[bron?] Leven in het moment. Door het bewustworden en loslaten van automatismen en oordelen, is het mogelijk innerlijke kalmte en rust te bereiken. Het is niet de bedoeling dat je in jezelf keert of transcendeert. Hoewel de term mindfulness verbonden is aan het Boeddhisme, zijn er zeer oude Christelijke mystieke tradities die vergelijkbare (meditatie-)technieken hanteren en ook vergelijkbare ervaringen beschrijven[2].





Inhoud
[verbergen] 1 Mindfulness based stress reduction (MBSR)
2 Mindfulness based cognitive therapy (MBCT)
3 Andere toepassingsgebieden
4 Externe links


[bewerken] Mindfulness based stress reduction (MBSR)

De Amerikaan Dr. Jon Kabat-Zinn, Emeritus Hoogleraar aan de University of Massachusetts Medical School heeft als eerste het begrip mindfulness uit zijn boeddhistische context gehaald en een acht weken durende training ontwikkeld, mindfulness based stress reduction (MBSR). Hij heeft de basis gelegd voor het gebruik van mindfulness door artsen en/of psychotherapeuten in de Verenigde Staten en Europa. MBSR, in het Nederlands ook wel aandachttraining genoemd, wordt door therapeuten gebruikt ter bestrijding van piekeren, depressie of burn-out. Kabat-Zinn heeft bij de ontwikkeling van zijn methode veel ontleend aan de praktijk van Zen.

[bewerken] Mindfulness based cognitive therapy (MBCT)

MBCT wordt in het Nederlands ook wel aandachtgerichte cognitieve therapie[3] genoemd. In MBCT wordt mindfulness als vaardigheid aangeleerd bij de behandeling van met name chronische en recidiverende depressies, maar ook bij fobieën en chronische pijn.

[bewerken] Andere toepassingsgebieden

Daarnaast vormt mindfulness een essentieel element in de zogenaamde Derde Generatie Gedragstherapie, waaronder de Acceptance and Commitment Therapy (ACT)[4][5]. Binnen deze gedragstherapieën wordt mindfulness op een minder strikte en meer pragmatische wijze toegepast dan bij MBCT. Mindfulness wordt theoretisch gezien als één van de zes kernprocessen van ACT, naast onder andere acceptatie en defusie.


http://nl.wikipedia.org/wiki/Mindfulness
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op zaterdag 22 september 2012 om 17:26:
Gaat steeds beter...dimestops zijn goed maar moet vooral nog aan mijn isolations werken...


Dat lijkt me toch iets voor een ander om erover te kunnen oordelen....toch? Filmpje? :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WLOJS op zaterdag 22 september 2012 om 17:41:
Dat lijkt me toch iets voor een ander om erover te kunnen oordelen....toch? Filmpje?


Geen camera... :(
Maar betwijfel ook of een ander net zo kritisch kan zijn dan ik zelf ben...ben behoorlijk perfectionistisch... :p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:16:
Ben weleens een week in een yoga retraite geweest, mijn hemel wat was dat lekker.
maar ja, kan daar niet me hele leven bklijven, al had ik het wel gewild.


Zou ik ook wel eens willen. Waar had je dit gedaan en wat kostte het?
Waarschuw beheerder
Maar misschien een ander nog wel meer? :P


OT: Nog een liedje:




KRS-One - The Truth

It's not natural If it goes against God
It's not factual Her truth is not hard
It's not natural If it goes against God
It's not factual Gimme the truth!

Listen to the lyric as the negative is shrinkin
It's shrinkin out your life when you decide to change your thinkin
One of the first things we gotta switch around of course
Is Jesus Christ, and him dying on the cross
You're looking at the cross, surrounded in it's mystery
With Jesus on the cross in a, total misery
Now seperate Jesus from the cross so you can see
The truth about the cross, and the cross's history
The cross was created by the Roman government
It's only purpose and use, is cap-i-tal punishment
But Jesus Christ, was all about the revolution
While the cross was used as Jesus Christ's execution
See what if Jesus Christ, was hung upon a tree
Upon every church wall, that's exactly what you'd see
If Jesus Christ, was shot in the head with no respect
We'd all have little gold guns around our neck
If Jesus Christ was killed in electic chair, now get it
You'd be knealing to the electric chair with Jesus, still in it
You gaze upon the cross, and you see the execution
You yell stop the violence but the cross you're still using

It's not natural If it goes against God
It's not factual Her truth is not hard
It's not natural If it goes against God
It's not factual Gimme the truth!

So I say listen, listen, open up your third eye vision
God is not down with religion
Religion they be sellin it, listen up, God is intelligent
Reading of the bible is irrelevant
You gotta look within yourself, not a scripture
KRS-One comes to rearrange the God picture
If you sit and believe, you can acheive
If you sit and accept, you don't know, what's correct
or incorrect, take for instance Adam and Eve
The first two people on the planet, or so you believe
Their first time in heaven kids they had, Cain and Abel
Huh, now let me show you why the story's unstable
According to the story, according to what you believe
There was only Cain, Abel, Adam, and Eve
on the whole planet, now use your intellect
and tell me, what did Cain and Abel do for sex?
Upon the whole planet there was not another
Could it be for sex, heh, they were looking at each other?
Hold up! I thought the church wasn't into that
But wait, still yet, there is another fact
How did the world get populated?
Now tell me if I'm wrong, but obviously Eve had it goin on
Think for a minute, I know it gets notorious
But yo G, check out the chorus

It's not natural If it goes against God
It's not factual Her truth is not hard
It's not natural If it goes against God
It's not factual Gimme the truth!

[Rich Nice]
Yo yo...
Yo bring that back
I wanna say something on this BlastMaster session
Yo this is Rich Nice
You brothers gotta stop treating these hoes like nice girls
and these nice girls like hoes

[KRS-One]
True indeed, I'd like to welcome the rebirth of the Goddess
Word up it's all about knowledge of self
Yo Busta Rhymes, why don't you take the session over from here
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WLOJS op zaterdag 22 september 2012 om 17:28:
Mindfulness of achtzaamheid is een uitdrukking die afkomstig is uit het angelsaksisch taalgebruik, waarvan de oorsprong in het boeddhisme ligt.

Het is een onderdeel van het zogenaamde achtvoudige pad (in Pali en Sanskriet: samdhi). Het werd oorspronkelijk aangeduid met sati in Pali of als smti in Sanskriet. Het wordt al duizenden jaren toegepast door aanhangers van allerlei vormen van boeddhisme. Het bestaat uit meditatie en overdenkingen en wordt wel gezien als een vereenvoudigde vorm van vipassana.


Kijk, die religie draagt tenminste nog wat bij aan de gezondheidszorg en wetenschap en heeft tenminste écht wat nuttigs te bieden (Y) Kun je van het gristendom en de islaam niet zeggen ;d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hasta la Pasta op zaterdag 22 september 2012 om 11:53:
ik maak geen onderscheid tussen mannen en vrouwen


Ik ook niet.

Uitspraak van Hasta la Pasta op zaterdag 22 september 2012 om 11:53:
zoals ik zelf schreef vind ik dat als het een autonome keuze is de bigamie of polygamie in alle open- en eerlijkheid moet gebeuren


En dat is bij bigamie niet.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 10:52:
Bigamie is nl. wel dat de man 2 of wel meer vrouwen heeft waarmee hij getrouwd is en waarvan de vrouwen en kinderen niet van elkaars bestaan afweten.


Lees: NIET van elkaars bestaan afweten.

En is dat volgens jou:
Uitspraak van Hasta la Pasta op vrijdag 21 september 2012 om 21:07:
Voor de duidelijkheid: Als het eerlijk gebeurt is het niet strafbaar voor zowel de man als de vrouw.


De bigamist of bigamiste is bij deze een grote vuile vieze leugenaar.
En vind jij dat eerlijk ?!
Elk een van de vrouwen/mannen laten denken dat hij/zij de uitverkorene is. :ROT:
Kies dan voor polygamie !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:16:
Ik wel... sex en/of rode wijn al dan niet gecombineerd met l-tryptofaan


Ik ga mn vriendin niet elke nacht wakker schoppen als ik niet kan slapen :lol: Tevens drink ik niet, wat dat aangaat algeheel onthouder.

Begin wel op zn tijd weer zin te krijgen in een joint :$
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 19:59:
joint


join the club (Y)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
god is lul
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WLOJS op zaterdag 22 september 2012 om 17:02:
Infobesitas


Het is niet alleen de info, maar ook het willen bezitten van de nieuwste materiële trends/gadgets.
Ken mensen die bijv. de hele dag onrustig zijn omdat ze 1 bepaalde produkt willen hebben en ook telkens het over die produkt hebben en met die onrust naar bed gaan en weer opstaan.
Ook bang om er niet bij te horen.
Heb die onrust zelf ook wel gehad ;p maar dat was omdat mijn nog geen 4 jarige oude computer echt naar zijn klote ging.

Zat gsm bezitters die niet kunnen wachten, dat hun contract verlopen is, zodat ze de nieuwste (gratis) kunnen bemachtigen, waarop tal van mogelijkheden op zitten en die ze wellicht 1x uitproberen om te kijken of het wel werkt en dan nooit meer.
De meesten doen spelletjes.

En als men een produkt koopt bijv. een wasmachine waarop tal van mogelijkheden op zitten, die men "eigenlijk" nooit meer hoeft te gebruiken.
Bijv. de 90 graden wasknop.
Want als je ariel/omo of al die anderen mag geloven, dan worden je kleren al schoon bij 30 graden.
Maar dan wel "oxi action vanish" erbij adviseren, die dan een andere naam heeft, maar wel onder 1 der fabrikanten wordt gemaakt.
En de wasmachine fabrikanten raden je dan ook nog eens aan welke bepaalde wasmiddelen je het best kan gebruiken.

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:11:
Eigenlijk zouden we gewoon de hele industriële revolutie moeten omdraaien en weer allemaal gezellig in een hutje om de hei moeten gaan wonen, de regendans doen en oeloeloeloeloe moeten roepen


Wat hou je dan tegen ?!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 19:59:
wat dat aangaat


Is je beroep doodgraver ofzo aangezien je profiel omschrijvingen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 17:19:
Snap ook niet waarom die mensen in Afrika zonodig verwesterd moeten worden


Dan moet je het ook voor de "moslims" begrijpen. ;p
Waarschuw beheerder
Griffier, liefde is eerlijk, we handelen beiden met verschillende definities van bigamie. Jij gebruikt de oude (mannelijke) definitie, ik de nieuwe (universele) definitie, ik ben net zoals jij ook falikant tegen liegen.
Waarschuw beheerder
Als de dingen open en eerlijk gebeuren kan ik als mens, net zoals jij, een autonome keuze maken. Kan dat niet, omdat er feiten verdraaid worden of er dingen niet helemaal zeker zijn, dan is de keuze niet volledig autonoom en daarmee niet 'eigen'.

Succes is persoonlijk. De liefde is de toekomst. Denk buiten het hokje.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 11:36:
Eigenlijk zouden we gewoon de hele industriële revolutie moeten omdraaien en weer allemaal gezellig in een hutje om de hei moeten gaan wonen, de regendans doen en oeloeloeloeloe moeten roepenWat hou je dan tegen ?!


Wat houdt me tegen? Tja... zo veel ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hasta la Pasta op zondag 23 september 2012 om 12:29:
liefde is eerlijk


Maar zijn de betrokkenen dat ook, kunnen en willen zij de liefde het verschuldigde respect bieden of leidt hun begeerte en wellust ertoe dat „Alles gedeiht in dieser Welt, nur die Liebe nicht“, zoals Kinski zo bitter vaststelde ?!
 
Waarschuw beheerder
Liefde :dood:
Please hou toch op over die softe troep...

Haat, that's the shit!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hasta la Pasta op zondag 23 september 2012 om 12:29:
liefde is eerlijk,


True..de basis van alles..

Uitspraak van inactief op zondag 23 september 2012 om 17:30:
Maar zijn de betrokkenen dat ook, kunnen en willen zij de liefde het verschuldigde respect bieden


Ik denk dat dat de intentie van de meesten mensen is.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 11:42:
Is je beroep doodgraver ofzo aangezien je profiel omschrijvingen.


Beginnend ondernemer in de audio-industrie :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 17:48:
Haat, that's the shit!


Oké, ik haat je...voel je je daar beter mee ?

Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 17:48:
Ik denk dat dat de intentie van de meesten mensen is.


Hasta sprak over liefde in het kader van 'n soort gangbang...vandaar m'n bedenkingen ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hasta la Pasta op zondag 23 september 2012 om 12:29:
Jij gebruikt de oude (mannelijke) definitie


Nee, want ik heb het nl ook over:
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 september 2012 om 18:31:
De bigamist of bigamiste


Of anders bedoel je dat de bigamisten nl. de man of de vrouw en hun partners een weet van elkaar hebben en dat accepteren, maar dat de partners tegenover elkaar onafhankelijk zijn en willen, maar wel afhankelijk van hun vaste partner kunnen/mogen zijn.
Dat is in dit geval; voor hun idd. sprake van eerlijkheid en al het andere en zou het in de toekomst kunnen.

Of dan begrijp ik jou nieuwe (universele) definitie niet.
Want WIKI zegt nog steeds:
Degene die een huwelijk aangaat en verzwijgt reeds getrouwd te zijn, kan in Nederland een gevangenisstraf krijgen van maximaal 6 jaar.
Als de nieuwe partner er wel van weet, is deze mede strafbaar met een gevangenisstraf van ten hoogste 4 jaar.
Als de nieuwe partner te goeder trouw is, wordt deze niet gestraft (door de rechterlijke macht).


Persoonlijk vind ik de omschrijving sws een beetje raar, want als de nieuwe partner er weet van heeft is, dan heeft de nieuwe partner een autonome beslissing genomen.
Maar in hoeverre gaat deze weet of autonome beslissing ?! ....... hopende dat de man of vrouw (beloofd heeft) te gaan scheiden van de 1ste partner.
En dan nog de vraag of de de 1ste partner daar ook weet van heeft en of hij/zij de keuze heeft gehad ?! om ook een autonome beslissing hierover te kunnen/mogen nemen of maken ?!
En heeft de 1ste partner er weet van, dan is deze eigenlijk ook medestrafbaar.

Zie maar dat ook (de moderne) WIKI geen duidelijk definitie kan geven en wij maar klagen over de (ouderwetse) bijbel. ;p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op zondag 23 september 2012 om 18:37:
Hasta sprak over liefde in het kader van 'n soort gangbang...vandaar m'n bedenkingen


Dat had ik begrepen..ook jouw reactie daarop... (begrijpelijke bedenkingen) :)


...maar ik wou ff benadrukken.. vanwege de reactie van Dvm.. hoe het merendeel vd mensen dit soort dingen ervaart.. ik ook

Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 17:48:
Liefde
Please hou toch op over die softe troep...

Haat, that's the shit!


Doe ns ff niet..

Een knuffel zul je dan ook wel niks mee kunnen??? :/ Want ik heb t gevoel dat je die hard nodig hebt..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 18:58:
Doe ns ff niet..

Een knuffel zul je dan ook wel niks mee kunnen??? Want ik heb t gevoel dat je die hard nodig hebt..


NEE! Een knuffel nog wel... dat is hetzelfde als wijwater over dat meisje van the exorcist gooien. Ik vlieg in de fik van een knuffel!!

Ik heb mijn ziel gewoon verkocht aan de duivel. Liefde is een zwakte. Stom emotioneel gedoe!

Haat is the shit!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 19:07:
NEE! Een knuffel nog wel... dat is hetzelfde als wijwater over dat meisje van the exorcist gooien. Ik vlieg in de fik van een knuffel!!


Hemeltje!

Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 19:07:
Liefde is een zwakte. Stom emotioneel gedoe!


Hemetje!


:kusje2:


:)


lekker puh!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 17:48:
de intentie van de meesten mensen is.


Een moment opname.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 19:07:
NEE! Een knuffel nog wel... dat is hetzelfde als wijwater over dat meisje van the exorcist gooien.


:LOL:
Of een Judaskus.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 september 2012 om 17:50:
Beginnend ondernemer in de audio-industrie


Nice.
 
Waarschuw beheerder
[img width=1024 height=640 cacheid=001281600030263e51a7a1721a02d555fa]http://3.bp.blogspot.com/-EGxA_OwFeqM/UBF_oq21uGI/AAAAAAAAA88/y8g2wy2lLzs/s1600/evil_creature_1440x900.jpg[/img]


Verrekte mensenwezens... wat moet je ermee!!!??

[img width=550 height=446 cacheid=00126bb800300e0c05aea1b71a02d555fa]http://reasonradionetwork.com/images/2012/06/New_World_Order.jpg[/img]