Enkele maanden geleden voor de eerste keer XTC gebruikt, en het leek me leuk om hier eens een reportje van te schrijven. Vooral omdat ik het ook leuk vind om reports van anderen te lezen. Normaal gesproken werd ik altijd lekker dronken op feestjes, maar omdat ik af en toe zulke gezellige mensen tegenkwam wilde ik het ook eens proberen.
Op Loudness zou het moment daar zijn. We waren met met een groep vrienden waarvan de meesten gewoon aan het bier gingen, maar samen met een vriend zou ik aan de MDMA gaan. Ik had me niet voorbereid, maar mijn maat was bekender met gebruik. De pillen die we hadden waren oranje sterretjes, http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=29410 en witte speakers. Feestje begon om 22:00 uur en zou tot 07:00 uur duren, dus we konden even vooruit. Rond een uur of 12 besloten om beiden een heel sterretje te nemen. Op een gegeven moment begon mijn maat al aardig wat te voelen, en vertelde mij dat de sterretjes dik in orde waren. Ik merkte nergens iets van, op een ontzettend droge mond na. Daarnaast begon ik behoorlijk te zweten, maar daar heb ik normaal ook last van op indoor feestjes, dus besteedde er niet veel aandacht aan. Na een half uur merkte ik nog steeds niets, maar mijn maat vertelde dat het vanzelf zou komen en dat ik me verder niet druk hoefde te maken.
We gingen even naar de andere zaal, keken daar wat rond en gingen even later weer terug naar het hoofdpodium waar op dat moment Adaro begonnen was met draaien. Ineens klapte de pil in, en van het ene op het andere moment veranderde alles. Het gevoel was alsof alles van 3D naar 4D transformeerde. Geluid en licht kwamen werkelijk via mijn haren en vingertoppen binnen, en ik wist niet waar bleef. Ik keek mijn maat aan met een hele dikke smile, en hij knikte terug met net zo'n dikke smile. In het begin kon ik alleen maar stilstaan en genieten van hoe mooi alles was. Mijn vrienden die niet aan de X zaten, moesten ontzettend lachen om hoe ik keek, en hoe mijn ogen eruit rolden.
Toen ik op een gegeven moment los ging op de muziek werd het nog veel vetter. Springen werd zweven en alles voelde heerlijk los. Die set van Adaro zal ik niet meer vergeten, het was op dat moment het mooiste wat ik ooit gehoord had, en als ik het nog wel eens terug luister krijg ik nog steeds kippenvel. Ik vertelde ook aan iedereen om mij heen dat ze deze man minister president zouden moeten maken omdat hij zo geweldig draaide. Er waren momenten dat ik het gevoel had dat ik de controle dreigde te verliezen omdat het zo overweldigend was, maar als ik dan weer los ging op de muziek was dat gevoel gelijk weer over, en kwam het heerlijke gevoel weer terug.
Na deze geweldige set besloten we even eens stukje te gaan lopen wat ook heerlijk aanvoelde. Onderweg kwam ik ineens allemaal mensen tegen die net zo gezellig waren als wij. Je keek elkaar aan met een blik van: Jij ook? Lekker hé! Ik heb nog nooit zoveel knuffels en high fives gegeven als toen. Ik had het gevoel alsof ik allemaal nieuwe mensen tegenkwam die samen met ons op een compleet andere golflengte zaten. Gezellige mensen zijn altijd mooi, werd het motto van de avond.
Ondertussen was ik wel verschrikkelijk aan het zweten, ik zag eruit alsof ik met kleren aan in een zwembad was gesprongen. Uiteraard bleef ik genoeg drinken, maar mijn maat introduceerde mij aan een nieuw heerlijk fenomeen: Raketjes! Een nieuwe sensatie, en ook dit moest ik delen met iedereen. Waar ik normaal ook veel rook op feestjes had ik daar nu helemaal geen behoefte aan, maar als ik rookte was ook dat heerlijk, terwijl ik er niets van proefde.
Toen ik op een gegeven moment naar het toilet ging om mijn flesje te vullen schrok ik wel van de strakke kop die mij in de spiegel aankeek, omdat ik me helemaal niet zo voelde als dat ik er uit zag. Ik kwam steeds lekkerder in de rush van de MDMA en ben nog een paar uur lang heerlijk doorgegaan.Op een gegeven moment was het heerlijke gevoel een beetje weg, ik stond nog wel strak, maar het lekkere was voorbij. Op dat moment hebben we nog een half sterretje bijgepakt, en later nog een half speakertje. Dit had voor mij eigenlijk geen effect meer. Het gaf nog wel wat energie maar de rush was over. Dit was verder ook niet erg vond ik, ik had een heerlijke avond en heb me tot het einde vermaakt.
Om een uur of 8 mijn bed in gerold, waar ik nog een uurtje naar muziek heb geluisterd die helemaal niet aanstond, maar die zich nog afspeelde in mijn hoofd. Het gesuis in mijn oren veranderde in de mooiste hardstyle nummers. 's Middags wakker geworden rond een uur of 5 en voelde me op wat hoofdpijn na prima. Ook geen problemen gehad met eten of het gevoel van een dip achteraf. Kortom een top ervaring!