Kunnen jullie eventueel even een ontwikkelticket openen?
Kan ik met jullie afzonderlijk eventueel even testen.
Maar ik wil wel vermelden dat zo'n mooie nieuwe 'gratis' smartphone elke 2 jaar, ook zo'n 300 euro kost. Dat heeft bijna iedereen er wel voor over, terwijl een eenvoudige computerkast (zonder monitor), ook 300 euro kost en dan rondjes rent om 720p video.
En drie keer niet naar een feestje (a 100 euro, entree, drank, pillen, vervoer), en je hebt ook een nieuwe machine.
Het punt is, jullie apparatuur is net als Internet Explorer 6, wel 10 jaar.
Maar ik moet daarbij noteren dat ik ook heel graag had gewild dat er een automatische detectie in zit.
Helaas wil dat niet. HTML5 doet alles onder 720 pixels hoogte maar met 480 pixels, ook als het 600 pixels hoog is de ruimte voor video. En zelfs op 480 pixels ruimte, is een 720p video vele malen mooier dan 480p.
De codec en settings die gebruikt worden voor 480p zijn gewoon ruk.
De Flash versie doet bij HD=1 argument, altijd 720p en laat je het weg, doet het altijd 480p.
Het hoeft allemaal niet, het kost echt drie keer over de grond rollen om het allemaal werkbaar te krijgen zoals ik zou willen, maar ja, ik werk niet bij Gooooogle, dus moet ik roeien met de riemen die er zijn en dat is soms best frustrerend
