| Betreft: | forumonderwerp: 4fmp Legaal ? en wat vinden julie ervan |
Dat 4-FMP met vlagen op komt heb ik ook weleens last van gehad..
Het is wat minder heftig maar o zo lekker met minder directe nadelen.
3/4
die weet wel meer dingen niet toch?
Nou wil ik het stiekem eigenlijk toch wel weten...
maar ben zelf van mening dat het gewoon beter is om eerlijk te zijn tegen je vriendin.
(leugentje voor best wil moet een keer kunnen toch
ben sowieso vrij open daarin
Eerlijkheid gaat boven alles. Liegen is voor losers.
Ik deel die mening ook.. Wij zijn allemaal nogal liberaal ingesteld en hebben onze eigen mening over drugsgebruik, ik denk dat dat de aard van het beestje is en dat een partner daar ook wel begrip voor moet kunnen tonen anders is een relatie geen lang leven beschoren
Je kunt het ook omdraaien natuurlijk: Ben jij wel een geschikte partner als je continu over een belangrijke eigenschap van jezelf moet liegen?
Iets verzwijgen is niet hetzelfde als liegen
mensen die een hekel hebben aan drugs omdat het drugs zijn en verder niet eens weten wat het doet
maar dat was niet wat Mannie zei. Hij had het zelf over "een leugentje om bestwil"
Anyway, stel dat je op sollicitatiegesprek moet en er wordt gevraagd of je drugs gebruikt? Lijkt me niet verstandig om dan alles meteen eerlijk toe te geven dat je regelmatig aan de psychedelica zit.. Tenzij je de baan eigenlijk niet wilt natuurlijk. Dat bedoel ik met leugentje voor best wil. Blijkt het later een rlxte baas te zijn die er niet zo moeite mee heeft, dan ben ik er vrij open in ja
beter is om eerlijk te zijn tegen je vriendin
Ik heb dr gewoon alles verteld
![[img width=228 height=228]http://www.wearmeme.com/wp-content/uploads/2011/01/wearmeme-forever-alone-black.jpg[/img]](http://www.wearmeme.com/wp-content/uploads/2011/01/wearmeme-forever-alone-black.jpg)
Ik heb dr gewoon alles verteld =]
Doorgesnoven vriendinnen zijn toch wel zulke afknappers!
Doorgesnoven vriendin is voor mij geen afknapper hor.. maargoed dat is mijn mening natuurlijk!
driekwart
Lang genoeg om je er geen zorgen over te hoeven maken.
Peri-arachnoïdale toediening lijkt mij toch wel de meest creatieve...wie biedt meer?
Kan het trouwens zijn dat door de 4fmp veel minder last heb van een day after want normaal was t de dag dena eg gewoon super kut.??
Ik had een aantal weken geleden 175mg 4FA gedropt. In het begin heel erg euforisch, in de buurt van X.
De week erna echter ook een dip die in de buurt kwam van een MDMA-dip.
ik heb het idee dat als je de 1e keer veel 4-FMP dropt dit meer van je serotonine aanspreekt dan dat je dit verdeeld over bijv. 2x dus laten we zeggen 125mg en 3,5 uur later nog eens 80mg.