zo schrik ik me net ff de tyfus! ik zei vanavond tegen mn ouders: moeten jullie nog wat van de Aldi hebben? Ik moet nl nog cdr's hebben want die zijn bijna op.
Belt mn pa me net op: er is bij de Aldi (1 straat verder!) een schietpartij geweest met 3 of 4 doden
n Tiel zijn bij een schietpartij tenminste drie personen om het leven gekomen. Een vierde zou zwaargewond zijn. De schietpartij vond plaats om half acht bij een winkel aan de Kwelkade. Het is nog onduidelijk of er sprake was van een overval.
Update 20:45 uur
Een onbevestigde bron meldt ons dat de schietpartij plaatsvond in een Aldi supermarkt.
Ja zekers gestoord..
kheb er nog 1 zien liggen daarow..mah had beter niet kunnen gaan kijken..
(permanent verbannen)
en het was een kempske..
donateur
zo dat cis niet niks!!!
je zou er op dat moment maar boodschappen gedaan hebben
t word trouwens wel echt steeds gekker zeg, mesnen beginnen nu ook al gewoon op klaar lichte dag elkaar te vermoorden, in het bijzijn van kinderen enz.
Ze moeten de brouwmeester uit de schappen halen, dat lokt criminelen!
donateur
*dienstmededeling*
ik heb een paar berichten weggehaald die een béétje de verkeerde kant uitgingen en vervolgens ook maar de reakties daarop, omdat die (hoewel ze goed bedoeld waren) na het weghalen van de "foute" berichten nogal verwarrend overkwamen