Partyflock
 
Forumonderwerp · 671348
 
Waarschuw beheerder
Gabber en de Hardcore zijn weer lekker (commercieel) aantrekkelijk.

Loop jij mee met de rest??? Of zit het je net als bij mij in hart en nieren???

Leeker uitleven op feetsen,genieten, ook zonder dat wazi gebeuren...
 
Waarschuw beheerder
donateur
en wat het hem is de ouwe garde dus 21 + is bang dat de jeugd van 16 + de boel verziekt ik kan het mis hebben maar dr zijn vast wel mensen die het met me eens zijn toch ?


Waarom is 21+ ouwe garde? Slaat echt nergens op..
De 1e x dat ik een hardcore-cd opzette was ik 11, kwas meteen verkocht. Oke ik kon niet naar feesten, maar ik ben wel gewoon 8 jaar aan die muziek verslaafd!!
Maar nee ik ben 19, ik kan geen oude garde zijn :S

BullShit!!!
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
:respect:

Zoiets heb ik dus ook!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
na al die tijd gabber, heb ik het wel aan mijn nieren, en maag :)
 
Waarschuw beheerder
Daar kom je wel overheen :)
Artiest {SHOWLIST artist 7148, 75201}
Waarschuw beheerder
:gaap:
Artiest {SHOWLIST artist 917, 2156}
Waarschuw beheerder
donateur
Hoe oud je ook bent en bij welke generatie je ook hoort volgens anderen, zolang je de partyspirit hebt dan is de rest allemaal bijzaak.
Waarschuw beheerder
ik ben echt.... jullie zijn nep :x



:gaap:
 
Waarschuw beheerder
Ja de party-spirit tegenwoordig is alleen te vinden op early rave en oldschool feesten.
Bij Ghosttown zullen tijden herleefd gaan worden!
 
Waarschuw beheerder
als het net zo een feest wordt als vorig jaar ...

dan gezellige boel ja :)

en die discussie tussen 1e 2de 3de generatie


boeie !!!! als ze maar lol maken
Waarschuw beheerder
het zit in me bloed.... de afgelopen 12 jaar al gabber..zou ik een echte zijn?????????????
Waarschuw beheerder
donateur
moet je jezelf nog wel gabber noemen op ut moment dan...

ik luister ut ook al 9 jaar, maar om nou te zeggen ben een gabber, Neophyte ofschreef het een poos geleden eens goed als "hardcore liefhebber" :d
 
Waarschuw beheerder
luister pas sinds 2002 hardcore.. anno 2004 een liefhebber en wannabe kenner :D maar ik leer elke dag nog wel wat, alleen veel in te halen. ;-)
Waarschuw beheerder
ik bid elke dag naar mijn neophyte poster toe :respect: en geeft mijn darkraver actionfigure elke dag een kusje :P
 
Waarschuw beheerder
gewoon me eigen kleding dus hart en nieren gewoon me eigen ding :D
 
Waarschuw beheerder
ik voel me geen gabber... ik heb de oude tijd niet meegemaakt omdat ik toen nog te jong was (ik luisterde er toen al wel na enzo..maar feesten etc ging ik nog niet naartoe)

ik ben gewoon un uh..hardcoreliefhebber :P
Waarschuw beheerder
donateur
De muziek zit tegenwoordig technisch beter in elkaar, toch vind ik het minder. Teveel techno-achtige shit en partycore. De meeste tracks zijn ook zo energie-loos als wat


Tracks zoals Darrien Kelly & Scott Brown - Geleihoofd daar zat pas een energie in , of Too Fast for Mellow - In My House!!!

en ffe ontopic ---->
Het gabber virus zal nooit uit mijn bloed gaan!!!
I'm Condemned
 
Waarschuw beheerder
vind ik party rico en speedbump beterder oor Nosfera7u ;P
 
Waarschuw beheerder
Het zit bij ook al heel lang in me bloed en vind het nog steeds even vet als toen het er in begon te komen :)
 
Waarschuw beheerder
vanaf groep 7/8 luister ik het. daarna nooit echt meer iets anders helemaal geweldig gevonden.

kan van alle genres wel veel waarderen. maar niet zo als hardcore het bij mij doet.
 
Waarschuw beheerder
kwas begonnen in groep 4 :$ :)
Waarschuw beheerder
ik was lekkur eerder ;):vaag: groep 3 :$:)
 
Waarschuw beheerder
Toen jij in groep 3 zat woonde ik nog niet in Nederland ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Mensen van 15 die het hier over schapen enzo hebben vind ik een beetje raar. Volgens mij zijn jullie namelijk je mening nog aan het vormen al denk je nu alles al zeker te weten. Ik zelf vind hardcore nog steeds lekker en ben dus wel van het eerste uur. Zowel met draaien als feesten gaan. Je muziek keuze zal uiteindelijk ook breder worden denk ik, althans dat is mijn ervaring. Eerst wilde ik vrijwel alleen maar hardcore aanhoren maar nu ligt dat zeker anders.

Wat is een gabber? Tja.... in ieder geval iemand die met respect naar andere mensen kijkt en niet met legerkisten en een bomberjack met zijn klauw in de lucht staat te zwaaien. (Niks tegen legerkisten en bomberjacks) Het is een gevoel dat je bij elkaar hoort en een gezellig praatje kan maken met elkaar. De tijd dat je iedereen een hand kan geven lijkt in ieder geval voorbij en dat is niet alleen in de hardcore-scene.
 
Waarschuw beheerder
mjaa vind in elk geval ouwe hardcore een heel stuk vetter dan nieuwe.. :D
Waarschuw beheerder
Mensen van 15 die het hier over schapen enzo hebben vind ik een beetje raar. Volgens mij zijn jullie namelijk je mening nog aan het vormen al denk je nu alles al zeker te weten.


Ik ben mijn mening miss. nog aan het vormen maar ik zie toch wel dat een overgrote meerderheid van de mensen schapen zijn die achter de trends aan rennen.
Me eerst gaan uitlachen in '99, '00, '01 omdat ik nog gabber ben. En dan nu Hardcore oppeens weer relaxt vinden :s:@

En kwa muziek ben ik nooit echt simpelminded geweest, kan veel andere soorten house ook waarderen.
Komt denk omdat ik, voor ik in aanraking kwam met hardcore naar die techno-trance en houseparty cdtjes luisterde...
 
Waarschuw beheerder
Mensen zijn nu eenmaal trendgevoelig en daar doe je niks aan. Als ze jou namelijk vertellen dat je een gabber bent door een Lonsdale shirt aan te trekken schijn jij het ook te doen denk ik. :D

Je zou veel meer het gevoel van gabber krijgen als je elkaar respecteerd om wie je bent en niet om hoelang je al achter een bepaalde muziekstroming staat. Net als jij nu mensen uit '99,'00,'01 schapen noemt zou ik jou ook een schaap kunnen noemen toch??? Het mag dan een feit zijn dat jij er eerder bij was dan de spreekwoordelijke schapen maar er zijn ook weer schapen voor JOU geweest.:D

Snappie???

Accepteer dus ook mensen die na jou komen want ik noem jou net zoveel gabber als mezelf en dat is gabber zijn!! Jullie delen allen dezelfde muziek keuze/levensstijl en dat maakt jullie allen gabbers.

That's it... niets meer en niets minder.
(denk ik)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Jongeren kunnen natuurlijk volgends jullie geen gabber zijn, omdat hun die tijd niet hebben meegemaakt :S maar wat zijn die jongeren dan die van hardcore houden in hart & nier?!
Zelf noem ik me geen gabber :bah:
Gewoon een Hardcore Liefhebber :yes:
Waarschuw beheerder
dat accepteer ik ook wel... maar die mensen die in de mindere jaren '98 tot '01 hardcore kut muziek vonden, terwijl ze eerst wel "G(zw)abber" waren... en dan nu weer stoer komen doen met hun nieuwste hardcore cdtje. Dat zijn de kuddedieren of schapen :p die iets leuk vinden als het in is, want dan horen ze erbij.

En miss. ben ik ook wel een schaap met met lonsdale kleertjes, maarjah ik ben er trots op om gabber te zijn en dat ook te uiten naar de buitenwereld...
Net zo goed als ik nog wel is in een aus of cavello loop... daar geldt het zelfde voor.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik heb mijn ausjes ook nog hangen hoor en val je ook absoluut niet aan. Zelf vind ik ook dat hardcore een iets mindere periode achter de rug heeft......

Ach ja... trends en meelopers of wat het ook moge zijn... het is overal wat en zal altijd zo blijven.

:D
Waarschuw beheerder
goed gezien :jaja:
 
Waarschuw beheerder
even een gedichie gemaakt...

gabber ben je niet voor even,
gabber ben je voor je leven...

gabber ben je voor altijd,
gabber raak je nooit meer kwijt.

gabber is een hakker en een makker,
gabber is zeker geen stakker.

gabber ben je voor iedereen,
gabber ben je nooit alleen.

gabber is een woord en begrip,
gabber is liefde,en niet sip.

gabber is niet te beschrijven,
gabber moet je voelen in hart en lijven.

gabber zit heel diep in je hart,
gabber word je zeker nooit zat.

Poezie van een gabber in hart en nieren.
Waarschuw beheerder
(y) mooi stukkie kerel!
 
Waarschuw beheerder
gabber was ik vroeger.....ben nu liefhebber.
mooiste tijd van m`n leven was het in ieder geval wel....
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2325, 3397}
Artiest {SHOWLIST artist 9144, 105987}
Waarschuw beheerder
'k was 8 jaar oud toen ik voor het eerst hardcore luisterde

sinsdien VERSLaaFD aan HARDCORE!!!!

Aleen ons mam is er nog steeds niet aan gewend :)
Waarschuw beheerder
donateur
Tja, en toch blijft het een verhaal van vroegah...

Want ik mis momenteel een beetje de kick in de gabber, te complicated teveel DMX, en was het niet zo dat je voor melodieuze muziek de mellow in ging?

Meer bass, minder melodie, meer kick en monotonie (<-- hehehe) en ik had mijn gevoel weer helemaal terug...

Hmmmm, vroegah!
 
Waarschuw beheerder
vind gabber zo wie zo wat van vroegah....al die figuren met kisten aan die op elkaar lopen te beuken en springen noem ik geen gabbers...
 
Waarschuw beheerder
hey mensen hier dj ruffex de schrijver van de texten van marcohakker
de logo da je ziet op men profiel heb ik gemaakt met zijn woorden erin
nog iets
kleren maken niet de gabber
das een gedrags code naar de maatschappij toe
gabber ben je in hart en nier
de kleren zijn niets dazs gewoon een gedrags code
naar de gemeenschap en maatschappij om te zeggen we zijn gabbers
niets zal er ons tegen houden
grtzz dj ruffex
 
Waarschuw beheerder
:D DAS pas een goede uitleg! :D :respect:
 
Waarschuw beheerder
het is toch waar zker wa is da ,nu de gabber populatie kan alleen verder leven als we elkander respecteren zowel 1,2,3 generatie gabbers onthoud één ding ??
de 2e kunnen nie onstaan zijn zonder de 1e
het is dan als de 3e generatie zwabbers zijn waar zit de schuld dan ??
1e ?? nop 2e ?nop
da ligt aan zichtzelf
als zij de populatie willen kapot doen met hun rechtse gedoe en dingen
en de maatschappij een slechte voorbeeld geeven nou das is de schuld van hen
da ze dan nog meer de klootzakken uit hangen en de zwabber en de maatschappij een verkeerde
inzicht en beeld niet minder dan dat
nou jah zou zeggen dan tegen die oprotten we hebben jullie nie nodig we doen verder met de gen,e die er wel in geloven
 
Waarschuw beheerder
idd!Veel mensen die de oude sounds willen horen komen niet op de new-style feesten af,die zoeken ouderwetse gezelligheid op bij de oldschool en early rave feesten.Daar vind je dat soort tuig ook niet :bah:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind dat je de "titel" gabber niet aan jezelf moet geven. die krijg je van je vrienden en omgeving....
 
Waarschuw beheerder
gelijk in hoor maar zeg je we kunnen nie en hoe we het keren of doen we moeten met de tijd mee
als je nu naar DJ pâul luister ja offensive
en naar zijn track holy noise live @ pârkzicht??
hoor je het ook verschil de muziek is harder maar
de liefde en de sfeeer vind je er nog steeds in trg da ene gevoel da velen nie kunne beschrijven of het nu zelfde stijl is of niet
doe er niet toe
gabbers zijn er voor gabbers
opkomen voor elkander
het gespuis verbannen blijven geloven en vechten waar je in gelooft
verban de zwabbers
en ga gewoon waar je geboren of getogen voor bent en voor wilt sterven
nou mede gabbers
of da het nu nieuwe shit is of oude style
we voelen toch allemaal het zelfde
laat die ons in de steek laten zeg oprotten
en ga gewoon voor waar je in gelooft
 
Waarschuw beheerder
Vroeger was er sprake van SAAMHOORIGHEID!
Toen kon je zeker wel zegge dat je oprecht een gabber was.
Ik voel me meer een gabber van de oude garde!
 
Waarschuw beheerder
dit heb ik gemaakt voor men zussie
13jaar oud en raveteef begin stadium

you are my special soldier you are my angel you are the one i believe in you
and i never stop doing that untill i die you will protect and know the knowlegde about that
the cirkel is almost compleet sister you will compleet the cirkel what i start it 17years ago
you are my special soldier and that you are for the rest of my live
somday we will say hand in hand with the others to
this line of text


there i walk true the shadowland ther i hear a sound
i never hear before there is a god , god is a gabber and hes one of us
arise my child arise its your moment
the day of independence day is coming
your the one the world will look up to
you will secure are sound and are faith in the core and alliance
you will show others how it must be done
and learn them to give and give back respect like it must be done
you will show others you heart what's the point to be a gabber a soldier of the alliance and the artcore
sister i will stay always on your side even when i dead i will be there in your heart trust me
i want leave you alone in this time and moment
i will protect you
even when i'm dead i will protect you
like a guardian
i will look over your schoulders and keep a hand above you head
you will be save forever and ever
untill the day i die

i will never Abandonned you and let you to are destiny by your self
you can always truts on me and support on me
when you need me
beceaus i love you so sister and that will never end
it's over when i say it's over than i say goodnight my sister and sweet dreams but my time is not yet to come
i have to muts to learn to you and teach all the knowledge i know
the day i die will be Salvation it will be my moment and your to when i die you will get born
out of you will come the ultimate scense of artcore alliance and feeling
sister it will be day of sadness and joy but remember ont thing i will never be dead
when you keep me in your heart and remember the moments we have you and me with friends, on party's
every time you will think of me when you go out and having fun and say brother thx for every thing
i will say back sister its was a beautifaul life and i'm happy now
 
Waarschuw beheerder
donateur
gabber was ik vroeger.....ben nu liefhebber.


:D mooi gesproken, idem.
ik vond 'toen' de kledingstijl wel toffer dan nu, was 'gezellig' zo met de aussies enzo, het zag er allemaal relaxed campingstijl uit.
mijn eerste 'gabbermuziek' kocht ik in '95 ofzo, die van Earthquake, mijn eerste feestje was Mysteryland (heel stiekum, uiteraard..) en op mijn schooltas stond met type-ex : Hardcore will never die!!
:D
enne, wie spaarde er geen flyers... toen ik 18 was gooide ik de aussies aan de kant en sinds een tijdje vind ik het af en toe wel weer leuk, dus hardcore will inderdaad never die. Al was ik 10 jaar terug meer van de piano riedeltjes erdoor, nu vind ik: hoe waziger het klinkt hoe beter haha
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
zo jongens we hebben het weer erg te pakken met de 3e gen. maar ruffex heeft wel gelijk....

de 3e gen is ontstaan uit onze broertjes en zusjes van de 2e gen zij willen zien en voelen hoe het was met de grote broer of zus....

mijn dochter nu bijna 6 maand, wil later ook weten wat zijn papa vroeger deed. zij zal al mijn cd's te horen krijgen, te beginnen bij het begin, tot hoe het nu of straks is....

ik ben ook 2e gen, eerste wat ik hoorde was thunderdome.... en heb nog steeds het bandje wat ik kocht van thunderdome 2...alleen helemaal grijs gedraaid....

inmiddels heb ik een grote verzameling van cd's en video's.....

en als jullie willen weten of ik een echte gabber ben...zie de dvd van thunderdome a decade...daar staat mijn tattoo...over het hele scherm van je tv...ook zie je mij nog in de hardcore zaal, met aus..(blauwe) vet te hakkuhhh...de grote ogen en knagende kaken niet te vergeten....

ik ga al 8 jaar naar feesten, de laatste jaren niet zo veel meer,maar als ik ga...ben ik er ook...

ook ik loop wel in lonsdale, anders dwing je bijna geen respect af van de new gen. het is triest dat ik dat moet zeggen,maar het is wel zo.

er is totaal geen saamhorigheid meer, en de handjes kun je bruut vergeten..eerder een klap op je kop,als je tegen iemand aan loopt.

mischien moet de scene maar weer snel onder uit, kunnen de echte feestbeesten weer lekker ouderwets feesten...

nog een opmerking voor new: kijk eens een video van thunderdome 96 of zo, en bezoek eens een early hardcore feest....
 
Waarschuw beheerder
donateur
klap op je kop


De sfeer wordt er niet beter op zo idd! bah
maar ik zou gewoon in je ouwe aus gaan, dan dwing je (in elk geval bij mij :D ) meer respect af dan dat je in lonsdale loopt..
als ik nu lui in ouwe aussies en op maxies zie lopen denk ik : he, cool!
die spreek je veel eerder aan, haha
ik heb ze helaas niet meer, het enige wat over is is een bordeauxrode cavello broek met 283 brandgaten erin!
en die bandjes : zeker bewaren, heb nog een oude van een opname van een houseparty in enschede, in 94 ofzo.. haha tof joh
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kreeg van ons pap in 92 een bandje met house ne de hele reutemeteut. Ik was meteen verkocht, toch kon ik door allerlei niet geheel onbegrijpelijke omstandigheden pas in 2002 naar feesten en eveneens was ik meteen verkocht.

Ik blijf gewoon mn ding doen en zie vanzelf wel hoe of wat ik op feesten aan doe.