Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 februari 2011 om 08:37:
Nu moet ik zeggen dat het niet per se echt heftiger werd van het bijpakken, waarschijnlijk duurde het wel langer. Ik heb er wel vaker iets van gelezen dat bij LSD bijpakken niet echt werk.
Komt waarschijnlijk omdat het vrij lang duurt voordat je op je piek zit; dit geldt dus ook voor de nieuwe dosis.
In de tijd dat je op je piek zit, ben je alweer 2 uur verder en is de vorige dosis dus alweer voor een deel afgebroken.
Daarom leidt bijpakken vaak vooral tot een langere duur dan tot een heftigere trip.
Toch is het voor een eerste trip niet altijd verstandig om bij te pakken.
Juist doordat je trip langer duurt, heb je meer kans op een bad trip.
De eerste keer heb je soms toch nog die bullshit van 'je kunt in een trip blijven hangen' in je kop.
Plus het is (zonder ervaring en goede voorbereiding) ook helemaal niet leuk om 12+ uur te trippen.
Vooral die laatste uurtjes, als je eigenlijk moe bent en wilt slapen, ben je erg kwetsbaar voor een psychedelische nachtmerrie.
Dan heb je ook nog de kans dat als je te snel bijpakt de intensiteit van de trip wel flink toeneemt.
Ben je net lekker gesettled op het plateau van je eerste inname en dan komt die tweede dosis er nog eens overheen.
Dus in beide gevallen is bijpakken geen aanrader; gewoon onthouden voor de volgende keer en dan wat meer pakken.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 februari 2011 om 09:15:
ik heb eens gelezen hier dat met lsd dat je voor een korte tijd een enorme gewenning opbouwt waardoor bijpakken tijdens een trip geen zin heeft
Hmmm, als je dat hebt gelezen, had je toch ook moeten lezen hoe die theorie met een farmacokinetische berekening ontkracht is!?
Het kwam er dan in principe op neer dat je 1 gram LSD kon bijpakken en nog steeds maar maximaal 3 dagen zou trippen...grote onzin dus.
Zelfs zonder berekening is het eigenlijk al makkelijk als bullshit te ontmaskeren:
Je zou wel gewenning opbouwen voor de nieuwe LSD, maar niet voor de LSD die al in je bloed zat voordat je ging bijpakken!?
Want de LSD die je erbij pakt daar 'gebeurt niets meer mee', maar als je niets bijpakt blijf je wel gewoon trippen op wat je al had genomen.
Daarnaast is het algemeen bekend dat bij een hogere dosis je sneller een tolerantie opbouwt.
Dus dan zou je zelfs met een tien keer zo hoge dosis nog niet echt harder gaan trippen, omdat je dan ook sneller tolerantie opbouwt.