Partyflock
 
Forumonderwerp · 671568
 
Waarschuw beheerder
ik ben nu 7 weken bezig en de eerste 5 weken ben ik in totaal 15 kilo kwijt ik ben van maat 54 naar 48 terug gegaan maar ik sta nu al ruim 2 weken stil

meer mensen met deze ervaring, of meer mensen die ook lijnen gooi je ervaring er maar uit ben benieuwd misschien hebben we nog tips voor elkaar
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
wil je afvallen of nie?
 
Waarschuw beheerder
Das normaal..in t begin gaat het heel goed en op een bepaald momentje is je lichaam aan minder eten of sporten gewent..is echt balen ja:S:S

Maar wel TOP hoor dat je al zo ver bent gekomen heb ik echt respect voor!!!

Succes verder!! (K)
 
Waarschuw beheerder
wil je afvallen of nie?


ja tuurlijk en ik zeg je het is niet makkelijk hoor
 
Waarschuw beheerder
is heel normaal, je stofwisseling moet wennen aan het nieuwe eetpatroon.
niet de moed opgeven hoor, iets meer gaan bewegen en je valt wel weer af.
 
Waarschuw beheerder
doe ik heb net een nieuwe hometrainer gekocht
 
Waarschuw beheerder
hardlopen werkt goed.
Waarschuw beheerder
donateur
Zwemmen wil ook nog wel eens helpen.
 
Waarschuw beheerder
het resultaat wat ik nu heb bereikt voelt goed hoor ik kan tenminste weer normale winkels binnen eerst kon ik alleen maar in speciaal zaken slagen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik wil ook wel wat kwijt :S

(K)
 
Waarschuw beheerder
jij? maar op je foto zie je er helemaal niet verkeerd uit hoor
Waarschuw beheerder
donateur
54 - 48 is erg groot he
maar ik zie dat je t goed lukt, toch?
enige meisjes maat dat ik ken is 36
en dat had mijn vriendin en ze was zeker heel klein.

dus 40 is denk ik wel normaal he! 38 ?
 
Waarschuw beheerder
Whoahh... das echt een flink stuk afgevallen!!! GOED MAN!!!

Wil eigenlijk zeggen : Ga zo door, maar zie dat het op het moment niet mee zit.

Komt wel goed, over een tijdje heb jij ook maat 38

;)
 
Waarschuw beheerder
Komt wel goed, over een tijdje heb jij ook maat 38


maat 38 is niet reeel voor mijn bouw maar ben al tevreden met maat 42 ongeveer
 
Waarschuw beheerder
Zeker knap van je dat je al zoveel bent afgevallen (F), en het is zeker normaal dat je nu even stilstaat..

Je lichaam heeft aan het begin echt een spurt, maar daarna sta je even stil om daarna weer opnieuw af te vallen.. Als je je eetpatroon hebt veranderd is er niks aan de hand!

Als je handige tips wilt kan ik je het boek: Het no-nonsense dieetboek aanraden.. Staat heel veel belangrijke info in.. Er staat bijv. in hoe je op een goede wijze kan afvallen en wat je moet doen om op het goed gewicht te blijven.. Deze kan je voor € 12.99 bij elke boekhandel halen!

Het gaat nu misschien even wat minder, maar blijf stevig in je schoenen staan want je bent op de goede weg! Niet opeens weer gaan omslaan met het idee: Ik kan het toch niet! Je hebt nu immers bewezen dat je het WEL kan!

Succes nog! Je bent op de goede weg!!

(K)
Waarschuw beheerder
donateur
doe je goed!
 
Waarschuw beheerder
heel goed dat je al zoveel kwijt bent! :respect:

maar na een tijdje lijnen gaat het niet meer zo hard... maar wel doorzetten!


:respect:
 
Waarschuw beheerder
Miss_shadowgabber wat voor dieet doe je?
als je alleen de chips enzo laat staan is het normaal dat je na ene poos niks meer afvalt.
Als je dan nog meer wilt afvallen zul je een 1000 calorieen kunnen doen,dan val je gerarandeerd af

maar zelf met een 1000 calorieen dieet kun je zelfs ff een stop hebben van 2 weken,juist op dat moment moet je ff doorpakken,want het is vrij normaal dat je ff niks meer afvalt.

Ik heb het zelf ook gedaan..Van 69 naar 58 kilo gegaan binnen 2/3 maandjes,elke week 1/2 kilo kwijt.Maar dan wel elke dag je calorieen tellen,

En geen jus meer bij het avondeten,2 aardappeltjes en je zat vreten in de groenten,
koolvis koken of tartaatje eten bij het avondeten :kots:
en uiteraard alles mager,magere boter mager broodbeleg,magere yogurt,light drinken..


succes
Waarschuw beheerder
donateur
verder wens ik je nog veel successss
Waarschuw beheerder
donateur
Cardiotraining gaan doen (roeien, steppen, fietsen, loopband)
daarnaast 2 of 3 keer per week meedoen met Spinning. Daar verbrand je ontiegelijk veel vet mee. Je valt echt snel af daardoor.

Normaal blijven eten, misschien dat die manier van weightwatchers iets voor je is, mijn vriendin is daar gigantisch mee afgevallen namelijk :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Mike, wat heb je toch altijd stomme opmerkingen.

De enige maat die ik ken is 36 :s

Welcome in the real world ?
 
Waarschuw beheerder
idd als je erbij gaat sporten val je helemaal snel af :yes:

zwemmen is heeeeel goed! doe dat 2/3 in de week,en je valt misschien wel het dubbele af
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
k ben geen meisje om 36-38...42-44... te weten lol
enig dat ik wist is 36 toen ik iets voor me girl wou kopen :p nerd :9
 
Waarschuw beheerder
Powerplate blijkt ook goed te zijn toch?? Maar is wel erg duur geloof ik..
 
Waarschuw beheerder
Miss_shadowgabber wat voor dieet doe je?
ik sta zelf onder dokterbegeleiding en dat bevalt me goed moet ik zeggen een kennis van mij heeft de zelfde dokter en die is er 29 kilo mee kwijt

sporten doe ik al veel dat heb ik ook altijd al gedaan
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dan heb je wel een goed dieet lijkt me,

dan moet je gewoon ff geduld hebben denk ik,
de kilo's gaan er vanzelf wel weer af,maar wel wat langzamer misschien,
in het begin gaan de kilo's er heeeeel snel af,later gaat het wat langzamer
 
Waarschuw beheerder
54 is groot jah 38-40 is gemiddled 34-36 is te small vind ik persoonlijk
en dames maten gaan tot ergens in de 60
 
Waarschuw beheerder
fietsen is ook heel goed.

en als je tussen de middag gaat eten..eerst een sinaasappel en dan pas je brood, zit je langer en sneller vol.

en uitkijken met rijstcrackers en dat soort dingen, zitten heel veel koolhydraten in.
 
Waarschuw beheerder
15 kg in 5 weken :O das wel veel hoor :/



en het is normaal dat je op n gegeven moment na de eerste kilo's op een punt komt dat het ff stilstaat... het zal daarna weer langzaam (je kan natuurlijk geen 2 a 3 kg per week blijven verliezen) verder gaan... 1 kg per week ofzo.. :)


succes! :flower:
 
Waarschuw beheerder
idd 34 is te mager
 
Waarschuw beheerder
klopt koolhydraten zetten heel erg aan ik heb dan ook het advies gekregen om die zoveel mogelijk te vermijden
Waarschuw beheerder
Je bent inderdaad al enorm veel gewicht kwijt, echt knap! Ik probeer al tijden die laatste 5 kg kwijt te raken ;) Misschien toch maar eens denken aan een beenamputatie ofzo ...

Maar ff ontopic. Kun je niet eens gaan praten met een dietiste enzo? Het eerste deel van afvallen is eenvoudig, maar daarna is het een combinatie van een gevarieerd voedingspatroon (gezond eten) en voldoende bewegen met een juiste intensiteit. Je kunt beter geleidelijk afvallen dan in 1 keer heel veel. Dan heb je heel veel kans op een jojo-effect.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja en dat zal ik zeker nooit krijgen ik ben van mezelf al stevig gebouwd en vind 42 goed want als je teveel gaat focussen daarop dan hou je het nooit vol
Waarschuw beheerder
donateur
no 36 meisjes zijn :k
Waarschuw beheerder
Goh, maten zeggen niet zoveel. Maar meisje met een normale lengte en maat 36 vind ik persoonlijk eerder :kots: en wil ik dan altijd mee uit eten nemen ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Maar ff ontopic. Kun je niet eens gaan praten met een dietiste enzo? Het eerste deel van afvallen is eenvoudig, maar daarna is het een combinatie van een gevarieerd voedingspatroon (gezond eten) en voldoende bewegen met een juiste intensiteit.
ik sta onder doktersbegeleiding
 
Waarschuw beheerder
ligt eraan hoe groot ze zijn als een meisje lang is en 36 heeft of een meisje kleins is en 36 heeeft daar zit al een heel verschil in
Waarschuw beheerder
ik sta onder doktersbegeleiding


Huisarts of dietist?
 
Waarschuw beheerder
het leuke eraan is wel dat ik nu regelmatig kan gaan shoppen voor nieuwe kleren wel prijzig maar toch geluk en zelfvertrouwen is onbetaalbaar!!!
 
Waarschuw beheerder
hij is huisarts maar helpt al 20 jaar mensen met dit dieet en heeft nog maar weinig slechte ervaringen daarmee je kan hem omschrijven als een huisarts die gespecialiseerd is in dieeten
Waarschuw beheerder
donateur
36 maat en lief koppie is (L)
 
Waarschuw beheerder
dat geld voor elke maat een lief koppie is (L)
Waarschuw beheerder
donateur
mee eens
maar ik vind 36-38 (Y)
ik wil n klein meisie
 
Waarschuw beheerder
da's balen, nieuwe halen!
 
Waarschuw beheerder
da's balen, nieuwe halen!

als je niet normaal kan reageren reageer dan niet

is alleen voor serieuze mensen :-P
Waarschuw beheerder
donateur
juist
 
Waarschuw beheerder
hey Corina goed man! Volhouden, ik ben benieuwd naar het "resultaat" hahaha :)
 
Waarschuw beheerder
ja ze zien het meteen zegt iedereen maar je ziet het wel in de odeon of bij queensday core
alleen ik ben er nog lang niet hoor er moet veel meer af maar nu ben ik weer op mijn gewicht van twee jaar geleden dus het gaat weer de goede kant op
 
Waarschuw beheerder
ik ben benieuwd hoe ik er op vakantie bijloop misschien kan ik dan fatsoendelijk in badkleding
 
Waarschuw beheerder
He echt super knap van jou zeg!!! :yes:
Volhouden zo :D

En dat je lichaam nu "stilstaat" is normaal.

Heel veel succes ermee :flower:
 
Waarschuw beheerder
dank je