Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 10 augustus 2010 om 20:02:en je dan gedragen als een down pubertje die om hulp vraagt ga toch jij bent de moeitje niet waard kansloos stumpertje
groot gelijk kerel
Uitspraak van Gabriel Batistuta op dinsdag 10 augustus 2010 om 20:03:Meerdere wegen leiden naar Rome
montana nog iemand die je erg lief vind zie je dat
dank u
Uitspraak van Gabriel Batistuta op dinsdag 10 augustus 2010 om 20:03:Meerdere wegen leiden naar Rome
jou wegen lijden zeker naar Bremen
Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op dinsdag 10 augustus 2010 om 20:47:gelukkig alleen in studio voetbal
En studio sport ook, en de vi is een Ajaxblaadje, en de telegraaf een Ajaxkrant, achter elke boom staat een jood
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 10 augustus 2010 om 20:06:![]()
nu blij doen en eerst ontkennen dat ie het was
En studio sport ook, en de vi is een Ajaxblaadje, en de telegraaf een Ajaxkrant, achter elke boom staat een jood
Neuh, alleen de Telegraaf is redelijk joods ja... Maarja, daarentegen is het AD weer redelijk Feyenoordminded. De rest val reuzemee hoor.
Uitspraak van Silver Corvette. op zondag 22 augustus 2010 om 23:30:die natnek broer van youp van t hek zit er ook
Ik dacht al, hij komt me bekent voor
Maar wel utrecht nog een kans geven tegen celtic donderdag
Uitspraak van verwijderd op maandag 23 augustus 2010 om 12:55:Slap programma zonder normale personen, theekransje...
Uitspraak van FC Lacoste op zondag 8 augustus 2010 om 19:52:Natuurlijk over Ajax.
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 augustus 2010 om 20:02:hahahaha
Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op zondag 29 augustus 2010 om 23:02:zitten daar nog mensen naar te kijken ook? Hoorde in Studio Sport wie er allemaal aan tafel zouden zitten... veel joodser dan dit kan niet volgens mij.
joods twents of is dat het zelfde?
Uitspraak van verwijderd op zondag 29 augustus 2010 om 23:38:snap meteen waarom die tukkers welkom zijn in damsco.
Iedereen is welkom

















