8 volgers · 26753x bekeken
| Betreft: | evenement: Nature One, vrijdag 30 juli 2010 om 20:00 evenement: Nature One, zaterdag 31 juli 2010 om 18:00 evenement: Nature One, donderdag 29 juli 2010 om 12:00 |
Ik word geftrustreerd van hret feoit dat mijn werkker om 05.50 gaaat
moet je ook gewoon op tijd naar je bed gaan kutaap
Komt wel goed schatje..
Dankjewel lieverd van me!
Krijg ik een mail met de vraag of ik een kopie van mijn ID-Kaart en Creditcard op wil sturen.
Zoals Sinter Danny al zei.
Had voor Mayday bij I-Motion mijn kaartje bestelt, na mijn overmaking had ik mijn kaartje echt na een week in de bus, waarschijnlijk omdat je zoveel kaartjes in een keer bestelt, vinden zij misschien verdacht. Stuur anders een mailtje naar ze, laat ze weten dat je een buslading mensen mee neemt.
Wie weet mag je dan met de bus dichtbij het veld parkeren hoeven de mensen niet zo ver te lopen, was een behoorlijk pokke end lopen vorig jaar
De busorganisaties die via hun website de partytravels doen hoeven dat volgens mij ook niet.
moet je ook gewoon op tijd naar je bed gaan kutaap
Tjaaa zogaatat he
Bijna weekend!
Ieeeeeh Explosion, nee bah met dat vanillegeurtje; ik kreeg al koppijn als ik er naar keek
Nooit genomen dan?
Serieus.. Een betere drug heb ik daarna nooit meer gehad. Dat spul was gewoon ziek.
Innemen, kwartier wachten.. en dan: BOEM.. Uren aan een stuk knallen
Tevergeefs nog naar gezocht, maar is geloof ik alleen maar namaak op de markt. En die werkt niet zo lekker
Maarre van die blauwe hebben ze een nieuwe versie en die gaat primaals een banaan, zeg maar
Vond die Original 69 meer op een xtc in een flesje lijken.
donateur
waar scoor je die shizzle dan?
en quanta costa?
kun je niet beter gewoon m kristallen of poeier hebben?
en quanta costa?
kun je niet beter gewoon m kristallen of poeier hebben?
Maar bedankt voor het mee denken mevrouw M.
Graag gedaan meneer zonder .... ook puur uit eigen belang
Mijn proefkonijn ging raar doen en toen hoefde ik niet meer
Haha, ja het is erg heftig, maar ben altijd nog wel bij zinnen gebleven ervan
Er zit methylone in die flesjes!
http://nl.wikipedia.org/wiki/Methylone
Idd, zouden ze in meer dingen moeten doen
Wij hebben laatst mephedrone geprobeerd
Mephedrone of wel 4-MMC (4-Methylmethcathinone) is de nieuwe legale variant van de verboden partydrug XTC en MDMA en dat voor maar 12.50 euro per gram. Hoe lang zal het nog legaal blijven en waar kan je het kopen? Lees het maar op de goed gedocumenteerde artikel op grenswetenschap.nl: 4-MMC, de legale high (Ondertussen ook in België op de lijst van verboden drugs).
Update: Hier te bestellen: growplants.nl of meer info via: feedplant@hotmail.com vraag en vergelijk.
Advies van een gebruiker voor die gene die toch met hun leven willen spelen: Gebruik 200mg oraal: komt langzaam en zwak op. Gebruik 200mg door de neus; komt direct op als goede MDMA pil. Beginnende gebruiker tot 300mg .Bij herhaalde gebruiker hogere dosis, al gauw 700mg gedurende de nacht. Regelmatige gebruikers oplopend tot grammen: gevaar!!!! De rush is geweldig maar hartslag hoog, en temperatuur hoog. Bij te hoge dosis problemen met de doorbloeding. Blijf weg van dosis in grammen en hele weekend gebruik. Geschikt voor wilde sex maar denk om je hart. Wel erectieproblemen bij de man. Combinatie met viagra mogelijk risico vanwege kruisende werking van de goedjes. Best wel wat verontrustende puntjes, maar als je de drempel xtc al hebt genomen is deze drempel laag. Een aanrader als je van xtc, ghb of coke houdt, maar hou het aub beperkt tot incidenteel. Kap een hoeveelheidje af voor het gebruik zodat je niet door de nacht de hele zak op slobbert. Het is een verrassend lekker goedje.
Update: Mephedrone, Bubbles of miauw miauw wordt het genoemd. Het is een legal high, een legale partydrug, die in de Britse uitgaansscene in slechts een paar maanden tijd enorm populair is.
laatste aanpassing
Dan ga ik toch voor dezeeens kijken wie de meeste gesprekstof krijgt (jij hebt je mond vol, zo te zien)
Gaat ze dat zeggen.. maar die van jou vond ik wel beter.. heb toevallig nog zo'n flesje in me schatkist.. ligt er al 3 jaar dus zal denk wel niet meer goed zijn..
Dankjewel lieverd van me!
Zo ben ik dan ook weer.. wjzow..
Moet ik ook nog eens proberen? Lijkt de ervaring een beetje op MDMA?
Haha.. mijn ervaring was wel werelds.. eerst 2 kleine lijntjes genomen, zonder gewenst effect.. daarna dubbel dikke lijn genomen, alleen B'tje zweterige handjes dus nog steeds geen gewenste resultaat.. kreeg ik later te horen dat je een kwart gram als bom moet nemen.. gelukkig had ik geen weegschaal want pfff man o man.. haha.. alsof ik 3 ketsers tegelijk op had..
donateur
redelijk gepast
ik ga heeeeeel hard me best doen om erbij te zijn!!
ik kan er ook niet bij zijn, krijg geen vrij








![[SF] SperSIZEboon :bier:](/images/user/57_2094335.jpg)

![[SF] Keta Jan:[](/images/user/645719_2625315.jpg)




![[SF] Karel's ½ :bier:](/images/user/623_778914.jpg)
![[SF] G_in0](/images/user/445646_2649838.jpg)



![[img width=97 height=130]http://images.google.com/images?q=tbn:kCZzU_p8F2YPbM::media.kennet.gov.uk/countdown/wcc2/competition/images/63-v4.jpg[/img]](http://images.google.com/images?q=tbn:kCZzU_p8F2YPbM::media.kennet.gov.uk/countdown/wcc2/competition/images/63-v4.jpg)