Partyflock
 
Forumonderwerp · 856014
10 volgers · 209093x bekeken
 
Waarschuw beheerder
-2
Wie is hier ook mee bezig?

wie weet kan je hier ideeen uitwisselen hoe je dit t beste kan doen of juist moet laten...of net dat ene steuntje in de rug..

:hug:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 3 maart 2010 om 22:01:
als ie terug gaat vreten wel anders als hij zich inhoud blijft het wel...


Hij zal, ook al eet ie minder energierijk voedsel, toch meer binnenkrijgen dan met die soepkuur. Dus hij gaat hoe dan ook weer aankomen.

Uitspraak van verwijderd op woensdag 3 maart 2010 om 22:01:
desnoods gooi ik me op een anorexia dieet maar deraf zal het zijn voor de zomer


That's the spirit! Dan kun je beter aan de amfetaminen gaan, dan heb je ook gelijk geen honger meer ook. En 't helpt je massa te verminderen! :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op woensdag 3 maart 2010 om 22:21:
That's the spirit! Dan kun je beter aan de amfetaminen gaan, dan heb je ook gelijk geen honger meer ook. En 't helpt je massa te verminderen


hahaha dan ga ik toch maar liever voor het anorexiadieet (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dave, ik wil zelf ook wat kg kwijt, wat voor schema gebruik jij?

Sinds ik op mezelf woon ben ik 10 kg aangekomen pff
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 maart 2010 om 01:41:
Sinds ik op mezelf woon ben ik 10 kg aangekomen pff


Oeh, dat ken ik!! De 'op-je-eigen-woon-kilo's' :X
Waarschuw beheerder
donateur
Eetpatroon aanpassen, da's toch echt wel de basis.

Ik ontbijt met 'n schaaltje cruesli met yoghurt. Tegenwoordig aan de All-Bran omdat dat minder energierijk is maar meer vezels levert. De vezels heb je ook nodig. ;) Je zou ook gewoon met brood kunnen ontbijten, pak dan 3 boterhammen met kipfilet of rosbief. Evt. gekookte schouderham of 20+ kaas, hoewel je dan eigenlijk maar anderhalf plakje kaas per dag zou mogen eten.

Voor de lunch heb ik dan 2 of 3 bruine boterhammen met kipfilet of rosbief. Kijk voor variatie eens naar 'n light variant van zuivelspread of probeer sandwich spread. :)

Bij het avondeten is 't niet alleen belangrijk dat je let op wat je eet, maar ook op de manier waarop je dat klaarmaakt. Stap over op olijfolie i.p.v. boter en gebruik meer groenten. Hou 't bij rundvlees (bijv. bieflappen), vis (bijv. pangasius) of kip (filet, zonder huid of marinade) en je komt 'n eind. Probeer eens 'n zak wokgroenten met ongeveer 150 gram vlees/vis, wat kant en klare wokrijst en 'n beetje woksaus. Zo klaar, harstikke lekker en laag in energie. :)

Ik probeer echt per dag mijn 2 ons groenten en 2 stukken fruit binnen te krijgen. Als je klein fruit hebt, zoals kiwi of mandarijntjes, pak er dan 3. Ook drink ik iedere dag 'n halve liter aan zuivel. Dat kan melk zijn, maar ook optimel. Dat is minder vet en 't drinkt wat makkelijker weg. :) Daarnaast veel water of thee drinken.

Probeer je eten over de dag te verspreiden, zodat je geen honger krijgt en niet verleidt wordt tot 't pakken van iets wat slechter voor je is. Zo pakte ik toen ik stage liep rond kwart voor 8 één boterham, rond half 9 de tweede en de derde at ik dan rond 11 uur. Tussendoor 'n aantal koppen thee zonder suiker. Lunch was dan meestal rond half 1, 1 uur.

Ritme is belangrijk, als 't mogelijk is, probeer 'n vast ritme aan te houden. Dat helpt je lichaam wennen.
Probeer ook i.p.v. tussendoortjes in je andere behoeften te voorzien. Als je zin krijgt in iets kleins te eten, pak dan wat fruit. Dan heb jij eventjes je honger gestild en je hebt er weer 'n stuk fruit in zitten.

Die 1000 kcal diëten werken niet, of heel slecht. Je krijgt enorme terugvallen en je lichaam heeft die energie gewoon nodig. Als man, zeker als je al wat groter bent, mag je best tot 2000 kcal per dag binnen krijgen. :yes: Succes man!

Ohja, bijna vergeten. Probeer iedere dag minstens 45 minuten aan 'n stuk te bewegen, zo blijft je verbranding doorgaan. :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 10:56:
*verhaal


En dat doe jij ook echt elke dag zo? goh wist ik niet, zal proberen om je in t weekend wat beter te steunen dan :) , maarja de zondag is gewoon lastig met avondeten als ik @ jou ben.
Waarschuw beheerder
donateur
Hmm, zo ongeveer ja. Hier en daar wat variatie, maar ik eet geen snoep of chips meer. En ik heb ook geen frisdranken met veel suikers. :) Ik merk de laatste weken dat als ik me er in 't weekend niet aan houd wat betreft avondeten, dat ik dan ineens wel 'n klein beetje aankom.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 15:46:
Ik merk de laatste weken dat als ik me er in 't weekend niet aan houd wat betreft avondeten, dat ik dan ineens wel 'n klein beetje aankom.


Geen patat met mayo meer voor jou jongeman ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Je moet afvallen zien als 'n soort wedstrijd. Alle energie die je niet binnen krijgt, is in principe winst. Als je denkt, tussendoor 'n keer iets wat minder 'verantwoord' is kan best, dan heb je ergens wel gelijk. Alleen 't gevaar zit hem erin dat je te vaak die uitzondering gaat maken voor jezelf. Dan ga je slecht eetgedrag proberen goed te praten en te verantwoorden voor jezelf. Dat zou zonde zijn.

Volgende week zijn mijn ouders jarig, ik pak dan gewoon 'n normaal stuk gebak. 't Is niet zo dat je ineens helemaal niets mag hebben. :)

Ik verbruik met het sporten minimaal zo'n 750 kcal. Rond de 200 kcal tijdens de warming up (12 minuten) en de rest net voor mijn cooling down, als ik 30/45 minuten ga hardlopen of fietsen. Daar tussenin zit, afhankelijk van de dag, nog 'n half uur tot 'n uur aan krachttraining. Voor beide vormen van sport (kracht- en duursport) heb ik koolhydraten nodig. Deze zullen niet dik maken omdat ze verbruikt worden tijdens het sporten. Als je langer sport, is 't aan te raden om tussendoor je energie voorraad aan te vullen. En uiteraard blijven drinken.

Mijn punt, niet iedereen heeft baat bij hetzelfde dieet. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Pixiedust(6) op donderdag 4 maart 2010 om 15:48:
Geen patat met mayo meer voor jou jongeman ;)


Dat eet ik sowieso al bijna nooit. En als ik al friet eet, dan met ketchup of appelmoes. B)
Waarschuw beheerder
donateur
Bleeeegh ik heb geen zin om te sporten vanavond. :nosmile:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Salvo op donderdag 4 maart 2010 om 16:21:
Bleeeegh ik heb geen zin om te sporten vanavond. :nosmile:


Why not? Daarna voel je je 'n stuk beter. :yes: Eén van mijn sportinstructrices wist me te vertellen dat dit kwam door 't stofje serotine (ja, je leest 't goed, niet serotonine maar serotine :rot: ) dat in je hersenen wordt afgegeven. Ik ben daar maar niet op ingegaan. :')
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 10:56:
Succes man!


Thx :) zal idd eens wat op me voeding gaan letten, dat avond eten hou ik me vaak al aan, het is meer die halve liters bier denk ik :/
Waarschuw beheerder
donateur
Hehe, dat weet ik wel zeker. Alcohol is absoluut funest als je wil afvallen. ;)

Bezuinig btw niet op je ontbijt, dat mag wel gewoon wat hebben omdat je namelijk 'n aantal uren niet meer gegeten hebt en je lichaam op moet starten.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 17:02:
Alcohol is absoluut funest als je wil afvallen.


A vandaar dat het niet opschiet dus! :lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 maart 2010 om 17:28:
die pro ana tips kende k al :(


En nog steeds niet geschikt voor ziekenhuis opname? Bizar. :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 18:03:
En nog steeds niet geschikt voor ziekenhuis opname? Bizar.


ehmz als ik jou was zou k eens in mijn album naar de foto's van de shoot van mij en sanne kijken..
zie je direct waarom niet
(ze is dan wel een 'die hard pro ana' )
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 15:59:
Dat eet ik sowieso al bijna nooit. En als ik al friet eet, dan met ketchup of appelmoes


hahahah appelmoes... is voor de helf suiker.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 16:28:
Why not?


Omdat ik zin heb om direct mijn pyjamatje aan te doen en een boek te gaan lezen op bed :yes:
Maar ik ga sowieso hoor, of ik nou zin heb of niet. Meestal als ik er eenmaal ben heb ik wel zin erin en voel me idd een stuk beter en zit boordevol energie als ik thuis kom :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Scott Marten op donderdag 4 maart 2010 om 18:32:
750 kcal met sporten is een beetje te gek.... denk eerder 500.


Hoe zwaarder je bent, hoe meer je verbruikt. ;) Ik ben alles bij elkaar dik 2 uur bezig.

Uitspraak van Scott Marten op donderdag 4 maart 2010 om 18:33:
hahahah appelmoes... is voor de helf suiker.


Die suikers verbrand ik toch wel weer. ;)

Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 maart 2010 om 18:29:
ehmz als ik jou was zou k eens in mijn album naar de foto's van de shoot van mij en sanne kijken..
zie je direct waarom niet


Ik ben niet degene die zegt dat ie 'n anorexie dieet wil volgen. Zoals al eerder gezegd, als je 't idee hebt dat je dat wel moet doen; zoek hulp! :)

Uitspraak van Salvo op donderdag 4 maart 2010 om 18:33:
Maar ik ga sowieso hoor, of ik nou zin heb of niet. Meestal als ik er eenmaal ben heb ik wel zin erin en voel me idd een stuk beter en zit boordevol energie als ik thuis kom :D


Precies! :D Die gedachte en dat gevoel maakt 't veel makkelijker om ook 't 'dieet' zelf makkelijker vol te houden.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Scott Marten op donderdag 4 maart 2010 om 18:32:
750 kcal met sporten is een beetje te gek.... denk eerder 500.


nee joh half uurtje 13 kilometer per uur hardlopen en kwartiertje fietsen en je bent er wel 750 kwijt :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Knaller :bier: op donderdag 4 maart 2010 om 19:35:
nee joh half uurtje 13 kilometer per uur hardlopen en kwartiertje fietsen en je bent er wel 750 kwijt


Ja dan doe je dat 1,5 uur lang ben je meer als 1000kcal kwij.... wat denk je zelf :p
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 19:17:
Die suikers verbrand ik toch wel weer.


Ja jij wel met je 750 kcal :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op donderdag 4 maart 2010 om 15:59:
Ik verbruik met het sporten minimaal zo'n 750 kcal


En hoelang sport je al dan? na ruim 4 weken 3x in de week naar de sportschool te gaan, kom ik niet hoger dan 450...:/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sapsonic! op donderdag 4 maart 2010 om 20:59:
En hoelang sport je al dan? na ruim 4 weken 3x in de week naar de sportschool te gaan, kom ik niet hoger dan 450...


Is ook meer een normaal getal! niks mis mee
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sapsonic! op donderdag 4 maart 2010 om 20:59:
En hoelang sport je al dan? na ruim 4 weken 3x in de week naar de sportschool te gaan, kom ik niet hoger dan 450...:/


4 weken nu, ongeveer 2/3x per week. Maar ik weeg 95kg, jij weegt zeker 'n stuk minder dan dat. Dus ook die vergelijking gaat niet op. ;)

Uitspraak van Scott Marten op donderdag 4 maart 2010 om 20:58:
Ja dan doe je dat 1,5 uur lang ben je meer als 1000kcal kwij.... wat denk je zelf :p


Die anderhalf uur haal ik niet denk ik, 45 min. was max. :)

Uitspraak van Scott Marten op donderdag 4 maart 2010 om 20:58:
Ja jij wel met je 750 kcal :p


Je hoeft 't ook niet te geloven. Die suikers verbruik je ook met krachttraining.

Voor de liefhebbers even 2 tabelletjes.

[img width=566 height=593]http://i48.tinypic.com/qojejt.jpg[/img]

Bron; http://www.runinfo.nl/energieverbruik.htm

Nu jij weer. :)
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het tabel een leuk overzicht maar denk dat niet iedereen van 60kg hetzelfde verbruikt. Dat hangt toch ook af van de spiermassa, fitness etc?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op vrijdag 5 maart 2010 om 00:07:
4 weken nu, ongeveer 2/3x per week. Maar ik weeg 95kg, jij weegt zeker 'n stuk minder dan dat. Dus ook die vergelijking gaat niet op.


true, maar ff checkn of mijn verbranding oke is mag;)
Waarschuw beheerder
donateur
Vanmorgen gewogen (maandag niet gedaan) en ik ben vandaag officieel 4 kilo kwijt :cheer:
Nog 5,5 te gaan
Waarschuw beheerder
Vanochtend woog ik 76 :cheer:
Nog 1 kilo!! :D:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Salvo op vrijdag 5 maart 2010 om 09:10:
Vanmorgen gewogen (maandag niet gedaan) en ik ben vandaag officieel 4 kilo kwijt
Nog 5,5 te gaan


wow keigoed!!!

ik wil ook :(

heb de hele week kei-netjes gegeten enzo...echt helemaal niks afgevallen
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sapsonic! op vrijdag 5 maart 2010 om 07:32:
true, maar ff checkn of mijn verbranding oke is mag;)


Ligt er maar net aan hoe lang en hard je sport. ;) Wat doe je precies? Ik zou zeggen, loop die tabel even na. :)

Uitspraak van Miss Pepperpot op vrijdag 5 maart 2010 om 07:28:
Dat hangt toch ook af van de spiermassa, fitness etc?


Als je gespierder bent verbrand je meer energie, klopt. Maar als je gespierder bent, ben je ook zwaarder. Dus deze vlieger gaat redelijk rechtevenredig op. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van **marloes** op vrijdag 5 maart 2010 om 11:15:
heb de hele week kei-netjes gegeten enzo...echt helemaal niks afgevallen


Ik heb deze week juist een beetje slecht gedaan :$ Dus ik snap het eigenlijk niet zo goed.. ach we gaan gewoon stug door :D hihi
Waarschuw beheerder
:cheer:
vanaf jan. dit jaar
status :
-10 :cheer:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op vrijdag 5 maart 2010 om 11:29:
Ligt er maar net aan hoe lang en hard je sport. Wat doe je precies? Ik zou zeggen, loop die tabel even na.


Kga 3x p.w op de crosstrainer 15-18 min. en fietsen met zo'n verassingselement 25 min.
voor de rest rustig aan begonnen met de krachttraining (schouderblessure) en 1x per week 30 baantjes zwemmen, opbouwend naar 40.
Van die tabel wordt ik zelf niet zoveel wijzer;) zal wel door het weekend komen....
Om mn verbranding op gang te houden 1 x in de week een groente-fruit dag, alleen groente en fruit + stukje kipfilet en een aardappeltje. Voel me fitter, maar merk nog niet zoveel op de weegschaal.:/ komt vanzelf, ben alleen erg ongeduldig.

Maar het begin is er!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sapsonic! op vrijdag 5 maart 2010 om 17:06:
komt vanzelf, ben alleen erg ongeduldig.


Even blijven volhouden! Zoals je zegt, dat komt vanzelf. ;)

Uitspraak van Sapsonic! op vrijdag 5 maart 2010 om 17:06:
Kga 3x p.w op de crosstrainer 15-18 min. en fietsen met zo'n verassingselement 25 min.
voor de rest rustig aan begonnen met de krachttraining (schouderblessure) en 1x per week 30 baantjes zwemmen, opbouwend naar 40.
Van die tabel wordt ik zelf niet zoveel wijzer;)


Nja, 't lopen en de oefeningen op de crosstrainer zijn ook weer afhankelijk van de snelheid natuurlijk. Hoe sneller je loopt, hoe meer je verbrandt. Ik denk dat je wat zwemmen betreft eerder ricthing de 4kcal/u dan 11kcal/u per kg lichaamsgewicht zit. Hou 't er tussenin ern zeg 6, misschien 7? Ik ben geen zwemmer dus kan je daar weinig over zeggen. :)
Waarschuw beheerder
Gisteren een slechte dag gehad :$ Dus vandaag maar een flinke balansdag houden (H)
 
Waarschuw beheerder
Een goeie tip is om je lichaam uit te dagen.. De meeste mensen eten elke dag dezelfde porties meestal en vaker groente, aardappelen en vlees of vis..

Het beste wat je kunt doen is een dag alleen maar koolhydraten eten geen eiwitten en geen vetten en de ene keer een iets wat grotere portie dan normaal en de dag erna bv. alleen maar eiwitten en dus geen koolhydraten en geen vetten op die manier moet je lichaam steeds opnieuw harder werken en zo word je lichaam uitgedaagd meer te verbranden! Op die manier hou je verbranding percentage van je lichaam hoog :)

Je kunt als je 4x per week gaat sporten 2u 1 kilo per week afvallen! Dit is mij ook gelukt en heb weer buikspieren :D geen vettig eten.. Geen tussendoortjes alleen maar groente! En fruit zoals appel zonder schil en kiwi's! Geen bananen!! En alleen maar rood vlees als beleg of kip en s' Avonds bij het eten ook.. s Middags geen brood maar rijst met alleen wat zout als middag eten en bij het avond eten ook geen aardappelen en geen pasta's..

Als je dit streng aan houdt 3 weken lang met 4x per week sporten 2u en alleen cardio (steppen) en krachttraining doet kom je aan 3 en een halve kilo per 3 weken kwijt!

Succes (Y)

Ps: Wat ook een tip is.. Het eiwit dieet! Hiermee kun je 5 kilo afvallen in een week..
Dit mag dus ook alleen maar 1 week doen en daarna weer 2 weken normaal eten voor je het opnieuw gaat doen!!

http://www.jannekes.nl/index.htm?url=/diversen/afslanken.htm
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 maart 2010 om 10:29:
Je kunt als je 4x per week gaat sporten 2u 1 kilo per week afvallen! Dit is mij ook gelukt en heb weer buikspieren :D geen vettig eten.. Geen tussendoortjes alleen maar groente! En fruit zoals appel zonder schil en kiwi's! Geen bananen!! En alleen maar rood vlees als beleg of kip en s' Avonds bij het eten ook.. s Middags geen brood maar rijst met alleen wat zout als middag eten en bij het avond eten ook geen aardappelen en geen pasta's..

Als je dit streng aan houdt 3 weken lang met 4x per week sporten 2u en alleen cardio (steppen) en krachttraining doet kom je aan 3 en een halve kilo per 3 weken kwijt!


Wat een onzin.. als je gewoon normaal eet dus met brood, pasta en aardappelen er bij dan kan je ook een kilo per week af vallen..
 
Waarschuw beheerder
-4.9

nog 17.9 te gaan!:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 maart 2010 om 10:39:
nog 17.9 te gaan


You can do it!
(K)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op zondag 7 maart 2010 om 10:34:
Wat een onzin..


Ik praat uit ervaring dus het is helemaal geen onzin :loser: brood zit vol koolhydraten en daar word je dik van! Pasta's ook.. De meeste mensen kunnen beter meer eiwitten eten dan koolhydraten dus dat commentaar is onzin.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 maart 2010 om 19:02:
Ik praat uit ervaring dus het is helemaal geen onzin :loser: brood zit vol koolhydraten en daar word je dik van! Pasta's ook.. De meeste mensen kunnen beter meer eiwitten eten dan koolhydraten dus dat commentaar is onzin.


Ach meid ga huilen met je smiley.. :')
Waarschuw beheerder
KOm late we ruzie gaan make :honger:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Bikermise op zondag 7 maart 2010 om 19:23:
KOm late we ruzie gaan make :honger:


Nou idd zeg wordt wel weer eens tijd daar voor.

:')
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 maart 2010 om 19:02:
brood zit vol koolhydraten en daar word je dik van! Pasta's ook.. De meeste mensen kunnen beter meer eiwitten eten dan koolhydraten dus dat commentaar is onzin.


Dat zal ook best allemaal, maar als het allemaal 100% slecht was dan zei een dietiste bv wel dat je dat niet moet nemen..
Ik daarintegen moet gewoon broodblijven eten van me dietiste..
Ik kan het vervangen door cracker maar dan heb ik sneller trek, een broodje vult meer..

En zo kunnen we door blijven gaan over dingen,
Laten we het lekker gezellig houden mensen..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 maart 2010 om 15:50:
You can do it!


I know(H);):D
Thnx(K)