Partyflock
 
Forumonderwerp · 667925
Toch weer dancing in pand Ministry of Dance

Gemeente heeft nog steeds geen andere bestemming



Het voormalige pand van Ministry of Dance aan de Prins Alexanderlaan in de Alexanderpolder wordt na de zomer weer in gebruik genomen als discotheek. De danceclub sloot vorig jaar de deuren en het pand zou worden gesloopt. Omdat er nog geen concrete plannen zijn voor een andere bestemming, wordt het gebouw opgeknapt. Een huurder wordt gezocht.

Rotterdam _ Het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam (OBR) kocht het pand in 2001 voor 3,9 miljoen gulden van bierbrouwer Bavaria. Het pand zou uiterlijk 31 december van dit jaar in handen komen van het OBR. Maar omdat de vorige exploitant vorig jaar failliet ging, werd het pand toen al overgedragen aan de gemeente.


Nieuwe huurder
De gemeente noemde de aankoop van de discotheek drie jaar geleden 'strategisch', omdat het gebied in de omgeving van station Rotterdam Alexander en snelweg A 20 op de langere termijn een nieuwe bestemming moet krijgen. Omdat het volgens een OBR- woordvoerder vooralsnog ontbreekt aan concrete plannen, wordt nu weer een huurder gezocht. ,,We knappen het pand op en zijn op zoek naar een nieuwe huurder. Geïnteresseerden kunnen zich nog melden, ook al worden er al gesprekken gevoerd met een paar mogelijke partners,'' zegt de woordvoerder. Het OBR streeft ernaar om de disco per 1 september van dit jaar weer te kunnen verhuren. Tot die tijd wordt de buitenkant opgeknapt en wordt ook binnen het een en ander vernieuwd. Dat is hard nodig, want het gebouw met de karakteristieke koepel is sterk verloederd. Op een enkel personeelsfeest na staat het pand leeg.

Deelgemeente Prins Alexander is blij dat hier verandering in komt. Hoewel zij nog liever zou zien dat hier een nieuw bedrijventerrein komt, waarbij mogelijk ook een deel van de volkstuinders moet verdwijnen. ,,Maar deze plannen liggen bij de gemeente helemaal stil,'' zegt een woordvoerder. ,,De komende jaren zal dit niet veranderen.'' Dat al die tijd het pand leeg blijft staan vindt het dagelijks bestuur ook een slecht idee. Bovendien heeft de nieuwe coalitie het levendiger maken van het hart van Prins Alexander hoog op zijn verlanglijstje staan. ,,Een disco kan een bijdrage leveren aan de activiteiten in het centrum. Daar zijn wij een groot voorstander van.''


Congressen
Officieel heeft de deelgemeente zich nog niet gebogen over de toekomst van het gebouw, dat al vele discotheken herbergde. ,,We weten dat het OBR met een voorstel bezig is. Naar wat wij hebben begrepen zal het een bredere functie krijgen. Niet alleen komt er een dancing terug die ieder weekeinde open is. Doordeweeks zouden er vergaderingen en congressen kunnen worden gehouden. Dat maakt het makkelijker te exploiteren.''

Bron : RD

Dit klinkt als muziek in de oren
beter, beter, beter!!!!!

H4L in de A20:9
idd in september weer H4L in Ministry en B2S en doe slaves to the rave daar ook maar :D
sow dat zou egt super zijn als die weer open zou gaan! :D
jaaa MoD weer open :D
Allen maar goede herinneringen aan die tent!

-H4l
-Back2skool
-Traxtorm Power
-Hardcore Strike
idd enige met perfect geluid
 
yes yes yes beter!!!!!!!!!!!!!!!:d
beste discotheek van heel nederland, geluid daar is gewoon nog beter dan HMH(ook al ben ik nog nooit in de hmh hasl geweest:P):jaja:
laatste aanpassing
 
Het was mijn favoriete en dichtsbijzijnde discotheek :jaja:
Nu hopen dat het weer als vroeger wordt (Y)

Maar dat zal wel weer niet :(
Dat is wel effe beter :D back to MoD met de B2S feesten :yes:
zzzzooooooooooo dat zou heeeeeel erg beter zijn. De A20 gewoon weer open!!! Egt een heel goed plan. Het is zeker DE Discotheek van NL. Vele goeie herrineringen aan dus gooi maar weer open :P
 
Werkzaam bij Partyflock
H4L's roelden daar!
 
aaaaaaaaaaah MOD is zo coooooooool
 
hopelijk is het nog precies hetzel;fde als vroeger;)
 
ja gooi open die tent super feesten worden daar gehouden b2s events rules
B2S heeft t nu ook officieel bekend gemaakt, na de zomer gaat ministry weer open
 
Mooi, gas met die zooi!!! :bounce:
 
jottum super tot de opening dan maar mensen
ja hopen dat daar weer h4l gegeven word!!!
 
Waar staat dat dan B*O*O*M ?
 
B2S heeft t nu ook officieel bekend gemaakt, na de zomer gaat ministry weer open


Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jippieeeeeeeeeee :bounce: :p


zo maar egt zeker beter !!!!!!!!
Ministry is de beste locatie van heel nederland, ik ga zeker naar het eerste vette feest wat daar weer gegeven word!!!!!
Beter (Y):D Weer B2S feesten daar beter dan in tropicana!!
 
:respect: A20 :respect:

Hopelijk mag ik er nou wel weer in :cry:

Enne waar zijn al die blauwe tegels gebleven????:[
Waar staat dat dan B*O*O*M ?


je weet ik niet meer, las t ergens op internet, staat niet op de b2s site, want daar doet nieuws t nog steeds niet
 
Kon het niet vinden, vandaar. Hoor ook de vreemdste verhalen over wie er allemaal mee bezig zijn. We zullen wel zien wie/wat het wordt. BTW ik ben beschikbaar!. (zie profiel) 8)
 
zou beters zijn maar mijn collega werkt soms er tegenover en die zegt dat ut er niet uitziet... :S
 
Ik woon er vlakbij en hier gingen er verhalen dat ze er een moskee van gingen maken :S
weet nie of het waar is hooor,maar heb t een paar keer gehoord
 
Van de B2S website

27-05-2004
MOD in de steigers...
Tot onze verbazing troffen we het pand van de voormalige Ministry of Dance in Rotterdam aan in de stijgers.
Tevens waren er diverse bouwploegen aanwezig. We zijn erg benieuwd wat er met de oude thuisbasis van b2s gaat gebeuren.

Beter !!!!!

Ben benieuwd wat er nu na Tommorowland, La Xala, Mistry of Dance en Club A20 gaat komen.

In ieder geval wordt het weer zwaar stampen met Back to School in de Ministry !!!
Wel raar dat ze bij b2s verbaasd zijn dat het in de steigers staat.


ik hoop dat b2s er weer feesten gaat geven en niet q-dance want khoorde dat q-dance waarschijnlijk de nieuwe huurder word :(
:bounce:
Echt wel een super bericht!

Q-dance heb er alleen mooi niets te zoeken.

We gaan weer voor Hardcore 4 life in de A20!
Hmz ik loop weer s achter :/
Zie nu dat t een oud bericht is.

Maar er moet toch wel wat aan gerenoveerd worden, begon wel erg bouwvallig te worden daar...
Is niet zo vreemd dat B2S er niets vanaf weet, het werd volgensmij alleen aan hun verhuurd, wat er met het gebouw zelf gebeurd, hebben ze verders weinig mee te maken.

Pas hadden ze t er ook over dat ze het doordeweeks ook voor andere bestemminge verhuurden, om het een beetje rendabel te houden.
Dus misschien dat daar ook wel een klein beetje voor verbouwd moet worden.
Mja dit staat op de site van Q-dance

Tot onze verbazing zagen we de voormalige Ministry Of Dance in de steigers staan.. We zijn benieuwd wat hier staat te gebeuren.!


En aangezien Q in het verleden echt helemaal niks met MoD heeft gehad en ze er dan wel ineens wat van op hun site zetten denk ik dat het wel eens een nieuwe lokatie van Q-dance kan gaan worden...

Zou alleen nie weten waarom... ze hebben aan de Hemkade toch een uberlokatie voor de wat kleinere feestjes als Seqtion... dus zie niet in wat ze met nog zon lokatie zouden willen doen...
wie is 'ons' in het zinnetje 'tot onze verbazing'? is b2s en q-dance samengegaan ofzo..of denken ze toevallig allebei hetzelfde :p
 
Opknappen en opengooien!!!En dan wel door b2s als t ff kan!
 
heb gehoord dat het the capitol gaat heten en dat b2s lunapark en id&t het gaan opkopen...zou wel een variatie van harde feesten gaan worden dan...zoals het was een beetje maar dan met iets extras
Dan wordt t een vergroot Hardbeatcafe ofzo. Zou wel relaxt zijn. Niet meer van die hindoestaanse feesten of R&B feesten
juist tijdens die hindoestaanse feesten steeg de baromzet met 300 % :)

de berichten over de opening zijn wel hoopvol !
 
Ik ben er gisteren langsgereden en inderdaad,echt aan alle kanten staan steigers om de boel weer op te knappen.
Werd ook wel eens tijd :D

Wat goeie airco drbij voor binnen en t is weer helemaal goed :D
 
ja ze zijn alles rood aan het verven ... best mooi rood .. beetje bordeaux rood achtig ... dat ronde geval onder die koepel dan he aan de buitenkant ... en die rondjes erop hebben ze zwart geverfd. en dat geval boven de ingang is ook in die rode kleur geverfd ... en de onderkant van de zijkant ook ... ja klinkt beetje vaag zoals ik het zeg misschien. Nou ik kan er van de week wel ff een foto van maken en hier plaatsen .. kom er toch vaak genoeg langs :jaja:
 
alleen vraag ik me af wat ze nou met die parkeerplaats doen .. die is betaald parkeren geworden (gratis voor mensen die van openbaar vervoer gebruik maken) ...
 
In de krant stond hier vorige maand dat hij rond september weer openging maar over de eigenaar zeiden ze niks.
Gisteren waren ze nog steeds druk bezig met verbouwen zag ik.
Jaaaaaa B2S en Q-Dance zijn de nieuwe eigenaren van Ministry. Binnen komt een totaal nieuw licht en geluidssyteem. In t najaar gaat tie open.

Dat is heel goed nieuws

Bron, Rotterdams Dagblad. Op internet staat t artikel nog niet
Zijn niet de enigste eigenaren hoor...

Er zijn er nog 2...!!! ;)


Ik mag nix zeggen, maar ze komen wel alletwee uit Rotterdam..!!!
Gaan ze dr een soort hemkade van maken met elke week een ander feest?

Zou wel vet zijn:jaja:
enigste


enige

Ja ja ik ben irritant.. :yes:
Wel dichterbij, kan dan mooi met de trein..

En als ze de trap repareren ben ik helemaal blij, ik flikkerde elke keer bijna naar beneden..
laatste aanpassing
Ik hoorde dat q-dance een soort van samenwerking gaat ondernemen....
Samen met Jan Lok B2S dus....
Was wel een redelijk betrouwbare bron....
Maar zeker weten??????