dat blijkt wel uit hun verkiezingsbeloftes die ze niet zijn nagekomen.
"Mij niet gezien. Een beetje tussen die idioten rondlopen zeker!"
Dat heet een regeerakkoord. Daar zullen de partijleden van de PvdA en het CDA ook niet blij van geworden zijn, maar zo werkt het nou eenmaal.
En toch gaan die idioten op je stemmen he...Soms vraag je je echt af waar mensen hun hersens hebben zitten
niet als je belooft dat deze speerpunten niet verloren zullen gaan in een regeerakkoord.
Als je ook maar IETS van de koran zou weten, zou je ook weten dat die heel duidelijk is over punten als naastenliefde, respect voor volwassenen, respect voor levende wezens etc. Er staat zelfs in dat je ongelovigen moet accepteren voor wie ze zijn. (Allah zal ze toch in het hiernamaals straffen, maar goed...Dat soort nonsens staat in ieder religieus boek).
ja, vandaar dat in de 1400 jaar dat het geloof bestaat zo'n beetje heel het midden-oosten, noord- en west-afrika, en zuidoost-azie (desnoods met geweld) zijn bekeerd.
Christenen waren 2e rangs burgers, zonder privileges die extra belasting moesten betalen aan de moslims.
In grote delen van Azie is het geweldloze Boeddisme letterlijk uitgeroeid in de 13e eeuw door Ottomaanse veldheren.
Ik zal niet snel op hem stemmen, maar het feit dat deze man vandaag voor de rechtbank staat geeft wel aan in wat voor gore door socialisten doordrongen samenleving wij leven!! Diep en diep triest...
Ik vind Wilders een hele slimme vent.
Deze man strijkt al 10 jaar onze belastingcenten op zonder er ook maar iets voor terug te hoeven doen. Hij kan roepen wat ie wil. Zodra er de kans bestaat dat ie het echt moet uitvoeren meet ie zich een slachtofferol aan door te zeggen dat andere partijen niet met hem willen regeren.
In grote delen van Azie is het geweldloze Boeddisme letterlijk uitgeroeid in de 13e eeuw door Ottomaanse veldheren.
Ik heb geen hekel aan moslims, maar jij praat gewoon poep.
ja, vandaar dat in de 1400 jaar dat het geloof bestaat zo'n beetje heel het midden-oosten, noord- en west-afrika, en zuidoost-azie (desnoods met geweld) zijn bekeerd.
Het volgende plaatje laat maar weer eens zien dat jij dikke poep praat over dingen waarvan je niets weet. De Ottomanen zijn niet verder gekomen (Oostelijke richting) dan Afganistan, en is opgericht in 1290. Dus dat over die 13e eeuw van jou ............
enig idee hoe het Christendom zo groot geworden is?
enig idee hoe het Christendom zo groot geworden is?
Ja...een leven zoals hij dat leidt, willen we allemaal wel of niet?
zodra iemand ervan wordt verdacht te discrimineren, groepen te beledigen en aan te zetten tot haat
De reden waarom Wilders zo populair is; het wangedrag van Marokkanen die zich moslim noemen... niets meer en niets minder
Wilders laat geen gelegenheid voorbijgaan om op te roepen tot het afnemen van rechten aan moslimse landgenoten, omdat elke moslim een potentiële moordenaar is. Dat jouw buurman, die verlegen, vriendelijk glimlachende Marokkaan, stiekem zijn kromzwaard aan het slijpen is om jou straks, als Nederland een kalifaat is, de strot af te snijden. Staat er in de koran immers niet dat het een zonde is om een moslim te doden, maar dat dit niet geldt voor niet-moslims? Bovendien zou een veroordeling van Wilders helemaal niet betekenen dat je geen kritiek meer op moslims zou mogen hebben, of op de islam, zoals op vooral domrechtse websites wordt beweerd. De Hoge Raad heeft namelijk vorig jaar in hoger beroep een Valkenswaardse man vrijgesproken die was veroordeeld wegens het ophangen van een affiche met het opschrift ‘Stop het gezwel dat islam heet’. De Hoge Raad maakt onderscheid tussen beledigende uitlatingen over een godsdienst en uitlatingen over de aanhangers van die godsdienst. Alleen dat laatste acht de Hoge Raad strafbaar.
De Hoge Raad maakt onderscheid tussen beledigende uitlatingen over een godsdienst en uitlatingen over de aanhangers van die godsdienst. Alleen dat laatste acht de Hoge Raad strafbaar
Of dat je de Koran niet met Mein Kampf mag vergelijken
waar was wilders toen zijn pvv collega wangedrag vertoonde INDERDAAD toen was hij stil mond dicht en vreemd dat het de laaste tijd heel erg rustig is rond de PVV vanwege de rechtszaak Pvv zijn zielige mensen en schijnheilen en lekker voor je als je word gezien als een vuile racist genoeg pvv"s die dr niet openlijk uitvoor komen
uit schaamte............. hoe triest ben je dan wel niet gozer
Hij maakt mensen bang voor moslims, door ze neer te zetten als bloeddorstige moordenaars, er op te hameren dat de koran oproept tot het vermoorden van joden, homo’s en ongelovigen, dat het de heilige plicht van elke moslim is die oproepen te gehoorzamen. Rechtsgeleerden zeggen dat ook dat haatzaaien niet te bewijzen is, maar hoezo niet, dan? Omdat je moet aantonen dat mensen inderdaad moslims zijn gaan haten door toedoen van Wilders? Kijk naar websites als Het Vrije Volk, Hoeiboei, joostniemoller.com en standejong.nl, dat barst van de oproepen tot geweld tegen moslims, waar de Wildersretoriek eindeloos wordt nagepapegaaid. De intensiteit en de grofheid van deze zogenaamde ‘islamkritiek’ is bovendien enorm toegenomen sinds Wilders het stokje overnam van Pim Fortuyn en Hirsi Ali. Wilders geen haatzaaier? Als Wilders niet kan worden veroordeeld wegens het aanzetten tot haat, wie dan eigenlijk wel?
zijn zielige mensen en schijnheilen
Wilders zei in De Limburger dat hij de „moskeeën wil afbreken,” en in HP/De Tijd zei hij dat er „in Nederland best joodse en christelijke scholen mogen bestaan, maar geen islamitische scholen”.
Hij maakt mensen bang voor moslims, door ze neer te zetten als bloeddorstige moordenaars, er op te hameren dat de koran oproept tot het vermoorden van joden, homo’s en ongelovigen, dat het de heilige plicht van elke moslim is die oproepen te gehoorzamen.
je hoeft tegen mij geen verantwoording af te leggen hoor, ik leg je alleen uit waarom Wilders zo populair is...
De Marokkanen in nederland hebben Wilders en zijn draagvlak zelf gecreeerd...
Als Wilders dezelfde uitlatingen had gedaan over het Hindoe geloof en Surinamers dan had ie weinig stemmers gehad...
Geer Wilders spreekt de rechtbank toe
Wilders neemt het ook niet zo nauw met de democratie. De PVV-leider is het enige lid van zijn privépartij. Parlementariërs van de PVV worden niet gekozen door de partij, maar aangewezen door Wilders. De club komt achter gesloten deuren bij elkaar in bijeenkomsten waar niemand stemrecht heeft, ook eurolijsttrekker Barry Madlener niet. De belangrijkste definiërende kenmerken van een extreemrechtse partij - nationalistisch, anti-democratisch en racistisch - zijn dus bij de PVV aanwezig
spreek dit tegen thijs en alle overige pvv aanhang !!!!
dus mij vraag steun je een racistisch partij ??
en ben je dr trots op?
De PVV wil de grenzen sluiten voor mensen van één bepaalde godsdienst en de gebedshuizen en scholen van alleen die bevolkingsgroep verbieden. Wilders zei in De Limburger dat hij de „moskeeën wil afbreken,” en in HP/De Tijd zei hij dat er „in Nederland best joodse en christelijke scholen mogen bestaan, maar geen islamitische scholen”. Pure discriminatie dus.
Wilders neemt het ook niet zo nauw met de democratie. De PVV-leider is het enige lid van zijn privépartij. Parlementariërs van de PVV worden niet gekozen door de partij, maar aangewezen door Wilders. De club komt achter gesloten deuren bij elkaar in bijeenkomsten waar niemand stemrecht heeft, ook eurolijsttrekker Barry Madlener niet. De belangrijkste definiërende kenmerken van een extreemrechtse partij - nationalistisch, anti-democratisch en racistisch - zijn dus bij de PVV aanwezig
en het heeft niks te maken met 9/11? of invloeden van pim fortyun ect.
Pim Fortuyn was slechts de spreekbuis van een hoop mensen die nu Wilders stemmen omdat Fortuyn de gelegenheid niet kreeg zijn zin af te maken.
Fortuyn zei; De Islam is een achtergestelde cultuur.
daarmee bedoelde hij dat de Islam op het gebied van homo-acceptatie, vrouwenemancipatie en vrijheid van meningsuiting nog mijlenver achterliep op de Westerse samenleving.