Partyflock
 
Forumonderwerp · 1076089
 
Gewoon omdat deze game een eigen topic verdient. Wat is dit vet zeg. :respect:

 
knallen..ontwijken.. knallen.. ontwijken...kanllen.. otwjiken ..nallken...otnw... enz B) in één keer op Hard.
wat betekent: in 1 keer op hard??? en de cutscene is die grijze scene met kloppend geluid??? Sorry hoor, eerste keer dat ik een spel speel, maar wat een wijs spel...totdat deze scene kwam...inmiddels zijn het toch al wel zo'n 8 uur bij elkaar:-(.
Artiest {SHOWLIST artist 24361, 46946}
Uitspraak van liesbeth1982 op vrijdag 4 december 2009 om 23:45:
wat betekent: in 1 keer op hard???


Dat 'ie m in 1 keer op niveau hard heeft gehaald ;)
Maar wtf 8 uur over dat ene stuk :| Das wel heel bizar! Zo moeilijk was 't ook weer niet!
vrouwen.... ;)
 
het ze 'm al? :o
Uitspraak van liesbeth1982 op donderdag 3 december 2009 om 17:45:
hallo!

Ik lees net de reacties op mijn vraag van een paar dagen geleden. Hoeveel geduld moet je voor de ijsgrotscene hebben? Ik heb inmiddels toch wel zo'n 6 uur geprobeerd om gat beest te killen. Tot op heden is het nog steeds niet gelukt.Inmiddels begrijp ik dat ik moet blijven rennen, duiken, vliegem en schieten...Hebben jullie enig idee hoe lang je dit moet doen??? Hoe lang hebben jullie op 'm in staan schieten?

Groetjes


pffffff toen ik een oversized goat zag,moest ik hier meteen aan denken, mare je moet die geit op je laten springen, in ze kop schieten, en bij mij kwam toen die tibetaanse knakker en stak dat beest in ze rug. waarna hij verdween.

andere vraag,hoeveel chapters zijn er ???
even een update...heb 'm nog niet hoor:-)
idd kut. ik krijg dat beest ook niet stuk, loop de heletijd te rennen en te schieten (ook in ze kop) en te duiken.. maar ik krijg geen scene
het is na zo'n 12 uur (dit is geen grapje) eindelijk gelukt! Gelukkig maar, want het spelletjes was niet zo leuk meer! Succes voor degenen die nog bij deze scene moeten komen:-) :-)
haha 12uur!! ik was er na 10 min doorheen . op een gegeven moment kwam die mongool met dat mes gelukkig ff helpen
Uitspraak van liesbeth1982 op zondag 6 december 2009 om 22:15:
het is na zo'n 12 uur (dit is geen grapje) eindelijk gelukt!


:lol:
Uitspraak van liesbeth1982 op zondag 6 december 2009 om 22:15:
het is na zo'n 12 uur (dit is geen grapje) eindelijk gelukt! Gelukkig maar, want het spelletjes was niet zo leuk meer! Succes voor degenen die nog bij deze scene moeten komen:-) :-)


Nu weet ik toch wel zeker dat je een slechte fake bent :Z
 
wilskracht & uithoudingsvermogen :respect:
 
Uitspraak van liesbeth1982 op zondag 6 december 2009 om 22:15:
het is na zo'n 12 uur (dit is geen grapje) eindelijk gelukt!


In ieder geval waar voor je geld met zo'n lange gameplay (Y)
 
100 % schatten b)
 
mét walkthrough.. :no:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 8 december 2009 om 20:16:
mét walkthrough..


Waar staat dat ik een walktrough gebruikt heb ? :aai:
 
slecht hoor.. :no:
Geit is makkelijk, gewoon 2x op je laten springen en blijven schieten op ze kop, zo voorbij.
eindelijk geleend van een maatje en begint meteen erg vet!! dikke graphics ook
ik zit nou bijna op het einde, wel scheef hahahah, maar ik zit voor een blauw hars gordijn maar kom niet verder zit op 82 % ofzo
heb het al.. bovenop die blauwe hars knallen
Uitspraak van mr. Blonde op zondag 13 december 2009 om 02:50:
heb het al.. bovenop die blauwe hars knallen


Volgens mij wordt dat zelfs nog uitgelegd?? 8)
 
Uitspraak van Distractor B) op zondag 13 december 2009 om 07:56:
Volgens mij wordt dat zelfs nog uitgelegd??


Precies :lol:

Al moet ik eerlijk bekennen dat ik er eentje gewoon over het hoofd zag, en daardoor even niet verder kwam :D
Artiest {SHOWLIST artist 124130, 84489}
Wat een geniale game!
Uitspraak van mr. Blonde op zondag 6 december 2009 om 22:36:
haha 12uur!! ik was er na 10 min doorheen . op een gegeven moment kwam die mongool met dat mes gelukkig ff helpen


ppff ik kom er dus net voor het eerst...
hoe de fuck kan je daar 12 uur mee besig sijn..ben geen 1x doodgegaan en was binnen 2 min klaar :/

12 uur..ik was para geworden :lol:
Vandaag het laatse stuk doorlopen, nu dus het hele verhaal gehad. Wat een spel en wat een verhaal! Dubbel en dwars deel 1 vertroffen hoor! Nu eerst eens beginnen met een andere game en met verloop van tijd alles nog eens doorlopen op hard en op zoek naar meer schatten. Deel 1 na 1 keer toch 41 schatten gevonden, deel 2 nog geen 30 helaas. Wordt een leuke speurtocht denk ik.

Dat stuk met die beesten was eigenlijk niet zo heel lastig. Ontwijken en schieten en slaan, slechts 1 keer dood gegaan daar. Eindstuk met Lazarovic vond ik toch wat lastiger, vooral omdat het level zelf geen vlakke ondergrond heeft en je op veel meer dingen moet letten.

Al met al een super dikke game. Ik ben klaar voor deel 3!
 
Uitspraak van DJ sinaK-E op woensdag 16 december 2009 om 23:35:
Ik ben klaar voor deel 3!


Gister ook uitgespeeeld heerlijk spel! En Chloe kont ga ik idd missen ;)

Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 december 2009 om 02:47:
Ik ben klaar voor deel 3!


laatste aanpassing
gister uitgespeeld :D _o_ WAT een game :D vond het einde met lazarovic ook aardig pittig !

nu lekker opnieuw beginnen in de skin van chloe met de golden gun / onbeperkt ammo en zero gravity :D haha vette shit
laatste aanpassing
 
Kan iemand me helpen ik zit in die grotten met dat blauwe licht (hars) Nu heb ik op een forum gelezen
, dat je in een ruimte moet zijn en daar op triangle drukken maar krijg het niet voor me kaar in die ruimte??
Iemand hier ervaring mee ?
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 december 2009 om 14:27:
Kan iemand me helpen ik zit in die grotten met dat blauwe licht (hars) Nu heb ik op een forum gelezen
, dat je in een ruimte moet zijn en daar op triangle drukken maar krijg het niet voor me kaar in die ruimte??
Iemand hier ervaring mee ?


Is dat in Borneo?? Loop gewoon met je fakkel langs de buitenste gedeeltjes van de area als je moeite hebt met het bloedspoor te volgen. Op een gegeven moment kom je in een ruimte waar je op pijltje-naar-boven moet drukken, die krijg je ook in beeld namelijk.
Zat ook in het begin te trippen in dit stuk hahaha.
 
Ja klopt dan druk je pijltje omhoog en dan ?? gebeurt er nix
 
Dan zou Drake een stenen muurtje om moeten duwen of iets in die richting.
Je krijgt wel een pijltje omhoog te zien?

Btw. Uncharted 2 nieuwe update! Rematch gelijk nadat je match afgelopen is maakt het nog beter, eindelijk een beetje drive in die matches..
Mocht iemand een potje willen knallen mag die me aanmelden als je daar zin in hebt.
Met gamertag is KidNappin1135.
 
Ja ik heb het gelezen ergens dat er er een driehoekje moet komen maar die krijg ik niet :S Beetje raar allemaal...Krijg wel het pijltje omhoog..
 
Komt naar mijn weten ook helemaal geen driehoekje hoor :S Heb de game nu 3x uitgespeeld en nog nooit een driehoekje bij dat stukje gezien. Als je een pijltje omhoog ziet staan dan moet je die ook indrukken, werkt dat niet dan is je game een beetje aan het buggen lijkt mij :O

Driehoekje krijg je volgens mij pas in het stukje erna.
laatste aanpassing
 
Ja dat dacht ik al.. Heb op pijltje omhoog gedrukt maar gebeurd nix... En hij doet ook al raar
zonder dat er een krasje op de schijf zit :( Godver heb hem bij media markt gehaald zie maar eens e
een nieuwe te krijgen...

Gr in ieder geval bedankt voor je support
 
Dat is balen ouwe.. Heb je het bonnetje nog? Er moet toch wel iets te regelen zijn? Je mag toch niet een slecht werkend produkt kopen :s
 
Ik heb het bonnetje wel haha heb ik weer;) er is al een controller kapot gegaan haha frustratie he ;) MOrgen wel eens ff horen he gozer bedankt he
Vette game! Ook de multiplayer speelt lekker.
Zkkr vette missies om te doen, vooral t begin dat je heel stil alle bewakers moet neerleggen:D
 
Uitspraak van Huukt :rot: op dinsdag 22 december 2009 om 23:06:
vooral t begin dat je heel stil alle bewakers moet neerleggen


Dat vind ik nou juist een van de suffere missies :D
Net uitgespeeld, bazen game :respect: 1 was ook aardig moet ik zeggen..
 
nou ik loop ook aardig vast bij die geit of wat het ook voor beest is.
het lukt me niet om hem dood te krijgen maar als ik hierboven lees moet ik het gewoon blijven proberen alleen raakt me geduld een beetje op....
De eerste keer dat je die geit tegenkomt?? Dan moet je gewoon op hem knallen en na een kleine tijd grijpt hij je bij je strot en dan pakt Tenzin hem.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 januari 2010 om 18:08:
het lukt me niet om hem dood te krijgen maar als ik hierboven lees moet ik het gewoon blijven proberen alleen raakt me geduld een beetje op....


gewoon wegrennen en een beetje knallen. op een gegeven moment pakt hij je en moet je een knop drukken en dan helpt die indiaan je.. easy
Zit nu op ca. 92% v d game.....rond de 11 uur gespeeld.....wat een vette game zeg.....vanavond weer verder, wil hem dit weekend uitspelen :D


Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 januari 2010 om 18:08:
nou ik loop ook aardig vast bij die geit of wat het ook voor beest is.
het lukt me niet om hem dood te krijgen maar als ik hierboven lees moet ik het gewoon blijven proberen alleen raakt me geduld een beetje op....


Gewoon blijven bewegen....schieten, rennen, schieten, rennen.....komt vanzelf goed! (y)
Was daar zelf ook wel ff half uur mee zoet, kutgeit! :lol:
Uitgespeeld! :D

Vanaaf maar eens online gaan met deze game!
 
hehe ik heb hem eindelijk verslagen :d nu gauw weer verder!!