Maar ik vind dit echt een vrij groot bullshit antwoord.
Ook goedemorgen! beetje ok geslapen wel?
Dit valt ook wel weer mee hoor, zal je uitleggen waarom. Allereerst is het, heel flauw, een vrij klein antwoord, daarnaast beantwoord het wél zijn vraag.
Want: "Nee, het is níet zo dat je het alléén kan roken." Rest hieronder.
DMT IV is een fucking slecht idee omdat je waarschijnlijk passed-out bent voor je de naald kunt verwijderen.
Ik raadde het verder ook niet aan als een (goed) idee, lijkt me ook niet de eerste de beste methode die Timmehh zal aangrijpen om het te doen. Passed-out? Nja wel een heeeele andere wereld denk ik..je moet sowieso je dosis aanpassen. Heb geen idee of je outgaat als je dat niet doet..zou zomaar kunnen, de vraag is alleen bij wat voor dosis. Maar het is natuurlijk aan te raden wel de dosis aan te passen, gezien de intensiteit van de effecten.
Enige wat ik wilde zeggen is dat het kán, m'n post was een korte voor het slapen gaan en somde alleen de (theoretische) mogelijkheden op...zonder interpretatie ervan. En laat dat nou net zijn wat jij hier verder uiteen zet

, wel erg makkelijk van je om het dan als een groot bullshit antwoord af te doen (N) Ik behandelde niet wat praktisch aan te raden is. Er zijn iig mensen die IM en IV hebben geprobeerd; waarmee ik wilde zeggen dat het kan. Vond er toevallig reportjes van op Erowid. En ja..die waren vrij heftig idd. (*insert maximaal understatement hier*)
Tuurlijk kan je zeggen dat het bullshit is met een lange post omdat er bijvoorbeeld inderdaad organisch oplosmiddel in aanwezig is

Het ging mij om 5 voor 1 alleen even om de routes, en heel compact gezegd was dat precies de vraag van Timmehh, alhoewel jouw post natuurlijk verder hardstikke bijdraagt mbt de vervolgvragen die er op kunnen ontstaan, waarvoor
Daarnaast heb je óf heel veel nodig óf je pakt er een MAO-remmer bij
Dat is
precies wat ik al zei ja..
Als je heel veel oraal zou pakken zonder MAO-remmer
Ook gewoon beetje zonde van een verder toch vrij prijzig goedje, om die reden is een andere methode waarschijnlijk ook eerder de betere methode
heel andere ervaring dan bij het roken.
IM en IV is ook weer een andere ervaring, en rectaal vast ook. Point is? Ik zei nergens dat het hetzelfde was??
Wiet of Hasj oraal is ook anders dan roken. Hoewel..
mijn ervaring met spacecake was eigenlijk gewoon weer stoned, kon er iig niet lyrisch over zijn..loom gebeuren. Voor wat het waard is; erg weinig idd

Niet mijn ding iig.
Ook hier weer: Aanwezigheid van restjes organische oplosmiddelen daar worden je slijmvliezen niet echt happy van.
Zal ook best

maar hangt er natuurlijk ook vanaf over welke oplosmiddelen we precies spreken. Petroleum ether of iets anders. Maar laten we daar maar niet over uitweiden. En als iemand een mooi synthetisch en zuiver DMT.HCl heeft gevonden..gaat dat wat de oplosmiddelen betreft niet op ook, right?
Denk dat een longarts ook niet direct staat te juigen wanneer ie weet wat DMT op de slijmvliezen in de longen, alveoli etc doet (heb zelf geen idee overigens..maar niet het zelfde als O2

) Maar goed, verreweg de meeste van hen zullen dit verder ook niet weten. Denk alleen dat het geen verheerlijking zal behoeven!
Anyhow, drugs gebruiken gaat in zekere zin wel vaker gepaard met enige risico's..
..blijft misschien wel staan dat roken de beste methode is

, fine with me, daar deed ik immers ook geen uitlatingen over.
Als dit alles is wat je hebt gevonden, heb je dus níet gevonden wat een MAO-remmer is.
Hehe indeed
als ik dit alles zo lees is roken zo'n beetje de beste (en makkelijkste) manier om het te doen.
Mja makkelijk is het alsnog niet echt met de techniek die erbij komt kijken, een sigaret roken is een stuk makkelijker.. En het blijft heel vies op de longen...bah.
Maar ja..dat van 't beste blijft wel staan denk ik ja. Een capsule oraal en een tablet of een capsule met een willekeurige MAO-remmer is
makkelijker, immers alleen wat door te slikken, [i]maar nogmaals, ik ben het hier verder niet aan het aanraden
Misschien dat Erowid, omdat roken dan allicht toch het "beste" is, wat het kopje dosis betreft eigenlijk alleen maar in gaat op roken als methode voor gebruik van DMT.