Je bedoelt original 69 of niet?
Paar jaar geleden gebruikt en idd beste drugs die er is!
oke
Smartshop kan vage dingen in huis hebben!
nah ook behoorlijk nare dingen...
paar jaar terug awake in de ndsm, was k naar de smartshop geweest en vroeg ik om een middeltje wat het dichst bij pillen kwam. gaven ze me een flesje supernova, en aangezien ik wel wat gewend was, moest ik volgens de smartshop het gehele flesje in 1 keer nemen.
hele nacht hartkloppingen gehad en vroegtijdig naar huis gegaan met het grootste kutgevoel EVER! buiten hoorde ik van 2 meisjes dat hun 2 vriende3n waren afgevoerd naar het ziekenhuis omdat ze ook een flesje supernova hebben genomen. ik kreeg de hartkloppingen ook niet weggedanst (op het flesje stond dat het ongeveer gelijk aan 50 koppen koffie zou staan

). tot 8 uur sochtends wakker gelegen met dat kutgevoel....Nooit meer ephaedra of dergelijke rotzooi van de smartshop voor mij! als ik toch iets anders dan zuipen doen wil dan neem ik gewoon het echte werk want die zooi word ik echt kniet vrolijker van.
dingen als kratom, paddo's of LSA is dan weer totaal ander spul. maar die enrgizers/ephedrine/ephaedra/cafeinepillen enz...no way!
alleen dat flux en dat andere buisje was goed te doen en leek als enige op pillen.

-------------
maandag!
zo weer lekker painten voor centen
biertje drbij...hopen dat het droog blijft
